Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2008., 15:27   #61
permanent300 oprosti ali nije valjda da vjerujes u ta sranja?pa prosle godine je 2 put morao biti smak svijeta pa nista,a mi ga cekali u jednom kaficu do 6 popodne
kladjenje868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 15:29   #62
Ja iskreno mislim da je "Vikinški" mministar zabrijao na forumske ispovjesti vremenskog putnika John Titor-a:

http://drugisvijet.com/portal2/index...do_pdf=1&id=56

www.johntitor.com

Lik je pogodio masu stvari 1999g. iz njegove bliske buducnosti(ili daleke prošlosti, jer je navodno doputovao iz 2036godine u 1999g) i naše bliske prošlosti.
Ako ima imalo istine u njegovim tvrdnjama, mali zeleni s kalašima su male bebe, naspram John Titor-ovog predviđanja naše bliske budučnosti:

- Opći nuklearni kaos
- Poslije toga planet ce biti toliko zatrovan i radioaktivan, da če ljudi imati nekih 30-40% kraći životni vijek (navodno ce postojati zelene, žute i crvene zone (kao fallout-u))
- i još hrpa sličnih stvari


A cini mi se da su predvidjanja vrlo slična ovom ovdje navedenom, osim pojavljivanja nekog "xxx" planeta i aliena naoružanih s "zrakama smrti"

* pa mi vec osjećamo poslijedice približavanja smaka svijeta: digli su nam cijene svega za oko 30%, a plače ostale balkanske
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 15:32   #63
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Ja ne znam što je sve pisano na ovom forumu, ali ako se i grade takve stvari, onda mislim da je to jedna sasvim pristojna poslovna strategija da se namlate pare od budala. Oni će financirati (i dobiti) podzemna skloništa, a kada 5 godina ili koliko već, prođe, i kada se ništa ne dogodi, njima ostaju beskorisne nekretnine, a građevinari će trljati ruke i još igrati košarku ali negdje u toplim krajevima sa kišobrančićima u koktelčićima.
I pokojni Tile je u svakoj republici marljivo ukopavao armirano betonske rupe, pa je podkopao Jugu... ova iz mojeg ranijeg posta je najveca, ali nije jedina....
Dilbert_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 15:37   #64
Treba otvoriti tvornicu lopata.Ako će svi kopati zarada je zagarantirana
RBRiddick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 15:38   #65
Quote:
RBRiddick kaže: Pogledaj post
Treba otvoriti tvornicu lopata.Ako će svi kopati zarada je zagarantirana

Ja ću uložiti u industriju teške mehanizacije. Sutra kupujem dionice Đure Đakovića, a budem pogledao i za Caterpillar.
Batt_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 15:39   #66
Jel trebaš suvlasnika?
RBRiddick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 15:53   #67
Quote:
Batt_X kaže: Pogledaj post
Ja ću uložiti u industriju teške mehanizacije. Sutra kupujem dionice Đure Đakovića, a budem pogledao i za Caterpillar.
Ma kakav Caterpillar, stavi lovu na Holding Kompaniju Radoje Dakić a.d. Podgorica; Crna Gora - fabrika za proizvodnju građevinskih mašina i opreme - poznato je da su Crnogorci marljivi
Dilbert_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 16:03   #68
Jeftino prodajem informacije o uščuvanim, malo korištenim, tek ponegdje zarušenim podzemnim gradnjama u HR...zlu ne trebalo...

bunker 1

bunker 2

...
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 16:26   #69
kvragu, a još nisam uspio popraviti bunker koji me zašitio od smaka svijeta 1999 kojeg je nostradamus najavio

još imamo i ono završavanje ere po majama 2012, pa normalno da su ljudi navalili, takvih će sranja biti sve više... ne znam da li je to zato što živimo na prelasku iz jednog u drugo tisućljeće, ali ne znam da je stalno bilo ovakvih priča
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 16:32   #70
Quote:
kladjenje868 kaže: Pogledaj post
permanent300 oprosti ali nije valjda da vjerujes u ta sranja?pa prosle godine je 2 put morao biti smak svijeta pa nista,a mi ga cekali u jednom kaficu do 6 popodne
A oni ga čak čekali do 6 popodne!
O jezer mu miša i taj smak svijeta!
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 16:41   #71
Quote:
RBRiddick kaže: Pogledaj post
Treba otvoriti tvornicu lopata.Ako će svi kopati zarada je zagarantirana

Hi, hi, hi... vec sad vidim... redukcija lopata. Svaka obitelj imat ce max dvje lopate... vise od dvje bit ce protuzakonio...
Kariole, bagere, mikseri... nesstasica... Gadno. Moramo vec sada razraditi strategiju... Hi, hi, hi, hi....
__________________
Special today - no ice cream.
mimoza rules is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 17:34   #72
Quote:
lappino kaže: Pogledaj post
Jeftino prodajem informacije o uščuvanim, malo korištenim, tek ponegdje zarušenim podzemnim gradnjama u HR...zlu ne trebalo...

bunker 1

bunker 2

...
Evo jos jedan napusteni bunker: Paklenica Panos - fakat nist netrebamo kopati. Mi smo bili marljivi, a ne ljeni ko Norvezani koji su poceli kopat sad kad je frka.
Dilbert_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 18:12   #73
Šalu na stranu, moć ljudskog uma (podsvijesti, ili kako već hoćete) je silna, i ako dovoljno ljudi bude uvjereno da će se nešto gadno desiti, vjerojatno će se i desiti. Zato ljudi, dajte malo oladite s tim apokaliptičnim temama i mislite pozitivno.
Krešimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 18:25   #74
Quote:
Dilbert_Zg kaže: Pogledaj post
Evo jos jedan napusteni bunker: Paklenica Panos - fakat nist netrebamo kopati. Mi smo bili marljivi, a ne ljeni ko Norvezani koji su poceli kopat sad kad je frka.
Ima kod nas 7 takvih ukopanih skloništa- na Velebitu, Biokovu, Visu...- a trebala su poslužiti Titu, Jovanki, njihovim pudlicama, te predsjedništvu, u slučaju atomskog rata ili slične katastrofe.
Sada razmatraju da ih pretvore u turističke atrakcije, a neki služe za gljivarenje. Meni se čini da bi ih trebalo malo prozraćiti, dotjerati, napuniti zalihama, pa da se neki sklone kad nas alieni zaskoče.

