Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2016., 19:01   #21
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post

Da, sigurno. 17/17 bi imao u finalima. Sve metle. Taj Heat je, uostalom, daleko, daleko jaci od svega u cemu je Jordan igrao tokom drugog 3peata. A Jordan je inace poznat kao igrac koji je do finala dovlacio ekipe u kojima nije imao bar jednu superzvijezdu pored sebe, pa kamo ne bi s ovima. Oh, wait.
Pa i imao je 6/6 u finalima
Bez razmišljanja bi uzeo te suigrače koje je LeBron imao u Heatu over onoga na što su ličili Bullsi 98... pogotovo 2011 kada je Wade bio zvijer, a protivnik u finalu puno lakši od svega s čim se Jordan ikad susreo u finalu
I svejedno nije izgubio.. a kamoli bio glavni krivac za poraz i raspad sistema svoje momčadi
Baš me zanima dal bi LeBron u 35-oj dovukao te Bullse ´98 do naslova

Što se tiče njegovog vanjskog šuta lik je ciglar par excellence.. spominješ 1 sezonu u kojoj je imao dobar postotak za tricu, a izostavljaš činjenicu da su ga tada, dakle u finalu te sezone, Spursi branili na način da su se odmicali metar od njega i izazivali ga da puca jumpere što je više moguće
Eto koliko su respecta imali za njegov šut i koliko je bio kvalitetan i te sezone A to su bili potpuno otvoreni šutevi izvan painta, lakše dobit ne možeš, pošto je to bio gameplan Pop-a što se tičei LeBrona.. pusti ga da puca izvana. Čak i kada je počeo pogađat u G7 se derao na Kawhia da se svejedno makne od njega i pusti ga da puca

Konkretne brojke iz tog finala kažu :
Izvan reketa mu je šut bio odličan u G4 (8/12) , dobar u G7 (9/20) , a u ostalih 5 utakmica je šutirao 13/49 izvan reketa (26.5%) većinom otvorenih šuteva.
U globalu za to finale: 30/81(37%). Koja ti je korist od šuta kada te protivnici ostavljaju nebranjenog i mole boga da što češće tako nebranjen šutiraš.. dakle ne postoji lakši jumpshot od toga.. i opet ciglana

Godinu prije toga : 2012 Finals - 9/42(21%) outside the paint..o kakvom šutu ti pričaš
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 19:06   #22
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
LBJ je šest puta zaredom u finalu.

6.

( 8 u zadnjih 10 godina ) Nešto što se neće više ponoviti.
gle da Jordan nije pauzirao, bi igrao 8 finala za redom i svih osam bi osvojio...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 19:31   #23
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Mislim da je to bilo na 67-66 ili tako nesto. 68-67 mozda, uglavnom, ono na minutu i pol do kraja trece. I da stvar bude gora, na drugoj strani Curry baca cigletinu s trice, a Livingston sprema odbijenu - i to je bilo to.



Da, sigurno. 17/17 bi imao u finalima. Sve metle. Taj Heat je, uostalom, daleko, daleko jaci od svega u cemu je Jordan igrao tokom drugog 3peata. A Jordan je inace poznat kao igrac koji je do finala dovlacio ekipe u kojima nije imao bar jednu superzvijezdu pored sebe, pa kamo ne bi s ovima. Oh, wait.
Ade kad već konstantno trabunjaš o tome, da vidimo od kog je sve mj ispadao u playoffu.

1985. ispao u prvoj rundi kao rookie, bez kojeg nebi ni bili u playoffu, od Bucksa.

1986. ispao od momčadi koje mnogi smatraju najboljom svih vremena, nakon slomljene noge i propuštanja 60ak tekmi.

1987. treća sezona, druga puna, ispada ponovo od celticsa, koji su i dalje nevjerojatni i dolaze do finala.

1988/89/90 - ispada od bad boysa, dvostrukih prvaka, vjerojatno najbolje obrambene momčadi svih vremena.

1995. - nakon godine i pol pauze ispada od magica, kasnijih finalista sa Shaqom i Pennyem, jednom od najperspektivnijih i najboljih momčadi tada.


Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
gle da Jordan nije pauzirao, bi igrao 8 finala za redom i svih osam bi osvojio...

