Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2008., 23:28   #181
[QUOTE=VedDeRan;15601298]majusna,prestani forsirat svoj topic, bzvze je ! [/QUOT


a šta ne vidiš da joj se sviđam
mirkec_23 is offline  
Old 20.08.2008., 23:28   #182
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
majusna,prestani forsirat svoj topic, bzvze je !
mali ak se ti nesto ne sviđa ne citaj...ok???

peace
__________________
Dok sam tu, ja sam tu, to neće biti zauvijek...
*Icegirl* is offline  
Old 20.08.2008., 23:31   #183
meni je seks na zrcu dao puno toga, puno. ne moram ni pricat da sam tamo upoznao svoju bolju polovicu.......................njega....mjau,mjau. .
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 20.08.2008., 23:31   #184
Quote:
*Icegirl* kaže: Pogledaj post
mali ak se ti nesto ne sviđa ne citaj...ok???

peace
ne citam...sam gledam jusere koji postaju na temu...i vidim te cipelice!

peace!
shredded is offline  
Old 20.08.2008., 23:34   #185
ja sam konačno mislio da će ova icegirl reć ajmo mirkec na zrće ,a kad ono ništa...
mirkec_23 is offline  
Old 21.08.2008., 08:38   #186
Quote:
mirkec_23 kaže: Pogledaj post
ja sam konačno mislio da će ova icegirl reć ajmo mirkec na zrće ,a kad ono ništa...
grupnjak, ajmo na grupnjaaaaaaakkkkk.... guzit ćemo se od zalaska sunca do zoreeeeeee... grupnjaaaaaaakkkkkkkk...

a dajte, samo bi jebali... di je tu stila?
starhammer is offline  
Old 21.08.2008., 09:56   #187
ma sve puno hasanaginica , Hana-Kanita, latentne prostitutke ,
i prepuno izletnika koji su došli vidjet kaj tu ima a ne party-jat, uglavnim jadno
tigar_c2 is offline  
Old 21.08.2008., 13:02   #188
Quote:
tigar_c2 kaže: Pogledaj post
ma sve puno hasanaginica , Hana-Kanita, latentne prostitutke ,
i prepuno izletnika koji su došli vidjet kaj tu ima a ne party-jat, uglavnim jadno
Fakat ne znam gdje si ti to bio...na Zrću sigurno ne
__________________
Budalo ne j*bi, niti vodi kući! :D
Sugar_and_spice is offline  
Old 24.08.2008., 16:52   #189
nema
__________________
April skies and white lies
enie is offline  
Old 24.08.2008., 17:27   #190
kolko tamo ima muškaraca!!!
meni se već bljuvalo od Talijana
a od seksa niš,svi suvi ka barut odlaze kućama
Mona* is offline  
Old 25.08.2008., 11:03   #191
Pretpostavljam da ovdje piše pola ljudi što opće nije ni bilo na Zrću!!! Bez veze... Priče po glasinama. Kao prvo, nemojte dolazit u vrijeme kad su Talijani tamo, pa vas neće živcirat. Pola toga kaj tu piše nije istina. A to kaj se tamo zatekne nekoga da se seksa na plaži, znači odmah da se to događa tamo svaki dan. Oprostite, ali ja to nisam vidla... A napit se tamo isto možeš, ali nemojte ić u fensi klubove da budete viđeni, nego odite u Euforiu gdje je cuga jeftinija.
ivanica19 is offline  
Old 25.08.2008., 11:05   #192
Quote:
ivanica19 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ovdje piše pola ljudi što opće nije ni bilo na Zrću!!! Bez veze... Priče po glasinama. Kao prvo, nemojte dolazit u vrijeme kad su Talijani tamo, pa vas neće živcirat. Pola toga kaj tu piše nije istina. A to kaj se tamo zatekne nekoga da se seksa na plaži, znači odmah da se to događa tamo svaki dan. Oprostite, ali ja to nisam vidla... A napit se tamo isto možeš, ali nemojte ić u fensi klubove da budete viđeni, nego odite u Euforiu gdje je cuga jeftinija.


i da...na zrće se nikad ne ide u augustu
__________________
Dok sam tu, ja sam tu, to neće biti zauvijek...
*Icegirl* is offline  
Old 25.08.2008., 12:17   #193
Bio na Zrću prije 5 godina. Ovo je moj doživljaj Zrća općenito...

Plaža (Zrće) je teško sranje. Nešto je bolja obližnja Caska. Afterbeach party je O.K. Lagano se napiješ (ili pošteno)...i uživaš u suncu i glazbi. Poslje toga odeš do apartmana nešto pojest. Ženu koju si upoznao na afterbeachu (ili negdje drugdje) pozoveš u apartman i lijepo ju pojebeš. Otuširaš se (ili ne...) i pozoveš frendove koji kupe jeftinu cugu u dućanu i da dođu u apartman. Tu se ekipa dobro napije, baci koju partiju bele i već je cca 22:00 h. Sad već poprilično pijan oblačiš neke pristojne krpice i ideš do Kokoma u Novalju glumit elitu. Popiješ 2-3 preskupa pića, i spreman si za špicu večeri. The Zrće...

