Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2008., 13:14   #1
Soba za bebu

Drage trudnice...u išcekivanju svojih bebica sigurno ste se bacile i na uređenje "malog raja". Kinderbeti, ormarići, police, kakve boje ste ofarbale zidove? Sve ideje su dobrodošle...naravno i koja slikica... Pozdrav svima!
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:56   #2
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
Drage trudnice...u išcekivanju svojih bebica sigurno ste se bacile i na uređenje "malog raja". Kinderbeti, ormarići, police, kakve boje ste ofarbale zidove? Sve ideje su dobrodošle...naravno i koja slikica... Pozdrav svima!
ofarbali smo sobu u lila...prebacili svoj krevet da mogu biti uz kinderbet ( u našu spavaću kimbi nije stao) ormare sam za tu sobu kupila prije i nikakve police i posebne ormare nisam pripremala. sad dok je beba police joj ni ne trebaju a ormari koje sam odabrala će se poslije lako uklopiti u sobu...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:12   #3
odlična tema! odlična!većina mladih parova kad čekaju bebonju imaju manjak prostora, pa su mi sva ta riješanja zanimljiva. mi smo jučer namještali našu sobu, kako ćemo smjestiti kinderbetić,ormariće i... sva sreća da smo to obavili uz veliku dozu humora inače bi se bili rasplakali...Iako nije još do kraja sve gotovo-uspjeli smo- stati ćemo svi tri i kreveti i ormari i imati ćemo nešto mjesta i za kretati se!!!!!!!. Planiram oslikati zidove oko krevetića i to planiram danas početi raditi , pa za koji dan budem stavila fotke na topic
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:13   #4
Mi nismo za sada još ništa napravili.
Bebo će spavati sa nama u sobi u krevetiću koji tek trebamo kupiti ovih dana, a slijedeće godine na proljeće (kada počnemo razmišljati o konkurenciji za juniora ) ćemo dati izraditi dječju sobu.
Sada u dječjoj sobi jedino imamo zavjese, i tatin radni stol budući da je za sada tata koristi kao svoju radnu, jedino ga sa prozora gledaju žirafe i lavovi koji voze plave autiće
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:44   #5
mi nismo ni uredili sobu za bebu....još uvijek je sa nama....a i bit će još dugo kako je krenulo....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:50   #6
Super tema!!!

