Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2009., 14:28   #41
dobro a jel mi može netko odgovorit na pitanje, molim lijepo.
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 14:34   #42
Mi imamo chiccov i do sada nismo nikoga culi, a nasu bebu čujem odlično (svaki šum). Samo da napomenem, u našoj zgradi i okolici ima jakoo punoooo beba
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:05   #43
Quote:
wilmica_st kaže: Pogledaj post
Mi imamo chiccov i do sada nismo nikoga culi, a nasu bebu čujem odlično (svaki šum). Samo da napomenem, u našoj zgradi i okolici ima jakoo punoooo beba
pa i moj je chicco onaj narančasti,probaj prebacit na B frekvenciju..
 
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:06   #44
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
dobro a jel mi može netko odgovorit na pitanje, molim lijepo.
evo zbog tebe sam čirnila u tl katalog,imaš ga od 299kn,ali nemam iskustva sa njim..
 
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:11   #45
kao sto rekose mnogi prije mene, moze se cuti ako ste na istoj frekvenciji...oko nas je bilo puno beba tj babyphona,pa bi na obje frekvencije nekog uhvatili, a tako i oni nas

ista stvar sa telefonima
danivava is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 15:15   #46
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
babyphone... jel to ono što jedan ostaviš s bebom u sobi a drugi nosiš sa sobom u kuhinju pa čuješ ako se beba probudi?
e to mi treba pod hitno!!! jel ima u turbo limacha? jeftino bih, ako može
je, to je to.

imas u turbo limacu Bubu baby phone, kosta 200kn.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 16:30   #47
200 kuna??? 300 kuna??? ma jebo ih zakaj je to tak skupo
dala bih 100
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 17:34   #48
Quote:
ludaaa25 kaže: Pogledaj post
pa i moj je chicco onaj narančasti,probaj prebacit na B frekvenciju..
Ni na drugoj se frekvenciji nista ne cuje (mislim na druge bebe )
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 19:12   #49
Zaboravite babyphone za 200-300 kuna....
DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) babyphone sumnjam da mozete kupiti ispod 1000 kn.

Moja se sogorica nabacala uredjaja za 200-300 kuna jer je cula cijelu zgradu....
Onda sam se bacio u istrazivanje...
Kupio Aventov DECT i posudio ga sogorici i ova se odusevila...

Btw, DECT radi na 120 duplex kanala i na frekvencijama od 1.88 do 1.9GHz

Gle sta Philips kaze za svoje Aventove babyphone

"Garantirano bez smetnji od drugih električnih uređaja (drugih beby monitora, bežičnih telefona i mobitela naročito u stambenim zgradama). Pruža sigurnu i privatnu kodiranu vezu. Vi ćete biti jedini koji čujete Vaše dijete i slušat ćete samo Vaše dijete."
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:27   #50
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
Zaboravite babyphone za 200-300 kuna....
DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) babyphone sumnjam da mozete kupiti ispod 1000 kn.

Moja se sogorica nabacala uredjaja za 200-300 kuna jer je cula cijelu zgradu....
Onda sam se bacio u istrazivanje...
Kupio Aventov DECT i posudio ga sogorici i ova se odusevila...

Btw, DECT radi na 120 duplex kanala i na frekvencijama od 1.88 do 1.9GHz

Gle sta Philips kaze za svoje Aventove babyphone

"Garantirano bez smetnji od drugih električnih uređaja (drugih beby monitora, bežičnih telefona i mobitela naročito u stambenim zgradama). Pruža sigurnu i privatnu kodiranu vezu. Vi ćete biti jedini koji čujete Vaše dijete i slušat ćete samo Vaše dijete."

ima od 750kn na dalje, mi smo svoj platili 90e u babycentru u slo.

jadnom mi se samo dogodilo da sam čula neki muški glas preko bebafona i prestravila sam se . same smo bile doma, beba spava u spavaćoj sobi a ja otišla u podrum i čujem nekoga . jurila sam gore ko luda da mi nije netko ušao u kuću , makar teško da bi netko mogao doći, morao bi proći 2m od mene i pored pesa ali sam ipak protrnula. osim tada se nikad nije dogodilo da nekaj čujem ili da šumi, radi na dosta daleko
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:31   #51
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
morao bi proći 2m od mene i pored pesa ali sam ipak protrnula. osim tada se nikad nije dogodilo da nekaj čujem ili da šumi, radi na dosta daleko
gle...
meni da se to dogodi... ma ja ne bih nikad bila sama u kući s bebom
al da sam sluuuučajno, i da mi se to dogodi, ja bih sad bila u vrapču (za one koji nisu iz zagreba, to je kvart u kojem se nalazi istoimena psihijatrijska bolnica. e pa ja bih bila u bolnici )

