Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2011., 14:00   #21
Quote:
ana:) kaže: Pogledaj post
moja mala ima hrpu rabljene robice, što naslijeđeno a što kupljeno u second handu.
imam blizu jedan SH za djecu, robica je mrak i redovno svratim da vidim kaj ima

ne znam jel se računa ko da reklamiram ak kažem di je , blizu kvatrića, ak nekoga zanima bum napisala točno
gdje? ajd bar na pp please
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 14:23   #22
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
gdje? ajd bar na pp please
Ima nas jos koje zanima! Kakva reklama, samo napisi!
emazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 15:26   #23
Quote:
Dijana773 kaže: Pogledaj post
kada nekom kažem da bi kupovala nekako me ljudi čudno gledaju ozbaač!!!!

Na zapadu je to najnormalnija stvar.....ali mi smo još uvijek balkanci po tom pitanju....

ja bi kupovala bez pardona.....puuno jeftnije a praktiki novo....pa zašto ne??!!
ja se isto susrecem s tim cudnim pogledima. MM me podrzava u toj ideji, a to mi je najbitnije. Kad sam bila trudna s prvim djetetom, razmisljala sam na nacin "Za moje dijete samo najbolje, nema sanse da kupim ista rabljeno." A onda smo dosli iz rodilista i neke stvari nismo mogli ni iz prve obuci jer su bile premale, a ganc nove, bas sam dobro investirala

Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
Joj, i meni je mama znala reci; Pa ne moras bas svima pricati da kupujes rabljeno...

Ja sam svojim deckima kupovala sve novo, ali su normalno nosili, i jos nose, jedan od drugoga kad prerastu. I sada im kupujem sve novo, jer nemam gdje kupiti rabljeno njihove velicine. Ali cesto znamo dobiti paket robe od jednih prijatelja sa jaaaako dobrim primanjima, koji klincima kupuju tonu robe i to samo markirane. I mene jako veseli kad to dobijemo, jer je roba u odlicnom stanju, nikad ne bi rekao da ju je neko nosio.

Za curku vecinu male robica sam dobila od starije sestre, a isto tako sam i dosta njene prerasle robice posudila frendicama. Sve dok nisam pocela ici na Rodu kupovala sam joj novo. Ali sada joj tamo uzmem zbilja odlicnih stvari. I nije mi joj zao obuci neku ljepsu makriranu stvar za vrtic, jer znam da sam je platila 20-30 kn. Normalno, i dalje joj uzimam i novu robu, ali uglavnom neke malo bolje stvari ili nesto sto nisam nasla na Rodi. Rabljeno jedino ne volim kupovati donji ves,kupace gace i carape. To mi je nekako nehigijenski, ma koliko se opralo.
ja takodjer, ali sve ostalo, zasto ne?
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 15:44   #24
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
MM me podrzava u toj ideji, a to mi je najbitnije. Kad sam bila trudna s prvim djetetom, razmisljala sam na nacin "Za moje dijete samo najbolje, nema sanse da kupim ista rabljeno." A onda smo dosli iz rodilista i neke stvari nismo mogli ni iz prve obuci jer su bile premale, a ganc nove, bas sam dobro investirala
Ovo mi je tako poznato... isto tako sam i ja razmišljala, pa nakupovala novoga, skupoga, brandiranoga...da me glava boli, mm ni ne zna koliko sam novci spiskala na to a pol toga nije ni obukla jer je bila velika i još uz to jako brzo raste. Ne pada mi na pamet više nešto novo iz dućana kupovati
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 16:00   #25
Quote:
Dijana773 kaže: Pogledaj post
ejjj!!

..malo bi počavrljala sa mama vezano za kupnju Second Hand robice za djecu....što vi mislite o takvoj kupnji??

Bi li kupovali jeftinu dječkju robicu koja je kao nova i jako je jeftina - ali je iz Second Handa??
Prvo kaj mi je palo na pamet kad sam ovo pročitala je bilo:

Di si ti do sad, tj. kaj si se sad probudila?!

Pa da, second hand robica i oprema su su super, ništa im ne fali. Ekonomski isplativo, a i ekološki.
Btw, ja sam odustala od komentiranja s drugim ljudima kako i gdje kupujem ili prodajem dječju odjeću: znala sam ljudima dati robu od svoje djece koju sam poslije ugledala na aukcijama (postavljenima od strane tih drugih), a meni se čude...
Ne piše na majci gdje je kupljena...

Za one cure koje zanima second hand shop u Zg. za odrasle (bila moja mama) u Zvonimirovoj je!

Zadnje uređivanje winnerica : 04.05.2011. at 16:07.
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 17:17   #26
kupujem na forumu rabljenu odjeću,a isto tako svoju prodajem
to je dobar način da se uštedi koja kunica,a kako netko reče na majici i tak ne piše odakle je i ko ju je nosio
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 19:49   #27
Wink

Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Prvo kaj mi je palo na pamet kad sam ovo pročitala je bilo:

Di si ti do sad, tj. kaj si se sad probudila?!

Pa da, second hand robica i oprema su su super, ništa im ne fali. Ekonomski isplativo, a i ekološki.
Btw, ja sam odustala od komentiranja s drugim ljudima kako i gdje kupujem ili prodajem dječju odjeću: znala sam ljudima dati robu od svoje djece koju sam poslije ugledala na aukcijama (postavljenima od strane tih drugih), a meni se čude...
Ne piše na majci gdje je kupljena...

