Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 13:04   #61
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
ima i nešto istine,ali on navodi u knjizi savjete za ljude koju su na putu iskusnosti(ne navodi previše oko samopouzdanja,koje je najbitnije,nego direktno preskače,obrađuje ga u kratkim crtama),a ne na putu za početnike,u nekim momentima spominje moć i materijalno u primjeru sa autom,što je i istina ali svakako spušta samopouzdanje onima koji nisu u mogućnosti priuštiti si to,dakle ja se pitam gdje je alternativa takvoj situaciji,Kako uloviti komada sa Yugićem npr?interesira me što bi on na to rekao?
Normalno da to radi.
Onome koji si može priuštiti mrcinu od auta, prema ovoj knjizi, takvi savjeti ionako ne trebaju. On upravo cilja na onu većinu koja si to ne može priuštiti.

Feromoni su, naime, jeftiniji od automobila.

Postavljanje skuplje alternative uvijek je dobra reklamna tehnika.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 12.01.2009., 14:17   #62
dajte molim vas! pa nije ni čudo da tražite pomoć u kojekakvim skriptama za upecati ženu, kad vjerujete u ovakve BSove
Žulaj is offline  
Old 12.01.2009., 14:38   #63
odlična knjiga..... i kod nas se puno čita!!!!!!!!!!!
__________________
use, nase i podase
brzi ramo is offline  
Old 12.01.2009., 14:42   #64
Pa jel pročitao tko ili samo komentirate bezveze da ne valja? (ovi šta to pričaju)

Jeste li vi kad čuli uopće za pojmove kao:
logika, evolucija, psihologija, hormoni, feromoni, govor tijela, instinkt, (placebo), itd...
Mark is offline  
Old 12.01.2009., 14:43   #65
ja samo komentiram bezveze....
__________________
use, nase i podase
brzi ramo is offline  
Old 12.01.2009., 15:10   #66
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
Pa jel pročitao tko ili samo komentirate bezveze da ne valja? (ovi šta to pričaju)

Jeste li vi kad čuli uopće za pojmove kao:
logika, evolucija, psihologija, hormoni, feromoni, govor tijela, instinkt, (placebo), itd...

Ja sam je pročitala.
I knjiga je sranje.

A jesi ti ikad čuja za pojmove kao što su inteligencija, prirodnost, šarm i strast?
Biće nisi jer si dite, i uz to muško.
Da si žena, shvatia bi zašto je knjiga smiješna, da ne kažem JADNA.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 12.01.2009., 15:21   #67
knjiga je malo crno bijela
za one koji razumiju sto pise u njoj, oni ju ne trebaju citati..oni koja je ovo novo, koji to trebaju 'nauciti', njima nece koristiti..
Taroth is offline  
Old 12.01.2009., 15:51   #68
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ja sam je pročitala.
I knjiga je sranje.

A jesi ti ikad čuja za pojmove kao što su inteligencija, prirodnost, šarm i strast?
Biće nisi jer si dite, i uz to muško.
Da si žena, shvatia bi zašto je knjiga smiješna, da ne kažem JADNA.
O čemu ti PRIČAŠ?
Ženo???

Pa 99 % ljudi na planetu je takvo otprilike.
Ako ti podpadaš pod ovih 1 % onda si divna zacijelo.

Ja sam se volio smatrati u tom malom postotku ali nikad više neću - barem ne dok komuniciram sa takvim ljudima...
Što si veće đubre to bolje prolaziš kroz život!

O čemu pričaš ti, jesi svetica možda ili nadbiće kakvo?
Psiholog pa imaš grižnju savjesti?
Što si ti?

A šta misliš iz čega ti tvoji epiteti nabrojani, izviru?
Šarm, da ne zvuči smiješno, bilo bi patetično.

Šarm će ti doć kad se budeš najebavala sa stotinu njih i kad poželiš imat familiju.Onda ti bude šarm, a do tad samo udri i daj guze...


Ako si ti drugačija onda sorry možemo mi biti i romantični i šarmirati ako treba...ali brate ako nisi možeš dobiti i to je to...šutam te u guzicu nakon toga pa ti plači i cvili za mnom kao mače(kuče) malo...

Što sam bolji bio u životu to su me još bolje popljuvali, eto ti tvoj šarm, zatakni si ga...
IMO
Mark is offline  
Old 12.01.2009., 15:54   #69
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
Pa jel pročitao tko ili samo komentirate bezveze da ne valja? (ovi šta to pričaju)
Naravno da sam je pročitao. Kako bih je inače analizirao?
Quote:
Jeste li vi kad čuli uopće za pojmove kao:
logika, evolucija, psihologija, hormoni, feromoni, govor tijela, instinkt, (placebo), itd...
E, vidiš. Čudi me da nisi stavio feromone bliže placebu. Jer je samo o tome riječ. O prodavanju skupog placeba iza gomile marketinškog sranja.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 12.01.2009., 15:56   #70
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
Šarm, da ne zvuči patetično, bilo bi jadno.