To su isto mitovi. I sam Kerr ili Pippen, ne znam ko, su rekli da je jednostavno nemoguće održat taj nivo i želju za pobjednom svo to vrijeme.
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 22:06   #24
Quote:
Sonics07 kaže: Pogledaj post
Pa i imao je 6/6 u finalima
Bez razmišljanja bi uzeo te suigrače koje je LeBron imao u Heatu over onoga na što su ličili Bullsi 98... pogotovo 2011 kada je Wade bio zvijer, a protivnik u finalu puno lakši od svega s čim se Jordan ikad susreo u finalu
I svejedno nije izgubio.. a kamoli bio glavni krivac za poraz i raspad sistema svoje momčadi
Baš me zanima dal bi LeBron u 35-oj dovukao te Bullse ´98 do naslova


LeBron je imao Wadea i Bosha i to je to ostalo katastrofa 2011, MJ je imao najboljeg defenzivnog igrača lige,najboljeg trenera lige, najboljeg skakača lige ikad, Kukoc tada najbolji 6. igrač, na trici jednog od najboljih spot up šutera ikad ali da James je imao više pomoći. Wade je igračina, Bosh je vrlo dobar ali nećemo uspoređivat to sa ovim od Bullsa, trebali su osvojit naslov ali su sjebali

Ekipe MJ-a od 96-98 su među najtalentiranijim ikada uz bok Birdovim Celticsima
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson

Zadnje uređivanje pepeto1 : 03.06.2016. at 22:18.
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 22:16   #25
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post


LeBron je imao Wadea i Bosha i to je to ostalo katastrofa 2011, MJ je imao najboljeg defenzivnog igrača lige, najboljeg skakača lige ikad, Kukoc tada najbolji 6. igrač, na trici jednog od najboljih spot up šutera ikad ali da James je imao više pomoći. Wade je igračina, Bosh je vrlo dobar ali nećemo uspoređivat to sa ovim od Bullsa, trebali su osvojit naslov ali su sjebali

Ekipe MJ-a od 96-98 su među najtalentiranijim ikada uz bok Birdovim Celticsima


nemoj zaboravit u zadnja 2 playoff runa te Miami Heat dinastije Wade i Bosh su bili praktički no show
ljudi previše gledaju imena i vide da su igrali bosh i wade i misle ah vidi imao je 2 HOF pokraj sebe i nije pobijedio (+allen)
curry30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 22:31   #26
Quote:
IdiMi kaže: Pogledaj post
LBJ je šest puta zaredom u finalu.

6.

( 8 u zadnjih 10 godina ) Nešto što se neće više ponoviti.
Da igra na zapadu ne vjerujem da bi vidio 1. finale u proteklih 10 godina kakav je lik čoker.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 22:47   #27
Quote:
curry30 kaže: Pogledaj post


nemoj zaboravit u zadnja 2 playoff runa te Miami Heat dinastije Wade i Bosh su bili praktički no show
ljudi previše gledaju imena i vide da su igrali bosh i wade i misle ah vidi imao je 2 HOF pokraj sebe i nije pobijedio (+allen)
Jel vrijedi to za Bullse..Pretpostavljam da si ih gledao u zadnja dva naslova..Narocito 1997..Nisu isto partije bile ko sto pogled na papir i imena mogu kazati..Kukoc je recimo bio za kurac te 1997,nastavio niz sa Olimpijade..98 su svi bili ozljedjeni u jednom trenu..

E da,Toni je u jednoj seriji protiv Jazza bio prvi strijelac Bullsa..Jest na jednoj tekmi,ali opet..Ne znam vise koje godine,ali pretpostavljam 1998..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 23:19   #28
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post

E da,Toni je u jednoj seriji protiv Jazza bio prvi strijelac Bullsa..Jest na jednoj tekmi,ali opet..Ne znam vise koje godine,ali pretpostavljam 1998..
I ak me sjećanje na to jutro služi izgubili su tu tekmu...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 23:24   #29
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
I ak me sjećanje na to jutro služi izgubili su tu tekmu...
Je bravo..Iducu je Michael stavio uz faul..

Mrzio sam Bullse..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 23:33   #30
ja nisam...moje prvo sjećanje vezano za nba i za Bullse je bilo dok sam bio kikić(tamo negdje sredinom 80tih) i dok je nedjeljom išla emisija za nba...i neznam zakaj za to doba me još drži da sam za Jordana tada mislio da je bijelac sa brčinama..

