Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2012., 18:29   #81
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ako imas zelju za drugim iskustvom i nepustate kao i njega izgleda ne, pa idite u iskustvo skupa. Promislite i popricajte o tome da zaplivate u swingerske vode. Ali nemoj sada trcati k njemu i odmah to predloziti nego cekaj da se situacijia smiri i stabilizira.

A sada ti promisli o tome!
Koliko god je s dobrom najmerom, mislim da je ovo krivi savjet
U stvari kao što su swinganje ili nešto slično bi se trebale upuštati samo osobe čvrstog i izgrađenog karaktera, koje točno znaju što žele...a ona je miljama daleko od toga
Ona treba izgradit sebe bez partnera, a to je sad teško jer se vrlo rano počela "izgrađivati" uz njega..
Njene želje će sad utihnut dok je svjesna da ga je mogla izgubit, čim se situacija smiri, vratit će joj se i želje...
Moj savjet-ispunit si sve želje koje osjeća, makar i pod cijenu prekida veze
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:35   #82
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
jbt valjda znaš razmišljat i znaš šta valja,a šta ne?
Netrebaš se porezat nožem za bi znala da se možeš porezat
Ma to svakako, ali što voliš ili ne voliš ne možeš naučiti iz tuđeg iskustva.
Kada su u pitanju osjećaji i želje tuđe iskustvo može pomoći, ali ostaje tuđe.

Time ne želim reći da odobravam prevaru, ali ta prevara je signal da u vezi nešto ne šljaka.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:39   #83
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Ma to svakako, ali što voliš ili ne voliš ne možeš naučiti iz tuđeg iskustva.
Kada su u pitanju osjećaji i želje tuđe iskustvo može pomoći, ali ostaje tuđe.

Time ne želim reći da odobravam prevaru, ali ta prevara je signal da u vezi nešto ne šljaka.
Dobro
Ajde ti meni onda objasni kad vec pricas o tom iskustvu sta je autorica i njezin decko naucili iz toga sto su prevarili jedno drugo?
i dalje su zajedno
jer im je trebala ta prevara?
kao da su nest prozivjeli sa njom
par minuta ljubakanja za sta?
jebes to iskustvo
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:41   #84
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Koliko god je s dobrom najmerom, mislim da je ovo krivi savjet
U stvari kao što su swinganje ili nešto slično bi se trebale upuštati samo osobe čvrstog i izgrađenog karaktera, koje točno znaju što žele...a ona je miljama daleko od toga
Ona treba izgradit sebe bez partnera, a to je sad teško jer se vrlo rano počela "izgrađivati" uz njega..
Njene želje će sad utihnut dok je svjesna da ga je mogla izgubit, čim se situacija smiri, vratit će joj se i želje...
Moj savjet-ispunit si sve želje koje osjeća, makar i pod cijenu prekida veze
Smatran da si vise ti u pravu ali evo ovo moje ka neki kompromis, mozda uspije! Ali sigurno je swinganje nesto za cvrste veze i nece spasiti losu vezu!

Ali evo ovo je ono sta vidim uvik ka opastnost kada netko bez izkustva ude u vezu! Dode kriza i odma se vise pitas kako bi bio seks s nekoj drugoj osobi jer nisi skupila/o to izkustvo prija. A puno muskaraca ipak ima zelju da zenu neku kod koje su prvi i jedini bili, a taj problem ce se prija ili kasnije tu pojaviti.
Kada imas iskustva malo znas da vise manje svi kuhaju na slican nacin i znati ces na svakome nesto cjeniti a ako je los u krevetu i do ces znati i mozda odustati. Ali evo zamisli kaos u nekome ako je 10 godina u vezi s nekim koji mu je prvi/a i taj je los ili recimo sebican u krevetu (znaci isto los) i dode do krize i prevari ga/nju sa Deluxe jebacom!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:46   #85
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Smatran da si vise ti u pravu ali evo ovo moje ka neki kompromis, mozda uspije! Ali sigurno je swinganje nesto za cvrste veze i nece spasiti losu vezu!

