Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2017., 11:54   #7861
Brutalno... Ne znam što je tužnije, što je "majka" otela dite i prolazi joj to bez problema, što se "organi vlasti" prozivaju što ne rade svoj posao, a ne proziva ih se što godinama ne odgovaraju na međunarodnu tjeralicu i vrate oteto dite, što je problem što će za dijete bit šok ako se preseli u Torino, ali nije problem što ga mater seljaka po Hrvatskoj i Bosni i što mu omogućava uvid u ovaj cijeli cirkus ispred stana... Ma oličenje brižne žmk, nema što a ljudi su kraljevi, bitno da se bacaju prozirni (ne)argumenti za naivce. Lik je pijanac, zlostavljač, kriminalac, poduzetnik, ali ona u 15 godina u dvije države i sve testove to nije uspila dokazat jer je ujedno i Trump pa je potplatio sve laboratorije i suce
Al sad će sevka to sve riješit, evo donirat će joj iznos od pola svoje alimentacije, njoj para ionako ne fali, a za alimentaciju se tukla iz čiste dosade...
tiluriumm is offline  
Old 27.06.2017., 11:59   #7862
da, nema druge nego pustiti da odverglaju svoje. svako drugo ili ignoriranje ili prebrzo prebacivanje na drugu temu donosi razvlačenje na dodatnih ekstra xx minuta. ovako, pustiš nek pričaju, svako malo kimneš glavom, ubaciš: ma daaaaj? et voila - gotovo u kratkom vremenu.
doista, isprobala sam sve metode: ignoriranje, tekst sadržaja: ma daaaj, nemoj sad o tome, uključivanje potpitanja: i što je onda bilo???, no, ovako blago puštanje je ispalo da je najefikasnija metoda da najbrže završe pričati o tome.

i još jedna stvar:
prepričavanje razgovora do u detalje. ne pričanje o razgovoru s nekim. nego imam jednu frendicu koja kao da čita stenogram direktnim on-line prijenosom iz glave. i onda sam ja rekla: xxxxx, a onda je on rekao: xxxxx, pa sam ja pogledala na fejs da vidim XXXX, a onda je njega zvao yyyy na mobitel pa mu je rekao bbbbbb, da bi na kraju nastavili razgovor pa je onda on meni odgovorio na znaš ono pitanje xxxxxx, pa onda.....


ok, reci mi bottom line ako želiš podijeliti što si s nekim pričala. ne treba mi stenogram.

edit: tiluriumm, potpis od riječi do riječi. životne sudbine su stvarno čudo. a pravna država fenomen. o sevki ne mogu jer ću počet povraćat. sad će to milan iskoristiti jer tom izjavom pokazuje namjeru da će zakinuti dijete odricanjem sredstava koje je sud odredio djetetu, a nepoštivanje sudske odluke je kazneno djelo. rekla bih u svemu tome da se ona još dodatno usosila nepromišljenošću.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!

Zadnje uređivanje menni : 27.06.2017. at 12:09.
menni is offline  
Old 27.06.2017., 12:14   #7863
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Al sad će sevka to sve riješit, evo donirat će joj iznos od pola svoje alimentacije, njoj para ionako ne fali, a za alimentaciju se tukla iz čiste dosade...


Ne znam što bih rekao jer znamo samo jednu stranu priče, ovu šta nam plasiraju mediji. Sevku neću ni komentirati, ovakvo jeftino skupljanje poena je dno dna.
Al dobro, za nju neće trebati prosvjed, njezin slučaj će riješiti premijer.

