Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2010., 23:32   #21
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Nadam se da hoce, nama se pokazao kao jako prakticno rjesenje jer stoji u maloj kupaoni a lako se malo pogurne kad nam zatreba vesmasina ili izvadi skroz i premjesti ako hocemo.
Danas smo namontirali taj stalak iz Kike i stvarno je odličan! Ono što sam viđala u Sloveniji je ili gore ili u rangu s ovim, a duplo skuplje..hvala na savjetima
baju is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 21:51   #22
Komode za previjanje, prematalice

Odlučili smo presvlaciti bebu na vesmasini u kupaonici. Trebala bih neku spuzvu i bilo bi dobro neku dasku ispod nje u dimenzijama masine. Molila bih one koje su na takav način riješile mjesto previjanja da jave što su stavile na mašinu i gdje su to nabavile? Beba mi je inače prošla godinu dana.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 22:29   #23
da li netko upotrebljava ovo

čini mi se super
meni ne treba, ali ne bi bilo loše imati u kupaoni
Dzosi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 11:50   #24
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Odlučili smo presvlaciti bebu na vesmasini u kupaonici. Trebala bih neku spuzvu i bilo bi dobro neku dasku ispod nje u dimenzijama masine. Molila bih one koje su na takav način riješile mjesto previjanja da jave što su stavile na mašinu i gdje su to nabavile? Beba mi je inače prošla godinu dana.
Ja sam samo stavila protukliznu podlogu (ono rupasto što se prodaje u rolicama) i na to podlogu za prematanje (onu kvadratniju, 75x85 cm). Funkcionira super, beba ima 9 mj.

Dzosi, moja cura bi to razvalila u roku keks
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 12:05   #25
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Odlučili smo presvlaciti bebu na vesmasini u kupaonici. Trebala bih neku spuzvu i bilo bi dobro neku dasku ispod nje u dimenzijama masine. Molila bih one koje su na takav način riješile mjesto previjanja da jave što su stavile na mašinu i gdje su to nabavile? Beba mi je inače prošla godinu dana.
Od rođenja ga presvlačimo na veš mašini i nismo nikakvu dasku koristili. Samo sam kupila futrovanu podlogu za presvlačenje nešto tipa ovo i to stavila na perilicu.

On je sad duži od perilice, ali nam to ne predstavalja problem kod presvlačenja jer ionako mlatara nogama po zraku kad ga presvlačim.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 14:32   #26
Super cure, hvala vam!
Sviđa mi se ova velika prematalica iz Kike.

http://www.kika.com/hr/katalog/m/dje...atanje-235144/

Vidjet ću prodaje li tko polovnu.

Zanima me dal vam se ta navlaka potrgala? Jer ja imam već prenosivu prematalicu (samo mi je prevelika za mašinu jer je kupaonica jaaako minijaturna pa se vrata ne mogu otvoriti) koja mi se malo potrgala. Ak će mi se i ova potrgati, onda bolje da dam nešto sašiti, a ispast će i jeftinije (tako je i prijateljica dala sašiti).
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 14:34   #27
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Odlučili smo presvlaciti bebu na vesmasini u kupaonici. Trebala bih neku spuzvu i bilo bi dobro neku dasku ispod nje u dimenzijama masine. Molila bih one koje su na takav način riješile mjesto previjanja da jave što su stavile na mašinu i gdje su to nabavile? Beba mi je inače prošla godinu dana.

Ja imam podlogu za premtanje sa tvrdim dnom na mašini. Mašina je u čošku tako da sa djetetove desne strane je zid. Na gornjem dijelu podloge, kao ispod glave, imam jednu šperploču, široku 20-ak cm i dugu oko 80 (taman tolka je rupa između zida i tuša i tu je mašina) i ona je malo silikonom zaljepljena za tuš kabinu. Na tome držim kremu, vatice i posudu sa vodom
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 14:56   #28
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post

Zanima me dal vam se ta navlaka potrgala? Jer ja imam već prenosivu prematalicu (samo mi je prevelika za mašinu jer je kupaonica jaaako minijaturna pa se vrata ne mogu otvoriti) koja mi se malo potrgala. Ak će mi se i ova potrgati, onda bolje da dam nešto sašiti, a ispast će i jeftinije (tako je i prijateljica dala sašiti).
Nemam tu iz Kike, ali da, malo sastrane po šavu je pukla. Ali koštala je 100kn, pa mi nije nešto žao.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 14:02   #29
Još samo da pitam - zna li tko dal još uvijek ima u prodaji u Ikei prematalica na napuhavanje? Jer u katalogu nikako ne mogu naći
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:19   #30
ljudi, koliko je ovo prakticno? do koliko kg / starosti moze dijete u to?


http://www.njuskalo.hr/oprema-bebe-o...-oglas-5947682


vidim pise da je ikea ali to ne vidim kod njih?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:23   #31
ili mozda ovo?


http://www.mojabeba.hr/hrvatski/proi...-boja-216_251/


imam malu kupaonu i dosta hladnu sobu pa kombiniramo nesto da uguramo ipak u kupaonicu, bar dok zima ne prode.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:57   #32
vlovrec, mislim da Ikea više nema ovu sklopivu prematalicu.

Ovo ti je iz Ikee neki best buy:

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/20045205/
+
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/50251798/
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:20   #33
vlovrec, jel imate vesmasinu u kupaoni? ako da onda kupi samo spuzvastu podlogu i stavi na vesmasinu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 19:26   #34
Vlovrec, ako imaš malu kupaonicu, najbolje ti je staviti podlogu na mašinu. Ove koje si linkala s kadicom su prilično velike uživo
__________________
Luce <3
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 18:14   #35
hvala na odgovorima
imamo ves masinu ali iznad nje je bojler mozda na visini od pola metra, pa nema sanse da mogu tu prematati bebu
samo neke kutijice su na njoj, ono s mojom sminkom, nista pametno ne stane gore
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:31   #36
Mozda ti je onda najboje uzeti prematalicu koja ide na kinderbet
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:46   #37
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Mozda ti je onda najboje uzeti prematalicu koja ide na kinderbet
to smo i mislili uzeti ali nam je djecja soba jako hladna, 3 vanjska zida, i treba onda s prakticki golim djetetom nakon kupanja prijeci cijeli stan da dodem do sobe.
a dijete nedonsce rodeno sa 1750g, a kad ga puste iz bolnice taman najjaca zima
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 10:26   #38
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
ljudi, koliko je ovo prakticno? do koliko kg / starosti moze dijete u to?


http://www.njuskalo.hr/oprema-bebe-o...-oglas-5947682


vidim pise da je ikea ali to ne vidim kod njih?
Ovo ti je super. ima moja sogorica, ja htjela kupiti, ali mi za par cm nije stalo u kupaonicu. ni ja nisam uspjela naci na webu od ikee isprve, ali mislim da kosta 75€. sad sam gledala i nikako ne mogu naci, valjda su povukli. ako nades polovno - kupi, neces pozaliti. samo dobro izmjeri kupaonicu prije
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:06   #39
E to sam i ja gledala.. I ne kuzim zasto su povukli iz ikee bas sam gledala ovo na njuskalu
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:51   #40
Jel koja od vas ima komodu za presvlačenje ADAX LAVIĆ, te ju želi prodati po razumnoj cijeni?
Sandra198 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.