Ali evo ovo je ono sta vidim uvik ka opastnost kada netko bez izkustva ude u vezu! Dode kriza i odma se vise pitas kako bi bio seks s nekoj drugoj osobi jer nisi skupila/o to izkustvo prija. A puno muskaraca ipak ima zelju da zenu neku kod koje su prvi i jedini bili, a taj problem ce se prija ili kasnije tu pojaviti.
Kada imas iskustva malo znas da vise manje svi kuhaju na slican nacin i znati ces na svakome nesto cjeniti a ako je los u krevetu i do ces znati i mozda odustati. Ali evo zamisli kaos u nekome ako je 10 godina u vezi s nekim koji mu je prvi/a i taj je los ili recimo sebican u krevetu (znaci isto los) i dode do krize i prevari ga/nju sa Deluxe jebacom!
Ja njoj ne bih predložila nikakve prevare zapravo
Nego da raskrsti s likom i uživa u mladosti koju je dijelom izgubila, a jednom će joj zafalit (očito). (i ne, nije joj sad odjednom nakon njihovog razgovora prestalo to sve falit, samo je malo odgodila neminovno)
Zapravo kad razmislim, duboko suosjećam s velikom većinom koji krenu s dugoročnim vezama jako mladi, teško to bude prekinut, jer nakon 6 godina bi i kamen zavolila da ga svaki dan imaš, ali je zapravo najbolje rješenje jer se muči u glavi...
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:59   #86
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ja njoj ne bih predložila nikakve prevare zapravo
Nego da raskrsti s likom i uživa u mladosti koju je dijelom izgubila, a jednom će joj zafalit (očito). (i ne, nije joj sad odjednom nakon njihovog razgovora prestalo to sve falit, samo je malo odgodila neminovno)
Zapravo kad razmislim, duboko suosjećam s velikom većinom koji krenu s dugoročnim vezama jako mladi, teško to bude prekinut, jer nakon 6 godina bi i kamen zavolila da ga svaki dan imaš, ali je zapravo najbolje rješenje jer se muči u glavi...
Pa odluka nije laka jer vako i nako ce njoj nesto faliti, mislim za 22/23 biti s nekim 6 godina dugo mislim da ti je s neke strane taj veci dio zivota i navika nego evo da sa 60 prekines s nekim nakon 20 godina.
A s druge strane znatizelja je tu.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:21   #87
Ma nema tu više sreće.
Što zbog toga što će te opet, kad tad, zasvrbit pičca što zbog toga što je povjerenje narušeno i tu onda obično nema povratka.
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:48   #88
Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ste me u ovo popodne i nasmijali i rasplakali i dali za primjer gradove koje nikad ne bih posjetila... Dobro, London mozda... ostalo nikako...

No vratimo se temi....

Rekla sam mu. Sve. Sinoc. Rekao je: "Imas dva dana da ti nestanes iz stana, stvari skupi do kraja mjeseca. Pas ostaje sa mnom." okrenuo se i otisao u sobu. Kada sam dosla za njih, pokupio je jastuk i deku i otisao u dnevni. Dva sata sam plakala. Radije bih da je vikao na mene, samo da nije bilo tako. Dosao je uskoro k meni, uplakan. Razgovarali smo, pricali o svemu, sve sto osjecam: da sam zapela, da mu se i dan danas veselim ko malo dijete, da ga volim, da ne znam zasto sam to ucinila i da ne zelim da me ostavi! Rekao je da ne trazim od njega da mi oprosti jer da ne moze, ali da ne zeli da odem. Da nisam samo ja kriva, vec i on jer znao je da ce kad tad doci do ovoga. Rekao je da mi ne vjeruje vise i to me slomilo do kraja.

Gdje smo sad? Ne znam... Oboje smo povrijedeni, on naravno vise... Ali ne idem, ostajem tu jer oboje tako zelimo. Dati cu sve od sebe da ispravim sto sam zajebala i da mu se iskupim za to sto sam ga povrijedila. Isto tako smo se dogovorili da ako ijedno osjeti od nas da mu treba vise, da kaze onom drugom. Da uzmemo pauzu, da malo provedemo vremena jedno bez drugoga. Hocemo li ikad? Ne znam... Jer shvacam da sve sto sam napravila nije ono sto zelim, ne u ovom trenutku.

Eto... tako nekako je to sve bilo, dajem vam samo ono najbitnije... Hvala vam svima na odgovorima.