Na Zrću se uz ples i zajebanciju razbiješ do kraja i oko 5 si u nekoj pekari na bureku. Slijedeći dan opet isto...

Seksa ima (barem ga je bilo), ali u mom slučaju uvijek u apartmanu... Ekipa koja se jebe na plaži mi je bezveze...to su uglavnom klinci...tjeraju neki egzibicionizam. No, ko voli nek izvoli...

Ali ipak...postoji ekipa koja se na Zrće ide zabaviti i postoji ekipa (muška, a vjerojatno i ženska) koja na Zrće ide da bi se pojebala...ova druga vrsta je prejadna...cjelu godinu suhi, a ona po papaji velikih očiju gledaju i vrebaju da nešto pojebu...

Kao što kaže TBF: Trči u Zrće i grči se za snošaj...
__________________
Dudekkk Killer!!!!
imbragrabaric is offline  
Old 26.08.2008., 16:09   #194
A gle, Talijani najviše dolaze oko 5. 8.. Odeš pred kraj 7. mj i malo u 8. i bit će ti super!
ivanica19 is offline  
Old 26.08.2008., 16:25   #195
...nisam bio na Zrcu niti namjeravam otic. Za nesto pojebat imam neodoljivi sarm i jebem gdje hocu. Pa mi Zrce ne treba. I da se zbog jebe i provoda "gulim" do Paga... ni lud, pa Opatija mi je mnogo blize.
navigator1 is offline  
Old 27.08.2008., 02:06   #196
Quote:
sinnerboy kaže: Pogledaj post
hebalo vas Zrče...bio prije par godina (dok je još Zrče bilo "in" i općeproglašena Sodoma i Gomora) i pobjegao glavom bez obzira.
više sam jebao na jebenom Art&Musicu davne 98.-me...preseravanje.


kvazipijane klinke, kvazinadrogirani "ejburazštojejučebilodobrogbijelog" mamini sinovi i guzate plesačice koje ti se čine i onako jebozovne nakon par preskupih pića koje imaju ćelavog vlasnika sa ganom koji pazi na njih. i još ti kao mućkaju neke koktele pa im ispadaju čaše, neki tip urla "ajde dižiiii" (šta da dižem, jebem te blentavog? 80 kila iz benča?). kretenizam. nit je party nit je sex party. i još ti neko natrapa na preskupo plaćeni koktel pa ti se prospe

a koliko mi se čini ove godine je razina preseravanja dostigla neprevaziđene visine...izgleda mi kao seoska zabava. još samo fale prasići. ili Simona i Ante.
Quote:
sinnerboy kaže: Pogledaj post
ne bi baš rekla - što?

mislim jebemu ako ćeš ići na parti da se isplešeš - garant nečeš ići na Zrće.

ako ćeš ići na parti da se izjebeš - garant nećeš ići na Zrće.

90 posto likova tamo su fejkeri koji su vidjeli Zrče na telki ili čuli da je tamo "looodooooburaz" pa došli se pokazati i eventualno snimiti za 24 sata ili Index.
pravi partiji su negdje dalje, daleko od kamera, preskupih koktela i preseravanja iskvarcanom kožom i dizajnerskim kupaćim kostimima sa potpisom.

fejk. uberfejk. veću količinu preseravanja sam vidio jedino u Carpe Diemu
Svaka cast !
Psycho X is offline  
Old 27.08.2008., 16:58   #197
Quote:
sinnerboy kaže: Pogledaj post
ne bi baš rekla - što?

mislim jebemu ako ćeš ići na parti da se isplešeš - garant nečeš ići na Zrće.

ako ćeš ići na parti da se izjebeš - garant nećeš ići na Zrće.

90 posto likova tamo su fejkeri koji su vidjeli Zrče na telki ili čuli da je tamo "looodooooburaz" pa došli se pokazati i eventualno snimiti za 24 sata ili Index.
pravi partiji su negdje dalje, daleko od kamera, preskupih koktela i preseravanja iskvarcanom kožom i dizajnerskim kupaćim kostimima sa potpisom.

fejk. uberfejk. veću količinu preseravanja sam vidio jedino u Carpe Diemu
a di je to 'negdje dalje, daleko od kamera'?
__________________
Moje ime je Isthvan, a sve oko mene to je crno-bijeli svijet!
Isthvano is offline  
Old 27.08.2008., 17:27   #198
prošle godine je na Visu bilo dobrih partija...privatna režija.
__________________
...DestroyEraseImprove...
sinnerboy is offline  
Old 29.08.2008., 11:02   #199
Quote:
sinnerboy kaže: Pogledaj post
prošle godine je na Visu bilo dobrih partija...privatna režija.
u privatnoj reziji je uvijek party
__________________
Dok sam tu, ja sam tu, to neće biti zauvijek...
*Icegirl* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger