Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2016., 09:23   #41
Ovo je lako moguć scenarij..
Stigne ujko se pozabavit s nećakinjom kad već sestra je započela..
Ima zbilja bolesnih i nastranih ljudi!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:25   #42
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Stigne ujko se pozabavit s nećakinjom kad već sestra je započela..
Ja nisam baš na ovo ciljala, nego čisto da gleda malo u budućnost i kako bi ta situacija izgledala kroz oči trećih osoba i djeteta. Pa ne baš prihvatljivo. I želi li se tome izlagati.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:29   #43
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Ja nisam baš na ovo ciljala, nego čisto da gleda malo u budućnost i kako bi ta situacija izgledala kroz oči trećih osoba i djeteta. Pa ne baš prihvatljivo. I želi li se tome izlagati.
Ja uvjek zamislim najgori scenarij..
Ali kuzim sta si htjela reći-djete gleda nezdrav obrazac ponasanja..
Nauči da je normalno da mama hoda u gaćama a da ujak ju pljeska ili dira po guzi..
Znači da bi smatralo normalnim da i nju ujak dira pp guzi..
Ja se najezim od same pomisli na ovo
Miskim da bi mu ruke odsjekla :ljuti:
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 09:48   #44
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
A bome nisam. Lucidan sam i trijezan, a bome i nisam glup.
Mislio sam da se to desava samo u filmovima ili serijama, ali ocito sam se prevario.
Rijec je o njoj i njenom bratu. Nazalost, pristao sam otici u posjetu pod izgovorom da ona "ne ide vidjet svog brata neee, nego samo da se malo maknemo od doma". Naravno, ja nisam idiot i jako dobro sam znao da to nije istina ali da joj ugodim pa reko ajde ok . pet dana (PET!!!5!!) sam bio neka bolesna verzija petog kotaca, drzaca svijece, kako god hocete, i zbog toga sam vec ispizdio i posvadjao se gadno s njom.
A jos uz to bi vas nesto pitao (i ne ne trolam matere mi). Za vas koji imate bracu/sestre. Jeste hodali u tangama ikad pred bratom i bez majice i jos bolje: jeli koji od vas pljeskao sestru po toj goloj guzici onako u stilu " kao burkici smo si ja i seka". Molim? What.The.Fuck!!!???jebote-nisam idiot i nisam lud, znam da nisam, mene ovo sokiralo pa cak mi je i malo bolesno. A naravno, o NAAARAVNO, da se nije htjela jebat dok smo tamo jer "joj je bed".
Jeli to pretjerana bliskost izmedju brata i sestre?? Ja bih rekao da-da.
Incesno ponašanje je mnogo češče nego što uopće možemo zamisliti. Pitaj bilo kojeg psihijatra pa ćeš se naslušati raznih priča od kojih ćeš se prekrižiti i zazvati Božju pomoć...
Inače normalno je da nas na početku svog sexualnog života ili svoje sexualne svijesti privlače osobe koje su nam najbliže, u slučaju muškarca to može biti majka, sestra, rodica. Naravno naučimo kako je takvo ponašanje izrazito društevno neprihvatljivo i takve sexualne porive potisnemo odnosno prebacimo ih na druge osobe. No neki ljudi ostaju zarobljeni u toj nesvjesnoj komponenti sexualne privlačnosti pa od tud i izljevi sexualnosti prema bratu i/ili sestri. Naravno ostali ljudi se od toga groze, ali takve situacije su mnogo učestalije nego što se misli, čak je i povijest prepuna takvih detalja.
Zaključak, naravno da tvojoj ženi i tvom bratu kao odraslim ljudima zdrava svijest brani da se pojebu ili previše sexualno približe, no ne može se osporiti kako postoji određena doza sexualne privlačnosti koje vjerojatno nisu svjesni i koju pakiraju pod "blizak odnos brata i sestre" i kao nešto zabavno i spontano. Naravno kad upoznamo nama sexualno privlačnu osobu a to nismo posvijestili također se osjećamo i zabavno i spontano u njenom društvu nesvjesni da se zapravo na nju ložimo...
Mislim da ti šura neće pojebati ženu, ako je i nešto sexualno ozbiljnije i bilo između njih vjerojatno je bilo dok su bili dosta mlađi...no trebao bi svakako popričati o tome što ti smeta i postaviti određene zdravorazumske granice...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 10:58   #45
Ma da, u svakom slucaju danas kad dodjemo doma cu joj reci sve sta smo ovdje pricali, a ionako sam ljut na nju zbog toga sta me natjerala da pet dana drzim svijecu dok se oni dopisuju pricaju setaju i tako. Mislim, bolesno uglavnom. I jadno. Barem meni. Nikad mi to prije nije napravila pa eto...ostao sam malo u soku.
A ako se sve i rijesi, ionako sam odlucio naci nesto sa strane, cisto jer me vuce za nos zbog sexa (imate jako citan thread iznad,pogledajte tko ga je pokrenuo :-(
Pa jebote, osoba koja je nekad u isto vrijeme paralelno jebala 3 zenske (i to kakve) ,se pretvorila u papucara koji ide za zenom ko psic i jos je tetosi uz to. Bas sam propao.

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Inao si i ljetos temu-da ona izbjegava sex..
Jos jean alarm znači.
Tamo si naveo da bi se ona radije udala za roditelje,a brat da joj je kum.
Alarm dva.
Te ovo s bratom?
Zvono uzbune!

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Da, tocno. U zadnje vrijeme se to malo stisalo ali samo zato jer jok to svaki put nabijem na nos pa ona kao shvati i onda joj se sevi i kaze"a joj a znas da mene moras na to natjerat,ja nikad necu sama inicirat". Super :-) ima onih koje hoce. Poznajem ih osobno :-)
A u ovo a obitelji necu ulazit jer je meni to sve malo kako bi se reklo "pre". Takvu bliskost vidjasu onim am. filmovima i kad vidis takvu obitelj ofmah znas danesto nije u redu.

Btw isprike svima jer pisem sa moba svo vrijeme i izglefa ocajno jer je mob u qrcu
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono

Zadnje uređivanje Azz : 21.12.2016. at 08:59. Reason: spajanje postova
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 11:07   #46
U tridesetima sam. Imam starijeg brata. Imam mlađu sestru. Volim sestru lupit po guzici. Kao što sam ju štipala za obraze i guzu dok je bila mala. Dosta je mlađa. Brata ne lupam po guzici. Njega znam klepit po glavi ili boksnut u rame. Možda da nije tako mršav i bi po guzici. Mama mene zna lupit po guzici i govori mi ''debela''. Tata me ne lupa po guzici. Nisam s njim baš toliko fizički bliska. On je više ukočen tip.
Svako lupanje po guzici među članovima obitelj doživljavam kao šalu i igru.
Bliska sam s bratićem kojeg isto znam lupit po guzi u šali. Ili uhvatit za šlauf na trbuhu uz ''uuuu koji mišići''. Imam frendicu koja me zna klepit po dupetu uz smijeh i neko dobacivanje uz sprdačinu. Ja joj vratim tako da ju bocnem u sisu. Ono, zezamo se. Ta ista frendica nekad mi u šali pokušava gurnut prst u nos.
Frendica ili član obitelji, isti vrag. Guza ili nos, isti vrag dok nekog voliš i nema ništa seksualno između vas. Jednostavno smo bliski na taj način.

Moj bivši je bio ljubomoran na mog brata. Reko bi da zna da to nije normalno, ali si jednostavno nije mogao pomoć. I to u situacijama tipa gdje mene brat traži da mu pomognem odabrati košulju. On nije imao sestru i valjda mu je taj odnos brat-sestra bio stran.
Mene je smetao njegov preblizak odnos s mamom. Telefonirali su po nekoliko puta na dan i barem svaki dr dan se morali vidjet. Isto sam na trenutke pomišljala da tu nešto opako ne štima. Isto sam zabrijavala da mi je bivši edipovac. Meni je dosta nazvat starce jednom tjedno i vidjet jednom mjesečno. Sad mi je smiješno. Sama sebi sam smiješna dok se sjetim što me smetalo.

