Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2010., 13:13   #921
Aha, oprosti, krivo sam shvatila, mislila sam da imaš Synesis.

Sretno sa traženjem novog programa i javi što ste kupili
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 13:14   #922
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Aha, oprosti, krivo sam shvatila, mislila sam da imaš Synesis.

Sretno sa traženjem novog programa i javi što ste kupili

hvala..ali nema tu sreće..
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 13:25   #923
..meni jedan od boljih programa je 4th wand.. probala sam svakakve programe al ovaj je skoro pa najbolji!!
kakodane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 13:57   #924
Quote:
kakodane kaže: Pogledaj post
..meni jedan od boljih programa je 4th wand.. probala sam svakakve programe al ovaj je skoro pa najbolji!!


thnx, no..
pregledala ga na brzak, nisam vidjela proizvodnju..
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 14:27   #925
Radi li tko sa POS-om
hele83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 14:33   #926
Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
thnx, no..
pregledala ga na brzak, nisam vidjela proizvodnju..
imaš pravo, nisam skužila da tražiš za proizvodnju.

A što se tiće proizvodnje čula sam za program "Opera opus"..ali mi se čini da je malo skup,ali kvalitetan.
kakodane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 14:53   #927
Quote:
kakodane kaže: Pogledaj post
imaš pravo, nisam skužila da tražiš za proizvodnju.

A što se tiće proizvodnje čula sam za program "Opera opus"..ali mi se čini da je malo skup,ali kvalitetan.


o da..ovo već zvuči vrlo ozbiljno. čak vrlo kvalitetno..
zanimljivo predstavljanje..
radi li netko na njemu? ne poznajem nikog iz referentne liste da nazovem..
a blago bedasto bi bilo da zovem: "dobar dan dobar dan kako ste zadovoljni računovodstvenim programom" ili ne bi...?
ne spominju cijene..što znači "malo skup"?
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 15:27   #928
Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
o da..ovo već zvuči vrlo ozbiljno. čak vrlo kvalitetno..
zanimljivo predstavljanje..
radi li netko na njemu? ne poznajem nikog iz referentne liste da nazovem..
a blago bedasto bi bilo da zovem: "dobar dan dobar dan kako ste zadovoljni računovodstvenim programom" ili ne bi...?
ne spominju cijene..što znači "malo skup"?
iskreno, najbolje bi ti bilo da nazoveš u operu, oni ti dođu prezentirat program. Radila sam u jednoj firmi gdje se kupovao OPERA Opus i bili smo čak na toj prezentaciji programa, dobro izgleda i sve, ali sam ubrzo ja našla drugi posao, tako da nisam stigla radit u njemu A isto tako neznam za cijenu, jedino po isčuđavanju mojih bivših kolega reklo bi se da im se nije sviđala baš cijena, mada su ga na kraju kupili
kakodane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 08:46   #929
Quote:
kakodane kaže: Pogledaj post
iskreno, najbolje bi ti bilo da nazoveš u operu, oni ti dođu prezentirat program. Radila sam u jednoj firmi gdje se kupovao OPERA Opus i bili smo čak na toj prezentaciji programa, dobro izgleda i sve, ali sam ubrzo ja našla drugi posao, tako da nisam stigla radit u njemu A isto tako neznam za cijenu, jedino po isčuđavanju mojih bivših kolega reklo bi se da im se nije sviđala baš cijena, mada su ga na kraju kupili

znaš...ne očekujem sasvim objektivno mišljenje o funkcioniranju programa od vlasnika ili prezentatora-trgovca..
rado bih popričala s nekim tko RADI na njemu..da čujem i zamjerke, a ne samo dobre strane.
no, ako druge ne bude..tražit ću prezentaciju. thnx.
uraira is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 03:29   #930
Quote:
ZDren kaže: Pogledaj post
Probaj Domino IS.
Program je odličan, iako nije jeftin. Kvalteta uvijek košta.
Imaju i video prezentaciju na svojim stranicama.

brisan link-reklama
Evo baš gledam prezentaciju programa i čini mi se zanimljiv.

Jel koristi tko ovaj sustav i kakva iskustva ima s podrškom i uslugom?

Zadnje uređivanje lili p. : 30.08.2010. at 16:41.
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 09:50   #931
Quote:
hrvac kaže: Pogledaj post
Evo baš gledam prezentaciju programa i čini mi se zanimljiv.

Jel koristi tko ovaj sustav i kakva iskustva ima s podrškom i uslugom?
Lokaliziran strani kod
ivan_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 21:55   #932
Quote:
kakodane kaže: Pogledaj post
..meni jedan od boljih programa je 4th wand.. probala sam svakakve programe al ovaj je skoro pa najbolji!!
i ja sam ga hvalio, ali sve više primjedbi čujem na njega, pogotovo na rad sa više korisnika, nestabilan rad, prekid u radu radi kompaktiranja baze i slično...
čini mi se da nedostaci clarion baze sve više dolaze do izražaja.
Danas imati program bez sql baze (pa makar i besplatni mysql) je rizik...
Posl3k is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 10:37   #933
Knjigovodstveni program

Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
znaš...ne očekujem sasvim objektivno mišljenje o funkcioniranju programa od vlasnika ili prezentatora-trgovca..
rado bih popričala s nekim tko RADI na njemu..da čujem i zamjerke, a ne samo dobre strane.
no, ako druge ne bude..tražit ću prezentaciju. thnx.
Ja sam već u nekoliko navrata na ovom forumu preporučao program koji odnedavno koristim a zove se Faros. brisan link-reklama Tvrtka je iz Rijeke, dosta jaka.Podrška im je jako kvalitetna što mi je najvažije jer mi se ne da kao kod drugih čekati po par dana da dobijem neki odgovor. Nazovi ih pa vidi. Ne znam za proizvodnju al siguran sam da imaju sve ostalo. Sretno!

Zadnje uređivanje lili p. : 30.08.2010. at 16:41.
MrBB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 15:54   #934
ne znam jel to tu spada,ali probat ću pitat... koristim synesis na poslu, i instalirala sam si ga doma na laptopu.. E sad, kako napravit razmjenu podataka da ja i od doma mogu vidjet podatke. sad trenutno doma mi je prazan program , ali šta se treba napravit da prebacim podatke s posla na taj laptop?! Tenkju unaprijed!
kakodane is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 16:05   #935
Snimiš na memory stick sve knjige, pa na lap presnimiš.
Trebaš samo otvoriti knjigu sa istim imenom kao što ti je na poslu i napraviš povrat podataka. Ima još načina ali ovaj je najjednostavniji, bar za objasniti
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 16:30   #936
Quote:
lili p. kaže: Pogledaj post
Snimiš na memory stick sve knjige, pa na lap presnimiš.
Trebaš samo otvoriti knjigu sa istim imenom kao što ti je na poslu i napraviš povrat podataka. Ima još načina ali ovaj je najjednostavniji, bar za objasniti
E puno ti hvala lili..
kakodane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 14:13   #937
Quote:
kakodane kaže: Pogledaj post
ne znam jel to tu spada,ali probat ću pitat... koristim synesis na poslu, i instalirala sam si ga doma na laptopu.. E sad, kako napravit razmjenu podataka da ja i od doma mogu vidjet podatke. sad trenutno doma mi je prazan program , ali šta se treba napravit da prebacim podatke s posla na taj laptop?! Tenkju unaprijed!
opcija da prebacis knjige je definitivno najbrza, samo je pitanje da li mislis sta raditi po programu? ako mislis nesto raditi od doma onda ti ovo nije najsretnija opcija jer ces promjene imat na svom laptopu a na poslu ne, osim ako svaki put kad od doma nesto ne promjenis ne mislis radit opet backup knjiga i selit svaki put na komp na poslu

ako je taj slucaj onda ti je moj savjet da na poslu na dio harda napravis server tako da se od doma mozes spojit dirtektno u program i radit bez problema

to sam si ja napravila i radi savrseno, samo sto je malo sporije ponekad, ovisno o tome kakva mi je internet veza
telepathy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 14:52   #938
Quote:
telepathy kaže: Pogledaj post
opcija da prebacis knjige je definitivno najbrza, samo je pitanje da li mislis sta raditi po programu? ako mislis nesto raditi od doma onda ti ovo nije najsretnija opcija jer ces promjene imat na svom laptopu a na poslu ne, osim ako svaki put kad od doma nesto ne promjenis ne mislis radit opet backup knjiga i selit svaki put na komp na poslu

ako je taj slucaj onda ti je moj savjet da na poslu na dio harda napravis server tako da se od doma mozes spojit dirtektno u program i radit bez problema

to sam si ja napravila i radi savrseno, samo sto je malo sporije ponekad, ovisno o tome kakva mi je internet veza
hvala telepathy probat ću nekaj skemijat, svejedno hvala na odgovoru
kakodane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 15:32   #939
Quote:
telepathy kaže: Pogledaj post
ako je taj slucaj onda ti je moj savjet da na poslu na dio harda napravis server tako da se od doma mozes spojit dirtektno u program i radit bez problema

to sam si ja napravila i radi savrseno, samo sto je malo sporije ponekad, ovisno o tome kakva mi je internet veza
I mene ovo zanima.
A gdje ti je instaliran program?... na serveru?
I onda je moguc rad (istovremeno) na vise kompjutera? Jesam li u pravu?
Medo_74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 20:03   #940
Quote:
Medo_74 kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima.
A gdje ti je instaliran program?... na serveru?
I onda je moguc rad (istovremeno) na vise kompjutera? Jesam li u pravu?
da, na svom kompu na poslu sam postavila server i na njega instalirala program te kreirala korisnike za pristup serveru tako da kolegica moze uci na server sa svog kompa i ja sa svog i isto tako od doma da se mogu spojit

najnormalnije obje istovremeno radimo u programu a sve se odvija na serveru

ak trebas pomoc javi na pm
telepathy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.