P.S. za one koji imaju komentare tipa da ga ostavim jer bi netko drugi znao cijeniti tako dobrog lika... Jeste li sigurni da bi on za vas bio dobar? Da li bi se mogle nositi sa njegovom ljubomorom i bahatoscu? Da li bi se mogle nositi s time da vam decko ode na dva dana s deckima tulumariti i da samo salje porukice? Da li bi se mogle nositi s time da ako on kaze da je Ne! onda je Ne? Da li bi se znali nositi s time da kada ga neka zenska pogleda, on ce pogledati nju, nasmijati joj se, platiti joj cugu i upoznati je sa curom koju voli (odnosno sa mnom) cisto zato jer mu laska sto se zene pale na njega? Ja ga volim zbog njega, volim ga zbog njegovih mana i vrlina, jer je dobar, jer je samopouzdan, jer je pazljiv i sexy, jer je ljubomoran i partijaner, jer me cuva i ne da me, jer je tu za mene i jer je ponekad nedostupan pa mi nedostaje... Volim ga zbog svega! I da, i povrh svega, da li bi se znale nositi s time, da (ako ga ja pustim) on i dalje misli na drugu zensku, zensku koju voli, dok je s vama? -.-
Eto rekoh ja...

Vidi, procitala sam na ovim stranicama par duhovitih i pametnih odgovora, mrzi em sad da idem i kvotam svaki ponaosob.
No, mislim da si ti u stvari postavila pogresno pitanje u uvodnom postu, a da bi pravo pitanje bilo "kako da zelim samo njega, a da ne zelim drugog (drugi k)".
Sem eventualnog odlaska u samostan i bicevanja same sebe, nema nacina da ti ne pozelis vise neki drugi "k"...

Doticni decko te ne zasluzuje, bar ne sada, zasluzuje osobu koja ce da ga stavi na mesto, jer se mnogo razbahatio i razmahao. Tome si i ti doprinela, mislim da umisli da je ludilo frajer, od koga tebi zavisi opstanak i sve.
ne krivim te ja, svi smo nekad imali neku pricu u kojoj smo nekoga uzdigli do nebesa.
Moj neki savet bi bio da razmislis o sebi, doteras se, potrazis angazman u nekom klubu/kaficu, makar za manji novac, pa postupno da si gradis karijeru ako se vidis u pevanju, da se ipak drzis podalje od ljubljenja po wc i slicnim pomocnim prostorijama, jer to prosto ne prilici nikome i samo si obaras cenu.
nema potrebe da se ubedjujes da si neka jadna i slaba, ako i imas te momente, sve je to prirodno i normlano, jer jos uvek si mnogo mlada i trazis se.
ja bih zaboravila na konsultacije sa njim u vezi tvog posla, jer taj tip osobe ne podnosi da je neko nezavisan i samo bi te opstruirao.
NO, jednog lepog dana, kada ti budes na svojim nogama, da vidis kako ce da grebe pred tvojim vratima i kuka, nece mu pasti na pamet da placa pica drugim ribama jer ga lepo gledaju i da se bahati danima a da tebi salje neki smsic bzvzni...
Mene ako se pita, on ima mnoooogo veci problem sam sa sobom nego sto si ti svesna, doima mi se tip koji voli sadisticki odnos, tj tip koji podsvesno trazi kavgu, tj trazi osobu koja ce da ga drnda, ali ne psovkama ili nasiljem, nego ponasanjem.
I na kraju, u celoj prici ovde, ja zaista ne mislim da je problem na nivou sexa i broju k koje si probala, jer, ti u stvari zelis drugog DECKA, muskarca, koji ce se ponasati kako dolikuje, jer znas da on nije dobra osoba.
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 21:01   #89
Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
U vezi sam 6 godina, vec dvije godine zivimo skupa. Ja imam 22, on 23. Volim ga, necu poreci. Znate ono kad se s nekim vidite da s tom osobom mozete ostarjeti, imati djecu. Podrska mi je u svemu, kada su mi ljudi govorili da od pjevanja nemam nista, on je bio taj koji mi je dogovarao gaze i bio uz mene, bodrio me. Kada su mi govorili da sam "ruzno pace", on je cekao da izronim iz depresije i pokazao mi da sam lijepa.