Možda ne bi bilo loše da zovne Ivu Balent da joj vrati uslugu pa da snime novu kampanju.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 27.06.2017., 12:29   #7864
Živcira me kad mi netko smišljeno postavlja pitanja kao o nekim mojim stvarima, a u biti ga/ju nije briga što ću odgovoriti nego samo 'diskretno' želi skrenuti temu da sam sebe pohvali na tom polju
petrunjela84 is offline  
Old 27.06.2017., 13:35   #7865
zivcira me lakiranje noktiju i sad razmisljam da za put naljepim trajni lak i bok, barem sam dva tjedna mirna.
ne volim ne nalakirane nokte.
imam osjecaj da pola zivota provedem cekajuci da mi se lak osusi.
ne kuzim zenske kojima lak traje tjedan dana. meni sve samo klizi s nokta.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 27.06.2017., 15:17   #7866
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
zivcira me lakiranje noktiju i sad razmisljam da za put naljepim trajni lak i bok, barem sam dva tjedna mirna.
ne volim ne nalakirane nokte.
imam osjecaj da pola zivota provedem cekajuci da mi se lak osusi.
ne kuzim zenske kojima lak traje tjedan dana. meni sve samo klizi s nokta.
Barbi, sad imaš za kupiti lakove koji glume da su gel, tj. duže traju, a nanose se bez lampe i ne oštećuju nokte.

Ja već dugo koristim od essence - najprije staviš podlak, pa lak bilo koje boje (ja ponekad čak ni ne stavim essence, nego bilo koji drugi i stvar funkcionira) i na kraju nadlak.

Svaki sloj se suši maksimalno pet minuta, a manikura traje, ovisno o boji, i do tjedan dana.

Druga stvar, imaš i sprejeve za brže sušenje, s njima je lak suh doslovce za minutu, ali ja ih koristim samo za posljednji sloj (nadlak), jer ostavljaju neki kao uljni sloj na noktima, pa nisam sigurna kako bi to izgledalo kad bih ga našpricala između slojeva.
zelena truba is offline  
Old 27.06.2017., 15:43   #7867
ma sve sam probala, nista mi to ne vrijedi. mora se taj beton zapec pod lampom ako hocu da traje, ovo sve ostalo mi je bacanje novaca a bacila sam ih do sada poprilicno, cak narucivala s amazona neke ekstra special lakove...mah
ali mislim da je stvar u tome sto sam ja uzasno osjetljiva na to da mi nokti moraju biti besprijekorno nalakirani, sto puta sam cula od zenski kak imaju super lak, traje im tjedan dana a ono iz aviona vidim da je oguljen.

Seche Vite mi je jedno vrijeme bio oke nadlak ali opet, nista ekstra.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 27.06.2017., 15:52   #7868
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ljudi koji ti ispričaju sve, ko da si ih mučio i tražio informacije, a došao si i rekao bok njegovom psu.
koji penis je ljudima? sve znam, o psu, o njoj, kako je pas došao do nje, otkud je, što je njoj, koje je operacije prošla, kako se nosi, kakva je budućnost.
!
Dok je o psima, mogu sa strancima o tome satima razglabat u parkicu, al kad se u trgovini ili redu u banci ili u busu nakaleme one zene sa zivotnim ispovjestima svojih predaka i potomaka od stoljeca sedmog, onak, boli me kurac sta ti kcer studira, di ti mater zivi i koliko vode imas u koljenu
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 27.06.2017., 16:01   #7869
ljudi koji stavljaju slike dokumenata na facebook, instagram, sta god...sta ti mora pasti na pamet da mislis da je to dobra ideja?

jednom je frend, pose me oprosti ali nevjerojatno tupavo stvorenje, dobronamjerno ali tupavo do zla djavola, stavio na fejs objavu da su otisli na put i da ih nema vise u kuci sa tocnom adresom kuce
dobro da nije stavio i sifru za alarm
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 27.06.2017., 16:17   #7870
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ali mislim da je stvar u tome sto sam ja uzasno osjetljiva na to da mi nokti moraju biti besprijekorno nalakirani, sto puta sam cula od zenski kak imaju super lak, traje im tjedan dana a ono iz aviona vidim da je oguljen.
Moj nije oguljen, i ja sam picajzla.