Uglavnom, naučila sam da svaka obitelj ima svoju shemu i da nisu nužno bolesni i izopačeni svi koji imaju drugačije odnose. A cesto veci frikovi i čudaci ispadaju oni koji su suzdrzani i ukoceni s članovima vlastite obitelji. Prije ce ispast da tu nešto opako ne štima.
Što se golotinje tiče, isti utjecaj ima na mene pogled na golog ili obučenog člana obitelji. Nebitno je jel istog spola ili ne. Nije sloj odjeće ono što stvara aseksualne odnose među nama.

Htjela sam ti reć da ipak malo bolje razmisliš prije nego optužiš curu za incest. Ti ces sam ispast cudan vjerojatno.
mittara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 11:15   #47
Quote:
mittara kaže: Pogledaj post
U tridesetima sam. Imam starijeg brata. Imam mlađu sestru. Volim sestru lupit po guzici. Kao što sam ju štipala za obraze i guzu dok je bila mala. Dosta je mlađa. Brata ne lupam po guzici. Njega znam klepit po glavi ili boksnut u rame. Možda da nije tako mršav i bi po guzici. Mama mene zna lupit po guzici i govori mi ''debela''. Tata me ne lupa po guzici. Nisam s njim baš toliko fizički bliska. On je više ukočen tip.
Svako lupanje po guzici među članovima obitelj doživljavam kao šalu i igru.
Bliska sam s bratićem kojeg isto znam lupit po guzi u šali. Ili uhvatit za šlauf na trbuhu uz ''uuuu koji mišići''. Imam frendicu koja me zna klepit po dupetu uz smijeh i neko dobacivanje uz sprdačinu. Ja joj vratim tako da ju bocnem u sisu. Ono, zezamo se. Ta ista frendica nekad mi u šali pokušava gurnut prst u nos.
Frendica ili član obitelji, isti vrag. Guza ili nos, isti vrag dok nekog voliš i nema ništa seksualno između vas. Jednostavno smo bliski na taj način.

Moj bivši je bio ljubomoran na mog brata. Reko bi da zna da to nije normalno, ali si jednostavno nije mogao pomoć. I to u situacijama tipa gdje mene brat traži da mu pomognem odabrati košulju. On nije imao sestru i valjda mu je taj odnos brat-sestra bio stran.
Mene je smetao njegov preblizak odnos s mamom. Telefonirali su po nekoliko puta na dan i barem svaki dr dan se morali vidjet. Isto sam na trenutke pomišljala da tu nešto opako ne štima. Isto sam zabrijavala da mi je bivši edipovac. Meni je dosta nazvat starce jednom tjedno i vidjet jednom mjesečno. Sad mi je smiješno. Sama sebi sam smiješna dok se sjetim što me smetalo.

Uglavnom, naučila sam da svaka obitelj ima svoju shemu i da nisu nužno bolesni i izopačeni svi koji imaju drugačije odnose. A cesto veci frikovi i čudaci ispadaju oni koji su suzdrzani i ukoceni s članovima vlastite obitelji. Prije ce ispast da tu nešto opako ne štima.
Što se golotinje tiče, isti utjecaj ima na mene pogled na golog ili obučenog člana obitelji. Nebitno je jel istog spola ili ne. Nije sloj odjeće ono što stvara aseksualne odnose među nama.

Htjela sam ti reć da ipak malo bolje razmisliš prije nego optužiš curu za incest. Ti ces sam ispast cudan vjerojatno.
eto..ali imaš legitimno pravo da te takav odnos smeta i da ozbiljno porazgovaraš o tome
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 11:16   #48
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Da, tocno. U zadnje vrijeme se to malo stisalo ali samo zato jer jok to svaki put nabijem na nos pa ona kao shvati i onda joj se sevi i kaze"a joj a znas da mene moras na to natjerat,ja nikad necu sama inicirat". Super :-) ima onih koje hoce. Poznajem ih osobno :-)
A u ovo a obitelji necu ulazit jer je meni to sve malo kako bi se reklo "pre". Takvu bliskost vidjasu onim am. filmovima i kad vidis takvu obitelj ofmah znas danesto nije u redu.

