Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2017., 15:58   #61
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Vi se šalite ili ?

Znači žena dođe na forum.hr, ima 44,20 godina u braku i dvoje djece,možda došlo malo do zasićenja i imponira joj lik od 31 godinu.

Ne kažem da ne postoji vjerovatnost,ali da će taj lik ići na nešto sigurno s njom ? Malo vjerovatno.

Rekao bi malo kriza srednjih godina malo užici kojima se prelako preuštamo.

Vaš savjet: Sjedni u najbolju ruku s mužem,reci mu da ideš živjeti svoj život i bit sretna.Nakon 1-2 godine će doći nazad tražii oprost.

Svaka čast ako ste ozbiljni s ovim "savjetima".
Ako žena ima preko 30, nikad ne bih snjom u vezu, nema šanse... Pored svih mlađih, čvrstih i zategnutih... Ako muškarac nije očajan čemu trošiti vrijeme na starije koke kojima vrijeme u sexualnom smislu prolazi, možda samo radoznalosti radi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:04   #62
a ne znam kako bi to shendlali oko djece,stana itd.
a problem bi nastao kad bi mi se sex s ljubavnikom previše svidio
Quote:
A ne razmisljas kako bi bilo muzu i djeci, rastava, emotivni sok za djecu, itd da ne nabrajam.
pa da ne razmišljam o tome.ne bi ni otvorila ovaj problem
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:07   #63
velike su sanse da njemu pase sto je ona u braku. i zna/nada se da nece biti drame nakon sexa. just sayin.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:10   #64
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
velike su sanse da njemu pase sto je ona u braku. i zna/nada se da nece biti drame nakon sexa. just sayin.
A zajedničku djecu spominje...?
Dio rituala?
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:11   #65
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako žena ima preko 30, nikad ne bih snjom u vezu, nema šanse... Pored svih mlađih, čvrstih i zategnutih... Ako muškarac nije očajan čemu trošiti vrijeme na starije koke kojima vrijeme u sexualnom smislu prolazi, možda samo radoznalosti radi...
Kad tebe čitam u svim postovima kao da rečeš ono što želim čuti

Ne kažem da ne postoji šanse,ali realno,čovjek ima 31,mlad je,zdrav,obrazovan i želi probati i nešto starije 10-15 iz radoznalosti....čak i da je zaljubljenost,kad te emocije se slegnu,reći će "sutra", čekaj pa imam 35 godina,ostvario sam dosta,volio bi lijep,skladan brak,možda dijete ,a s druge strane ima osobu od 48 godina,a nisam siguran da je to ono što tada želi.

Kratko i jasno:želim ja puno toga u životu,svi smo mi od krvi i mesa,ali baš zbog ovakvih stvari trebamo ko tele gledat u pod i ne dopustiti si isprobavanja jer jako puno osoba je "lijepo" na neki način,ali to nije dovoljno za nešto uništiti.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:11   #66
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
a ne znam kako bi to shendlali oko djece,stana itd.
a problem bi nastao kad bi mi se sex s ljubavnikom previše svidio

pa da ne razmišljam o tome.ne bi ni otvorila ovaj problem
A pa dobro to je normalno, naravno da ce ti seks sa ljubavnikom dopasti. Pa frajer je mlad i potentan i u naponu snage. Previse ti vremena gubis na analize a ne postajes nista mladja.
I pusti rastave i odlaske za neka kasnija vremena.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:14   #67
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
A zajedničku djecu spominje...?
Dio rituala?
Joj, pa frajeri su svasta u stanju izgovoriti ne bi li se zavukli u gacice jedne dobrodrzece cetrdesetgodisnjakinje.
Mos mislit kak su frajeru od 30 godina djeca na pameti.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:14   #68
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako žena ima preko 30, nikad ne bih snjom u vezu, nema šanse... Pored svih mlađih, čvrstih i zategnutih... Ako muškarac nije očajan čemu trošiti vrijeme na starije koke kojima vrijeme u sexualnom smislu prolazi, možda samo radoznalosti radi...
a možda je nakon godina mijenjanja,što mlađih,što starijih .u meni prepoznao nešto što mu konačno odgovara?al vjerojatno imaš 20 pa pričaš bez puno iskustva.
ps...brijem da je moja guza zategnutija od svih tinejdžerskih koje si gađao..ili samo sanjario da gađaš
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:15   #69
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako žena ima preko 30, nikad ne bih snjom u vezu, nema šanse... Pored svih mlađih, čvrstih i zategnutih... Ako muškarac nije očajan čemu trošiti vrijeme na starije koke kojima vrijeme u sexualnom smislu prolazi, možda samo radoznalosti radi...
Radical, nisu svi poput tebe, niti je svakome za vezu primat godište.

