Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 15:42   #141
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Update... Dugo ovo mene kopka i sad sam ipak prelomila. Kontaktirala sam ga preko Vibera... I odgovorila mi njegova žena oooo
Koma! Šta veli gospoja?
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 19:20   #142
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Update... Dugo ovo mene kopka i sad sam ipak prelomila. Kontaktirala sam ga preko Vibera... I odgovorila mi njegova žena oooo
I što je rekla tj kako je reagirala ?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 16:52   #143
Pa ja sam se na njegov stari broj javila i pitala Jeli to "Ante", gospodja je kulturno odgovorila da nije nego da on ima novi broj taj i taj... Ne zna ko sam, mislila je da sam neko službeno jer ga nitko ne zove punim imenom.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 09:04   #144
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Pa ja sam se na njegov stari broj javila i pitala Jeli to "Ante", gospodja je kulturno odgovorila da nije nego da on ima novi broj taj i taj... Ne zna ko sam, mislila je da sam neko službeno jer ga nitko ne zove punim imenom.
Prestavila se ka Antišina gospoja?

Dobro joj nisi rekla da imaš nešto njegovo, na šta je zaboravija dugi niz godina. Garant bi pomislila da je dite u pitanju.

Misija ti je OK, to je zaista stvar koja bi se tribala vratit u njegovu lozu.
Javljaš se na novi broj?
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:52   #145
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Prestavila se ka Antišina gospoja?

Dobro joj nisi rekla da imaš nešto njegovo, na šta je zaboravija dugi niz godina. Garant bi pomislila da je dite u pitanju.

Misija ti je OK, to je zaista stvar koja bi se tribala vratit u njegovu lozu.
Javljaš se na novi broj?
Javila se
Kaze Antisa da zena naravno nije znala ko je, mislila je da je neki rodjak... inace naravno nebi dala
Nisam pitala kako to da je zeni dao mobilni broj koji je on imao preko 10 g???
Jeli to njen nacin provjere da mu se neka (ja?) nebi javila ili???
(naime to je on i ona iz topica A on se danas zeni

No dobro,
Javila se ja nakon 5,5 g NIKAKVOG kontakta nigdje...
Antisa se iznenadio... prijatno i chatali smo satima... ko smo gdje smo sta radimo... Cula sam neke neznane detalje iz njihove veze i izjave da je ljubomoran na mog novog i tako stosta jos

A glede prstena, razjasnili smo moj nesporazum, (pogresno intrepretirana jedna izjava njegove sestre)
Dakle nije to obiteljski prsten nego prsten koji je on kupio i prije mene i cuvao da ga pokloni nekom od srca... I onda sam dosla ja
I to je naravno promijenilo moj stav, tako da ipak zadrzavam taj prsten kao uspomenu...
Pao mi je teret, cijelo vrijeme sam mislila da sam nekom nesto ukrala...
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:14   #146
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Cula sam neke neznane detalje iz njihove veze i izjave da je ljubomoran na mog novog i tako stosta jos
Antiša bi ponovno omastio brk, ha?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:20   #147
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Javila se
Kaze Antisa da zena naravno nije znala ko je, mislila je da je neki rodjak... inace naravno nebi dala
Nisam pitala kako to da je zeni dao mobilni broj koji je on imao preko 10 g???
Jeli to njen nacin provjere da mu se neka (ja?) nebi javila ili???
(naime to je on i ona iz topica A on se danas zeni

No dobro,
Javila se ja nakon 5,5 g NIKAKVOG kontakta nigdje...
Antisa se iznenadio... prijatno i chatali smo satima... ko smo gdje smo sta radimo... Cula sam neke neznane detalje iz njihove veze i izjave da je ljubomoran na mog novog i tako stosta jos

A glede prstena, razjasnili smo moj nesporazum, (pogresno intrepretirana jedna izjava njegove sestre)
Dakle nije to obiteljski prsten nego prsten koji je on kupio i prije mene i cuvao da ga pokloni nekom od srca... I onda sam dosla ja
I to je naravno promijenilo moj stav, tako da ipak zadrzavam taj prsten kao uspomenu...
Pao mi je teret, cijelo vrijeme sam mislila da sam nekom nesto ukrala...
:klap: Super je sve ispalo. Mislila sam da je gospoja vec saznala i da se zaratilo
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 01:04   #148
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Javila se
Kaze Antisa da zena naravno nije znala ko je, mislila je da je neki rodjak... inace naravno nebi dala
Nisam pitala kako to da je zeni dao mobilni broj koji je on imao preko 10 g???
Jeli to njen nacin provjere da mu se neka (ja?) nebi javila ili???
(naime to je on i ona iz topica A on se danas zeni

