Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2003., 13:24   #1
Talking Sta ste se raskokodakale

Nemoj mi brisat temu Kiki, odmah da te upozorim

Da malo ja ovo analiziram. Ovo se zove zenski kutak, jel tako??? tako je. Ovo je valjda kutak za zene, jel tako??? tako je.
Pa pitam ja vas, sta onda ovoliki muskarci rade po ovom zenskom kutku recimo najvise primjecujem patuljka i jos par njih, necu ih imenovati

I onda, gdje je muski kutak??? Jel borcizaravnopravnost. Ko ste vi da imate svoj kutak specijalno Jel to znaci da je svaki drugi podforum muski, po automatizmu, jer mi nemamo svoj kutak. Onda fino molim nemojte dolazit na muske kutke sad ce rec evo ti sipak mali to je nepravda

Ajd usput da pitam sta da pravim danas za rucak hahah najbolje mi je ono joj dobila sam, nisam nizasta danas, ujescu nekog

ah zene

Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:27   #2
imali ste priliku
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:32   #3
Hahaha Vanja.......lijepo si me nasmijala......
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:45   #4
jebat ga jel kokošinjac ili nije?

ako ti smeta, nabavi par vreća od jute i pokrij nas po glavi, kokoše kakve jesmo mislit ćemo da je noć i da treba spat
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:51   #5
Quote:
Cro-cutie kaže:
Hahaha Vanja.......lijepo si me nasmijala......

Nisko nisko
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:54   #6
Već je bilo pitanje kokošinjca na ŽK prošlo ljeto..evo ja kao i lani trčim sim tam..malo po dvorištu, malo po kokošinjcu...i opet govana ko u priči.. stanem i ja tu i tamo u neki drekec ..moj il tuđi..pih, koga briga govno je govno..tko mi kriv što sam bosa

PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 13:58   #7
Imam jedan prijedlog: Posto je Kiki zatvorila svadjaonicu, predlazem kokama da ovdje nastave.
Ja bi recimo htio reci da mislim da je PBE najfrustriranija riba na forumu,a da se Margarita seksa samo u reproduktivne svrhe.

Hvala.

I jos bih htio reci da je Vanja i mene nasmijala svojim prvim postom, i da je pakleni patuljak previse vremena ovdje.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:00   #8
Meni je recimo ona Stella baš super..
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:04   #9
Vanja...dobro došao među kokoške... ...kao i svi ostali muškići
Šta se sad praviš da ne znaš zašto nema muškog kutka ...imali ste priliku..al' ste previše bili zauzeti hvaljenjem na LJES-u
Sad...pošto smo mi žene sramežljiva i strašljiva bića (prave kokoške..kako si reko)..za nas je specijalno otvoren ŽK iliti kokošinjac za bezobzirno hvaljenje istih i tračanje na različite teme jer svi znamo da samo ženski dio Foruma ovdje zalazi
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:04   #10
Quote:
Stella kaže:
Već je bilo pitanje kokošinjca na ŽK prošlo ljeto..evo ja kao i lani trčim sim tam..malo po dvorištu, malo po kokošinjcu...i opet govana ko u priči.. stanem i ja tu i tamo u neki drekec ..moj il tuđi..pih, koga briga govno je govno..tko mi kriv što sam bosa

tako je a i isplati se upast u govno tu i tamo kad ima par crvića tu koje mi je baš gušt čvokat i trčkarat za njima

onda se tu i tamo jedna od nas raskokodače na sva usta, neka zbilja snese jaje, a druge se samo dobro pokenjaju i onda opet mir.
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:05   #11
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:06   #12
lebowska, kako trajna?
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:06   #13
meni je bas super kad je čerupanje

al najsuper lik mi je lepa tigrica, ta je opaka
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:07   #14
Quote:
plavva kaže:
meni je bas super kad je čerupanje

A tek meni
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:08   #15
Quote:
plavva kaže:
meni je bas super kad je čerupanje

al najsuper lik mi je lepa tigrica, ta je opaka
he..he...i sramežljiva ...Još ništa škakljivo nismo uspjele izvuć iz nje
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:09   #16
Quote:
Gospon Pes kaže:
lebowska, kako trajna?
nije lebowska, on se tu u kokošinjcu zove lepa tigrica. i sve mu u roza slovima pisat da se prije sjedini sa svojim žemskim djelom

nego lepa tigrica, zbilja, jelda ona balea zakon? opće nije skupa a ten baš onako svilenkasti
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:10   #17
Hej, Sandra, moram ti reci da sam si jucer nesto kupila!

Pohvalite me, bila sam u ducanu i postala i ja kokos! Je da su me morali nagovarati, ali to su bila samo tri uobicajena kruga da ne misle da sam laka koka...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:10   #18
Ej, žene evo i mene. Pitam se zašto prije nisam zalazila ovamo A vi muški iš iš iš....
Kalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:10   #19
Quote:
magic kaže:
A tek meni
Ti nisi kokos, ti si lesinarka.
Nisam time rekla da su ostale strvina, nedobog...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2003., 14:11   #20
koke, počupaću vas za kosu nisam ja lepa tigrica, neko se lažno predstavlja, koji vam je moj?!
I kad će više margarita i PBE doć...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.