Mi danas idemo po krevetic. Nemamo extra sobu za bebu,pa ce biti s nama u nasoj velikoj spavacoj sobi.
Odlucila sam da cu jedan kutak sobe ofarbati i oslikati i tu ce biti krevetic...i stavit cu policu iznad krevetica i tak...bit ce super.Taj kutak cu ofarbati u nebo-plvo i oslikat cu krugove koji ce biti u svim ostalim plavim tonovima,krevetic je bijeli kao i nasa soba...jos cu to ukrasiti,ma bit ce preslatko. Jedva cekam da pocenm s uredjivanjem.
daca999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:56   #7
uu moja omiljena tema.. mm je našem sinu ofarbao sve zidove i crtao po njima te lijepio one spužvaste winnije i bandu.. čak i sat zidni je u tom stilu.. sve za sineka kad poraste već mm razmišlja o autima ili nečem takvom.. stavim slije poslije
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 16:30   #8
Naša bebica će prvo vrijeme biti s nama u sobi, iako imamo posebnu sobu. U našu smo sobu stavili krevetić i presvlačilicu (kupili u Adaxu i Baby centru). Inače sve smo zidove u stanu ofarbali u neutralnu boju breskva-bež jer nam paše uz sav namještaj koji imamo. U posebnoj sobi je trenutno radni kutak za mm-a i veliki krevet (da se mm može naspavati kada se vrati na posao nakon godišnjeg), a od dječjih stvari smo kupili ormar (Mali princ linija koju ćemo onda nadopunjavati kako bebo bude rastao), zavjese, slikice i još neke gluposti. Predviđam da će naš bebo biti s nama u sobi barem pola godine, a vjerojatno i godinu dana. U dječjoj sobi ćemo staviti baby gym, igračke i sl., ali za to još ima vremena. Neka nam se samo rodi živ i zdrav!
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 18:56   #9
nisam ništa napravila. čekam dragog da dođe.
ali biti će sa nama u sobi. mislim da je tako praktičnije. neka bude živ i zdrav
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 19:26   #10
joj,super mi je ova tema...
mi smo sobu obojali u bijelu,i ja stavila zelene šape na par mjesta...jedan je krevetić tamo,posteljina nježno zelena,ormarić s robicom,ormarić s dječjom kozmetikom...par igračaka-jos je rano za to...i tak...a drugi krevetić je kod nas u sobi,bebe ce spavati u jednom krevetiću s nama pa...
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 21:27   #11
Super tema!
Valjda nije off, ali kad pričamo o sobi za bebu... Mi mislimo bebe odmah u posebnu sobu, preko puta naše (čitaj 1m) jer u našu ne bi stale, a koliko vidim Amerima je to uobičajena praksa. Imam krevet u njihovoj sobi tako da ih mogu nahraniti po noći, a uzeli bi i onaj baby phone. Što vi o tome mislite? Hoće li koja od vas tako?
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 21:43   #12
Quote:
mateeaa=) kaže: Pogledaj post
joj,super mi je ova tema...
mi smo sobu obojali u bijelu,i ja stavila zelene šape na par mjesta...jedan je krevetić tamo,posteljina nježno zelena,ormarić s robicom,ormarić s dječjom kozmetikom...par igračaka-jos je rano za to...i tak...a drugi krevetić je kod nas u sobi,bebe ce spavati u jednom krevetiću s nama pa...
i mi samo u zelenom tonu...
tarmiqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 22:03   #13
Quote:
tarmiqua kaže: Pogledaj post
i mi samo u zelenom tonu...
ajde super...meni je zelena bas lijepa booja...onako njezna...nekako mi je draze to,nego da bas sve bude rozo...
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 09:27   #14
Quote:
twin kaže: Pogledaj post
Super tema!
Valjda nije off, ali kad pričamo o sobi za bebu... Mi mislimo bebe odmah u posebnu sobu, preko puta naše (čitaj 1m) jer u našu ne bi stale, a koliko vidim Amerima je to uobičajena praksa. Imam krevet u njihovoj sobi tako da ih mogu nahraniti po noći, a uzeli bi i onaj baby phone. Što vi o tome mislite? Hoće li koja od vas tako?
Ja ću tako! Isti razlog, ako bude problema smislit ćemo nešto... možda će beba spavati u košari od kolica od početka, pokraj našeg kreveta... sobu ćemo uredit u žuto zelenim bojama, nešto ću nacrtati, a i kupiti zidne naljepnice od decofuna.... možda u subotu sznamo i spol pa mi to pomgne...
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 09:47   #15
Quote:
tarmiqua kaže: Pogledaj post
i mi samo u zelenom tonu...
Mi smo kupili presvlačilicu i ormare, a i zavjese u zelenom tonu, a krevetić nam je od najsvijetlijeg drva. Ma sve je tako preslatko, samo da nam konačno stigne naš sin i da konačno sve te ljepote upotrijebimo!
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:40   #16
nasa bebolina ce sa nama biti u sobi neko vrijeme, soba je limun zelena i zaista ugodna za boravak. jedino me bedira kaj smo namjestili sobu a nismo zvali one rasljare da nam pogledaju zrake i podzemne vode a to svakako svima preporucam jer je mene to preporodilo pije 2 godine i svakako svima preporucam da si pozovete doma. kosta 50 kuna i veli ti najbolje mjesto za spavanje prema podzemnim vodama i kozmickim zracenjima.
Vjerujem da nitko ne zeli da mu bebek spava na losem mjestu zato uguglajte rasljar pa bu nekaj ispalo . Naravno, oni vam hoce uvaliti neke pokrivace za par somova al to fakat ne treba nikome )

kupili smo lopoc u ikei kao suncobran za krevetic, zakon je )
uniqoue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:41   #17
i zaboravila pitati : kaj misite do kad bi trebala biti bebica sa nama u sobi? do kojeg mjeseca?
uniqoue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:19   #18
Quote:
uniqoue kaže: Pogledaj post
i zaboravila pitati : kaj misite do kad bi trebala biti bebica sa nama u sobi? do kojeg mjeseca?
naša bebica će biti s nama dok god mislim i vidim na njoj da je to potrebno. Netko je možda imao bebu u sobi 6 mjeseci, a netko kraće ili dulje. Ja to smatram potpuno individualnim i ovisi o samom djetetu.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:22   #19
Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
naša bebica će biti s nama dok god mislim i vidim na njoj da je to potrebno. Netko je možda imao bebu u sobi 6 mjeseci, a netko kraće ili dulje. Ja to smatram potpuno individualnim i ovisi o samom djetetu.
slazem se...mene je strah ostaviti bebače same...pa sto ako ih ne budem cula,ako ovo ako ono...ne znam...vidjet ces po bebaču...valjda ...hih
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 15:35   #20
Quote:
uniqoue kaže: Pogledaj post
jedino me bedira kaj smo namjestili sobu a nismo zvali one rasljare da nam pogledaju zrake i podzemne vode a to svakako svima preporucam jer je mene to preporodilo pije 2 godine i svakako svima preporucam da si pozovete doma. kosta 50 kuna i veli ti najbolje mjesto za spavanje prema podzemnim vodama i kozmickim zracenjima.
Vjerujem da nitko ne zeli da mu bebek spava na losem mjestu zato uguglajte rasljar pa bu nekaj ispalo . Naravno, oni vam hoce uvaliti neke pokrivace za par somova al to fakat ne treba nikome )
nisi mi baš jasna...kao ti pokrivači ne trebaju nikome a sama kažeš da si se preporodila otkad spavaš na drugom mjestu....a što da nisi mogla promjeniti mjesto?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.