No dobro,
Javila se ja nakon 5,5 g NIKAKVOG kontakta nigdje...
Antisa se iznenadio... prijatno i chatali smo satima... ko smo gdje smo sta radimo... Cula sam neke neznane detalje iz njihove veze i izjave da je ljubomoran na mog novog i tako stosta jos

A glede prstena, razjasnili smo moj nesporazum, (pogresno intrepretirana jedna izjava njegove sestre)
Dakle nije to obiteljski prsten nego prsten koji je on kupio i prije mene i cuvao da ga pokloni nekom od srca... I onda sam dosla ja
I to je naravno promijenilo moj stav, tako da ipak zadrzavam taj prsten kao uspomenu...
Pao mi je teret, cijelo vrijeme sam mislila da sam nekom nesto ukrala...
Koliko ovde ima toga, iz jedne bivše veze, prsten doša tek na kraju, sad bi pita za tok razgovora, al bi bilo odveć indiskretno.

Pet ipo godina ni zuc.
NIKAD je nikad, piše tamo u temi.
Jel se skinija od cuge?

Da san ja ti, sebi bi opet zamislija svoju istinu: da, to je prsten iz njegove familije, bila san odabrana da mu rodin dicu, al mu ga ne dan.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 03:15   #149
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Javila se
Kaze Antisa da zena naravno nije znala ko je, mislila je da je neki rodjak... inace naravno nebi dala
Nisam pitala kako to da je zeni dao mobilni broj koji je on imao preko 10 g???
Jeli to njen nacin provjere da mu se neka (ja?) nebi javila ili???
(naime to je on i ona iz topica A on se danas zeni

No dobro,
Javila se ja nakon 5,5 g NIKAKVOG kontakta nigdje...
Antisa se iznenadio... prijatno i chatali smo satima... ko smo gdje smo sta radimo... Cula sam neke neznane detalje iz njihove veze i izjave da je ljubomoran na mog novog i tako stosta jos

A glede prstena, razjasnili smo moj nesporazum, (pogresno intrepretirana jedna izjava njegove sestre)
Dakle nije to obiteljski prsten nego prsten koji je on kupio i prije mene i cuvao da ga pokloni nekom od srca... I onda sam dosla ja
I to je naravno promijenilo moj stav, tako da ipak zadrzavam taj prsten kao uspomenu...
Pao mi je teret, cijelo vrijeme sam mislila da sam nekom nesto ukrala...

...dobro da smo malo uticali na tebe,
sad si barem mirna,a zadovoljila si i radoznalost,ne?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 03:28   #150
Negdje ga ostavila, par godina kasnije sam ga odnjela u zlatara i novac koji sam dobila darovala u dobrotvrone svrhe jer nisam zeljela da mislim mozda nekada "e te cipele si platila od novca za prsten.
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:53   #151
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Koliko ovde ima toga, iz jedne bivše veze, prsten doša tek na kraju, sad bi pita za tok razgovora, al bi bilo odveć indiskretno.

Pet ipo godina ni zuc.
NIKAD je nikad, piše tamo u temi.
Jel se skinija od cuge?

