Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2012., 19:22   #5341
Bok!

Svejedno mi je tko će odgovoriti.
Možda sam malo uranila, al me zanima ljubav za iduću godinu. Vodenjak, podznak Škorpion. Molin vas da budete precizni. Hvala puno, unaprijed.
__________________
All life is an experiment. The more experiments you make the better. R. W. Emerson
DeeJaa is offline  
Old 27.10.2012., 23:17   #5342
Evo DeeJaa..bez ljutnje,no ne kužim kako dođeš na stranicu i ne pogledaš čak ni zadnji post,a kamoli koji prije..pa bi vidjela da nije "svejedno tko će ti odgovoriti" jer trenutno nema nikoga tko bi to učinio..I drugo,tražiš preciznost,a sama je ne nudiš..zanima te ljubav..super.I mene,a vjerojatno i sve nas..Pitanje treba biti konkretno i jasno,onakvo kakav si odgovor poželila.
Pozdrav
RENO1963 is offline  
Old 27.10.2012., 23:22   #5343
Dobro večer, dragi Reno ako ste od volje i ako imate vremena bila bi zahvalna na odgovoru za jedno pitanje.. Rođena sam 26.06.1989. rak, a dečko za kojeg pitam 28.12.1985. jarac... da li će doći do obnavljanja kontakta između nas tj ponovnih susreta i možda nečeg više u budućnosti? puno hvala unaprijed
Mali zvrk is offline  
Old 27.10.2012., 23:36   #5344
Evo ja se ispričavam, krenula sam sa čitanjem postova od početka.. sad kad sam došla pred kraj vidim sve.... stvarno mi je krivo što je tema bojkotirana i način na koji je to napravljeno... nadam se da će vas vratit .. niste ovo zaslužili ...
Mali zvrk is offline  
Old 28.10.2012., 12:42   #5345
Quote:
DeeJaa kaže: Pogledaj post
Svejedno mi je tko će odgovoriti.
Možda sam malo uranila, al me zanima ljubav za iduću godinu. Vodenjak, podznak Škorpion. Molin vas da budete precizni. Hvala puno, unaprijed.
Nije da su moji posli, ali ajd. Jesi opće upoznata što se ovdje dogodilo i da više ni Only ni Tadukepa ne odgovaraju
JESI pročitala na Žalbama molbu da se topic vrati gdje mu je mjesto i cijeli rati oko toga
I još BUDITE PRECIZNI po mogućnosti dan sat i m inutu
znap li slučajno kako tarot i vrijeme funkcionirajju

a divim se Renu ako ima volje više ikome odgovoriti ali zbog ovakvih bisera je topic i doživio ovu sramotu
krezubazmija is offline  
Old 28.10.2012., 13:23   #5346
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
Nije da su moji posli, ali ajd. Jesi opće upoznata što se ovdje dogodilo i da više ni Only ni Tadukepa ne odgovaraju
JESI pročitala na Žalbama molbu da se topic vrati gdje mu je mjesto i cijeli rati oko toga
I još BUDITE PRECIZNI po mogućnosti dan sat i m inutu
znap li slučajno kako tarot i vrijeme funkcionirajju

a divim se Renu ako ima volje više ikome odgovoriti ali zbog ovakvih bisera je topic i doživio ovu sramotu
To je samo jedan od primjera "gatalačkih pitanja"
only-me is offline  
Old 29.10.2012., 21:25   #5347
dobra vecer, mozete li mi pogledati , ja sam skorpion a on je vaga, da li tu sta moze biti izmedju nas.....hvala
nimfa2005 is offline  
Old 30.10.2012., 12:11   #5348
Otvorena nova tema na M&M: Poveznica Obavezno pročitajte prvi post.
Ova tema se zatvara!
__________________
PPAF Foto VK Flickr
pobosutljanin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.