Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2011., 11:31   #41
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Sad mi je sinulo da u Novoj Galeriji (Špansko) ima cijeli stan za iznajmit 400kn/dan.
Mislim ono trebalo bi moći barem 4 ljudi u njega smjestit, a kako je sve to familija pa mogu dijelit životni prostor na jedan dan
jednosoban stan za dvoje je 450 kn. dvosoban za četvero oko 900 kn. oni naplacuju po kvadraturi stana i broju osoba unutra. stanovi su super sređeni, sve čisto. bila, prespavala, sve 5.
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 11:36   #42
Quote:
Dadolina kaže: Pogledaj post
jednosoban stan za dvoje je 450 kn. dvosoban za četvero oko 900 kn. oni naplacuju po kvadraturi stana i broju osoba unutra. stanovi su super sređeni, sve čisto. bila, prespavala, sve 5.
Eto, riješen misterij.
Svakodnevno prolazim pored galerije pa sam se sjetila natpisa, no nisam imala pojma kako to funkcionira.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 11:45   #43
ni ja nisam dugo znala o čemu je riječ a onda su nam se desili neki radovi u stanu, taj vikend smo morali van, nismo htjeli smetat frendovima, hoteli su nam bili skupi za 2 noci, ovo nam je bilo idealno, po osobi 225kn noc a stan super sređen i čist. uglavnom, dobra opcija za smjestaj gostiju u zagrebu.
Dadolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 13:06   #44
privatni smjetaj , hosteli.. jeftino
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 13:11   #45
I ja znam super, a povoljne apatmane i sobe u Zg, sve info na PP
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2011., 02:08   #46
ja jucer preko maila kontaktirala Novu galeriju i rezervirala 3 stana za svoje goste. Od svega sto sam gledala cine mi se medu povoljnijima. Dvosobni stan za dvije osobe je 550 kn a djeca do 12 god. imaju besplatno.
Kira Frenchie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 17:23   #47
I ja bih trebala neki smjestaj za svoje goste, pa ako netko ima preporuke.....

Znaci dvije cetveroclane obitelji, pa bi mozda bilo najbolje dva stana/apartmana naci
nera1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 19:08   #48
smještaj za svatove?

Gdje smjestiti 25-ero ljudi na nočenje u zagrebu?
tražim neku opciju da nije preskupa?ima tko ideju?
idempadodem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 19:55   #49
idempadodem, pogledaj malo po ovoj temi
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 14:23   #50
Rudeš

Pozdrav svima! Dakle, imam problem. 1.6. imam svadbu u restoranu ''Rudešanka'', koji nema ponudu smještaja. Obzirom da imam malu bebu koja je na prsima, trebala bih iznajmiti sobu/stan za svekrvu i moje dvoje djece. Da li netko ima kakvu ideju ili zna da netko u neposredoj blizini nešto iznajmljuje???

Hvala vam unaprijed!!
__________________
1.07.'09. L ; 30.01.'13. J
linazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 20:45   #51
ljudi molila bih za pomoć.
da li mozda netko iznajmljuje neku kucu (smjesaj oko 15 ljudi), podrucje maksimira, i gdje bi bilo moguće okupljanje svatova tj. da mladoženja dodje tamo po mladu?
ili zna nekoga tko bi iznajmio za 2 noći svoju kucu?
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:30   #52
Quote:
linazg kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Dakle, imam problem. 1.6. imam svadbu u restoranu ''Rudešanka'', koji nema ponudu smještaja. Obzirom da imam malu bebu koja je na prsima, trebala bih iznajmiti sobu/stan za svekrvu i moje dvoje djece. Da li netko ima kakvu ideju ili zna da netko u neposredoj blizini nešto iznajmljuje???