Za one cure koje zanima second hand shop u Zg. za odrasle (bila moja mama) u Zvonimirovoj je!


očito sam debelo "spavala"!!! ajde "mlada sam"....imam 25 pa mi je valjda oprošteno!!
Dijana773 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 22:36   #28
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
gdje? ajd bar na pp please
Quote:
emazg kaže: Pogledaj post
Ima nas jos koje zanima! Kakva reklama, samo napisi!
ulica je sermageova, kad se ide od kvatrića po maksimirskoj onda je to prva ulica desno, na čošku je sposa.
i to je odmah blizu, u drugoj zgradi od maksimirske.

nadam se da ste skužile
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 22:39   #29
Quote:
ana:) kaže: Pogledaj post
ulica je sermageova, kad se ide od kvatrića po maksimirskoj onda je to prva ulica desno, na čošku je sposa.
i to je odmah blizu, u drugoj zgradi od maksimirske.

nadam se da ste skužile
Ajme ja onuda prodem vrlo vrlo cesto (sveki nam tam zivi hihi) i nisam uopce gledala, uvijek buljum u sposine haljine i mastam kad cu u njih stati
emazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 11:55   #30
ma da nema foruma ja bi davno bankrotirala..vecinu stvari nabavljam tu i jako sam zadovoljna..ustedi se masu novaca,a i kad naviknes na takav nacin kupovine skuzis da je sve u ducanima debelo precijenjeno..
no opet treba biti oprezan,jer ima nekad i bofl robice..ali iskusno oko sve vidi
da ne govorim koliko ima jeftinih ili jeftinijih stvarcica s etiketom..tako da definitivno sam za takvu vrstu shoppinga
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:58   #31
ajde baš mi je drago da večina žena razmiljša na način kao i ja.... :-*
Dijana773 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 19:20   #32
ja bih na ovu temu još dodala da sam u jednoj knjizi o djeci procitala da je i preporucljivo uzeti second hand robicu jer su iz nje isprane eventualne kemikalije kojima se tretirala u proizvodnji
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 19:49   #33
Moja sve fura sa raznih foruma, njuškala, aukcija...kupim i novo i rabljeno, ali bogami se ne sjećam da sam joj kupila u dućanu nešto po divljoj cijeni...nema mi to smisla kad nam internet olakšava život i stvara maximalnu uštedu po tom pitanju. I baš mi je to super, čak ne moram ni dići dupe i otići se s njom natezat po dućanima. Ako ne potrefimo veličinu, ide odmah pod blic i uploade i vozi miško dalje u prodaju!
Obožavam ovaj način kupnje, i to već toliko da nekad ko idiot do 2 ujutro samo gledam slike i pikiram što ću uzet od koga kad sjedne dječji ili ostatak plaće
nina-nana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 23:11   #34
...da malo osvježom temu.... :-)

pišite mame.. :-))))
Dijana773 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 08:04   #35
Quote:
Dijana773 kaže: Pogledaj post
...da malo osvježom temu.... :-)

pišite mame.. :-))))
Rodina rasprodaja rabljene dječje odjeće i opreme na Velesajmu 21.5. od 9h
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:30   #36
SH, što u Malešnici, što na forumu. Na Rodinoj sam bila jednom i nije mi se dopalo jer je bila prevelika gužva i jedna mama prek druge, tak da nemreš u miru ni pogledati jer ne znaš kaj buš gdje propustil. Uglavnom rabljeno zašto ne.
goga76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 00:40   #37
Second hand odjeća-misljenja!

Dragi moji,
zanima me što vi mislite o second hand odjeći za malu djecicu? Osobno sam stajališta da je to okej,jer ionako to obuku dva tri puta i prerastu! A i svi drze svoje bebice urednima!
Što vi o tom mislite?
Jinx2107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 00:46   #38
zasto ne?dijete malo ne uspije unistit robicu i ta robica obicno bude ko nova,naravno ako se cuva,da flekice skines na vrijeme i operes.ja sam mog malog cekala dugo i rekla sam kad jednom zatrudnim zelim sve novo i tako je bilo,isla sam u trst i skoro sve tamo pokupovala i sad mi je krivo skoro,vecinu robe nismo stigli ni obuci,samo oprana je,popeglana i poslozena u ormar,prerasli smo je za cas.tako da sad nakon 5mj sam pocela kupit mu tu i tamo nesto ovako preko foruma,nadje se ocuvane i lijepe robice,a isto tako neka je bila i neocuvana,neuredna,ali sta ces i takvu neki prodaju
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 01:20   #39
Ja isto mislim da je u redu ako je očuvana. I sama sam podijelila hrpe robice od svoje djece, nisam prodavala jer je bilo puno dječice oko nas kojima je taman bilo dobro ono što bi moje curke prerasle. I ta robica je samo kružila jer smo bili u rodu, tako da ju je iznosilo 6-7 djece i još je ostala lijepa.
Matrix-Os is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 01:27   #40
Quote:
Jinx2107 kaže: Pogledaj post
Dragi moji,
zanima me što vi mislite o second hand odjeći za malu djecicu? Osobno sam stajališta da je to okej,jer ionako to obuku dva tri puta i prerastu! A i svi drze svoje bebice urednima!
Što vi o tom mislite?
ja mislim da ti je nedavno bila tema

https://www.forum.hr/showthread.php?t=640620

glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.