Prije njega sam bila s kim sam htjela, ljubakala se s okolo, imala neke krace vezice, sve bezveze. Zaljubljivala se u kretene, vecinom tipove iz bendova koji su mi obecavali da cu bas ja biti njihov glavni vokal. Srednja skola i srednjoskolske "tragedije". A onda sam upoznala njega koji je totalno bio nesto novo - divlji, strastven, faca prema svima, brani svoje, a ipak je tu za mene, uz mene, dao mi je svijet na dlanu. I dopustila sam mu da mi bude prvi u mnogocemu: prvi u sexu, prva duza veza, prvi koga je moj otac upoznao i odobrio, prvi kojem sam rekla da ga stvarno volim... I prvi kojeg sam prevarila (istina jer je on prevario mene, ali nije opravdanje!). Prekinuli smo... Pa se pomirili. Kao sto rekoh, zivimo skupa i to u njegovom stanu u Zagrebu, daleko od rodnog grada. Lijepo nam je. Studiramo oboje danju, navecer setamo svoga psa kvartom ili izlazimo ili ja pjevam s bendom, a on cuga na sanku na moj racun XD. Volim ga... Ali zapela sam! Osjecam da u meni raste neki nemir. Onaj nemir koji mi govori da sam mlada, da imam jos toga za probati, da je toliko toga neistrazeno. Ono pitanje kakav bi bio drugi decko u krevetu?

Ovaj vikend otisla sam sa prijateljicama vani. I ljubakala se s nekim likom u wc-u, likom kojem se ne sjecam ni imena. Samo sam se ljubakala, ni na trenutak nisam htjela nesto vise! Poljubila sam ga i nakon par minuta mu rekla da mi ide na zivce i izbacila ga iz wc-a. Okrivila bih alkohol, ali necu se spustati tako nisko, jadno je. Htjela sam to, napravila sam to i sad me ubija griznja savjesti. Rekla sam mu, ali sam presutjela dio da sam ja prva poljubila njega. Ne mogu mu pogledati u oci i reci mu: "Da, ljubavi, ja sam kriva!" To je kao da mu kazem: "Da, ljubavi, zelim da me ostavis!" A ne zelim...
Istu vecer sam upoznala decka koji je na prevaru dobio moj broj (pala sam na prastari trik: imas li za poziv? bravo ja!) i slao mi laskave poruke cilu vecer. Odgovarala sam, glupa sam, pijana. Ipak rekla sam mu da imam decka i da od mene nece dobiti nista. Danas mi opet salje poruke, pita je li mi decko doma, hocu na kavu s njim, a ja ne odgovaram. Ipak tako me zanima kakav je, sto bi bilo kad bi bilo, otici na kavu na koju me poziva ili ne? Ne, ne smijem! Moja veza mi je vaznija... Ponavljam si cijeli dan! Izbrisala sam poruke, samo da nemam njegov broj u mobu da ne dodem u napast!

Otisla sam predaleko, znam... Ipak ne znam sto da radim... Ne znam na koju stranu da krenem? Jer s jedne strane mi stoji predivan muskarac koji me voli, koji je bio uz mene u najgorim trenucima i najboljim, kojeg ja volim i s kojim zivim... A s druge strane mi stoje svi drugi, dobri decki, kreteni na kakve sam nalijetala prije, drugi kreveti i druga iskustva... Sto mi je? Nikad nisam bila ovakva? Jer ja ne zelim novu vezu, zelim ovu vezu! Ali zelim i probati jos nesto ili nekoga! Ajme, ponasam se ko neka drolja... I trazim savjete od ljudi koje ni ne poznajem... Ali zaista ne znam koji mi je vrag i sto je to u meni da me tjera da probam nesto izvan ovoga sto imam...? Glupa sam. Onda kada nisam imala nista, cmoljila sam da me niko ne voli. Sada kada bi trebala biti iskusnija, kada imam ono sto sam oduvijek zeljela, gle me... Trudim se to unistiti... Glupa sam. A zbog cega??? Ne znam... i zato trebam vas, ako je neko imao imalo slican problem ili film koji se meni odigrava u glavi......................
ne slušaj ove što te ozbiljno shvaćaju pa ti daju savjete. Jednostavno je. Drolja si u duši. Ostavi svog tipa i okolo po wc-ima.
druga solucija je da tog svog tipa varaš okolo ostatak zajedničkog života. se sudim al tako je kako je.
Namelles is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 21:03   #90
Quote:
DeLuxy kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ste me u ovo popodne i nasmijali i rasplakali i dali za primjer gradove koje nikad ne bih posjetila... Dobro, London mozda... ostalo nikako...

