Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Pogledaj rezultate ankete: Šta ćemo s HR brodogradilištima
Privatizirati ih i restrukturuirati ih pod svaku cijenu (pa makar i za 40 milijardi kuna) i zadržati ljude 4 17.39%
Riješiti se toga pod hitno i sve ključ u bravu i ljude na ulicu 7 30.43%
Naći međurješenje i pokušati izvući nešto i za radnike i za državu 10 43.48%
Neko sasvim novo rješenje - molim obrazložiti u raspravi 2 8.70%
Glasovatelji: 23. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2008., 16:26   #1
A malo i o HR brodogradilištima...

Dakle, kako se pričalo i pričalo, te godinama/desetljećima krpalo rupe, došao je na red da se riješi i ovaj PREvrući krumpirić.

Nismo htjeli prije pa sada moramo zato jer tako kaže Veliki Brat EU.
Za sada hajmo za uvod s vijestima, a dalje slobodno u raspravi...
I slobodno glasujte...

http://business.hr/Default2.aspx?Art...2094c&open=sec
Država bi za brodogradilišta mogla izdvojiti više od 40 milijardi kuna
Do kraja ožujka 2009. godine Vlada će provesti privatizaciju svih brodogradilišta, sačuvat ćemo sva radna mjesta, a otvorit ćemo i nova", izjavio je potpredsjednik Vlade Damir Polančec.


http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=45077
Počinje privatizacija prva tri brodogradilišta
Vlada je na današnjoj sjednici Ministarstvo gospodarstva i Hrvatski fond za privatizaciju zadužila da što prije započnu s izradom modela privatizacije pulskog Uljanika, Brodogradilišta Kraljevica i Brodotrogira, a Brodosplitu je preporučeno da pripremi model privatizacije svoje tvrtke kćeri Brodogradilište specijalnih objekata d.o.o..


http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx...ash=3928611aef
Počinje privatizacija
Vlada je zadužila Ministarstvo gospodarstva i HFP da što prije počnu s izradom modela privatizacije pulskog Uljanika, Kraljevice i Brodotrogira. Brodosplitu je preporučeno da pripremi model privatizacije svoje tvrtke kćeri Brodogradilište specijalnih objekata d.o.o..
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 19:41   #2
Pa kad bi čelni ljudi naših brodogradilišta barem malo radili u interesu brodogradilišta, a ne za sebe situacija bi bila kudikamo bolja. Imamo položaj i potencijal a bazirali smo se isključivo na izradi tankera. Jedan Švabo radi luksuzne kruzere 50-tak km od mora i dobro posluje, a kakvo je stanje kod nas? U našim brodogradilištima sklope ugovor i drugi dan kažu ako država ne pomogne u gubitku smo par milijončeka. Tko tu koga je...?
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 13:44   #3
Nikako nisam za gašenje brodogradilišta prvo zbog nestanka tisuća prireza
na plaću koji naplaćuje grad u kojem ja živim. Gašenje mi se čini kao ubijanje vola zbog jednog šnicela.
Druga strana medalje je gdje sa ljudima ako se zatvore brodogradilišta? Gdje? Tko će voditi njihovu prekvalifikaciji? Prekvalifikaciju za što/koju firmu? Uvjeren sam, opet bi ti ljudi (većina) završili na teret državi u prijevremenoj mirovini. Ja bih volio da su takva vremena iza nas.
Jedini izlaz jest privatizacija u ruke dobrog gospodara koji zna kako naprijed. Pitanje jest koliko su škverovi propali i što sad može uvjetovat potencijalni novi vlasnik?
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 17:18   #4
Danas kada je cijena tone broda jednaka cijeni tone čelika teško da će bilo koji privatnik bez državnih subvencija (ili čarobnog štapića) moći napraviti bilo što.
U kapitalizmu sve ima svoju cijenu i mislim da atraktivna zemljišta na kojima su brodogradilišta vrijede više nego samo brodogradilište.
Kada bi se pametno iskoristio potencijal tih zemljišta vjerujem da bi se neka brodogradilišta mogla zatvoriti a opet bi bilo posla za sve i koristi za svu zajednicu. Ili ako baš treba onda preseliti brodogradilišta.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 17:33   #5
Pa u slučaju splitskog škvera tu se baš radi o tim atraktivnim zemljištima. A svaki imalo sposoban privatnik može napraviti puno. Samo da se država malo trgne jer tu se doslovno krade sa blagoslovom države.
dejo77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 17:40   #6
Kada bi se pametno iskoristio potencijal tih zemljišta vjerujem da bi se neka brodogradilišta mogla zatvoriti a opet bi bilo posla za sve i koristi za svu zajednicu. Ili ako baš treba onda preseliti brodogradilišta.[/QUOTE]

