Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 20:37   #4741
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
Koji si ti proliv, veći i od mene
Bog te poljubio ti si vrh
spalato78 is offline  
Old 22.11.2017., 20:40   #4742
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Bog te poljubio ti si vrh
A e
bijeli prah is offline  
Old 22.11.2017., 21:37   #4743
Teorija i urota kakvih ima u nas zadnje vrime nema ni u najbolje isceniranim filmovima o zavjerama.
bilidres is offline  
Old 22.11.2017., 23:11   #4744
Quote:
fineSt kaže: Pogledaj post
hvala,sjetio sam se u medjuvremenu,al hvala jos jednom na trudu
ovi_jedan is offline  
Old 22.11.2017., 23:38   #4745
očito je da vam netko ruši projekt a najbolji je onaj stari način zavadi pa vladaj. tako je radio i ZM kod nas i uspio. budite pametni i glave skup
mladozenja is offline  
Old 22.11.2017., 23:47   #4746
i meni se čini da taj neko i uspjeva, barem zasad
ovi_jedan is offline  
Old 23.11.2017., 00:14   #4747
Quote:
ovi_jedan kaže: Pogledaj post
i meni se čini da taj neko i uspjeva, barem zasad
Bas se pitan ko je taj netko, hm hm
ashaman is offline  
Old 23.11.2017., 00:15   #4748
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
Bas se pitan ko je taj netko, hm hm
Gargamel

Iskreno ne vjerujem da je netko ovo planirao, ali bojim se da bi netko mogao ovo iskoristit, treba jako oprezan biti, nikad ovoliko podjela nije bilo, a potezi kluba u idućim danima će pokazati mnogo toga.
Gaitan is offline  
Old 23.11.2017., 01:04   #4749
Febbrari je dosao, lijepa vijest.

Ako bi mogli pojacati i lijecnicku ekipu, evo predlazem Miroslava Djordjevica, dosao bi nam (a pogotovo Luigiju) kao narucen.
lost in london is offline  
Old 23.11.2017., 02:43   #4750
Quote:
lost in london kaže: Pogledaj post
Febbrari je dosao, lijepa vijest.

.
...jos da je pameti u klubu pa ih na zimske pripreme odvesti na velebit ili dinaru jamcin da ne bi bilo problema s kondicijom ...ako je mogla spec policija pod zapovjednistvom gen.markača provesti gore(na velebitu) od 1993 do 95 ne bi ni ovin pederima nista bilo koji misec..... trcali bi ko haile gebreselasije u najboljin danima....
Bambino80 is offline  
Old 23.11.2017., 07:50   #4751
Skužajte na nepoznavanju Hajdukova leksikona, ali ko je Gargamel?
Tim Whatley is online now  
Old 23.11.2017., 10:24   #4752
(copy/paste, nisu moje rečenice, ali se 100% slažem)

Jeste li se ispuhali sad svi zajedno? Jeste li prestali dokazivati tko više voli Hajduka, a tko ga uništava?
Ako niste, udahnite još jednom.
Hajduk je iznad svih nas, iznad svačijeg ega.
Prije no išta kažete, išta napišete, išta uradite, ma prije nego išta i promislite, sjetite se toga kad se bavite Hajdukom.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Old 23.11.2017., 11:40   #4753
Prije početka tekme vrijeme sam provodio u ugodnoj zezanciji s Adolfom Kožulom i Tomislavom Marčinkom, gospodi koja su zadužena za promidžbenu djelatnost najmoćnijeg kluba u srednjoeuropskim okvirima. Marčinko mi je savjetovao da ne pišem više o Dinamu jer tamo sve normalno funkcionira, nego da bi bilo daleko korisnije da se u svojim analizama usredotočim na Hajduka. Rekao sam da je za nerješive probleme u Hajduku odgovor dao već Platon prije gotovo dva i pol tisućljeća. U situaciji kada “ulica” donosi odluke od supstancijalne naravi, ne možemo očekivati da će biti odlučeno nešto dobro i pametno.
http://www.dnevno.hr/kolumnisti/jure...ometu-1091319/
Kad filozof Jure Zovko malo profilozofira sa Marčinkom o Hajduku....
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 23.11.2017., 13:01   #4754
Quote:
Tim Whatley kaže: Pogledaj post
Skužajte na nepoznavanju Hajdukova leksikona, ali ko je Gargamel?
A ko je azrijel? Reka bi da znan ko je šTruNfeta.
__________________
Dobar dan, stan debil?
Pamparello is offline  
Old 23.11.2017., 14:52   #4755
http://hajduk.hr/vijest/predstavljen...8-godinu-/9534