No vratimo se temi....

Rekla sam mu. Sve. Sinoc. Rekao je: "Imas dva dana da ti nestanes iz stana, stvari skupi do kraja mjeseca. Pas ostaje sa mnom." okrenuo se i otisao u sobu. Kada sam dosla za njih, pokupio je jastuk i deku i otisao u dnevni. Dva sata sam plakala. Radije bih da je vikao na mene, samo da nije bilo tako. Dosao je uskoro k meni, uplakan. Razgovarali smo, pricali o svemu, sve sto osjecam: da sam zapela, da mu se i dan danas veselim ko malo dijete, da ga volim, da ne znam zasto sam to ucinila i da ne zelim da me ostavi! Rekao je da ne trazim od njega da mi oprosti jer da ne moze, ali da ne zeli da odem. Da nisam samo ja kriva, vec i on jer znao je da ce kad tad doci do ovoga. Rekao je da mi ne vjeruje vise i to me slomilo do kraja.

Gdje smo sad? Ne znam... Oboje smo povrijedeni, on naravno vise... Ali ne idem, ostajem tu jer oboje tako zelimo. Dati cu sve od sebe da ispravim sto sam zajebala i da mu se iskupim za to sto sam ga povrijedila. Isto tako smo se dogovorili da ako ijedno osjeti od nas da mu treba vise, da kaze onom drugom. Da uzmemo pauzu, da malo provedemo vremena jedno bez drugoga. Hocemo li ikad? Ne znam... Jer shvacam da sve sto sam napravila nije ono sto zelim, ne u ovom trenutku.

Eto... tako nekako je to sve bilo, dajem vam samo ono najbitnije... Hvala vam svima na odgovorima.

P.S. za one koji imaju komentare tipa da ga ostavim jer bi netko drugi znao cijeniti tako dobrog lika... Jeste li sigurni da bi on za vas bio dobar? Da li bi se mogle nositi sa njegovom ljubomorom i bahatoscu? Da li bi se mogle nositi s time da vam decko ode na dva dana s deckima tulumariti i da samo salje porukice? Da li bi se mogle nositi s time da ako on kaze da je Ne! onda je Ne? Da li bi se znali nositi s time da kada ga neka zenska pogleda, on ce pogledati nju, nasmijati joj se, platiti joj cugu i upoznati je sa curom koju voli (odnosno sa mnom) cisto zato jer mu laska sto se zene pale na njega? Ja ga volim zbog njega, volim ga zbog njegovih mana i vrlina, jer je dobar, jer je samopouzdan, jer je pazljiv i sexy, jer je ljubomoran i partijaner, jer me cuva i ne da me, jer je tu za mene i jer je ponekad nedostupan pa mi nedostaje... Volim ga zbog svega! I da, i povrh svega, da li bi se znale nositi s time, da (ako ga ja pustim) on i dalje misli na drugu zensku, zensku koju voli, dok je s vama? -.-
jel ti imaš 15 il 22 godine jer ovo pišu djeca od 15. kao što rekoh, prevarit češ ga opet i to 100 puta i nakon nekog vremena češ ti njega ostavit. uštedi si vremena i ostavi ga sad.
Namelles is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 21:14   #91
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma nema tu više sreće.
Što zbog toga što će te opet, kad tad, zasvrbit pičca što zbog toga što je povjerenje narušeno i tu onda obično nema povratka.
Sto se srecice tice ne znam, ali bih se slozila da je izgledno da ce zasvrbit spolovilo i to na obje strane.
Pa i on je nju prevario, nije ni njemu strana pomisao na to kako bi bilo s nekom drugom. A i inace je ...galantan.

Oboje su vrlo mladi, rano su se nasli kao par, vole se i to je lijepo kad ne bi bilo onog ...ali,uuf, sto?
Povjerenje je, po meni, dimenzija koja nema veze s tme.