pitam ja tebe kad se kod nas pametno iskoristio potencijal nekih zemljišta a da nije mali čovjek naje.o?
jesi kad bio u jednom brodogradilištu kad imaš pametnu ideju ga preseliti?
mislim sve je moguće ali uz gomilu i gomilu para a dok se to napravi nek radnici u tim brodogradilištima krepaju od gladi....
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 17:54   #7
Gotovo da ga gledam sa prozora (nažalost, radije bi gledao Paris Hilton kako veže jahtu )
Ideju o preseljenju konkretno Uljanika je istarski župan iznio već odavno. Ja se mogu samo pohvaliti da mi je to palo na pamet prije njega.
Svi jednako razmišljate- koliko bi to koštalo? Kakve to ima veze kada ono što će ostati vrijedi više. Ako preseljenje košta x kuna a zemljište vrijedi 2x kuna ne vidim u čemu je problem? ja bi uvijek dao 1 kn za 2 kn
Mislim da će privatizacija biti zadnji čavao u lijesu i da će mi se jednoga dana ispuniti ona želja sa početka.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 18:06   #8
Angry Završni čin pljačke

Što god da predlože stručnjaci, građani,radnici po starom ja mislim da je opće poznato da to vladajuća garnitura koje god opcije neće niti probat poslušat.Znaju i ptice na grani da su svi odreda banditi i foteljaši.HDZ je počeo pljačku malo i ovi drugi i sad opet HDz završava završni čin pljačke Hrvatskog dobra bandit uvijek ostaje bandit dok su narodu prosipali nacionalizam(jedno vrijeme),domoljublje sa druge strane su razni lopovi što po stranačkoj što što po sistemu rođo pljačkali i prisvajali naša nacionalna bogatstva i prodavali u bezcijenje.Hrvatski ratnici su izvarani,izdani i udaljavani iz svih državnih institucija da nebi pružali bilo kakav otpor ,pod izlikom da su većina PTSP-ovci oni koji su ostali u sustavu su samo proforma i stranački krpelji .Znamo što nam sljedi tisuće radnika na ulici,tisuće obitelji bez primanja i perspektivE.Sva ta zbrka oko brodogradnje je sustavno isplanirana prevara BANDITA da se brodogradnja dovede do iznemoglosti i tobože dokaže da su nerentabilna da se ima "argumenata"da prodaju ono što im nije ostavio ćaća.Primjer da je sve izmanipulirana laž je brodogradilište Uljanik koje je i poslje svega rata ,kriza raznih vrsta uvijek normalno poslovao i redovno dobivao narudžbe, zato što se u tom brodogradilištu onemogućilo "političkim štakorima" da imaju prostora da glodaju.
Hrvatski narod treba otvorit oči i poduzet nešto ,pa makar masovnim protestima jer to nije u pitanju brodogradilišta već agresija ali ne od stranog neprijatelja već od okorijele kriminalno -političke elite koja beskrupolozno pljačka svoj narodi vlastitu domovinu.Zar je to hvala svim onima koji vole Hrvatsku i koji su radili,stvarali naše gospodarstvo mislim na radnike i radnice i na naše branitelje. SRAM VAS BILO BANDO DABOGDA BILI PROKLETI,I NIKAD SREĆE IMALI
__________________
God bless the USA
and God bless Croatia
Black Ronin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 18:55   #9
[QUOTE=neno1966;14160378]Gotovo da ga gledam sa prozora (nažalost, radije bi gledao Paris Hilton kako veže jahtu )
Ideju o preseljenju konkretno Uljanika je istarski župan iznio već odavno. Ja se mogu samo pohvaliti da mi je to palo na pamet prije njega.