Logika. Da nije besmislena, ne bi bila zabavna.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 12.01.2009., 16:12   #71
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
O čemu ti PRIČAŠ?
Ženo???

Pa 99 % ljudi na planetu je takvo otprilike.
Ako ti podpadaš pod ovih 1 % onda si divna zacijelo.

Ja sam se volio smatrati u tom malom postotku ali nikad više neću - barem ne dok komuniciram sa takvim ljudima...
Što si veće đubre to bolje prolaziš kroz život!

O čemu pričaš ti, jesi svetica možda ili nadbiće kakvo?
Psiholog pa imaš grižnju savjesti?
Što si ti?

A šta misliš iz čega ti tvoji epiteti nabrojani, izviru?
Šarm, da ne zvuči smiješno, bilo bi patetično.

Šarm će ti doć kad se budeš najebavala sa stotinu njih i kad poželiš imat familiju.Onda ti bude šarm, a do tad samo udri i daj guze...


Ako si ti drugačija onda sorry možemo mi biti i romantični i šarmirati ako treba...ali brate ako nisi možeš dobiti i to je to...šutam te u guzicu nakon toga pa ti plači i cvili za mnom kao mače(kuče) malo...

Što sam bolji bio u životu to su me još bolje popljuvali, eto ti tvoj šarm, zatakni si ga...
IMO
Jesi ti malo .....?

Pa nije ni čudo šta si takav.
Očito si ima posla s lapačama koje bi i ja uspila pojebat.
A s obzirom na naglu promjenu karaktera one šta su ti dale nogu u guzicu su očito to napravile s razlogom.

I čisto da te se educira, šarm nije nešto šta se može odglumit.
I oni sa šarmom i jebu najviše, i itekako ih ima. Ali ti ga očito nemaš. Šta ne znači da ne postoji.
Prema tome, ovim postom si samo pokaza da si patetičan.
I kao takav samo redikule možeš i privuć.

Ja gle čuda takvih problema nemam. Niti sam se ikad palila na takve patetične i frustrirane tipove koji žene svode na nešto šta se vata uz pomoč knjige.
Ljudi se ili kliknu ili ne.
Kad se počmeš ponašat ko čovik umisto da glumiš neki kurac po cile dane i imaš takve ispade, možda i bude nešto od tebe.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 12.01.2009., 16:16   #72
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
O čemu ti PRIČAŠ?
Ženo???

Pa 99 % ljudi na planetu je takvo otprilike.
Ako ti podpadaš pod ovih 1 % onda si divna zacijelo.

Ja sam se volio smatrati u tom malom postotku ali nikad više neću - barem ne dok komuniciram sa takvim ljudima...
Što si veće đubre to bolje prolaziš kroz život!

O čemu pričaš ti, jesi svetica možda ili nadbiće kakvo?
Psiholog pa imaš grižnju savjesti?
Što si ti?

A šta misliš iz čega ti tvoji epiteti nabrojani, izviru?
Šarm, da ne zvuči smiješno, bilo bi patetično.

Šarm će ti doć kad se budeš najebavala sa stotinu njih i kad poželiš imat familiju.Onda ti bude šarm, a do tad samo udri i daj guze...


Ako si ti drugačija onda sorry možemo mi biti i romantični i šarmirati ako treba...ali brate ako nisi možeš dobiti i to je to...šutam te u guzicu nakon toga pa ti plači i cvili za mnom kao mače(kuče) malo...

Što sam bolji bio u životu to su me još bolje popljuvali, eto ti tvoj šarm, zatakni si ga...
IMO
Jesi ti malo .....?

Pa nije ni čudo šta si takav.
S obzirom na naglu promjenu karaktera one šta su ti dale nogu u guzicu su očito to napravile s razlogom.

I čisto da te se educira, šarm nije nešto šta se može odglumit.
I oni sa šarmom i jebu najviše, i itekako ih ima. Ali ti ga očito nemaš. Šta ne znači da ne postoji.
Prema tome, ovim postom si samo pokaza da si patetičan.
I kao takav samo redikule možeš i privuć.
Normalni ljudi se spajaju upravo zbog onih stvari koje sam navela.

Ja gle čuda takvih problema nemam. Niti sam se ikad palila na takve patetične i frustrirane tipove koji žene svode na nešto šta se vata uz pomoč knjige.
Ljudi se ili kliknu ili ne.
Kad se počmeš ponašat ko čovik umisto da glumiš neki kurac po cile dane i imaš takve ispade, možda i bude nešto od tebe.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 12.01.2009., 16:24   #73
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Jesi ti malo .....?

Pa nije ni čudo šta si takav.
S obzirom na naglu promjenu karaktera one šta su ti dale nogu u guzicu su očito to napravile s razlogom.

I čisto da te se educira, šarm nije nešto šta se može odglumit.
I oni sa šarmom i jebu najviše, i itekako ih ima. Ali ti ga očito nemaš. Šta ne znači da ne postoji.
Prema tome, ovim postom si samo pokaza da si patetičan.
I kao takav samo redikule možeš i privuć.
Normalni ljudi se spajaju upravo zbog onih stvari koje sam navela.