Btw isprike svima jer pisem sa moba svo vrijeme i izglefa ocajno jer je mob u qrcu
A zasto ostajes u vezi u kojoj toliko toga ne stima?
Da se npr ozenite,dobijete djecu-vjeruj,njoj ce jos manje biti do sexa nego sada..
Nije uvjek dovoljno " volim ju" ako druge stvari ne klapaju,ako se dugo lose s njom osjećaš..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 11:27   #49
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
eto..ali imaš legitimno pravo da te takav odnos smeta i da ozbiljno porazgovaraš o tome
Čovjek se osjeca kako se osjeca. Nitko mu ne pokusava oduzet pravo na osjecaje. Samo bi bilo ok da proba dobro sve analizirat prije nego brata i sestru optuži da ima nešto seksualno među njima. Nije to baš mala stvar. To je sve.
mittara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 11:49   #50
Quote:
mittara kaže: Pogledaj post
Čovjek se osjeca kako se osjeca. Nitko mu ne pokusava oduzet pravo na osjecaje. Samo bi bilo ok da proba dobro sve analizirat prije nego brata i sestru optuži da ima nešto seksualno među njima. Nije to baš mala stvar. To je sve.
Ne mora ih optuziti za incest.
Ali ima pravo reći svoje mišljenje i da mu je neugodno i da mu smeta njena golotinja pred bratom i bratovo pljeskanje..
Šteta sta nije na licu mjesta reagirao,bome ja bih kad bi mi se to dogadjalo ispred nosa..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 12:05   #51
Quote:
mittara kaže: Pogledaj post
Svako lupanje po guzici među članovima obitelj doživljavam kao šalu i igru.
Mogu li te ja lupiti po guzici kroz šalu i igru...?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 12:09   #52
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Mogu li te ja lupiti po guzici kroz šalu i igru...?
Može, tatice.
A kaj je s onim nogometašima i ostalim športašima kaj se lupaju po guzi? Jel to isto seksualno? Pazi, još se i tuširaju svi skupa goli. :klap:
mittara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 12:28   #53
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Da, tocno. U zadnje vrijeme se to malo stisalo ali samo zato jer jok to svaki put nabijem na nos pa ona kao shvati i onda joj se sevi i kaze"a joj a znas da mene moras na to natjerat,ja nikad necu sama inicirat". Super :-) ima onih koje hoce. Poznajem ih osobno :-)
Br. 1

Već bi mi i ovo bio dovoljan razlog za otići.

Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Inao si i ljetos temu-da ona izbjegava sex..
Jos jean alarm znači.
Tamo si naveo da bi se ona radije udala za roditelje,a brat da joj je kum.
Alarm dva.
Te ovo s bratom?
Zvono uzbune!

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Br. 2

Ova tema je br. 3.

Ako ovo sve nisu ogromni alarmi i razlozi za prekid onda ne znam što je. Ona tebe pravi ludim. I da, lud si ko puška i puknut ćeš, kad tad.

Čak i da ti svi mi kažemo da je ovo normalno i da cijeli svijet misli da je normalno što ti to vrijedi kad tebe to izjeda. Nećeš moći dugo. Oni su obitelj. Ako joj kažeš da bira izabrat će brata. Ponašanje promijeniti neće. Ishod svega je prilično jasan.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 12:33   #54
imam kolegicu sa sinom koja se normalno skine i sa roditeljima i sinom...svi goli u kadu.
na to dođu sestra i šogor ( kojeg su naučili da mu to bude normalno ) i svi se zajedno goli bačkaju i zezaju itd...
Meni je to koma, ja nikad ne bih mogla pred sinom ili nekim nepoznatim čak...biti u tangicama, ili gola... iako sam pred dečkom totalni slobodnjak ili gola...mislim da od njegove najranije dobi...tj neke svjesnosti događaja - sam pred njim bila obučena..
i to mi nije ok, ali mislim si ok..takva obitelj, njihovo je pravo....ali to nije za mene
ali još da se međusobno spenkaju....ajme...
ne, ne mogu to niti mislima..
__________________
rolling in the deep
dadana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 12:58   #55
što sam ja vidjela na nudističkoj