A nis, radite kako se osjecate i nadajte se dobrom.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 21:37   #92
Osjecam da u meni raste neki nemir. Onaj nemir koji mi govori da sam mlada, da imam jos toga za probati, da je toliko toga neistrazeno. Ono pitanje kakav bi bio drugi decko u krevetu?

Rasli smo zajedno,oženili se,voljeli se,niti da je za vrijeme braka pogledala drugog muškarca a onda nakon što su djeca odrasla nađem je sa 25 god mlađim muškarcem.Jednom prilikom sam sreo tog dečka i rekao mi između ostalog da mu je rekla da nikada u životu nije imala drugog muškarca i željela je to probati s drugim,naravno tajno, jer je bar tako kaže voljela i voli samo mene.Nije li to ono što si gore napisala.Zato učini ono što sada želiš,nemoj to učiniti svom bračnom drugu,izdati ga,upropastiti život sebi djeci i suprugu,jer očito je ako to sad ne učiniš učiniti ćeš to bilo kada u budućnosti.
mambaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:21   #93
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Sto se srecice tice ne znam, ali bih se slozila da je izgledno da ce zasvrbit spolovilo i to na obje strane.
Pa i on je nju prevario, nije ni njemu strana pomisao na to kako bi bilo s nekom drugom. A i inace je ...galantan.

Oboje su vrlo mladi, rano su se nasli kao par, vole se i to je lijepo kad ne bi bilo onog ...ali,uuf, sto?
Povjerenje je, po meni, dimenzija koja nema veze s tme.

A nis, radite kako se osjecate i nadajte se dobrom.
pa jeste galantan, vodi racuna da se ostale ne nadju zapostavljene...

Ja ovde vidim mnogo dublji problem od obicnog "svraba p", jer da je njoj samo do toga, do sad bi se ihahaj lako usputno sa nekim kresala, ne bi joj palo na pamet da ni sekund sumnja u sebe, a kamoli da trazi odgovore na pitanja po forumu... a sa njim bi bila sva mila i fina, u stilu "duso moja, pa ja samo tebe volim..."
Nego je lik nju ubedio da je on za nju neprikosnoven, pa taman i da je tuce, ali jelte bez njega bi ona bila niko i nista itd itd... a mi svi smo na zalost nekad skloniji verovati u "bad reviews" vise nego u one pozitivne.
Sem toga, ja nesto nisam stekla utisak iz price da je on njoj obezbedio neki dobar posao, utemeljio karijeru, pa i da kazemo, eto pomogao joj. Nego dohvatio zbunjenu devojcicu i umislio da je ludilo... a ona mucena dvoji i sumnja...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:39   #94
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
Pametan čoek. Jednom prilikom sam ja gradio kičmu jednoj curi koja je nije imala, i kad sam u tome uspio, ostavila me...sad igram obrnuto, potčinjavanjem...
hoce to hoce .. skoro pa pravilo
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:51   #95
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
pa jeste galantan, vodi racuna da se ostale ne nadju zapostavljene...

Ja ovde vidim mnogo dublji problem od obicnog "svraba p", jer da je njoj samo do toga, do sad bi se ihahaj lako usputno sa nekim kresala, ne bi joj palo na pamet da ni sekund sumnja u sebe, a kamoli da trazi odgovore na pitanja po forumu... a sa njim bi bila sva mila i fina, u stilu "duso moja, pa ja samo tebe volim..."
Hmm, imam dojam da se stav i shvacanje zapovjedi...ne pozeli zene bliznjega svoga....prilicno mijenjaju s godinama. Paralelno s time mijenja se i pristup istom problemu.

Quote:
Nego je lik nju ubedio da je on za nju neprikosnoven, pa taman i da je tuce, ali jelte bez njega bi ona bila niko i nista itd itd... a mi svi smo na zalost nekad skloniji verovati u "bad reviews" vise nego u one pozitivne.
Sem toga, ja nesto nisam stekla utisak iz price da je on njoj obezbedio neki dobar posao, utemeljio karijeru, pa i da kazemo, eto pomogao joj. Nego dohvatio zbunjenu devojcicu i umislio da je ludilo... a ona mucena dvoji i sumnja...
Ma i on je momce mlado bio kad je poceo s njom, a nije ni sad olicenje zrelosti.
Uostalom, ona ga voli, voli valjda i on nju, budu se vec nekako nasli u tom ljubavnom cuspajzu.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 22:53   #96
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Hmm, imam dojam da se stav i shvacanje zapovjedi...ne pozeli zene bliznjega svoga....prilicno mijenjaju s godinama. Paralelno s time mijenja se i pristup istom problemu.