Stvarno, svijetle nijanse traju jako dugo, a one tamnije osjetno kraće, ali još uvijek dulje od običnih lakova. (Tj. u kombinaciji s ovim podlakom i nadlakom možeš koristiti i obične lakove, barem ih ja koristim, jer mi ne pada na pamet da ih bacim u smeće.) Kaj ja znam... Taj essence je jeftilen, kad sam vidjela u DM-u, odlučila sam probati i stvarno bila prezadovoljna rezultatom.

Uvijek možeš staviti i shellac, jedino kaj on zahtijeva profesionalno skidanje.
zelena truba is offline  
Old 27.06.2017., 16:29   #7871
ma ici cu na trajni prije puta, ovak inace ne jer mi stravicno unisti nokte skidanje tog cuda. zadnji puta mi zenska nije stavila nikakav aceton da se taj gel malo podigne nego krenula raspati i jos mi objasnjavala da oni tako skidaju na sto sam se zahvalila, digla i otisla doma i sama ga skinula.
ne mogu podnijeti to pecenje od nasilnog raspanja i nikako nije dobro za nokat.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 27.06.2017., 16:50   #7872
Ljudi koji drze monologe i kojima ne mozes upasti izmedju recenica (ne u rijec), jer uopce ne znas kad uzimaju zrak koliko pricaju.
A pritom je monolog u biti prepricavanje necega u vezi nekih meni nepoznatih ljudi, a svaka recenica ima jos nekoliko ubacenih radi pojasnjenja ili neke dodatne informacije.
Hannah 3 is offline  
Old 27.06.2017., 16:59   #7873
Mene zivciraju ljudi koji me ne gledaju u oci dok razgovaramo.Nije bitna ni tema razgovora,jednostavno gledaju nekud u stranu.Sto im je,nedostatak elementarne kulture?Ili im je neugodno?
mavita is offline  
Old 27.06.2017., 17:30   #7874
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ljudi koji drze monologe i kojima ne mozes upasti izmedju recenica (ne u rijec), jer uopce ne znas kad uzimaju zrak koliko pricaju.
A pritom je monolog u biti prepricavanje necega u vezi nekih meni nepoznatih ljudi, a svaka recenica ima jos nekoliko ubacenih radi pojasnjenja ili neke dodatne informacije.
Joj, da.

Ili ljudi te pitaju nešto konkretno, unutar prvih dvije-tri riječi tvog odgovora ti upadnu u riječ, odgovore umjesto tebe i ne daju se zaustaviti. Pritom, naravno, naprave najmanje tri pogreške , pa ih želiš zaustaviti na vrijeme, ali ne daju se, nego ispričaju cijelu priču na osnovi tih svojih nekoliko pogrešnih pretpostavki.

Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Mene zivciraju ljudi koji me ne gledaju u oci dok razgovaramo.Nije bitna ni tema razgovora,jednostavno gledaju nekud u stranu.Sto im je,nedostatak elementarne kulture?Ili im je neugodno?
Meni se čini da je takvima neugodno, nisu sigurni u sebe, možda lažu, pa im pogled automatski bježi (jer za laganje i gledanje u oči ipak trebaš biti profesionalac) ili im je, jednostavno, razgovor dosadan/nebitan.
zelena truba is offline  
Old 27.06.2017., 17:37   #7875
zivciraju me vlastiti zubi, nikada s njima na zelenu granu i cini se da cu nakon aparatica i svega ipak raditi ljuskice. cim osvojim na kakvom lotu.
ulupala para i para i jos me implantat ceka jer ja uspijem slomiti korijen zuba na jebenu cokoladu s ljesnjacima.
vadjenje trajalo sat i pol, korijen se sav raspao, taman se oporavila i ajmo sad opet stift zabijati u kost
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 27.06.2017., 17:38   #7876
Ide mi na živce što me forum svako malo odjavljuje.

I ljudi koji se stalno žale i ništa im nije dovoljno dobro.

Neka ženska na FB-u... U zadnjih pet godina promijenila je tri države u tri različite klimatske zone i stalno, najmanje triput tjedno, a često i par puta dnevno, ima statuse o vremenu. I vrijeme je, naravno, uvijek i svugdje loše.

Uh, taj snijeg, mrzim ga.
Opet odvratna kiša.
Magla. Fuj.
Vrućina. Tko će to preživjeti.
Kod mene je +30. Umirem.
Vani je 15 stupnjeva. Najgluplja temperatura.
Opet je nula. Smrzavam se.
Spustilo se na -9. Pretvorit ću se u pingvina.


I tako fakin stalno, nevjerojatno nešto.


Danas me vrlo konkretno živciraju histerije po FB-u: "Toooo, Splite! Pokaži ti Talijanima šta je dalmatinski dišpet! Ne damo dite! Ajme, kako san plakala! Ajme, predivno je bilo! A pokazali smo im svima!"

Pojavljivanje tih statusa i njihova emotivna nabijenost je u obrnuto proporcionalnom odnosu s inteligencijom njihovih autora.
zelena truba is offline  
Old 27.06.2017., 18:54   #7877
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
Mene zivciraju ljudi koji me ne gledaju u oci dok razgovaramo.Nije bitna ni tema razgovora,jednostavno gledaju nekud u stranu.Sto im je,nedostatak elementarne kulture?Ili im je neugodno?
to i mene smeta. prestanem pričati, nesvjesno, pretpostavljam da ne žele slušati.

jednako tako, prekidanje. ozbiljno? završavam rečenicu. počela sam ne prekidati svoju rečenicu kad netko prekine. ko te jebe, naučit ćeš na teži način.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 27.06.2017., 18:55   #7878
Sve skupa mi ide nakurac to javno prostituiranje djece i tih djecosituacija, imas sud, rjesavaj to na sudu i cao bok. Nego ja moram citat o Severini i toj Nini i neznam kome sve ne na svim zivim portalima, dopizdili su vise, pa kakva god bila situacija.

I kad smo kod novinara i portala, zivcira me to besramno manipuliranje sa javnosti i igranje na emocije i jos gore ekipa koja to popusi na temelju naslova clanka i krene srat bez sa procita detalje. Tipa ono s onom djecom s rakovima u Klaicevom, kao da je eksperimentalnu terapiju podjelit ono, kao dat andol pa sta bude, i sad kad se odobrilo za dvoje djece a konzilij jos traje za ostale, odma komentari blBlablabla "a za aute se ima" onak idioti, nije stvar novaca nego kljukanja djece otrovima bez dovoljno podataka.

Ili npr. Klasnic. Lik prezivi dvije transplantacije bubrega i nastavi se bavit profi nogometom. Mislim moras bit kreten za tako sta, pa da neznam kakve lijecnike i strucnjake imas uz sebe. I onda naricanje sad kad je ponovo na listi za treci bubreg da "buhu evo ja cu mu dat svoj, zabio je ono u zadnjoj minuti protuv turske", ba bokte jebo, sve redom fejsbuk doktori medicine.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 27.06.2017., 19:00   #7879
da, to s djecom i karcinomom je zapravo nešto gdje kužim zašto im se ne daje odmah. nije loše stisnuti vlast preko medija, nije da tu nema masu prostora jer političari lete van za svašta zdravstveno, ali ovdje se radi o neprovjerenom lijeku.
opet, s druge strane, kužim ja roditelje, zadnja šansa, daj što daš.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 27.06.2017., 19:16   #7880
Ma naravno, pogotovo s roditeljske strane sve je to jasno. Ali onda kad se navuku fejsbuk ratnici pa petstoosamdestdevet miljona niđeveze komentara....uzasno mi to ide na nerve, pogotovo kad se radi o tematici koja zbilja nije za laike niti to moze komentirati netko nestrucan i tko ne pozna sistem i medicinu opcenito. Opet, tome su krivi glupi mediji sa glupim klikbejt naslovima, povraca mi se vise od toga.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.