gledat s prozora je jedno a bit unutra drugo dragi Neno...
koliko sam puta mrzio taj Uljanik radi uvjeta rada,radi težine posla,radi male plače da sam skoro i zaplako,čak sam nekad poželio da ga zatvore ali on nam je egzistencija,puno bi ljudi propalo u još veću bijedu...
Šta se tiće Jakovčića on je velika budala i lopov....nek se drži on vinskih cesta jer to mu najbolje ide.......di se jede i pije tu je Jakovčić....tako bi svako...
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 18:57   #10
Quote:
Black Ronin kaže: Pogledaj post
Što god da predlože stručnjaci, građani,radnici po starom ja mislim da je opće poznato da to vladajuća garnitura koje god opcije neće niti probat poslušat.Znaju i ptice na grani da su svi odreda banditi i foteljaši.HDZ je počeo pljačku malo i ovi drugi i sad opet HDz završava završni čin pljačke Hrvatskog dobra bandit uvijek ostaje bandit dok su narodu prosipali nacionalizam(jedno vrijeme),domoljublje sa druge strane su razni lopovi što po stranačkoj što što po sistemu rođo pljačkali i prisvajali naša nacionalna bogatstva i prodavali u bezcijenje.Hrvatski ratnici su izvarani,izdani i udaljavani iz svih državnih institucija da nebi pružali bilo kakav otpor ,pod izlikom da su većina PTSP-ovci oni koji su ostali u sustavu su samo proforma i stranački krpelji .Znamo što nam sljedi tisuće radnika na ulici,tisuće obitelji bez primanja i perspektivE.Sva ta zbrka oko brodogradnje je sustavno isplanirana prevara BANDITA da se brodogradnja dovede do iznemoglosti i tobože dokaže da su nerentabilna da se ima "argumenata"da prodaju ono što im nije ostavio ćaća.Primjer da je sve izmanipulirana laž je brodogradilište Uljanik koje je i poslje svega rata ,kriza raznih vrsta uvijek normalno poslovao i redovno dobivao narudžbe, zato što se u tom brodogradilištu onemogućilo "političkim štakorima" da imaju prostora da glodaju.
Hrvatski narod treba otvorit oči i poduzet nešto ,pa makar masovnim protestima jer to nije u pitanju brodogradilišta već agresija ali ne od stranog neprijatelja već od okorijele kriminalno -političke elite koja beskrupolozno pljačka svoj narodi vlastitu domovinu.Zar je to hvala svim onima koji vole Hrvatsku i koji su radili,stvarali naše gospodarstvo mislim na radnike i radnice i na naše branitelje. SRAM VAS BILO BANDO DABOGDA BILI PROKLETI,I NIKAD SREĆE IMALI
SVAKA ČAST Ronine istog sam mišljenja.........nekad mi bude žao učestvovanja u Domovinskom ratu
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 19:28   #11
Quote:
amerdin kaže: Pogledaj post
ali on nam je egzistencija,puno bi ljudi propalo u još veću bijedu...
Pa govorio sam samo o preseljenju, sve bi bilo kao i do sada. Samo da ga presele "prekoputa" na ex vojno npr.
Pokušaj gledati kao neutralni promatrač: grad sa takvim zaljevom, umjesto da jahtaši vežu brodove gotovo u centru grada, tu je brodogradilište, rive niti nema osim ako ne računamo ono gdje moraš paziti da te ne zgazi vlak, gužve na cesti zbog onih sekcija što prevoze kamionima...
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 19:55   #12
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Pa govorio sam samo o preseljenju, sve bi bilo kao i do sada. Samo da ga presele "prekoputa" na ex vojno npr.
Pokušaj gledati kao neutralni promatrač: grad sa takvim zaljevom, umjesto da jahtaši vežu brodove gotovo u centru grada, tu je brodogradilište, rive niti nema osim ako ne računamo ono gdje moraš paziti da te ne zgazi vlak, gužve na cesti zbog onih sekcija što prevoze kamionima...
Istina bilo bi lijepo urediti rivu,cijeli zaljev,zatvoriti promet po istoj,posaditi palme kao kod veslačkog da ljudi mogu na miru prošetat ali Pula je Pula,iako sam njen stanovnik najgori mi je grad po uređenju i kulturi...
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 21:31   #13
Nu ga opet!!!

