Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2010., 14:38   #61
Navodno je iskovan od dukata , prenosi se s koljena na koljeno ,
vratila mu prsten zajedno sa njegovom bankovnom karticom .
Nek ima čovjek za neku drugu ženu i želim mu svu sreču .
vivian le is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 22:41   #62
Napravila rusku burmu od dva prstena.
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 13:28   #63
Ja mu ga bacila u glavu...da sam bila pametnija tad prodala bi ga..kao sto je on vjerojatno ucinio sa oba..
donatela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 14:02   #64
Quote:
donatela kaže: Pogledaj post
Ja mu ga bacila u glavu...da sam bila pametnija tad prodala bi ga..kao sto je on vjerojatno ucinio sa oba..
Ma ne žali. Za tih par sto kuna, vjerujem da je vrijedilo bacanje, i bolje nego u lunaparku gađanje krpenjačom
I, jel si bar pogodila cilj?
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 14:43   #65
Bogami, neki od vas su dobro tržili na koncu

Držala sam svoj u kutiji pod krevetom skupa sa zaručničkim s obzirom da svako malo imam gneralku pri kojoj imam maniju bacanja stvari koje stoje, a ne koriste se, jedan dan mi sine da sam negdje vidjela reklamu otkup zlata.
Nisam prije nikad prodavala zlato.
Uzmem dva prstena, dakle, vjenčani i zaručnički, odnesem, žena izvaže, veli 1000 kn, ja se pravim cool, a u stvari mislim yeees (očekivala max 200, 300 kn).
Uzela novce, platila tekuće obveze, nešto odjeće sinu, ode to dok si reko keks.

Nemam pojma šta je bivši muž s njime napravio. Pretpostavljam da negdje stoji u vitrini s nakitom.

Ne osjećam se sentimentalno vezana za prstene. Šteta je da stoje u nekoj kutiji. Ovako barem ima neke koristi.
program is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 23:59   #66
prodala i zaručnički i vjenčani
elvi74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:43   #67
Nedavno je tražio da mu vratim vjenčani i zaručnički prsten i ja mu glupača vratim sve.... A on je navodno izgubio nasljeđeni lančić koji sam mu poklonila (( eh to mi je škola...
__________________
always optimistic
djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 13:08   #68
moj me dečko zaručio i njegova mama mi je uspijela uprskati svu vezu jer moj dragi dečko nije me znao braniti pred njom...
mislim da ću joj i ja dati prsten pa nek se i ona uda za svog sinčića
jako dobra ideja
mala_ :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 21:42   #69
Prodala ga zlataru... Nisam zeljela da me podsjeca na gresku u zivotu
Teta1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 21:56   #70
Kod mene su bila oba pa sam ih lijepo unovčila i našoj djeci kupila naušnice i lančiće.
by-me-mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 22:18   #71
Ja sam oba unovčila i platila račun za plin.
house-wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 01:14   #72
ja sam svoj vjencani prsten prodala skupa s jos njegova dva i kaj mi je njegova stara rospaca poklonila zamjenila za prsten od bijelog zlata s briljantom (naravno da sam i nadoplatila)!
a on je svoj zamjenio kod zlatara za novi zarucnicki prsten za svoju dragu s kojom je skoro pa pet godina,a mi se razisli prije cetri! i to jos ode kod mojeg prijatelja zlatara! kakav idiot!!!!!!!!!!
a stsra mu cvijeta jer je uzeo zenu koja je slavonka pod navodnicima (a ona iz....) jer je i on slavonac. ja ne valjam jer sam purgerka i rodila mu dvoje djece i trece morala....... pod nagovorom njegove stare!! i kontrole !!!!!!!!!!! za djecu ne placa redovito alementaciju, jer nema novaca,za prvo djete nije vec tri godine kupio niti olovku za skolu,a sada imam dva skolarca pa se je gospodin vec u 5 mjesecu izjasnio da nema novaca za knjige i da kaj bumo napravili! a svoju dragu vodi po moru i neznam kuda sve ,a djecu ne vodi nikuda jer su mu veliko opterecenje! posao dobio preko veze i uzimao mita na poslu i nitko mu ne moze nista! pljuje po zagrebu a zivi i siri svoj smrat u njemu! mrzim ga iz na duse!!!!!!!!!!!!!!!!!
morala sam je izjadat nekom da vidite kakvih jadnika na svjetu ima i koji su toliko zasticeni jer rade za policiju i na visokoj su duznosti,a i ova njegova koja kada me vidi skriva se iza njega ili iza nekog drugog nezna niti pozdravit i ona radi u policiji!
hvala bogu niti meni ,a niti djeci nista ne fali! ali koja smeca zive i kako nas izruguju to je pre strasno! otjerao je sve moje prijatelje pa smo se druzili s njegovima ,a sada je i te koje smo se druzili okreno od mene jer siri lazi o meni u vezi tzk.preljubi i bavljenju prostitucijom! a on spavao s mojom skolskom frendicom-3 puta, bivsom radnom kolegicom-2, ljubavnicu na svojem poslu u njegovoj smjeni puno puta,a kada mu nije bilo dosta zove plavi oglasnik i dolaze u nas bivsi stan!!!!!!!!! a ja ga prevarim i kazem mu da sam ga prevarila da osjeti kakav je to osjecaj biti prevaren,a on kaze budemo to pregrmili i tako zivimo cetri godine i dobimo drugo djete i onda djubre smisli plani uzme novac od moje bake i dide 3000 eura,digao s moje kartice 15000 kuna (bez mojeg znanja) i nakon mjesec dana u slavoniji na svadbi kod svojeg bratica mi kaze da zeli rastavu braka jer on ne moze tako zivjet i da trazi slobodu! i ja jos po zakonu moram isplatit njega polovicu naseg stana i jos moram vracati kredite! gdje je tu pravda!
i ja ispadnem posrana i kurvetina u svim ocima od nasih ljudi koje poznajemo,a on zrtveno janje!
voljela bi da mogu ispricati pricu cijelom svjetu za njega koje je on djubre i kako je los covjek,a ne ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mama tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 17:04   #73
I vjenčani i zaručnički bacila u rijeku i nije mi žao što ih nisam unovčila.
ivaivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 23:49   #74
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ja sam sam iz svog izvadila dijamantiće da si u neka bolja vremena napravim neki fini prstenčić i ugradim, a zlato sam prodala.
Jbg, kriza...
Sad kad sam ovo vidla skužila sam da nemam pojma di su dijamantići
To ti je kad nisam znala i za njih pare uzet

Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
dobro sam se nasmijala, što me podsjetilo na to da ga moj u proteklih 7.mj. od kad nismo zajedno tek počeo nositi

tako je i moj bio burmu nataknuo kad sam odselila

Quote:
mama tina kaže: Pogledaj post
voljela bi da mogu ispricati pricu cijelom svjetu za njega koje je on djubre i kako je los covjek,a ne ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma ko ga jebe - i njega i pare.. nek si se ti budale riješila
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 01:16   #75
Quote:
mama tina kaže: Pogledaj post
voljela bi da mogu ispricati pricu cijelom svjetu za njega koje je on djubre i kako je los covjek,a ne ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Samo se ti ispucaj, bit će ti malo lakše!!!
Gwendolinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 23:36   #76
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Eto ... baš kako i pitanje kaže zanima me što ste učinili s prstenom/prstenjem nakon razvoda?

Meni su ostala oba pa sam ih odnjela zlataru, prodala i novac poklonila drugom paru na svadbi!
Moj stoji u vazni i nisam ga pogledao ima već x godina...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 23:52   #77
Question

Quote:
Otrovno pero kaže: Pogledaj post
Napravila rusku burmu od dva prstena.
koja je razlika izmedju burme i prstena?
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 00:52   #78
dao staroj trebalo joj zlata za zubnu protezu
greatheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 12:09   #79
prodala i burmu i zaručnički prsten i kupila si Manolo Blahnik cipele ah, šta ćeš, žene XD
broken hearted is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2012., 01:59   #80
Ja sam jos udana, a jos prije 2 godine mi svekrva maznula i zarucnicki, i vjencani kad sam se selila
eto kakvih divnih svekrva ima

Sa zarucnickim se i nije bas usrecila, bio je srebrni, ali mi je zao vjencanog, bio je od bijelog zlata sa pravim dijamantom unutra.

Da se to nije desilo, sigurno bi ukrala ideju sa prve stranice i poklonila ih njoj, pa nek se uda za njega, ionako su si savrseni par
Rani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.