Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2008., 15:53   #21
Jooj na wannabe nikako ne mogu niš napisat, šteka forum. Hvala vam puno drage moje šta sve ovo sa mnom prolazite. Još je dug put preda mnom ali bar sad imam feeling da sam krenila u pravom smjeru...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 15:54   #22
draga naša! sad fino polako i izvadi te nalaze, budi optimist i vidjet ćeš da ćeš uskoro pisati na temu imam plus, ovako ili onako!
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 15:56   #23
Nova daj prebaci kinki na račun one kune što si zaradila od 'seljanki'


Kinki draga super da je prošlo sve ok, ti si zadovoljna?
Sad samo mirno i polako i sve će sjesti na svoje mjesto! A ako se čak zalomi i prije još bolje
kiki008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 16:20   #24
joooj, kinki to je super, napokon neki normalan doc, bas se veselim. bit ce sve super sa nalazima i obje cemo strikati u 9mj. nismo same, jos da si u zg, di bi nam bio kraj, al neka i ovak je ok. meni nije nis rekao da vadim te pretrage, samo papa i hormoni i brisevi kod mene i dragog, a joj, sad sam ja zabrinuta. narucit cu se kod ginicke u 7 mj, pa nek mi ona propise uputnicu za te pretrage
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 17:46   #25
a čerce moja, jesi mogla prije otić u cita nego si pustila ovima u bolnici da te mrcvare!!?
Znači bolji ti je Šparac od moga Polje!? a ja neznan stvarno šta ga nitko ne voli, meni je on legenda!! Šparca doduše nisan nikad upoznala...ali poljo mi je
u svakom slučaju super
ja te već vidim na temi ''imam +'' uskoro NE na imam sidu luđakinjo!!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 18:25   #26
kinki koja je razlika između stimulirane i IVF?
wandast is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 19:53   #27
Morala sam na ovo nešto napisat. Draga Kinki, jako mi je drago da ti je Šparac ispao tako ok. Mene on operirao prošle godine, ali u Zg i definitivno je najbolji doktor i jedan od najhumanijih ljudi koje sam upoznala. Da ne duljim previše, uvijek je spreman dati savjet, javlja se na mobitel i odgovara i na najpametnija pitanja (da ne pišem najgluplja jer takvih nema...), a i kako svi kažu o njemu, jedan je od najboljih stručnjaka u svojoj struci. Sigurna sam da si sad u dobrim rukama i da ćeš na jesen, ako ne i prije vidjeti plusić..

Zadnje uređivanje aleta : 18.06.2008. at 20:31.
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 21:53   #28
Lake, a šta ćeš-ja u svako govno moram ugazit da se uvjerim da je govno A ne znam, Poljak je malo presirov za moj ukus. I brzo gubi živce... Šparac mi je baš ono

Wanda nema razlike-moš ič na stimulirani IVF ili nestimulirani IVF. Nestimulirani znači u prirodnom ciklusu ili ev. uz klomifen ili Femaru za poticanje ovulacije. Stimulirani je uz svo ono pikanje hormonima i čudima AJME u svrhu dobijanja 10 i više folikula.. šta više to bolje. Onda se oni in vitro oplode i 2 ili 3 ti se vrate nazad unutra a ostali se mogu smrznit za idući pokušaj ako prvi ne uspije.

Aleta hvala ti puno, svaka lipa riječ o Šparcu ili o CITO-u mi sad puno znači!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 00:19   #29
je, to je istina da je malo ''grez'' iliti sirov, a štaš, sinjska seljačina dosta njih je reklo ako hoćete ''pažljiviji tretman'' onda da rađe idu kod Šparca...iako ti je moguće da ti obojica skupa rade oplodnju...
ma samo nek to uspije, lako ćemo mi za njih!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 09:57   #30
Evo ja več izvadila hormone i Kg, Rh faktor, još mi preostaju brisevi, HIV, Hepatitis, Rubeola i Toksoplazmoza. Računam da ću sve obavit do utorka i onda još jedno 15 dana čekat nalaze, možda i duže za HIV.
Oko 30.07. mi ovulacija, znači oko 16.07. menga. Po tome bih najranije oko 05.08. mogla krenutiu postupak,i krajem 8. bi mi pala oplodnja. Još uvik mislim da mi je pametnije to ostavit za 9. ali vidit ćemo...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki

Zadnje uređivanje La_LuNa : 07.02.2012. at 02:33.
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 13:49   #31
ma bolje ti je u 8. pa ćeš lipo rodit u 5. misec...di ćeš bolje!!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 18:53   #32
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
ma bolje ti je u 8. pa ćeš lipo rodit u 5. misec...di ćeš bolje!!
Joooj bio bi to mali bikić ili bikica ili oboje
Da iden ja u 8. a?
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 19:40   #33
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Evo ja več izvadila hormone i Kg, Rh faktor, još mi preostaju brisevi, HIV, Hepatitis, Rubeola i Toksoplazmoza. Računam da ću sve obavit do utorka i onda još jedno 15 dana čekat nalaze, možda i duže za HIV.
Oko 30.07. mi ovulacija, znači oko 16.07. menga. Po tome bih najranije oko 05.08. mogla krenutiu postupak,i krajem 8. bi mi pala oplodnja. Još uvik mislim da mi je pametnije to ostavit za 9. ali vidit ćemo...

šta će ti tu HIV? kakve veze ima on za umjetnu oplodnju?
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 15:58   #34
A nemam pojma, to je neki protokol valjda... Idem ja sad na more lalala!
Pozdravi babe na wannabe...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 15:49   #35
Nevista mi kaže da su do sada u Citu napravili preko 40 uspješnih oplodnji. Kinki, sretan ti rođendan !
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 00:45   #36
Quote:
vista kaže: Pogledaj post
Nevista mi kaže da su do sada u Citu napravili preko 40 uspješnih oplodnji. Kinki, sretan ti rođendan !
a kinki će bit 41.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 07:48   #37
A Lake moja, ima ih puno više od 40 kojima nije iz prve uspilo. Al eto, u nadi je spas....
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 10:07   #38
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
A Lake moja, ima ih puno više od 40 kojima nije iz prve uspilo. Al eto, u nadi je spas....
muževom rođaku i ženi uspilo prije možda koji tjedan. oprostit ćeš mi šta ti nisam odmah javila?
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 19:25   #39
Quote:
vista kaže: Pogledaj post
muževom rođaku i ženi uspilo prije možda koji tjedan. oprostit ćeš mi šta ti nisam odmah javila?
Neću, prebit ću te kad te vidim da znaš

Šta al su na CITU bili???
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 00:32   #40
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Neću, prebit ću te kad te vidim da znaš

Šta al su na CITU bili???
Da, na Citu. I još mi je jedne spominjala da su u Citu uspili, nakon neuspješnog Zagreba i Maribora.

Ma pitat ću je sutra još pa ću ti napisat; to mi je govorila onaj dan kad sam došla iz bolnice pa je pola nisam niti čula...
vista is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.