ipak sam kupila taj bubu za 300 kuna u turbo limača. treba mi samo za jednu noć. a valjda će bit oke. a poslije ga poklanjam prvom djetetu koje se rodi u obitelji ili krugu prijatelja
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:36   #52
Joj i ja čujem sve i svašta ali to i iz različitih mjesta...jedan dan sam slušala kako prvi put kupaju malu bebicu i sve razgovjetno čula a znam da nije iz mog malog gradića u kojem se svi znamo jer sam skužila da to nije naša patronažna... ja sam mislila da samo susjede mogu čuti...ne kužim...
Žare 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:36   #53
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
gle...
meni da se to dogodi... ma ja ne bih nikad bila sama u kući s bebom
al da sam sluuuučajno, i da mi se to dogodi, ja bih sad bila u vrapču (za one koji nisu iz zagreba, to je kvart u kojem se nalazi istoimena psihijatrijska bolnica. e pa ja bih bila u bolnici )

ipak sam kupila taj bubu za 300 kuna u turbo limača. treba mi samo za jednu noć. a valjda će bit oke. a poslije ga poklanjam prvom djetetu koje se rodi u obitelji ili krugu prijatelja
a tad sa bila luda ali prošlo me, mislim da mi pored pesa nitko nebi prošao, on mi daje dosta sigurnosti

a kak inače čuješ bebu? meni je bebafon nešto bez čega nebi nikako mogla, a mali je stan i sve (osim tog podruma ) je na istoj etaži.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:38   #54
Quote:
Žare 23 kaže: Pogledaj post
Joj i ja čujem sve i svašta ali to i iz različitih mjesta...jedan dan sam slušala kako prvi put kupaju malu bebicu i sve razgovjetno čula a znam da nije iz mog malog gradića u kojem se svi znamo jer sam skužila da to nije naša patronažna...
kako?

moj mislim da radi do 300m.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:39   #55
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
a tad sa bila luda ali prošlo me, mislim da mi pored pesa nitko nebi prošao, on mi daje dosta sigurnosti

a kak inače čuješ bebu? meni je bebafon nešto bez čega nebi nikako mogla, a mali je stan i sve (osim tog podruma ) je na istoj etaži.
tak je i meni. ak je netko lud da proba uc pored dva stafforda... nek proba!

moj baby phone je u ladici. cujem malog cim se probudi. ne treba ni zaplakat, cujem ga. koristio mi je dok je jos bilo toplo,pa kad je malisa spavao u sobi a ja sam bila u vrtu.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 22:58   #56
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
ima od 750kn na dalje, mi smo svoj platili 90e u babycentru u slo.

jadnom mi se samo dogodilo da sam čula neki muški glas preko bebafona i prestravila sam se . same smo bile doma, beba spava u spavaćoj sobi a ja otišla u podrum i čujem nekoga . jurila sam gore ko luda da mi nije netko ušao u kuću , makar teško da bi netko mogao doći, morao bi proći 2m od mene i pored pesa ali sam ipak protrnula. osim tada se nikad nije dogodilo da nekaj čujem ili da šumi, radi na dosta daleko
O bože.. mislim da bih se zaključala u kupaonu skupa s bebom i ne bih izlazila dok mm ne bi došao s posla!!!
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 23:00   #57
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
O bože.. mislim da bih se zaključala u kupaonu skupa s bebom i ne bih izlazila dok mm ne bi došao s posla!!!
ma ja sam neustrašiva! možeš mislit
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 23:04   #58
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
ma ja sam neustrašiva! možeš mislit
ma bez brige, i meni se to jednom desilo...

malisa je spavao, mm je bio kod frenda. ja u kuhinji, baby phone u dnevnoj. i cujem ja odjednom muski glas... srce mi stalo.... a ja ni pet ni sest nego noz u ruke i polako u dnevnu... srce mi kuca sto na sat,jos decke zovem, suljam se s nozem spremna za napad... i ugledam baby phone...
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 23:06   #59
Mi imamo tigex bp i nema nikakvih smetnji i šumova i ima daleki domet. U susjedstvu ima nekoliko bebča ali nema mješanja signala s njihovim bp. Nemam pojma koliko košta dobili smo ga od moje frendice a ona ga je kupila 2002. godine. Znači stariji model ali super radi.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 23:08   #60
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
ma bez brige, i meni se to jednom desilo...

malisa je spavao, mm je bio kod frenda. ja u kuhinji, baby phone u dnevnoj. i cujem ja odjednom muski glas... srce mi stalo.... a ja ni pet ni sest nego noz u ruke i polako u dnevnu... srce mi kuca sto na sat,jos decke zovem, suljam se s nozem spremna za napad... i ugledam baby phone...
ja sam jednom pomislila da se netko šulja po kući, čula sam neko šuštanje, i isto sam prvo zgrabila nož u ruke..Kao ja bih napala nekoga s nožem, možeš misliti..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.