Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2006., 15:39   #21
Evo upravo primjetih da su dosta snizili cijene.
Treefrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:58   #22
Biomedis kozmetika

da li netko možda koristi/je koristio njihove proizvode??
koje, kako ste zadovoljni...?
nađoh ih na netu pa me zanima kakva su iskustva
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 14:39   #23
Oni su zapravo distributeri, proizvodjac je Ginger (ne svega).

Imala sam M'Claire regenerativnu kremu, najprije mi je bila savrsena, a onda me uzasno iziritirala, koza mi je gorjela od nje.

M'Claire anticelulitno mlijeko i uljna emulzija za njegu tijela su ok.

Ginger Tonik junior za problematicnu kozu mi je takodjer bio dobar.

Jednom decku je M'Claire dnevna krema iziritirala kozu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 10:00   #24
Jel to ova krema?Regenerativna krema 50ml - 100Kn Jel stvarno dobra za problematičnu kožu?
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 11:51   #25
probala sam kremu za zeolitom, bila mi je prejaka, peklo me lice i crvenilo se.
moguce da imam preosjetljivu kozu za tak nekaj.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 12:26   #26
Meni je regenerativna krema uzrokovala crvenilo i osjecaj gorenja. U pocetku mi je bila dobra, ovo se desilo na kraju druge kutije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 13:20   #27
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Meni je regenerativna krema uzrokovala crvenilo i osjecaj gorenja. U pocetku mi je bila dobra, ovo se desilo na kraju druge kutije.
gdje se ta kozmetika kupuje?mogu li se dobiti testeri?
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 13:23   #28
Ima u Viti, Savska 102. Ne znam imaju li testera. I naravno, moze se naruciti od Biomedisa.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 16:07   #29
ima li joško kakvih iskustava s njihovom kozmetikom?nije skupa,ali curama koje su pisale o tome prije,je ista odgovarala;a danas kad smo osvježile temu,druge curke kažu da im i nije baš bogznašto
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 16:14   #30
Našla sam na njihovoj stranici da možeš naručiti pa ti dofuraju doma ili na posao.Ne plača se poštarina za ZG a van Zg 8 kuna. Zanima me ta krema koja je kao jako dobra al do sad sam čula i dobro i loše.
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 16:18   #31
Quote:
londres kaže: Pogledaj post
Našla sam na njihovoj stranici da možeš naručiti pa ti dofuraju doma ili na posao.Ne plača se poštarina za ZG a van Zg 8 kuna. Zanima me ta krema koja je kao jako dobra al do sad sam čula i dobro i loše.
baš fora im je ta dostava,a i krema je oko 100kn,a ako je dobra kako curke kojima je dobra kažu,onda i nije tako skupa..
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 21:08   #32
Clanovi Prijatelja zivotinja imaju 10% popusta:
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=1100
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 02:09   #33
Imate kupiti tu kozmetiku i u biljnoj apoteci Aloja (Iblerov trg 8) - u prolazu od Draškovićeve.
Ja imam problematičnu kožu i akne i kupila sam si regenerativnu kremu koja je namijenjena baš za takvu kožu ali akne mi i dalje izlaze. Al, ne odustajem, možda treba neko vrijeme da se koža navikne. I miris je ok, niš posebno gadan.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 10:52   #34
A jeste probali onu Bela kremu?Hrvatski proizvod,navodno je jako dobra.
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 08:35   #35
biomedis

cure šta kažete na ovo http://www.net.hr/ljepota/page/2007/07/09/0034006.html
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 11:04   #36
https://www.forum.hr/showthread.php?t=207931

https://www.forum.hr/showthread.php?t=168980

I jos par mojih postova o toj kozmetici s Uvoda u prirodnu kozmetiku:

"Koristila sam Ginger Tonik junio za problematicnu kozu, dobar je. Od M'Claire kozmetike sam imala anticelulitno mlijeko i uljnu emulziju za tijelo koji su mi bili super, te regenerativnu kremu, koja mi je najprije bila super, a pri kraju druge kutije mi je jako iziritirala kozu."

"Zaboravih, dnevna M'claire isto iritira kozu..."

Sadrze puno iritansa, a uljni losion za suncanje uopce nema UV zastitu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 14:47   #37
thx
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 09:49   #38
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post

a uljni losion za suncanje uopce nema UV zastitu.
Sorry, ali to baš i nije točno. Citiram sa kutije uljnog losiona za sunčanje:
"Ovaj jedinstveni uljni losion ne sadrži sintetičke zaštitne faktore već posebno odabrane biljne supstance koje stvaraju prirodni filter koji štiti kožu od štetnog djelovanja UVA i UVB zraka. Uspoređuje se sa sintetičkim zaštitnim felterima koji sarže faktor 30
Mi smo se ovo ljeto mazali samo sa tim losionom, nitko nije izgorio (a bili smo bijeli ko duhovi), a boja koju smo dobili...fenomenalna!
Toplo preporučam!!!
Natascha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 11:51   #39
ja kupila regenerativnu kremu i isto miriši i izgleda kao sanoviva krema iz bio terre,a ova bio medis je duplo jeftinija-100kn,dok sanoviva 200kn.od sanovive sam nažalost bacila kutijicu,pa ne mogu reći da imaju isti sastav,ali na očigled su kreme iste(boja,tekstura,miris).
irenko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 01:02   #40
Quote:
Natascha kaže: Pogledaj post
Sorry, ali to baš i nije točno. Citiram sa kutije uljnog losiona za sunčanje:
"Ovaj jedinstveni uljni losion ne sadrži sintetičke zaštitne faktore već posebno odabrane biljne supstance koje stvaraju prirodni filter koji štiti kožu od štetnog djelovanja UVA i UVB zraka. Uspoređuje se sa sintetičkim zaštitnim felterima koji sarže faktor 30
Mi smo se ovo ljeto mazali samo sa tim losionom, nitko nije izgorio (a bili smo bijeli ko duhovi), a boja koju smo dobili...fenomenalna!
Toplo preporučam!!!
Sto smatras blizim istini - neciju reklamu ili rezultate znanstvenih istrazivanja? Doduse, nijedan znanstveni rad u kojem se spominju i cileanski ljesnjak i UVA nisam uspjela naci na scholar.google.com. Gorenje uzrokuju UVB zrake, a tamnjenje UVA zrake (uz starenje koze i melanom). Cinjenica da ste dobili "fenomenalnu boju" i znaci da nema UVA zastite ili je jako jako slaba. SPF je mjera zastite od UVB zracenja, a sa zastitom od UVA zracenja nema nikakve veze.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.