Jbg štaš klinac od 5-6 god koji je imao svoj koš na vratima i kojeg je tv zanimala tek tolko da je znao za basket i nba al da bi ja to pratio i sjedio how yes no...:-D al kroz godinu dvije je to postala opsesija 0-24
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 23:56   #31
LeBron je sigurno u TOP3 košarkaša ikad čisto po individualnoj kvaliteti (neki bi rekli i da je #1)

al veličina je druga stvar, nije isto biti BOAT i GOAT
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 00:13   #32
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
LeBron je sigurno u TOP3 košarkaša ikad čisto po individualnoj kvaliteti (neki bi rekli i da je #1)

al veličina je druga stvar, nije isto biti BOAT i GOAT
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 09:04   #33
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
ja nisam...moje prvo sjećanje vezano za nba i za Bullse je bilo dok sam bio kikić(tamo negdje sredinom 80tih) i dok je nedjeljom išla emisija za nba...i neznam zakaj za to doba me još drži da sam za Jordana tada mislio da je bijelac sa brčinama..

Jbg štaš klinac od 5-6 god koji je imao svoj koš na vratima i kojeg je tv zanimala tek tolko da je znao za basket i nba al da bi ja to pratio i sjedio how yes no...:-D al kroz godinu dvije je to postala opsesija 0-24
NBA Action!
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 12:29   #34
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
LeBron je sigurno u TOP3 košarkaša ikad čisto po individualnoj kvaliteti (neki bi rekli i da je #1)

al veličina je druga stvar, nije isto biti BOAT i GOAT
Sama činjenica da je uzeo broj dresa 23 govori o tome da ga peru opasni ego tripovi. Uopće me ne čudi da sam sebe zove Kraljem i organizira onakve patetične presice. Jordan je imao 6/6 i to 6/6 MVP finala, nije mijenjao klub za to vrijeme (ok, mijenjao je sport, ali to je druga priča) i proširio je košarku cijelim planetom. Što je Hames napravio da se može uopće sličnim nazvati? Nije Jordanova razina i nikada neće biti, jednostavno nije takav u glavi. Mislim da su mnogi zaboravili koliko je Jordan u svoje vrijeme bio uspješan i popularan.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 14:12   #35
Quote:
Živo Blato kaže: Pogledaj post
NBA Action!
Za vrijeme juge sredina 80tih...ne 90tih ?
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 14:14   #36
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Za vrijeme juge sredina 80tih...ne 90tih ?
NBA action je bio sredinom 90' bar na našoj telki...za 80' se ne sjećam.
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 14:25   #37
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Za vrijeme juge sredina 80tih...ne 90tih ?
Je, action je bio 90ih, sad sam vidio za koje doba si pisao. Star si
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 14:30   #38
Quote:
Živo Blato kaže: Pogledaj post
Je, action je bio 90ih, sad sam vidio za koje doba si pisao. Star si
Događa se

Kod stare mi je još negdje 50ak kazeta di sam nasnimavao negdje to(u sklopu Sport Nedjeljom),a najgore je bilo kad su produžili prijenos nekakvog vaterpola/pingača i izbacili Action(nerijetka pojava),tada se zvalo Prisavlje i skidalo im se i boga,majku,Vrdoljaka,Zorana Primorca,novonastalu džavi i tako sve redom

Oni rođeni 80' sjetili bu se i Radio Cibone,NBA newsa(obično u 12.15h) i jingla Mirka Fodora tada nije bilo neta da se škicnu reze i highlightsi svako jutro uz kavu...
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 21:35   #39
Nabijac statistike... Zajebaam se al kad Westbrook puca 39 % onda je indijanac, kobe silovatelj, kazem svaka njemu cast na prosjeku od skoro triple doublea,ali FG pokazuje koliko su ga usporili,jer lik je 55% fg obicno u beast modeu. Jbte sramota bi bilo da igrac koji uzme 40% suteva ekipe ne zabije barem trideset i jedini igrac uz Tristana koji je isao po obrambene skokove kao sada Whiteside sto se lomio.
Ne umanjujem velicinu Jamesa u toj seriji ali cinjenica da je bio na 45-7 % suta osvojili bi naslov,ovako su ga Warriorsi usporili i to je jedina istina.
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 21:40   #40
Lik je šutiro preko 30 komada prosječno, kako neće zabit 35-36 poena jebote
Ima još hrpa igrača koji bi zabijali toliko u toj situaciji... Aloooo, 30-ak šuteva svaku tekmu

Druga je stvar koliko bi utakmica dobili...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.