Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2010., 00:38   #41
Cure ja sam očajna više po pitanju tog fuc*** grudnjaka. Za bolnicu sam uzela 3 od pompee topića i bila su mi ok, ali sada mi stvarno mi treba grudnjak, imam osjećaj da su mi cice počele silaznu putanju ....
lisca - preskupo i katastrofa izgleda
chicco - isto kao lisca
prenatal - ima crni, nema broja ni jednog za mene
interspar - nema ih više
.......

Dajte prijedloge jer sam luda već.
Ili će tko ići uskoro do HM-a

Ovo mi se čini ful ok ponuda - http://www.otto.hr/shop/kategorija.asp?kat=2&podkat=15 - ima tko iskustva??? I kako da znam koji je koji boje ???
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 00:48   #42
ja isto imam ove iz hm-a još ih nisam nosila ali mi se sviđa što su tako mekani i udobni
imam i ove topiće od pompee njih nosim već sad jer mi je beba visoko i grudnjaci me žuljaju i oni su mi ok,mislim da će mi i oni poslužit za dojenje
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 01:43   #43
a šta da ja radim? imam skromnu dvojku i zapravo mi ne treba grudnjak ali ga naravno nosim jer nisam zadovoljna kako izgledaju (nisu male i okrugle već male i špičaste)
nemojte mi govorit da će narast kad počne mlijeko jer ako već sad nisu...i da narastu neznam da li mijenjaju oblik?
inače uvijek nosim podstavljene grudnjake i ne vidim se u običnom pamučnom sa ili bez žice-ako i nađem broj užasno izgleda
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 01:58   #44
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
a šta da ja radim? imam skromnu dvojku i zapravo mi ne treba grudnjak ali ga naravno nosim jer nisam zadovoljna kako izgledaju (nisu male i okrugle već male i špičaste)
nemojte mi govorit da će narast kad počne mlijeko jer ako već sad nisu...i da narastu neznam da li mijenjaju oblik?
inače uvijek nosim podstavljene grudnjake i ne vidim se u običnom pamučnom sa ili bez žice-ako i nađem broj užasno izgleda
ne znam koliko si trudna ali mogu ti reći kako je meni
uvijek sam nosila podstavljene grudnjake sa žicom,ali sad više ne mogu jer mi je beba visoko i ta mi žica strašno smeta a i cure koje su rodile kažu da je puno bolje grudnjak bez žice,da strašno žulja i smeta pogotovo u početku kad su grudi jako osjetljive
prvi put su mi grudi porasle u početku i onda opet negdje u 7 mj. tako da su meni narasle za kvalitetna dva broja
ja imam pompeine topiće za po doma i super su mi jer koliko god da nisam navikla na obične grudnjake sada ovo žuljanje i bol mi još više smeta
btw.ja sam do trudnoće oduvijek i uvijek spavala s grudnjakom
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:06   #45
spavala? zašto?
imaš pravo za žicu,već me smeta
trudna sam 33tj i nisu mi nimalo porasle od početka trudnoće (ono salo na leđima dobiveno u trudnoći radi kojeg me još jače stišće grudnjak ne računam)

pompea ima sa ili bez podstavljenih jastučića? vidjela sam njihove grudnjake kao top ali to nemogu nositi
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:11   #46
prije trudnoće sam imala kvalitetnu četvorku pa mi je smetalo,žuljalo me kad nisam imala grudnjak dok spavam,ustvari samo stvar navike
ja imam pompeine topiće koji se kopčaju kao grudnjaci i ja sam mislila da ih ne mogu nosit jer mi se to činilo kao da nemam ništa,ali mama mi je kupila jedan za probu i preporodila sam se
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 02:15   #47
ja čekam na lotu da dobim pa da si idem trojku napravit
izgleda da ću morat tražit po dućanima a neda mi se opet hodat po vrućinama
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 06:25   #48
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Cure ja sam očajna više po pitanju tog fuc*** grudnjaka. Za bolnicu sam uzela 3 od pompee topića i bila su mi ok, ali sada mi stvarno mi treba grudnjak, imam osjećaj da su mi cice počele silaznu putanju ....
lisca - preskupo i katastrofa izgleda
chicco - isto kao lisca
prenatal - ima crni, nema broja ni jednog za mene
interspar - nema ih više
.......

Dajte prijedloge jer sam luda već.
Ili će tko ići uskoro do HM-a

Ovo mi se čini ful ok ponuda - http://www.otto.hr/shop/kategorija.asp?kat=2&podkat=15 - ima tko iskustva??? I kako da znam koji je koji boje ???
u rijeci u dućanu mame i bebe- imaju neke grudnjake za dojilje- krenuvši sa cifrom od nekih 70-80 kn. (pa na više, jel). to mi se ne čini puno, pogotovo u usporedbi sa cijenama u ostalim dućanima.
čini mi se da ti nisi iz rijeke, jel- al ako imaš u svom gradu taj dućan
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 08:14   #49
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
u rijeci u dućanu mame i bebe- imaju neke grudnjake za dojilje- krenuvši sa cifrom od nekih 70-80 kn. (pa na više, jel). to mi se ne čini puno, pogotovo u usporedbi sa cijenama u ostalim dućanima.
čini mi se da ti nisi iz rijeke, jel- al ako imaš u svom gradu taj dućan
Nema toga u Zadru
Sve sam pretražila i markirane i no name dućane i nigdje nema grudnjaka; tj. imaju chicco i lisca ali mi se ful ne daje 200kn za nešto što mi je preružno....
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 08:22   #50
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Nema toga u Zadru
Sve sam pretražila i markirane i no name dućane i nigdje nema grudnjaka; tj. imaju chicco i lisca ali mi se ful ne daje 200kn za nešto što mi je preružno....
Ti bi sad da su ti još i lijepi ti grudnjaci .
Ja sam odustala od estetike kada su mi cicojke došle do E broja.
Sada samo molim boga da su grudnjaci udobni.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 09:15   #51
ja sam čula da Muller ima grudnjake za dojenje koji su ok...pa ne znam danas možda odem do CC da vidim...
netko neko iskustvo?

Inače našla sam u neckermenu 2 za 139 kn i ok mi se čine....


evo ovi
__________________
....naš život je započeo kada je naša Paula Anđela došla među nas....
NikolinicaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 10:13   #52
Ja sam kupila samo jedan grudnjak za dojenje i hvala bogu pa sam samo jedan jer mi je bezveze, i njega cijelog dignem kada se izdajam, tako da mi dodje na isto.. jednostavnije mi bilo dignuti ili spustiti grudnjak nego na tu rupu.. ali to je moje mišljenje!
__________________
De, dobro je!
kjava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 10:21   #53
ja sam ih gledala i činili su mi se nekako kruti,ali cure koliko sam čitala su ili jako zadovoljne ili uopće nisu zadovoljne njima
svima jako toplo preporučam koji imaju mogućnost da ih kupe u hm-u
ja sam uzela dva crni i bijeli 19,99E i strašno mekani i udobni
istina nisam u njima još uvijek probala dojit ali sam ih nosila po doma i jako sam zadovoljna
za ove druge nažalost ne znam jer nisam probala,ali sam gledala Liscine-jako skupo-makar oni koje sam ja gledala
Anita -jako su mi se svidjeli ali u dućanu gdje sam ja gledala su imali neke jako nabrijane cijene za njih -400 kn iako cure kažu da koštaju inače oko 180 kn
gledala sam i u baby centru u slo -20E/kom -i čine se ok ali sam tada radije uzela u hm - u 2 kom za 20E
za druge ne znam
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 10:42   #54
Quote:
kjava kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila samo jedan grudnjak za dojenje i hvala bogu pa sam samo jedan jer mi je bezveze, i njega cijelog dignem kada se izdajam, tako da mi dodje na isto.. jednostavnije mi bilo dignuti ili spustiti grudnjak nego na tu rupu.. ali to je moje mišljenje!
ali ti još izdajaš, zar ne? kad beba sisa drukčije je...
ali definitivno vam dojam o tim grudnjacima najviše oviso o tome kako dobar grudnjak kupite...
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 10:47   #55
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
H&M grudnjaci za dojenje su meni predobri, em izgledaju ko normalni grudnjaci, em dignu cice i nisu samo bijeli. Imam crni i sivi
potpis... i ja imam crni i sivi
zaraa - silazna putanja...dobar opis... tak nekak i kod mene
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 16:29   #56
Ja imam grudnjake iz Mullera, peri-deri.
Imam i iz neckermana (tih nema više za kupit), malo su mi komotniji od ovih iz Mullera.
Uglavnom, kako mlijeko stalno curka, stalno sam imala neke jastučiće u njima pa bi to lijepo izgledalo.
Nakon poroda i s ragadama bilo mi je super da imam grudnjak da mi drži cice a da bradavice mogu luftat.

Za bolnicu bih rekla da nisu nužni. Ovisno koliko ste sramežljivi
Nekim je ženama neugodno da im dojke budu bez podrške tj. da se slobodno kreću.
Mauna_Kea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 16:36   #57
Quote:
NikolinicaR kaže: Pogledaj post
ja sam čula da Muller ima grudnjake za dojenje koji su ok...pa ne znam danas možda odem do CC da vidim...
netko neko iskustvo?

Inače našla sam u neckermenu 2 za 139 kn i ok mi se čine....


evo ovi
Uuuu ovo mi se čak čini nice; da li ih je tko isprobao???
Nego kako se ono računa veličina grudnjaka ? Ja znam samo po onome - 3,4??
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 17:46   #58
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Uuuu ovo mi se čak čini nice; da li ih je tko isprobao???
Nego kako se ono računa veličina grudnjaka ? Ja znam samo po onome - 3,4??
izmjeriš opseg ispod grudi i to ti je brojka (70, 75, 80,ecc). A košarice najbolje određuješ isprobavjući, ali možeš i mjerenjem opsega grudi...ima nekerman i tablice veličina, pa kad se izmjeriš pogledaš koja košarica bi to bila.
Piše ti sigurno na nekom od tvojih starih grudnjaka koje si košarice nosila, pa probaš procijenit da li ti treba jedno,2, 3(ili koliko već) slova veće. Ili odeš u dućan i probaš, pa onda znaš.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 21:24   #59
Premjestila temu na RiD jer to ipak spada u dio nakon poroda, i više ćete iskustava dobiti ovdje

OT...ja ih nosim po doma, navečer pogotovo..imam neke obične iz dućana na tržnici Savica 25 kn komad...al mi ne dignu cice i izgledam kao da imam bar 2 broja veće sa njima..kad negdje idem obučem minimizer
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 21:35   #60
ja sam kupila one muellerove i ne mogu ih smislit. totalni babinjak s onim debelim naramenicama

ovi iz kataloške prodaje koje je zaraa stavila izgledaju ok, samo mi nije jasno kako po šiframa znate koje su boje? ja bih naručila..
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.