Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2010., 12:38   #41
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
mislim da si u krivu tj. ona prodavacica koja ti je to dopustila nema pojma jer upravo drzim taj bon za popust od 25% u rukama i evo sta izmedju ostaloga tamo pise: Ovaj bon nije moguce koristiti istovremeno s ostalim popustima na proizvod
istina, piše to na bonu, sad sam vidjela. Onda sam imala sreće!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 12:40   #42
pitanje...
koja je ta besplatna fotoknjiga koju mogu uzeti na ipokloni?

ialbum A5 ili iflexA5 ili pak iFlex foto?

edit:
nema veze, našla

Zadnje uređivanje Lois : 10.11.2010. at 12:46.
Lois is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 12:52   #43
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
istina, piše to na bonu, sad sam vidjela. Onda sam imala sreće!
i ja sam koristila istovremeno 2 popusta i masa drugih cura, sumnjam da smo sve baš imale sreću
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 13:11   #44
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
mislim da bi to prije značilo da ako je proizvod već snižen, ne može se još dodatno sniziti s tih 25%, jer 15% je na cjelokupnu kupnju, ne samo na jedan proizvod.
pa da
Ti mozes iskoristiti 25% na jedan artikl + 15 % na cjelokupnu kupnju ali ne mozes iskoristiti ovih 25% za jedna artikl ako je taj artikl trenutno na akciiji kao sto je sada slucaj sa slikama tj 33% jer po tome bi iskoristila 33%akcije+25 % bona za jedan artikl+ 15% za ukupnu kupovinu i onda bi te slike ispale neku jadnu sicu a oni nisu blesavi
Malo si racunajte tj. vi koje ste to "uspjele" kalkulator u ruke i provjerite jer njihov sustav pojedinacno oduzima popuste po artiklu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 13:13   #45
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
i ja sam koristila istovremeno 2 popusta i masa drugih cura, sumnjam da smo sve baš imale sreću
onda reci koliko su te na kraju ispale slike tj koliko ti je ispala 1 slika 29 lipa ili koliko?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 13:22   #46
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
onda reci koliko su te na kraju ispale slike tj koliko ti je ispala 1 slika 29 lipa ili koliko?
nisam ti ja koristila na slike, ali sam iskoristila sve te moguće popuste na fotoknjige.
kad je bila u trećem mjesecu na popustu od 33%, ja sam iskoristila i taj bon od 25% i bon od 15% i prošlo sve!
hm, koja sam ja plavuša, tek sad skužila da sam sve istovremeno iskoristila
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 20:19   #47
Quote:
Alka Zagreb kaže: Pogledaj post
Zakaj bi pisala po njima? Imaš u programu mogućnost unosa teksta.
Stranice nisu jako masne, moglo bi s pisati po njima ako želiš.
htjela sam si napravit za bebu nešto kao radosnicu... pa bi mi trebala mogućnost pisanja po stranicama...

hvala na info...
zelenooka-007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 20:39   #48
Quote:
maza1 kaže: Pogledaj post
u nedjelju naručila i platila preko internet bankarstva i danas došla
super moja bi onda isto ovaj tjedan mogla doći!! jedva čekam!!
LaaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 22:24   #49
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
pa da
Ti mozes iskoristiti 25% na jedan artikl + 15 % na cjelokupnu kupnju ali ne mozes iskoristiti ovih 25% za jedna artikl ako je taj artikl trenutno na akciiji kao sto je sada slucaj sa slikama tj 33% jer po tome bi iskoristila 33%akcije+25 % bona za jedan artikl+ 15% za ukupnu kupovinu i onda bi te slike ispale neku jadnu sicu a oni nisu blesavi
Malo si racunajte tj. vi koje ste to "uspjele" kalkulator u ruke i provjerite jer njihov sustav pojedinacno oduzima popuste po artiklu

ja naručila 600 slika u dm i rekla mi prodavačica da može 25 i 15 % popusta
vidjeti ćemo kad stignu slike i kad platim, trebalo bi ispasti cca 120 kn
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 23:16   #50
malo podižem temu, večer svima! i help!!!
registrirala sam se na ipokloni.com i sad kao trebam dobiti free knjižicu,ali kako????
na mail sam dobila obavijest samo stisnite vašu košaricu i upišite kod a kako da slike metnem unutra??
kliknem na košaricu piše da je prazna-naravno kad nema slika. tamo di mogu dodat fotke stavim jednu a ona mi se automatski poveća i jedina mi je opcija korak nazad a tad slike nestane
đizs, tko je tu lud........


edit: i koliko slika da uopće uploadam za tu fotoknjižicu??
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 23:53   #51
sto se tice dm-a koliko sam ja skuzila moze se kombinirati popust ukoliko je akcija nevezana za bonove pa + bon s popustom a ne moze bon iz babybonusa + bon s 25 %. tako mi je bilo i s pelenama.