Da san ja ti, sebi bi opet zamislija svoju istinu: da, to je prsten iz njegove familije, bila san odabrana da mu rodin dicu, al mu ga ne dan.
ah nikad je relativno hehe
a sad i ja vidim da sam vec onda traumirana bila zbog tog jebenog prstena
btw, nije se skinija, pretpostavljam da ima i dalje iste neuroze... prica da im en ide bas po loju... ne cudi me
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 08:02   #152
Cuvam ga za uspomenu kad mi sin poraste napuni 18 god dobit ce ga na poklon a on nek s njim radi sto zeli
ribolvac84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 16:38   #153
Prodala ga, kupila sinu tenisice.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 16:46   #154
Meni je jasno da je krza i recesija ali vi koji ste prodali taj prsten dal vam je poslje ikada bilo onako malo žao jer brak kakav bio da bio bilo je sigurno i nekih ljepih trenutaka nemojte mislit da vas osudjujem zbog toga samo pitam
ribolvac84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 12:49   #155
Quote:
ribolvac84 kaže: Pogledaj post
Meni je jasno da je krza i recesija ali vi koji ste prodali taj prsten dal vam je poslje ikada bilo onako malo žao jer brak kakav bio da bio bilo je sigurno i nekih ljepih trenutaka nemojte mislit da vas osudjujem zbog toga samo pitam
ja sam svoj prsten prodala (i vjenčani i zaručnički) i lijepo novce potrošila na shopping - u koji sam išla sa sadašnjim dečkom, uskoro mužem.
nisam prodavala radi recesije, nego samo iz razloga što mi ti prsteni nisu ništa lijepo predstavljali, u njima sam vidjela samo tugu i sve ono loše iz rastave.
inače sam osoba koja se ne veže za stvari, tako da sam i to prstenje prodala bez grča na licu. osim što nisam čekala bolje vrijeme da dobijem više love, jer je cijena zlata skočila
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 01:11   #156
Quote:
miamama kaže: Pogledaj post
Ja sam ga poklonila bivšoj svekrvi
Možda se jednog dana uda za svog sina
Mislim da joj je to bio najsretniji dan u životu
Uau. Koji si ti heroj. Nema šta. Ja bi punici bivsoj poklonio!
room66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 01:19   #157
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
Nosila sam ga kao i sav drugi nakit,povremeno.Ne vežem se za stvari.Negdje je doma,u kakvoj kutijici.

A ova ideja je savršena!
Mogla bi ju iskoristiti,moja bi isto bila jako sretna,još više jer sam se i tako udala za dobru priliku,pa bi joj se "bogatstvo" uvećalo za 200,300kn.
Heroj broj 2.
room66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 01:27   #158
Quote:
ribolvac84 kaže: Pogledaj post
Meni je jasno da je krza i recesija ali vi koji ste prodali taj prsten dal vam je poslje ikada bilo onako malo žao jer brak kakav bio da bio bilo je sigurno i nekih ljepih trenutaka nemojte mislit da vas osudjujem zbog toga samo pitam
Vidi se prijatelju da si musko i da pitas normalno pitanje.
room66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 11:47   #159
Quote:
ribolvac84 kaže: Pogledaj post
Meni je jasno da je krza i recesija ali vi koji ste prodali taj prsten dal vam je poslje ikada bilo onako malo žao jer brak kakav bio da bio bilo je sigurno i nekih ljepih trenutaka nemojte mislit da vas osudjujem zbog toga samo pitam
Nikada!
Kao ni ostalog nakita koji mi je on u toku braka poklonio,a također prodan.
No jedno nisam željela,utrošiti taj novac za sebe osobno.

Postoje raskidi i RASKIDI.
Ovi drugi su takvi,da ne samo da se zaborave lijepi trenuci već se želi obrisati ne samo sječanje već svaki trag te osobe i braka.I nije uvijek u pitanju fizičko zlostavljanje.


Moj bivši je u kući ostavio i dio svoje garderobe,te neke vrijedne osobne predmete,kao i svoje fotografije iz mladosti(prije braka)kao i zajedničke.
Garderoba i ostali predmeti,završili kao donacija Caritasu.
Fotografije skupljene,u jednoj kutiji,spremljene,a da ih ja osobno nikada više nisam pogledala,ali obzirom da imamo zajedničko dijete,njemu ostavljam na izbor što će s istima učiniti.
Dakle zapečaćeno s natpisom što kutija sadrži.

Facit: postoje ljudi koji kroz svoju sebičnost i način kako napuštaju i dijete i bračnog partnera ni ne zaslužuju da žive u sječanju istih.Koji u kratkom vremenu unište sve što je bilo dobro ili lijepo.

Ali to sam samo ja.. drugi sigurno ne razmišljaju,osječaju ili postupaju tako.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2019., 11:07   #160
Odnio u zlatarnu na otkup, kupio bocu najskupljeg viskija sto sam mogao dobit za tu lovu i nazdravio početku novog života sa sadašnjom partnericom
__________________
Bolje se rodit bez one stvari nego bez sriće, ako imaš sriće i ona stvar će ti narasti.
tomeek1503 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.