...opet bez trenera i čelništva, 2. godinu za redom, to je čak u neku ruku i kontinuitet
Chibuky is offline  
Old 23.11.2017., 15:40   #4756
kontinuitet je najbitiniji
__________________
Lukšaoil ❤️
‐-----------------
Ti kao krilo Hajduka moraš svaku drugu utakmicu imati gol ili asist. (I.L.)
spirou is offline  
Old 23.11.2017., 20:24   #4757
Niksi na klupi
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 23.11.2017., 21:16   #4758
Buljan dobija verbalnu porciju u jokera hahaha
bijeli prah is offline  
Old 23.11.2017., 21:21   #4759
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
Buljan dobija verbalnu porciju u jokera hahaha
Slusamo
stwhiskey is offline  
Old 23.11.2017., 21:23   #4760
Quote:
stwhiskey kaže: Pogledaj post
Slusamo
da ne nabijamo klikove indexu:
Quote:
HAJDUKOVA legenda Ivan Buljan napadnut je danas oko podneva pred trgovačkim centrom Joker, svega koji metar od Prve policijske postaje. Napad je bio verbalan, no u jednom trenutku gotovo da je došlo i do fizičkog napada.

Evo što nam je o incidentu ispričao Buljan.

"Došao je mladić, predstavio se da je član Torcide. Pitao me jesam li Buljan. Rekao sam da jesam, a onda je on, na dosta neciviliziran i neprimjeren način, ni oprostite, ni dobar dan, odmah krenuo: 'Što ti govoriš protiv Torcide?!' Spominjali su Reića, nije mi ništa bilo jasno, sve me toliko iznenadilo da nisam uspio sve zapamtiti.

U jednom trenutku krenuo je rukom prema meni, a moj prijatelj, koji je pričao sa mnom, udario ga je po ruci. Nisam reagirao, vidio sam koja je situacija. Ja se u životu nisam potukao, samo da znate. Vidio sam da je mladić agresivan. Ja, da bih sačuvao sebe, spreman sam upotrijebiti krajnje sredstvo. Nitko nema pravo napadati ni mene, ni bilo kog drugog. To je bilo iz čista mira, bez ikakvog razloga, na javnom mjestu. Jednostavno ne znam kako ću ja drugi put reagirati", kazao nam je Buljan.

"Idem pitati policiju kakva je mogućnost da se zaštitim, nemam ništa od toga da netko završi u zatvoru nakon što me spremi u kolica"

Nakon svega, torcidaš se udaljio i ostavio Buljana u šoku. Nije mu jasno čime mu se zamjerio. Spreman je, kaže, sa svima razgovarati na demokratski i civiliziran način.

"Bio sam kod Reića prije nekoliko mjeseci. Nisam napadao Torcidu, nikog nisam izravno prozvao, samo sam govorio o stanju u Hajduku. Zavladalo je ludilo, ne znam kuda sve to ide. Ja ću ipak poći na policiju da pitam koje su mogućnosti da se eventualno zaštitim. Ja nemam ništa od toga da netko završi u zatvoru nakon što me prebije i ja završim u kolicima", zaključio je Buljan.
druga tema:
Počet ću ozbiljno svaćat hajdučko prokletstvo!
ovi_jedan is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.