ahahahhaha hit ma onaj ko je u dusi prevarant/ica, taj o tome cuti, a i ne drami nesto posebno na tu temu ;-)

Ma i on je momce mlado bio kad je poceo s njom, a nije ni sad olicenje zrelosti.
Uostalom, ona ga voli, voli valjda i on nju, budu se vec nekako nasli u tom ljubavnom cuspajzu.
a jes vala bas je cuspajz...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 23:02   #97
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
jer nakon 6 godina bi i kamen zavolila da ga svaki dan imaš...
Živa istina. Jednom sam pijan donio kući nekakav kamen, kako, zašto, ne znam ubi me!!! Jedva ga sam se riješio.
Istinita priča.
jabadabadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 10:49   #98
Quote:
jabadabadu kaže: Pogledaj post
Živa istina. Jednom sam pijan donio kući nekakav kamen, kako, zašto, ne znam ubi me!!! Jedva ga sam se riješio.
Istinita priča.
ja sam upoznao jednog tipa prije 33 godine .. dan danas ga se nisam rijesio ... razmisljao sam o svemu .. nastimavao sam mu zene .. drogirao ga .. opijao .. ma zilav vrag .. a zivuca nevolja .. pun nesreca i stalno nadrapa .. ma taj je rodjeni pehista .. al ko onaj iz pink pantera .. volja sam takva .. mladi danas koriste izraz "brutalna" valjda volja

u zadnje vrijeme ga pokusavam ubiti jer .. razumijete .. nakon toliko godina .. stvarno vise neznam sta cu .. ali uvijek se izvuce .. da nije zapeo samnom najvjerojatnie bi bio stila james bond


Zadnje uređivanje F.A.Q : 14.11.2012. at 10:55.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 11:03   #99
Quote:
scootertechno kaže: Pogledaj post
Dobro
Ajde ti meni onda objasni kad vec pricas o tom iskustvu sta je autorica i njezin decko naucili iz toga sto su prevarili jedno drugo?
i dalje su zajedno
jer im je trebala ta prevara?
kao da su nest prozivjeli sa njom
par minuta ljubakanja za sta?
jebes to iskustvo
Očito im je to iskustvo trebalo.
Zar ne vidiš da je ona bila na iglama jer je htjela nešto drugo? Cura je očito bila nezadovolj(e)na i možda je trebala lupiti glavom u zid da se osvjesti.
Iako, čisto sumnjam da će im veza trajati. Moram priznati da sam alergična na te "srednjoškolske" veze gdje jedan drugoga odgajaju, iako u ovom slučaju on više odgaja nju po nekim vlastitim standardima.
Trebalo im je to iskustvo prevare ako niš' drugo da shvate (a i to mi je upitno, barem s njene strane) da im vrijedi pokušati ponovo biti zajedno.
Jebiga, neki to znaju i bez varanja, ali oni očito ne.
Stavili su vezu na kocku i sad su, valjda, na dobitku.
Da se ona nije ljubakala s drugim, odnosno da nije pokušala sanirati to svoje nezadovoljstvo, vjerojatno bi još gunđala u sebi o tome kako je već 6 godina s istim kurcem. Sada valjda zna da želi i dalje isti kurac.
Ponavljam, ne odobravam prevaru, ali ako jedan drugome mogu oprostiti i ako mogu dalje, valjda im je to i trebalo.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 12:38   #100
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Promislite i popricajte o tome da zaplivate u swingerske vode.
Sa dvadesetidvije godine da zaplivaju u svingerske vode?

Zbilja?

Djevojka se teško nosi i s činjenicom da joj dečko plaća pića drugim curama i na taj si način diže ego ali dogovoriti se s njim da spavaju s drugima će biti lagano?

Došli su do kraja puta. Nisu zadovoljni, barem ne ona, i to ne samo u smislu "hm, zanima me kako bi bilo s drugim muškarcem u krevetu"-vrijeme je za razlaz.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger