Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2013., 00:34   #101
tolko je loše, da su u varaždinu zatvorili dućan levisov. užas
 
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 14:13   #102
OTVORENA Levi's® trgovina u Zadru. Levi's proizvodi uskoro i u trgovinama Europa 92.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 10:31   #103
Mozz nosi 501?

https://www.youtube.com/watch?v=PQp58Sld2kk

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 17:11   #104
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Je, samo što je riječ o Levi's premmium brandu Vintage clothing, i kojih nema ispod 300 dolara.
Sa cijenom su u rangu Diesela.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 16:18   #105
Levis tenesice

Prije cca 2g sam kupila Levis tenesice, toliko su mi bile udobne, kao da su po mojoj nozi radene...a o kvaliteti da ne pricam...nakon 2g kao nove...
tragicnim slucajem ostala bez njih...-ukrali su mi ih....

Sad pokusavam naci takve iste tenesice, zanima me tko sve u Hrvatskoj ili u susjednoj nam sloveniji uvozi Levis tenesice?
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 17:11   #106
cini mi se da je pitarelo drzao njihovu obucu. kakvo je sad stanje ne znam
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 18:45   #107
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
cini mi se da je pitarelo drzao njihovu obucu. kakvo je sad stanje ne znam
da, te sam kupila u Pitarellu, ali nemaju vise
Muske imaju, zenske ne
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 13:02   #108
Quote:
huskybucka kaže: Pogledaj post
Prije cca 2g sam kupila Levis tenesice, toliko su mi bile udobne, kao da su po mojoj nozi radene...a o kvaliteti da ne pricam...nakon 2g kao nove...
tragicnim slucajem ostala bez njih...-ukrali su mi ih....

Sad pokusavam naci takve iste tenesice, zanima me tko sve u Hrvatskoj ili u susjednoj nam sloveniji uvozi Levis tenesice?
ja sam svoje levis tenisice kupila prije 3 godine u transportu. vidim da ih oni jos drze (https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater)
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 19:59   #109
Da li je netko vidio imaju li muških zimskih kožnih jakni?
Ne mogu vjerovat da nemaju nikakav site se katalogom za hr.

Znam da su nekada imali.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 22:26   #110
Ima li kod nas bijelog jeansa od Levisa, kakvog nosi engleski umjetnik Morrissey?


Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:23   #111
Ima li negdje u Zg trenutno kakvih popusta na Levi's traperice?
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 15:24   #112
Nema nikakvih sniženja trenutno!
Otkad Levi's nije pod Varteksom sezonska sniženja su očajna, a izvan toga ih ni nema. Sniženo je par neatraktivnih modela povremeno. Ja sam prošli tjedan kupila jedne za 759 kuna. Srce me bolilo drugi dan :-D al kaj ću. Nije mi se dalo čekati njihov popust od 5%.
Dok je bio Varteks postojao je bar popust za studente, a i bio je neki popust na njihovu karticu. Ovo sad je užas. Nikad ništa pošteno sniženo.
Ja sam čak naručivala sa one poljske stranice Jeansshop. Riskantno je ako ne znaš koji točno model ti treba u kojoj veličini, al sniženja su im dobra, roba dođe za tjedan dana.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:35   #113
Eh da, ja sam se bas zagrijao za kupnju Levisica, na kraju sam kupio slicne traperice kakve sam trazio, ali daleko od toga da su Levi's. Htio sam pricekat ta snizenja, na kraju nisam jer bi morao cekati jos sigurno par tjedana ako ne i vise (a ako su tako sitna snizenja kao sto kazes onda se niti ne isplati toliko na to oslanjati). Uglavom ja sam bio zainteresiran jako za model 501 ili 751, otisao sam u Europa 92 i tamo ih nasao, ali ne znam, nekako mi se nisu 100% svidjele jer bile malo presiroke, zato ih i nisam kupio. I onda jos pogledam gdje ih proizvode i pise cini mi se Made in Bangladesh
Imam dvoje Levisice (501 i 751) koje sam dobio prije i koje su bas Made in U.S.A. i te 501 su skroz normalne sirinom, zato sam se malo i razocarao u trgovini kad sam vidio da te nisu takve. Inace toliko sam ih iznosio da su skroz izbijelile i opcenito stvarno su mi zakon Levisice, ali prema ovom sto sam vidio u ducanu ti modeli se nekako razlikuju, tesko da cu u Hrvatskoj naci bas takve i jos da su Made in USA. Moguce da je u Levisu u Areni bolja situacija, nisam siguran. Koliko sam hodao i trazio te traperice ispada da nije samo tako lako pronaci regularne muske traperice, sve je puno ovih slim modela koje ne nosim ili su siroki modeli ili hrpa onih posvjetljenih i sl. ocito je klasiku najteze nac jer se sad nosi to sto se nosi. I da super je bilo to dok je jos Varteks imao Levi's, sad niti od toga nista.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 19:14   #114
Quote:
Aeternus kaže: Pogledaj post
Eh da, ja sam se bas zagrijao za kupnju Levisica, na kraju sam kupio slicne traperice kakve sam trazio, ali daleko od toga da su Levi's. Htio sam pricekat ta snizenja, na kraju nisam jer bi morao cekati jos sigurno par tjedana ako ne i vise (a ako su tako sitna snizenja kao sto kazes onda se niti ne isplati toliko na to oslanjati). Uglavom ja sam bio zainteresiran jako za model 501 ili 751, otisao sam u Europa 92 i tamo ih nasao, ali ne znam, nekako mi se nisu 100% svidjele jer bile malo presiroke, zato ih i nisam kupio. I onda jos pogledam gdje ih proizvode i pise cini mi se Made in Bangladesh
Imam dvoje Levisice (501 i 751) koje sam dobio prije i koje su bas Made in U.S.A. i te 501 su skroz normalne sirinom, zato sam se malo i razocarao u trgovini kad sam vidio da te nisu takve. Inace toliko sam ih iznosio da su skroz izbijelile i opcenito stvarno su mi zakon Levisice, ali prema ovom sto sam vidio u ducanu ti modeli se nekako razlikuju, tesko da cu u Hrvatskoj naci bas takve i jos da su Made in USA. Moguce da je u Levisu u Areni bolja situacija, nisam siguran. Koliko sam hodao i trazio te traperice ispada da nije samo tako lako pronaci regularne muske traperice, sve je puno ovih slim modela koje ne nosim ili su siroki modeli ili hrpa onih posvjetljenih i sl. ocito je klasiku najteze nac jer se sad nosi to sto se nosi. I da super je bilo to dok je jos Varteks imao Levi's, sad niti od toga nista.
U Areni su traperice iz Poljske.
Modeli su tak-tak.
I ja imam 3 levisica baš iz Amerike ali su kupljene prije 7-8 godina...
Trenutno je moderno bit u uskim,poderanim,naboranim i zmazanim trapericama i kričavim Nike Air tenkama i uskim V izrez majca tak da je dosta teško naći nešto normalno.
Majice kupujem u Tom Tailoru,C&A,Springfield i ponekad Terranova.
A hlače samo stare provjerene Levis,Lee i Mustang.
Condor93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 21:36   #115
]Rad u Europi 92 je sami teror voditeljice, vređanja, omalovažavanja, kao da si glup a ona recimo ima završenu tekstilnu školu a ti fakultet, pa se odnose prema tebi kad prodaš trapke ta 700 kn da šata je to zašto nije još kupio košulju i maju ili još jedne trapke itd..... najgore iskustvo u mome životu. Ponašaju se prema tebi kao prema robu. nakon odlaska od njih imala sam noćne more doslovno 2, tj, radi njih. Tko nije tamo radio ne može to razumjeti ali stvarno.Debili....
zemlja74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 23:40   #116
Ja uopće ne volim Europu 92. Volim brendove koje prodaju, ali mi je muka kad ulazim u taj dućan jer znam da će me prodavačice zaskočiti i maltretirati s artiklima koji me uopće ne zanimaju. Toliko su nasrtljive da to prelazi granicu pristojnosti. Hodaju zamnom po dućanu koda ću ukrast pola stvari, nude sve žive artikle, a ja došla vidjet remenje! Objašnjavaju kako nositi random majicu koju su zgrabile s prve dostupne vješalice i uvjeravaju me da je to baš za mene! Odnose se prema kupcima kao prema bedacima s viškom para. Ja znam po što sam došla i nikad me neće nagovoriti da kupim nešto što su mi one sugerirale. Ponekad ih ja i muž potpuno ignoriramo jer one ne razumiju kad im se kaže da sam došla vidjeti jel imaju crnu usku majicu s rukavima do lakta.
Za pretpostaviti je da se one po nalogu šefa moraju tako ponašati i biti nametljive, al bome to nije posao za svakoga. Ja ga nikad nebi mogla raditi i zapravo mi je žao ljudi koji su primorani raditi na način koji im nije prirodan.
Meni je ta nametljivost kontraproduktivna, al vjerojatno kod nekog i djeluje. Ulazim tamo vrlo rijetko, većinom kad sam što posto sigurna da ću kupit traperice jer te "siluju" ako kažeš da bi nešto samo pogledao.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 08:48   #117
Ako netko zna kad će neki popust na Levi's uskoro, nek javi.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 14:24   #118
Hooly, sigurno imaju nalog od uprave za takvim nasrtljivim ponašanjem, sumnjam da su prodavačice same od sebe tako nadobudne :-) (osim ako rade za proviziju)
U hrpu dućana nameću tako neka čudna pravila prodavačima. Imala sam poznanika koji je radio u Shoosteru u jednom Shopping centru. Oni nisu izlaznim vratima smjeli okrenuti leđa, nego ako su nešto pokazivali kupcu bliže izlaznim vratima, morali su se vratiti do blagajne u "rikverc". Ja sam umrla od smijeha kad sam to vidila, mislila sam da je ponorio (dok mi nije objasnio o čemu se radi) ... I nije smio privatno razgovarati samnom (čak ni samo se javiti), nego dok smo razgovarali (valjda minutu i pol, samo dok sam pitala kak je i šta ima novoga), morao je mahati tenisicom ispred mene, kao da mi prodaje...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:17   #119
Dobar dan!
Gdje u Varaždinu ima za kupiti muške levisice?
Hvala!
dadls81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 17:02   #120
Quote:
dadls81 kaže: Pogledaj post
Dobar dan!
Gdje u Varaždinu ima za kupiti muške levisice?
Hvala!
Mislim da vise nigdje.
__________________
What if this is as good as it gets?
rinbee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.