Inače, putopis po Velebitu ti je super! Ma je luckasto ići sam.
Pred koju godinu sam bila u Baškim Oštarijama i od tamo radila male turice. Najljepše je bilo na Kizi, a iako je bio kraj kolovoza nisam naletila ni na jednog anakondi sličnog poskoka, a ni na medu- osim onog limenog na Velikom Alanu.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 19:44   #75
nisam skužio baš tu priču? kakav planet X? i što to znači planet dolazi?
__________________
Life is about things eating other things - Hal
iharhajster is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 19:59   #76
Quote:
iharhajster kaže: Pogledaj post
nisam skužio baš tu priču? kakav planet X? i što to znači planet dolazi?
Ni on sam nezna

Ajd da je rekao da 2012 doliječe neka kamenčuga iz mračnog kutka našeg solarnog sustava; još bi mu neko i povjerovao (a o tome i piše nostradamus), a ovaj je zabrijao o presjecanju zemljine putanje s putanjom nekog "rouge" planeta.

gdje se taj planet prije nalazio? kako je mogao opstat u svemiru bez matične Zvijezde, a još bolje: kako može biti nešta živo na njemu; pošto se zna da je temperatura izvan solarnog sistema jedva nekih 4 kelvina
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 20:17   #77
ljudi jedino šta če bit 2012 jest- prestupna godina, maj rođendan, moj imendan, europsko prvenstvo u rukometu, nova godina i eventualno nova vlada
__________________
"Nikad nisam mogao ugasiti neko životno svjetlo, jer mi nedostaje moć da ga ponovo upalim"
Stvarno tko sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:02   #78
Quote:
Stvarno tko sam ja kaže: Pogledaj post
ljudi jedino šta če bit 2012 jest- prestupna godina, maj rođendan, moj imendan, europsko prvenstvo u rukometu, nova godina i eventualno nova vlada
i europako prvenstvo u nogometu.
__________________
Bitak
Davy Crockett is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2008., 21:24   #79
naravno
__________________
"Nikad nisam mogao ugasiti neko životno svjetlo, jer mi nedostaje moć da ga ponovo upalim"
Stvarno tko sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 00:52   #80
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ima kod nas 7 takvih ukopanih skloništa- na Velebitu, Biokovu, Visu...- a trebala su poslužiti Titu, Jovanki, njihovim pudlicama, te predsjedništvu, u slučaju atomskog rata ili slične katastrofe.
Sada razmatraju da ih pretvore u turističke atrakcije, a neki služe za gljivarenje. Meni se čini da bi ih trebalo malo prozraćiti, dotjerati, napuniti zalihama, pa da se neki sklone kad nas alieni zaskoče.
Sto god Norvezani navodno kopali... kladim se da Tiletove bunkere po ex Jugi nemogu nadmasiti.

Glavni bunker je izgradjen u Bosni u Han Pijesku, namjena objekta je bila ratno zapovjedno mjesto tadasnjeg poltickog vrha. Taj bunker je jos danas ocuvan. Kada su pregledavali objekt, navodno su se SFOR-ovim inspektorima objesile vilice od fascinacije grandioznoscu.

U Hrvatskoj je izgradjeno 5 podzemnih bunkera, ukljucujuci najveci - podzemni aerodorm Zeljava - exYU Area 51 u planini Pljesivici, koji je inace gradjen od kasnih '50-ih do polovine '80-tih. Od tamo su uzletjeli MIG-ovi koji su raketirali TV toranj na Sljemenu i Banske dvore. Zeljava je tokom povlacnja JNA zrakoplovstva '92. minirana i 9.000.000.000 USD koliko je investirano u izgradnju je otislo u vjetar.

Ostale republike bivse Juge:
Slovenija 3
Srbija 7
Crna Gora 3
Makedonija 2
Ovo su samo king size objekti epskih proporcija, no iskopano je jos cetrdesetak sitnijih podzemnih sto bunkera, sto skladista.

Procjena je da je Juga ulupala u rupe u zemlji i infrastrukturu koja ih je pratila oko 100.000.000.000,00 USD, a danas gotovo sve ili propada ili je devastirano.

Zamislite samo kako bi se u Jugi zivjelo da je ta lova investirana u nesto pametnije.

Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Inače, putopis po Velebitu ti je super! Ma je luckasto ići sam.
Pred koju godinu sam bila u Baškim Oštarijama i od tamo radila male turice. Najljepše je bilo na Kizi, a iako je bio kraj kolovoza nisam naletila ni na jednog anakondi sličnog poskoka, a ni na medu- osim onog limenog na Velikom Alanu.
Ja nisam autor ovog putopisa, ali prosao sam jedan dio Paklenice i Velebita koji je ovdje opisan. Moja je preporuka da se ide pocetkom svibnja, a nadam se da proslogodisnji pozar nije previse devastirao Nacionalni park.
Dilbert_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.