Da pitam usput dal je tko radio fotoknjigu iz dma na fotopapiru, opci dojam bolje taj ili obican papir?
__________________
L&N
"maslinica" is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 11:38   #52
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
malo podižem temu, večer svima! i help!!!
registrirala sam se na ipokloni.com i sad kao trebam dobiti free knjižicu,ali kako????
na mail sam dobila obavijest samo stisnite vašu košaricu i upišite kod a kako da slike metnem unutra??
kliknem na košaricu piše da je prazna-naravno kad nema slika. tamo di mogu dodat fotke stavim jednu a ona mi se automatski poveća i jedina mi je opcija korak nazad a tad slike nestane
đizs, tko je tu lud........


edit: i koliko slika da uopće uploadam za tu fotoknjižicu??
nejdeš na košaricu odmah nego prvo ideš na uploadanje slika
možeš uploadati koliko hoćeš slika i tek kad to završiš izabereš vrstu albuma i samo slažeš slike. mi smo par puta naručivali i uvijek je super ispalo
evo ti upute:

http://www.ipokloni.com/upute.html
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 14:48   #53
Quote:
maza1 kaže: Pogledaj post
nejdeš na košaricu odmah nego prvo ideš na uploadanje slika
možeš uploadati koliko hoćeš slika i tek kad to završiš izabereš vrstu albuma i samo slažeš slike. mi smo par puta naručivali i uvijek je super ispalo
evo ti upute:

http://www.ipokloni.com/upute.html
e hvala ti.....ma pokušala sam jučer uploadat slike i to tako sporo ide, ide- ali sporo....a mislila sam da ima određeni bojr slika koji možeš staviti jer je knjižica ipak badava pa..sam odusta.a pokušat ću daans opet
tnx maza
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:38   #54
Thumbs up

Definitivno su najkvalitetnije one Cewe fotoknjige koje se mogu naručiti u DM-u,a može i preko BIPE,Mullera,Konikoma....Njemac je ipak Njemac!https://www.forum.hr/images/smilies/smile1.gif
One iz TISKA se rade negdje kod nas i nisu ni sluga Cewe fotoknjigama.Probao jednom.Jednom previše.Kvaliteta nije ni približno onima iz DM-a,a i rok isporuke je oduži.Ne bih volio nekome pokloniti fotoknjigu pa da mu stranice ispadaju ili da su slike mutne!
Cewe fotoknjige iz DM-a su i po kvaliteti izrade,cijeni i po mogućnostima softvera definitivno najbolje u odnosu uloženog i dobivenog.Ja ih imam doma već 7 komada i obe bake i rodbinu sam opskrbio s njima.I kao poklon su idealan i orginalan izbor.Preporučam svakako.
Kožuhar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:45   #55
Quote:
"maslinica" kaže: Pogledaj post
sto se tice dm-a koliko sam ja skuzila moze se kombinirati popust ukoliko je akcija nevezana za bonove pa + bon s popustom a ne moze bon iz babybonusa + bon s 25 %. tako mi je bilo i s pelenama.

Da pitam usput dal je tko radio fotoknjigu iz dma na fotopapiru, opci dojam bolje taj ili obican papir?

Osim u izgledu i cijeni,velika je razlika što se kod (bar kod Cewe fotoknjige)sa fotopapirom dobije mogućnost stavljanja panoramskih fotki preko obe strane jer nema klasičnog preklopa u sredini s kojim se inače gubi dobar dio slike(motiva) i definitivno izgleda ekskluzivnije sve skupa!
Kožuhar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 20:51   #56
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
da li je netko izradjivao fotoknjige preko tiska (http://foto.tisak.hr/)?
ako da, kako ste zadovoljni kvalitetom i koliko se dugo ceka da knjiga stigne na kiosk?

Ja sam jednu dao izraditi u Tisku i nisam bio uopće zadovoljan.Sve ostale sam izrađivao ili preko DM-a ili Mullera.Ista stvar jer ih radi ista firma u NJemačkoj i definitivno su najbolji izbor i zbog kvalitete,cijene,mogućnosti softvera...
Kožuhar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 22:35   #57
Fotoknjiga (sjedište u Poreču) trenutno ima uskršnju akciju -40%.ja sam kod njih izrađivala vec nekoliko puta i super su...
1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 15:06   #58
Jel ima negdje neki kupon/popust na fotoknjige i/ili slike u tisku?

Quote:
1408 kaže: Pogledaj post
Fotoknjiga (sjedište u Poreču) trenutno ima uskršnju akciju -40%.ja sam kod njih izrađivala vec nekoliko puta i super su...
Jel moze link?

Zadnje uređivanje Nica : 17.03.2012. at 19:26. Reason: spajanje postova
sarari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 22:16   #59
evo C/P sa fejsa...
Dragi Facebookovci, akcija Uskrs 2012 sa popustom -40% odnosi se na male fotoknjige Panorama, Kvadrat i Standard. Vjerujemo da će vam ova akacija iznjedriti osmijeh na lica uostalom kao i proljeće koje nam polako ali sigurno dolazi. Svi koji niste preuzeli softver možete BESPLATNO preuzeti sa naše web stranice www.fotoknjiga.hr/index.asp?gm=4&t=04 isto možete pogledati video uradak na našem webu i ukratko upoznati softver My Photo Creations, link je: http://www.fotoknjiga.hr/?t=89
1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 21:37   #60
Thumbs up

Quote:
zelenooka-007 kaže: Pogledaj post
bok...

imam pitanje za one koji su naručivali fotoknjigu preko tiska ili dm-a...

zanima me dali su stranice jako masne, tj. jel bi se dalo pisat po njima?

hvala
Ako naručuješ preko dm-a tj.cewe fotoknjigu onda nema potrebe da pišeš išta po njima jer možeš pisati čuda u programu prilikom izrade i ispadne ti kao prava publikacija.Biraš u programu veličinu,boju,font...slova. Čuda...
Kožuhar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.