Iako bi tebi prvom s obzirom na tvoje preferencije trebala biti jasna razlika između vibratora kojeg si u jednom prethodnom postu "ponudio" i 13 godina mlađeg, čvrstog i zategnutog penisa koji troši vrijeme na staru koku kojoj je vrijeme u sexualnom smislu prošlo.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:15   #70
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Joj, pa frajeri su svasta u stanju izgovoriti ne bi li se zavukli u gacice jedne dobrodrzece cetrdesetgodisnjakinje.
Mos mislit kak su frajeru od 30 godina djeca na pameti.
Nisi uvjerljiv/a
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:17   #71
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
A zajedničku djecu spominje...?
Dio rituala?
s obzirom kakavih sam se prica naslusao, spominjanje imena djece i razne ine niske pizdarije cesto se koriste (i na vise zrtava istodobno po skripti), a nisu medju najgorima, za mamljenje zabe u vodu.


"he cares! omigosh"

nisko, ali navodno pali. valjda susanje na majcinski dio osobe. i onaj "ne bi se valjda zajebavao sa tim" dio mozga.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:17   #72
Ako tip ima 31g i izgleda kao da može imati bilo koju (kako autorica tvrdi), onda je ona vrlo vjerojatno samo trofej, sljedeća u nizu. Vjerojatno se radi o znatiželji s njegove strane. Te priče da on želi djecu sa 44g ženom su mi smiješne, ali valjda se to ženama može prodati kad se malo pogladi ego pa počne maštanje o nekom zajedničkom životu... Tip koji je radi svoje zabave spreman nekome sjebati brak sigurno nije tip koji će sa 13g starijom odgajati njenu djecu ili (teško u tim godinama) imati zajedničku s njom. Koliko god ona imala mišljenje o sebi da sa 44 još odlično izgleda, taj tip može ševiti cure 20 godina mlađe od nje, a to se ipak osjeti. Možda sam brutalno iskren, sori ali tako je.

Meni je najizgledniji scenarij da će to biti ons nakon kojeg će on nestati ili će biti ljubavnici jedno vrijeme, a što će biti s brakom naravno ovisi o tome da li će muž saznati (možda mu i autorica prizna ako joj ovaj napuni glavu o zajedničkom životu i djeci).

Ja bih sigurno maksimalno kontrolirao svoje porive u takvoj situaciji, jer nismo životinje a puno ljudi će ostati sjebano radi jedne prolazne afere jer realno autorica i taj tip nemaju nikakvu budućnost.

Ako se brak razjebe, onda barem nemoj čovjeka kasnije maltretirati s alimentacijom kad si mu već nabila rogove a "sve funkcionira u braku".
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:18   #73
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
a možda je nakon godina mijenjanja,što mlađih,što starijih .u meni prepoznao nešto što mu konačno odgovara?al vjerojatno imaš 20 pa pričaš bez puno iskustva.
ps...brijem da je moja guza zategnutija od svih tinejdžerskih koje si gađao..ili samo sanjario da gađaš
Ma pusti radicala, on živi u svijetu obješenih sisa i guzica tridesetogodišnjakinja, ne zna što priča


Možda se frajer samo želi pohvaliti pred ekipom. Nisi o tome mislila, autorice?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:20   #74
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
s obzirom kakavih sam se prica naslusao, spominjanje imena djece i razne ine niske pizdarije cesto se koriste (i na vise zrtava istodobno po skripti), a nisu medju najgorima, za mamljenje zabe u vodu.