http://business.hr/Default2.aspx?Art...24f1a&open=sec

Vlada: Brodogradilišta traže da platimo njihove bivše i buduće dugove

Brodogradilišta traže da država preuzme dio njihovih prispjelih obveza od 9 milijardi kuna, ali i buduće obveze do 2012. godine, i da ih u vidu kredita, umjesto njih, vraća bankama, tvrde u Vladi.

------------

Najbolje da se SVI jave Vladi da im riješe SVE dugove!?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 13:11   #14
Par nepovezanih razmišljanja u svezi glede HR brodogradnje...
...
Primjer iz svijeta, nama ne tako daleka tranzicijska zemlja, brodogradilište X, prije privatizacije 3000 zaposlenih i 10 brodova godišnje. Nakon privatizacije 800 zaposlenih i...opet 10 brodova godišnje. Prije gubici pokrivani (otpisivani) državom, danas pozitivna nula. Želim reći, zahtjev za obaveznim zadržavanjem svakog radnog mjesta je besmislen: broj konkretno zaposlenih radnika ionako će ovisiti o količini posla kojeg ima. Ili, to ionako zanimljivo zvuči kad se zna da se za određena zanimanja jednostavno ne mogu naći radnici u HR, pa se uvoze stranci s dozvolama (i bez).
Ili, ajmo ovako: uzmimo milijarde kuna koje bi uložili u pokrivanje gubitaka za gradnju brodova koje cirka 2 puta efikasnije od nas grade npr. Korejci, pa ih podijelimo ekipi koja bi bila otpuštena nakon kompletnog restrukturiranja koje bi moralo raskrstiti s nekim za nas vrlo dragim tradicijama, i pretvorilo npr. 3. maj u najjednostavniju radionicu za zavarivanje, gdje bi se radile sekcije za Monfalcone i Margheru.
Dakle, restrukturiranje, privatizacija, (možda i drastična) promjena proizvodnog programa, a "višku" velike otpremnine iz one svote koja bi se inače ulagala u pokrivanje gubitaka gradnje brodova gdje jednostavno više nismo konkurentni.
(Nešto ne valja, kad je u svijetu jagma za navozima, kad se ekipa otima za mjesta na još nepostojećim dokovima budućih kineskih brodogradilišta, a mi ne možemo ugovoriti novogradnje...)
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 02:14   #15
Drugi pokušaj da istu stvar napišem.

Privatizirati, iako sam načelno protiv privatizacije bilo koje ključne gospodarske grane.
Stvar je u tome da naša brodogradilišta daju samo znanje i radnu snagu, dok je sve drugo na tim brodovima tuđe. Nemamo pozadinsku infrastrukturu koja bi to pratila i koju bi brodogradnja vukla. Tako da je postalo besmisleno generirati gubitke na brodogradnji kad ona ne vuče čeličane, koje vuku rude, ne vuče tekstil itd.
Brodogradnja se i u Japanu subvencionira jer ona je pokretač gospodarstva. Samo što mi više nemamo ništa svoje što bi ta brodogradnja vukla i di bi se minusi nadoknađivali.

