Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 09:10   #1
Molim odban mojeg prvotnog nicka i skidanje parcijala na njega

Bok svima! Molim vas da mi se skine perma na prvotni nick Orlin1979 i da se uklone parcijale na Društvenim znanostima i na PŽK dobivene od mojeg glavnog profila. Obećavam da neću kršiti pravila i da ću poštovati rješenja moderatora i administratora.
Hvala unarprijed!
Catalunya BG is offline  
Old 22.11.2017., 22:18   #2
Nakon svih klonova s kojima si vrijeđao, prijetio i bio nevjerojatno grozan mislim da nije dobra ideja micati ti ban pa on ipak ostaje na snazi.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 23.11.2017., 00:35   #3
Može li se to ipak promijeniti? Što moram uraditi? Valjda ti moram hacknuti profil i odbanirati sam sebe? I kako sam ja bio nevjerojatno grozan?
Catalunya BG is offline  
Old 23.11.2017., 08:23   #4
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Nakon svih klonova s kojima si vrijeđao, prijetio i bio nevjerojatno grozan mislim da nije dobra ideja micati ti ban pa on ipak ostaje na snazi.
A možda netko drugi ne misli tako? Trebam li čekati da ti prestaneš biti administrator i da me netko drugi makne ban? Nica, imaš li namjeru napustiti poziciju admina? Osim toga ja neću prijetiti i vrijeđati nakon eventualnog odbana jer ne bi bilo potrebno. Jesi li mazohist, Nica? Izgleda da jesi i stoga ću postavljati pitanje vraćanja na forum glavnog nicka koliko god je nužno.
Catalunya BG is offline  
Old 23.11.2017., 09:34   #5
Nica, jesi li zaboravila da sam ja pisao na forumu klonovima sasvim uredno dok ti klonovi nisu bili banirani i vrijeđanje i prijetnje bili su samo osveta za baniranje klonova? Dakle je li ti jasno da nakon eventualnog povratka ja neću vrijeđati i prijetiti jer to mi nije namjera i ne bi bilo potrebno?
Catalunya BG is offline  
Old 27.11.2017., 15:03   #6
Nica, zašto ne odgovaraš?
Catalunya BG is offline  
Old 27.11.2017., 22:01   #7
Ostajem pri ovoj odluci. Ti si mjesecima sustavno kršio pravila iako sam te lijepo molila i molila da ih poštuješ, inatio si se i provocirao. Ja sam te dugo samo brisala i pokušavala komunicirati s tobom, tek onda krenula s kartonima pa banovima... do parcijale bi kod bilo koga drugog došao puno ranije. A onda je krenulo vrijeđanje, prijetnje, maltretiranje... s jednim klonom, drugim, trećim, desetim... Ne brojim koliko ih je bilo. I sad tu kao tražiš micanje bana, ali spominješ hakiranje, negiraš što si činio, maltene me nazivaš mazohistom i pokušavaš se opravdati osvetom kao da je posve normalno ponašati se kako si se ti ponašao. Nije, takvo ponašanje ne toleriramo. Nemam dojam da misliš kako si pogriješio niti da namjeravaš surađivati, ne želim se ponovo bakćati s tvojim osvetama jer pokušavam održati red na forumu. Pokušaj za pola godine, ali ništa ne garantiram.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.