Hvala vam unaprijed!!

u neposrednoj blizini ništa ali u krugu 1km tije na zagrebačkoj cesti hotel ili motel ne znam kak točno Europa ugl tam cijene nisu ogromne a relativno blizu je to...
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 14:30   #53
Quote:
themalosunce kaže: Pogledaj post
ljudi molila bih za pomoć.
da li mozda netko iznajmljuje neku kucu (smjesaj oko 15 ljudi), podrucje maksimira, i gdje bi bilo moguće okupljanje svatova tj. da mladoženja dodje tamo po mladu?
ili zna nekoga tko bi iznajmio za 2 noći svoju kucu?

frendovi su baš nedavno za svoju svadbu tak iznajmili kuću u Vukomercu...
ako ti štima raspitam se
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 15:14   #54
imate li prijedlog za povoljan smještaj u Sesvetama u blizini Getroa (svadba je u Iviću)?
trebaju mi za sada 3 sobe, svaka za dvoje odraslih i malo dijete, a možda će trebati i više.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 15:20   #55
Staviš ih u hostel, grupno po sobama, nek ljudi imaju after party.

Osim ako nisu neki fensi gosti, onda jeb'ga.


Btw frendica mi je neki dan bila na jednom sličnom slavlju u Zg i organizator im je našao stan za njih 7, kao, trosoban, sto eura po noći.

Na kraju ih je utrpalo svih 7 odraslih ljudi (neki već u pedesetima, nisu više u "studentskom" modeu) u fuckin' garsonijeru s wc-om veličine kućice za barbiku. U nekom starom neboderu. Na8 katu.

Opravdanje izdavatelja: "Ups, zabunom smo izdali veliki."

Tako da, doublecheck.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 17:27   #56
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
frendovi su baš nedavno za svoju svadbu tak iznajmili kuću u Vukomercu...
ako ti štima raspitam se
ajde pliz, svaka pomoc ili info dobro dodje!
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 13:20   #57
Naši su bili smješteni u apartmanima Altis
http://www.apartmani-altis.com/
i stvarno je sve bilo super! baš su bili zadovoljni, a cijena je bila povoljna. Za neke smo mi platili, a neki su si sami.
Maya1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 13:56   #58
logisticki centar mladih cijena 60 kn po osobi.

Quote:
idempadodem kaže: Pogledaj post
Gdje smjestiti 25-ero ljudi na nočenje u zagrebu?
tražim neku opciju da nije preskupa?ima tko ideju?
Logistički centar mladih.n.zagreb.cijena po osobi 70 kn.sobe su dvokrevetne i trokrevetne.kontakt 0922626741.
centar mladih is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:11   #59
Kakvi su obicaji sto se tice placanja nocenja? Nama ce barem 10-ak gostiju biti izvana, placanje jednog nocenja je nista, izracun mi je da ce ljudi dolaziti barem na tri noci. A tri nocenja puta taj broj gostiju mi ispadne jako puno novaca.
S obzirom da je od tih desetak vecina njegova familija da li je u redu pretpostaviti da ce si sami to platiti? Ili da ponudim da mi barem dio sufinanciramo? Inace kad nam njegovi dolaze spavaju kod nas po principu "netko na krevet, netko pod krevet" jer imamo mali stan. Za svadbu to ne bi tako, em zbog ljudi em zbog sebe da nemam dodatni stres .
Da li da kumu ponudimo platiti sve? Da li je ok da radim takvu razilku, starcima dio, njemu sve npr.? Nisam uopce pametna kako i sto .

U biti ne znam jesam li na pravoj temi? Ne muci me gdje nego da li bi trebala .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 08:01   #60
Ako to možeš sebi priuštiti onda ponudi, ako ti nije zgodno onda im tako reci. Ako želiš da dođu reci im da bi ti bilo drago da dođu i da se ne zamaraju kuvertama, već će njihov dolazak, prisutnost i troškovi sami po sebi biti poklon vama... Običaja nema, mladenci koji to sebi mogu priuštiti pokrivaju svakakve troškove, koji ne mogu nisu.
Možeš im pomoći i tako da se raspitaš i pronađeš povoljne opcije, hostel, hotel, apartman, kakvu kuću koja bi se mogla jeftino iznajmiti sa dovoljno ležajeva...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.