Ja gle čuda takvih problema nemam. Niti sam se ikad palila na takve patetične i frustrirane tipove koji žene svode na nešto šta se vata uz pomoč knjige.
Ljudi se ili kliknu ili ne.
Kad se počmeš ponašat ko čovik umisto da glumiš neki kurac po cile dane i imaš takve ispade, možda i bude nešto od tebe.
Definiraj taj famozni "sarm".

Lako je reci "budi covjek; odjebi te savjete" itd., ali muskima je puno teze nego zenama. Zene biraju i ovakve topice po forumima otvaraju iskljucivo muskarci koji se ne snalaze u svemu tome. Sto je i razumljivo jer taj "sarm" o kojem pricas spominju sve zene. To sto ti smatras pod nesto prirodno i samo po sebi razumljivo vecini ljudi s druge strane igralista i nije bas razumljivo, cak i ako imaju uspjeha pri zavodjenju zena. I zato postoje pisci ovakvih reklamnih pamfleta ili knjiga koje se bave umijecima zavodjenja, tecajevima barenja i slicnim savjetima za neuspjesne muskarce.

Dakle, sto je za tebe "sarm" koji te obara s nogu?
Grupa Queen is offline  
Old 12.01.2009., 16:28   #74
jedino korisno napisano u onoj knjizi je da trebas biti ono sto jesi i toga se ne stiditi, nego stajati iza svojih rijeci/postupaka...
sve ostalo je filozofija.

i ne, nije muskima toliko teze nego zenama
Taroth is offline  
Old 12.01.2009., 16:31   #75
Zapravo jedan vrlo jednostavan primjer, rekao bih svakodnevan. Cura s kojom sam bio nekih 2 mjeseca i koja me dva puta odjebala, a treci put me na koljenima molila da opet budem s njom. Prije prva dva prekida sam slao poruke, bio ljubazan, ne toliko nametljiv, onakav kakav sam mislio da trebam biti jer je cura djelovala slicna tom opisu. Prije trece situacije sam je obrisao i blokirao na facebooku, poslao joj poruku da cu ju prijaviti T-Comu ako me bude zvala ili slala poruke i ja na te gadosti dobivam poruke kako je zaljubljena u mene i kako bez mene ne moze i da place i da joj se vratim. Tu je normalno i logicno sto to? Prije prva dva puta sam doslovce stidljivo davao do znanja da zelim seks, a ona nije dala ni blizu. Evo sad da joj nakon tih gadosti posaljem poruku da ju zelim jebati u guzicu javila bi se odmah i sknula bi gace u roku keks. Tu je normalno i logicno sto to?
Grupa Queen is offline  
Old 12.01.2009., 16:32   #76
ne, nego si ti redikul





a za nastavak, ako ti netko ovdje napise da ti grijesis u necemu, pokusaj pretpostaviti da je taj u pravu i razmisljaj u cemu grijesis.. mozda spoznas..
Taroth is offline  
Old 12.01.2009., 16:35   #77
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Tu je normalno i logicno sto to?
Da imaš lapaču koja pati od nedostatka pažnje.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 12.01.2009., 16:36   #78
U ovoj situaciji se uopce ne smatram redikulom. Shvatio sam da mi se takva cura s takvim mentalnim igrama ne svidja. Ali sam i pogledom unazad shvatio da sam nekoc ranije u nekim slicnim situacijama s nekim drugim curama trebao biti bezobrazniji i da bih puno bolje prolazio. Tada mi se to cinilo nestvarnim i nelogicnim, ali sada vidim da je posve u skladu sa stvarnoscu.
Grupa Queen is offline  
Old 12.01.2009., 16:36   #79
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Zapravo jedan vrlo jednostavan primjer, rekao bih svakodnevan. Cura s kojom sam bio nekih 2 mjeseca i koja me dva puta odjebala, a treci put me na koljenima molila da opet budem s njom. Prije prva dva prekida sam slao poruke, bio ljubazan, ne toliko nametljiv, onakav kakav sam mislio da trebam biti jer je cura djelovala slicna tom opisu. Prije trece situacije sam je obrisao i blokirao na facebooku, poslao joj poruku da cu ju prijaviti T-Comu ako me bude zvala ili slala poruke i ja na te gadosti dobivam poruke kako je zaljubljena u mene i kako bez mene ne moze i da place i da joj se vratim. Tu je normalno i logicno sto to? Prije prva dva puta sam doslovce stidljivo davao do znanja da zelim seks, a ona nije dala ni blizu. Evo sad da joj nakon tih gadosti posaljem poruku da ju zelim jebati u guzicu javila bi se odmah i sknula bi gace u roku keks. Tu je normalno i logicno sto to?
Ah divne li ljubavi...
jel i to iz neke knjige o uspjesnom manipuliranju?
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Old 12.01.2009., 16:36   #80
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Da imaš lapaču koja pati od nedostatka pažnje.
nije ni on nesto bolji...
pazi, on joj je prijetio da ce ju prijaviti t-comu ako ga ona bude zvala... a ona ostavila njega
Taroth is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger