Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 20:32   #1
Autić na akumulator

Kupujemo autić...
Zanima me koji odabrati, gdje kupiti, kako najpovoljnije proći.
Imamo jedan jeftini autić, vozili smo ga po vani, ali ga je moj sin totalno rasturio.
PP su prekrasni, ali i dosta skupi.
Na što treba paziti ako se kupuje rabljeni?
Bitna stavka je da nije preveliki, tako da ga mogu nositi u stan i voziti do parka.
Koje autiće ste kupili za svoju djecu i jeste li zadovoljni?
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 20:49   #2
od sutra je akcija u konzumu autić na akumulator 340 kn, motor 200 kn
mi smo dobili rabljeni motor na akumulator super je. mali je oduševljen.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 00:13   #3
Taj iz konzuma ne valja. To je samo za po kući. Nas se skroz raspao nakon 5 dana vožnje po vani. Glupo mi je imat taj motor, a pustit dijete samo da se vozi po doma.
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 00:17   #4
Quote:
maza1 kaže: Pogledaj post
od sutra je akcija u konzumu autić na akumulator 340 kn, motor 200 kn
mi smo dobili rabljeni motor na akumulator super je. mali je oduševljen.
ne kužim ove cijene, pa sam novi akumulator dođe 200 kn
juhica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 00:29   #5
Nisu ti autići pametna stvar,bolje da dijete trči,hoda,vozi biciklu nego da sjedi u tome
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 05:45   #6
Moj sin, od kad to ima, i trci i hoda, a bicikl još nema, ali će ga uskoro dobiti sigurno. Taj autić mu sigurno neće zamijeniti fizičku aktivnost, jer ja to ne bi dopustila, ali mu je s druge strane razvio koordinaciju, zna procijeniti prostor i ne zaletava se, već pažljivo vozi. Osim toga, on je toliko sretan kad je na svom malom motoru. Ta konstatacija da će mu taj autić zamijeniti fizičku aktivnost je jednako glupa kao i da mu ne dam zetone za autić na struju (onaj staticki) u city centru, jer je bolje da trci i skače.
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 08:39   #7
PP su meni zakon, koliko para toliko muzike rekla bih ja što se tiče tih autića!
mamaodzanata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 09:28   #8
mi imamo pp vec tri godine i vrijedi svaku kunu ko noviji je
mali ga obozava a sad i seka ce nastaviti
a najpovoljnije ga je kupiti u konzumu kad je 50% na igračke jer neki veliki konzumi drze i te velike aute od peg perega
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 11:12   #9
Hvala smeđa!!!
Koji super savjet!!!
Da sam ga bar kupila kad je bilo 50%.
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 11:46   #10
Quote:
Alicia kaže: Pogledaj post
Hvala smeđa!!!
Koji super savjet!!!
Da sam ga bar kupila kad je bilo 50%.
pa neznam ako se mozete skrpati s tim koji imate do sljedeceg snizenja
neznam koliko ti je dijete staro ali mozda na sljedecem snizenju ubosti ovaj pa pod bor s njim??? a za sada neki biciklic ili nesta da malo popuni vrijeme do Božića???
samo savjet bez uvrede jer mislim da za popust od 50% se isplati čekati a za manje para ces dobiti izvrsnu stvar....
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 14:23   #11
Quote:
Alicia kaže: Pogledaj post
Taj iz konzuma ne valja. To je samo za po kući. Nas se skroz raspao nakon 5 dana vožnje po vani. Glupo mi je imat taj motor, a pustit dijete samo da se vozi po doma.

ne znam kakav je ovaj iz konzuma, naš nije kupljen u konzumu, samo sam napisala da je akcija kad već pitaš gdje ih ima na akciji.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:57   #12
Danas u Konzuma kupili autić-340kn. Trenutno se puni i mora se punit 12 sati. Čini mi se ok, mislim da je kineski,ali šta danas nije. Inače brzina mu je 3km/h i do 40kg mu je nosivost. Za ove novce je ludilo.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 00:03   #13
Moj sin ima PP, dobio na poklon za rođendan i ja mrzim to čudo, mrzim. To čudo ima 20 kg i krepam dok to iznesem van. Ima dvije brzine, u drugoj je fakat brz i umirem od straha da s tim čudom ne lupi koje dijete. Kaj je najbolje jednom ga je vozio jedan klinac i lupio mog malog i to bogovski. To je beskrajni izvor svađe u parku, sjate se svi klinci i svi se svađaju kad je tko na redu, tko će ga voziti. moj sinak ga posudi ostalima, ode se igrati pa se nakon nekog vremena vrati i odluči malo voziti, a onda se nije u stanju izboriti da mu ga vrate jer njih 10 vrišti da su sad oni na redu, onda on vrišti da je to njegovo, ma užas. sva sreća da se rijetko sjeti da hoće s tim čudom van. mrzim ga, mrzim i muka mi je pomisliti da će to čudo dočekati i mlađeg sina
gita-xy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 07:18   #14
Quote:
gita-xy kaže: Pogledaj post
Moj sin ima PP, dobio na poklon za rođendan i ja mrzim to čudo, mrzim. To čudo ima 20 kg i krepam dok to iznesem van. Ima dvije brzine, u drugoj je fakat brz i umirem od straha da s tim čudom ne lupi koje dijete. Kaj je najbolje jednom ga je vozio jedan klinac i lupio mog malog i to bogovski. To je beskrajni izvor svađe u parku, sjate se svi klinci i svi se svađaju kad je tko na redu, tko će ga voziti. moj sinak ga posudi ostalima, ode se igrati pa se nakon nekog vremena vrati i odluči malo voziti, a onda se nije u stanju izboriti da mu ga vrate jer njih 10 vrišti da su sad oni na redu, onda on vrišti da je to njegovo, ma užas. sva sreća da se rijetko sjeti da hoće s tim čudom van. mrzim ga, mrzim i muka mi je pomisliti da će to čudo dočekati i mlađeg sina
Sorry, ali bas si me nasmijala s opisom... tocno si mogu zamisliti kako to izgleda... Ti "pravi" autici su fakat teski, a u parkicu se "pokolju" i oko trivijale tipa lopta ili ono za puhanje mjehurica a kamoli elektricni autic.
Moja ima jedan kod bake (dobila rabljeni u naslijedje) i stvarno isto uziva dok ga vozi, a pogotovo ako vozi jos nekoga, tada je prava "faca" Samo baka i deda imaju kucu i zive u mirnoj slijepoj ulici i uvijek su ista djeca u pitanju pa znaju da moraju cekati svatko svoj red, a da ga teglim iz stana pa do parkica, i jos promet i onda hrpa klinaca koji se zateknu u parkicu i tamo "praviti red" (a nikad ne znas tko je tamo) - mislim da ne bi dugo to izdrzala...
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 08:21   #15
da, moj je lud za tim autićima.. Ali kad se sjetim koliko svađe i navlačenja bude oko tih autića, smrkne mi se..
Kad se pojavi jedan dečko u parku sa tim autićem, oditelji automatsku počnu bježati iz parka s djecom.
Svi se sjate, urliču, on ne dopušta da se itko provoza.

I baš razmišljam koliko bi mi otežao taj autić, vjerojatno ne bi nikome dao da se provoza, a druga djeca bi urlala.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:32   #16
Joj joj joj joj jooj
Dobro ste me nasmijale.
Ja zato i hoću kupiti kvalitetan autić jer želim da moj sin posuđuje drugoj djeci i da ostane za seku.
Kad se samo sjetim koliko love spalim na kojekakve autiće u city centru, luna parku... onda si mislim, bolje da mu to kupim kad mu je to takav gušt.
Taj iz konzuma necu, imamo motor, i raspao se nakon 5 dana vožnje.
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 10:26   #17
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
da ga teglim iz stana pa do parkica, i jos promet i onda hrpa klinaca koji se zateknu u parkicu i tamo "praviti red" (a nikad ne znas tko je tamo) - mislim da ne bi dugo to izdrzala...
moram priznat da su mi roditelji i klinci koji dolaze u park s tim autićima na akumulator stalni izvor upitnika iznad glave
valjda dofuraš dijete u park da se istrči, iskače i nauživa fizičke aktivnosti, a ne da sjedi i vozi se na baterije

moja ni ne zna da postoje autići koji sami idu, možda bi joj se i svidjelo da zna, al još uvijek ju služi njezina guralica na nožni pogon
i ne pada mi na pamet išta što vozi samo joj kupovat.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 10:42   #18
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
moram priznat da su mi roditelji i klinci koji dolaze u park s tim autićima na akumulator stalni izvor upitnika iznad glave
valjda dofuraš dijete u park da se istrči, iskače i nauživa fizičke aktivnosti, a ne da sjedi i vozi se na baterije

moja ni ne zna da postoje autići koji sami idu, možda bi joj se i svidjelo da zna, al još uvijek ju služi njezina guralica na nožni pogon
i ne pada mi na pamet išta što vozi samo joj kupovat.
Slažem se,s tim čudom se djeci smanjuje fizička aktivnost
plus još tv,komp,igrice...i sve manje i manje se kreću
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 11:13   #19
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
moram priznat da su mi roditelji i klinci koji dolaze u park s tim autićima na akumulator stalni izvor upitnika iznad glave
valjda dofuraš dijete u park da se istrči, iskače i nauživa fizičke aktivnosti, a ne da sjedi i vozi se na baterije

moja ni ne zna da postoje autići koji sami idu, možda bi joj se i svidjelo da zna, al još uvijek ju služi njezina guralica na nožni pogon
i ne pada mi na pamet išta što vozi samo joj kupovat.
Jako zanimljiva teza
to su meni rekli kad je mali dobio motor s godinu dana pametne mame
moj je s 3 vozio bicikl bez pomocnih tockova a od takvih pametnih sin ni danas sa 7 ne vozi bez pomocnih
uostalom dijete se na tome vozi do parka a ne po parku
u parku se igra kao i sva druga djeca
presmijesno
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 11:46   #20
moj stvarno hoće posuditi sve, posudi drugima i igračke i bicikl pa i taj auto, ali naravno da problem nastane kad se nagruva hrpa klinaca i taj čas počne svađa. kad se odluči za taj auto, a to je stvarno rijetko, uvijek ga nagovaram da se provozamo po kvartu, a ne da idemo u park, nekad upali, nekad ne.
ne znam kako bi s pet godina mogao ne znati da postoje vozila koja idu sama kad ih na hrpu mjesta ima za iznajmiti i mislim da je to puno bolje, daš mu tu i tamo 10 kn za par krugova, malo se izgušta i nema svih ovih problema s tim čudom. Ja osobno to ne bih kupila nikad, ali baka i deda vidjeli njegovo oduševljenje time kad je bio mali i kupili to za 3. rođendan.
meni taj auto dođe nešto kao kletva, ono kao: da bog da ti djetetu netko poklonio autić na akumulator
gita-xy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.