Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2010., 11:44   #21
Probaj još i ovaj broj 2043096

našla na T-comu http://imenik.tportal.hr/show?action...retraziPoBroju

Ovo je broj iz Belovara i nama popravili kolica bez računa u 4. mjesecu ove godine..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:48   #22
Danas sam ih zvao i rekli su mi da nakon 1. lipnja 2010. ne servisiraju kolica bez računa.
Objašnjenje - Španjolcima nije u interesu da se servisiraju kolica, nego na ovaj način potiču kupovinu novih.
Ima li netko informaciju kako da zaobiđem ove Španjolce i zamjenim kotače?
daly51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 15:54   #23
Hm..mislim da je prije suprotan učinak...sad više ne bi kupila ništa kod njih...

http://janepushchair.com/contact evo obrazac za pitanja...poslat ću i ja pa možda netko reagira
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 16:05   #24
Ja poslala upit
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 16:17   #25
Hvala na linku, i ja sam poslao upit.
daly51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 16:46   #26
Na servis bi se isto trebalo misliti prije nego se kupe kolica jer očito ima proizvođača i uvoznika koji nemaju osiguran servis.

Ovo pišem zbog budućih mama, niti ja se nisam raspitivala, mislila sam da se to podrazumijeva, zato i nisam kupila neka žnj.

Ja imam Peg Perego kišobran kolica i prilikom kupovine novih u Filip Trade-u sam u zezanciji pitala da li se mogu kupiti novi kotači i odmah su mi rekli da imaju, za 50 kn komplet.

Imam i Bebe Confort Loolu kupljenu u Turbo Limaču i na njima bih stvarno sad trebala promijeniti kotače ali ovi u TL nemaju servis, rade samo pod jednogodišnjom garancijom, ako je reklamacija

Ja ih mogu voziti ali mi nisu lijepi kotači, potrošili su se.
Ako je netko mijenjao kotače na Looli, molim savjet gdje.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 23:09   #27
Ni ova nisu žnj, zapravo nisu nimalo jeftina...kad smo kupovali pitali za servis i rekli da ima, nije problem...al eto sad ne može bez računa...a tko čuva račun za nešto čemu je garancija istekla prije 3 godine...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 12:04   #28
Help,help,help!!!

Dragi roditelji trebam Vaš savjet po pitanju jednog mog problema.