"he cares! omigosh"

nisko, ali navodno pali. valjda susanje na majcinski dio osobe. i onaj "ne bi se valjda zajebavao sa tim" dio mozga.
Mislim da se takvi prepoznaju. Možda griješim.

Majčinsko te u toj situaciji ne zanima.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:20   #75
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
Ako se brak razjebe, onda barem nemoj čovjeka kasnije maltretirati s alimentacijom kad si mu već nabila rogove a "sve funkcionira u braku".
Alimentacija je za djecu, ne za nju.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:21   #76
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
ps...brijem da je moja guza zategnutija od svih tinejdžerskih koje si gađao..ili samo sanjario da gađaš


Je, je...na kisoku traže da daš osobnu.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:22   #77
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
pa ak one sve glumice rađaju prvu dicu u četrdesetima...imam i ja valjda još koju godinu fore.
sad kad smo ustanovili ego boost,ajmo sad konstruktivno,da sad stvarno ne prijeđe u trolanje...
jel ima netko da je bio u sličnoj situaciji i kako je završilo??
Lose je zavrsilo . Veza bez ikakvog objektiva traje koliko traje . Sve je bajno ,krasno . Dan kada se pocnu kreirati planovi i misliti na neku zajednicku buducnost stvari postaju jako komplicirane .
Ne osporavam ti pravo na trudnocu , danas je to pa skoro banalno postalo . Problem je sta si ti zauzeta a on slobodan . U slucaju da predjes granicu i on te razocara na seksualnom planu , vjerujem da ces se ohladiti i vratiti se tvome muzu . Kojega poznas i znas njegovu vrednost . Medjutim , postoji mogucnost da on kao slobodan muskarac i mlad ne prihvati tvoj odlazak . Da se zaveze za tebe . U ovakvim situcijama on postaje opasnost za tvoj brak .
Ima odresene ruke , ne rizikuje nista, moze da te proganja , ucijenjuje, zahtijeva .
Vidim vecu opasnost u njegovom selibatu koji moze biti jedna opasnost za tvoj brak . Na tvome mijestu razmislio bih mnogo prije nego presao granicu dozvoljenog .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:22   #78
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Joj, pa frajeri su svasta u stanju izgovoriti ne bi li se zavukli u gacice jedne dobrodrzece cetrdesetgodisnjakinje.
Mos mislit kak su frajeru od 30 godina djeca na pameti.
pa kolko moraš imat da počneš razmišljat o djeci?50?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:23   #79
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
a možda je nakon godina mijenjanja,što mlađih,što starijih .u meni prepoznao nešto što mu konačno odgovara?al vjerojatno imaš 20 pa pričaš bez puno iskustva.
ps...brijem da je moja guza zategnutija od svih tinejdžerskih koje si gađao..ili samo sanjario da gađaš
Što ti želiš? Želiš li ostati u svom braku i imati nešto sa strane? Ako da, jesi li spremna na rizik da on sazna, razvedete se i sve što ide s tim? Ako ne znaš što te čeka, pročitaj malo Rastave. Ako ne želiš više biti sa svojim mužem u braku, treba li ti ljubavnik kao isprika da bi otišla od njega? Želiš li imati još djece u ovim i godinama koje dolaze?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 16:24   #80
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Alimentacija je za djecu, ne za nju.
Znam. Nisam se dovoljno precizno izrazio, već je ionako dugačak post.
Mislio sam na to da će se taj čovjek sigurno i sam brinuti za svoju djecu, barem prema tome kako autorica opisuje brak, pa da ne bude jedna od onih žena koje kasnije traže samo više i više sudskim putem.

Ne kažem da je ona takva, ali ona je ovdje ta koja će dokrajčiti taj brak a djeca će svjedno ostati njoj i on će morati plaćati još godinama (jer kaže da su mlada djeca).
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.