Mislim da je politika tu zajebala stvar, jer se ekipa u brodogradilištu mjenja sa rezultatima izbora.
No i dalje stoji činjenica je jedan chemical tanker koji se napravi u 3. maju (zmaju) bez premca u svijetu a to su najzahtjevniji brodovi.

To je sve sistematski tijekom godina uništavano pomalo da bi se došlo do toga da se proda nekom u bescjenje ko će na tom zagrnut milione a našu državu gurnuti u još veći glib i nazadovanje.

Evo jedan link: http://www.net.hr/novac/page/2008/05/23/0443006.html

I citat sa istog :
"Ubrzanom privatizacijom i prodajom najkvalitetnijih gospodarskih potencijala velikim EU-bankama i kompanijama, u uvjetima precijenjenog tečaja kune, Hrvatska je dodatno usporila svoj razvoj i opasno oslabila konkurentske posebnosti u većini industrije, poljoprivrede i sektora usluga, uključujući i turizam (koji se pretvara u najjači kanal uvoza hrane i robe široke potrošnje, umjesto da služi hrvatskome izvozu). "
marlboro men is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:28   #16
Da malo dignem jade ove naše:

http://www.poslovni.hr/81717.aspx
SDP uputio interpelaciju o ulozi Vlade u restrukturiranju brodogradnje


http://www.seebiz.eu/hr/politika/sdp...ani,17010.html
SDP: Restrukturiranje brodogradnje platit će građani
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 21:34   #17
Nisam baš nešto posebno upučen u to ali stvar vidim ovako, zbog pritiska EU vlada če privatizirati brodogradilišta, tj prodati ih nekom Rusu sa hrpom para, buduči da je kod nas radna snaga skupa neće izač sa cijenom na svijtskom tržištau, a da bi izašao, oč če radnicima smanjit plače, radnici če dat otkaz jer neče radit za niže plaču nego što je sad imaju, brodogradilište če propast, dizalice i to šta je u brodogradilištu od opreme prodat če ko staro željezo čujem da je cijena 1,85kn/kg, obalu očistit, restaurirat napravit nekoliko hotela i prodat, ja sam iz Istre pa znam za uljanik, varioci dobivaju nekih 8000-12000kn, dok u Koreji i Kini varioc dobiva 200-300USD, više od polovi radnika u Uljaniku su Romunju, Bugari i Bosanci koji žive u svojim državama i tamo odnose svoje plače, tu troše samo ono što moraju, motore za brodove kopuju u Kini i Koreji jer su naše pogone zatvorili, čelik kupuju u Rusiji, i koja je sad tu matematika? Država da bi brodogradilište izašlo sa -0 mora subvencionirat svaki brod 20% od 2003 od danas država je subvencionirala brodogradilišta sa 8,5 milijarde kuna, pa bolje bi bilo da ti ljudi nisu ništa radili nego stvarali gubitak recimo da ti ljudi nisu ništa radili i samo dobivali plaču u 5 godina iznos subvencije je bio 7000kn po čovjeku mjesečno
dreja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 21:50   #18
varioci dobivaju nekih 8000-12000kn,



o čemu ti pričaš?Da imamo toliku plaću nebi razmišljo o Linardonu i Tiboru kako su nas varali i krali (iako smo to znali) nego bi i ja sagradio neke Belaviće i vozio BMW(koliko sam čuo nema šta nema u Belavići).....da mogu bi i ja tako-ne bude im falila dlaka sa glave s našim pravosuđem!
amerdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 04:41   #19
Varioci stvarno dobivaju nekih 8000-12000-15000 kn!...
.
.
.
.
ali u Južnoj Koreji...
Kod nas je dobro ako imaju pola od toga.
(I onda se ekipa žali da se naša brodogradilišta ne mogu s njima mjeriti zbog korejske jeftine radne snage...)
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 15:29   #20
http://www.poslovni.hr/83077.aspx

Raskol među sindikatima zbog privatizacije škverova

I dalje bi češali ''onu stvar'' i dobivali plaću!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.