Pokušat ću skratit što je moguće više
Prije 3 god. u TL smo kupili malome Graco Lovin Hug Swing ljuljačku i dali za nju lipo 1000,00kn. Sve je bilo fenomenalno,opravdala je svaku lipu koju smo dali za nju!Koristili ju ne znam sad točno koliko dugo al pretpostavit ću oko 6-7mj i pospremili.Sad ju posudim svojoj šogorici,ona ju više ne koristi neg koristi i vrati mi je prije par dana i gle čuda-nešto nije u redu!! ( odmah da napomenem da vas molim dame poštedite komentara tipa zašto ju ONA ne popravi ili šta se dogodilo pitaj NJU jer smo u jako napetim odnosima i znam zašto to želim rješit sama )
A problem je ovaj-nove baterije,muzika radi,ljulja kad je prazna-kad se beba stavi unutra-stane!Laički pretpostavljam da nije veliki kvar u pitanju već je ova stavila ili stavljala nešto preteško unutra ( dijete nije,jadno ) i nešto se spreje...o,možda nekakav zupčanik ili nešto ugl.ona ne ljulja kad je teret unutra.
Tu počinju moji problemi-na internetu ne mogu pronać Gracov servis kao takav već se Magma navodi kao ekskluzivni distributer za svu njihovu opremu i nema nigdje nikakvog drugog kontakta .Zovem Magmu ( ne moram napominjat koliko ih je teško dobit ) i nakon razgovora s jendim pod njihovih djelatnika on mi kaže da pošaljem mail na customersrevice bla bla....reko nemojte me upućivat da šaljem mailove,ZNAM da mi niko neće odgovorit...NE NE NE to je jedini način da Vam se neko javi....3 dana su prošla-još uvijek čekam odgovor.Najsmješnije od svega je što sam čak poslala mail i na Graco USA i javili su mi se,odmah!!!ALi naravno opet sa linkom na MAgmu, a šta oni jadni znaju da se ovi raspadaju odavno....danas OPET zovem MAgmu i ženska mi kaže da oni nemaju apsolutni nikakve veze sa Gracom jer više ne surađuju njima,Ja kažem Gđo draga pa ko vam je servisirao njihovu opremu prije dok ste ih imali,veli ne znam
Glupača me uputi na Baby Media Shop ( jest da nemaju apsolutno nikakve veze s tim al ajd probat ću ) ,Nazovem ženskicu u dućan,izuzetno ljubazna,nazvala kroz 15min sa povratnom informacijom:njihovi serviseri da bi samo POGLEDALI u čemu je problem naplaćuju 100kn.Odmah me upozorila da su dijelovi jako skupi i ako se odlučim da naruče doći će u 3.mj.iduće godine
Rekoh hvala razgovarat ću s mužem...NE.
E sad slijedi moje pitanje-jel ja tražim čudo ako hoću da mi netko ko mi je prodao nešto za 1000kn samo da je...i tel.br.od nekog ko to zna popravit i to na MOJ trošak????????????????
Pa ko tu koga?????Najradije bi sad tu šugavu odvratnu Magmu dale u novine,nikad nisu radili kako spada očigledno i neće,šteta šta su se iznova otvorili,svijet je bio ljepši bez njih!!
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:34   #29
Nikom ništa pametno ne pada na pamet????????????
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:21   #30
molim vas da li mi netko može reći gdje u splitu mogu popraviti autosjedalicu ( izvukao mi se jedan remen iz Maxi Cosi Tobi autosjedalice i sad ga nemogu vratiti natrag ) Hvala !
margiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 14:35   #31
Zna li netko gdje mogu servisirati abc design kolica kod nas.. Kolica su kupljena u Sloveniji, još su pod garancijom, ali nisam sigurna koliko mi ih se isplati voziti u Sloveniju na servis.. Ne mogu ih vise sklopiti, ne znam koji im je kuki, koristim ih puna 4 mj
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 17:33   #32
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje mogu servisirati abc design kolica kod nas.. Kolica su kupljena u Sloveniji, još su pod garancijom, ali nisam sigurna koliko mi ih se isplati voziti u Sloveniju na servis.. Ne mogu ih vise sklopiti, ne znam koji im je kuki, koristim ih puna 4 mj
ma vozi ih u slo-pod garancijom su,a mislim da dobijes zamjenska kolica,odnosno trazi zamjenska dok tvoja ne rijese-mislim da je tako jedna mama s foruma napravila i isto je bilo rijec cini mi se o abc kolicima al ne znam koji model a posalji mail prije toga u ducan gdje si kupila kolica da vidis kad im dolazi roba (da mozes svoja poslat na servis) i jedan prodajnoj sluzbi i trazi zamjenska za to razdoblje-bar bi ja tako-ili im na fejsu priljepi na zid gdje da se obratis s tim problemom (do 15h odgovaraju stvarno brzo-ja sam tako trazila kolica pa su mi napisali u kojim ducanima ih imaju da nemoram slat mailove svakom posebno)
stopalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 22:47   #33
evo odnijela kolica u ducan u brezice.. serviser dolazi u ponedjeljak, pa ce mi javiti kada ih servisiraju.. nisam uzela zamjenska jer je ''krpamo'' s kisobran kolicima, a nije mi se dalo tegliti jos jedna kolica..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2013., 22:54   #34
Jos nitko nista
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 13:16   #35
pukla mi je ručka tj malo ispod ručke na peg pereggo kolicima.
iskoristili smo ta kolica maksimalno za dvoje djece, trajala su 4g i trebala su trajati još samo ovo ljeto, a onda se ovo dogodilo

tko se bavi peg pereggom u RH, zna li netko?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 00:01   #36
Jel zna netko ima li u Splitu neovisni servis kolica?
Jedan kotac s kolica nemogu skinuti,nesto sam za******,a neda mi se ici u toy&joy nositi njima da salju na servis jer tko znakiko ce to potrajati. Drugih kolica nemam.
osma putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 18:23   #37
Da li netko zna gdje mogu nabaviti novu koznu navlaku za precku na svojim peg perego kolicima? Ova stara mi je sva izblijedila i izgleda ocajno
vanjag22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 08:26   #38
popravak kolica

Može li mi tko pomoći? Imam Monbebe pour Bebe Confort kolica kojima je na jednom paru kotača popucala plastika i izgubila sam štitnike koji idu na pojas koji štiti dijete u kolicima i autosjedalici. Kako su kolica kupljena u Turbo Limača koji se zatvorio ne mogu pronaći servis za njih....pitala sam u Baby centru oni su odbili pogledati sliku jer nemaju takva kolica na prodaju(ma zamisli)...Help
likehome is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2020., 19:15   #39
FreeON Green planet

Pozdrav,
imamo FreeON Green planet 3u1 dječija kolica. Gume su nam dosta istrošene, htijeli bi nabavit nove. Dimenzije na njima pišu 255x50. Molim info gdje kupiti nove vanjske gume, ako je već netko imao isti problem i nabavljao nove gume.Hvala!
beowolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2020., 13:36   #40
https://www.freeon.hr/centar-privatn...ti-poslovanja/
Možda im se tu javiti akoooo slučajno bude sreće da imaju nešto, ali generalno za ta generička kolica i opremu nema rezervnih dijelova.
Ja bih skinula kolo i pogledala u prodavaonicama opreme za dječje bicikle i trokolice, vjerojatno ćete naći neke koje pašu, dechatlon isl...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.