tu gdje sam ja bila ugl. je obiteljska plaža, ali jednu scenu moram ispričati. dolazi neka obitelj, roditelji, sin i kćer. naravno goli (stranci su)

kćer ima oko 12-13 godina, taman pubertet i dobija obrise žene
tata ju uzima za ruku, ulaze u more, sve sretni (možda su tek došli) ulaze tako usplahireno u more, tamo se zajebavaju, prskaju itd. i sad od sve sreće ona ga zagrli, en face, mislim klasični prisni zagrljaj samo su goli. i tijela (i ono dolje) im se dodiruje u zagrljaju - ali oni nisu na to neš obraćali pažnju - npr. zagrljaj se mogao izvesti samo gornjim dijelom

mislim, što reći?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:08   #56
Meni je isto palo na pamet nakon prvog posta da je cura možda iz obitelju nudista, jbg drukčije gledaju na to, svi su se već vidjeli cijeli, hodati bez obleke im nije taboo i to je to , onda dobiješ ovo da ih gledaš i da niš ne kužiš a oni pak ne kuže radi čega ih ne kužiš.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:20   #57
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Ma da, u svakom slucaju danas kad dodjemo doma cu joj reci sve sta smo ovdje pricali, a ionako sam ljut na nju zbog toga sta me natjerala da pet dana drzim svijecu dok se oni dopisuju pricaju setaju i tako. Mislim, bolesno uglavnom. I jadno. Barem meni. Nikad mi to prije nije napravila pa eto...ostao sam malo u soku.
A ako se sve i rijesi, ionako sam odlucio naci nesto sa strane, cisto jer me vuce za nos zbog sexa (imate jako citan thread iznad,pogledajte tko ga je pokrenuo :-(
Pa jebote, osoba koja je nekad u isto vrijeme paralelno jebala 3 zenske (i to kakve) ,se pretvorila u papucara koji ide za zenom ko psic i jos je tetosi uz to. Bas sam propao.
Tebi je nenormalna njihova bliskost (iz svega pročitanog možda i je, al samo možda), a normalno ti je furat paralelno (i za - jebavat) tri ženske. Nemaš muda izać iz te veze koja te nezadovoljava u više pogleda, pa ćeš nać nešto sa strane. E je se i ta usrećila s tobom i sve oko tebe.

Mislim da tebe puca malo ego trip i osjećaj da si inferioran u toj vezi. I da je voliš više nego ona tebe.

Kakva je inače ona prema tebi?
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:21   #58
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Meni je isto palo na pamet nakon prvog posta da je cura možda iz obitelju nudista, jbg drukčije gledaju na to, svi su se već vidjeli cijeli, hodati bez obleke im nije taboo i to je to , onda dobiješ ovo da ih gledaš i da niš ne kužiš a oni pak ne kuže radi čega ih ne kužiš.
pa jel samo biti gol vs. dodirivati se ili spankati se gol, jel to jedno te isto?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:31   #59
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa jel samo biti gol vs. dodirivati se ili spankati se gol, jel to jedno te isto?
A ne nisi dobro čitala ima tangice na sebi tehnički nije gola



Super tema btw.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 13:33   #60
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
A ne nisi dobro čitala ima tangice na sebi tehnički nije gola



Super tema btw.
tangice = umjesto da gaće sakriju guzicu, guzica sakrije gaće!

meni nije problem presvlačenje i kad sam se bavila plesom u garderobi smo se svi presvlačili između nastupa, i m i ž. i s golim sisama tako svi okolo, moraš se na brzinu presvući niko tu nikog ne gleda

ali jednom sam kod frendice bila i ona me uhvatila za sise kao da vidi kakve su, ja sam se osjećala kao da me netko zlostavlja (bila sam odjevena)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.