Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2011., 12:53   #61
Kod moje bf me nervira jedino to kaj stalno prica kak ona svaki/u pet-sub izlazi u klubove i ostaje do ranih jutarnjih sati,a ZNAM da to nije istina i onda se još smije uff,to mi digne tlak na 500!!!
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 14:40   #62
Kad pročitam neke postove ovdje nije ni čudo što je istinsko prijateljstvo gotovo izumrlo Više se neću pitati zašto
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 14:53   #63
Konstantno kašnjenje..
__________________
M
Matt Berninger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 15:31   #64
Mene kasnjenje moze izbaciti iz takta u sekundi! Na to poludim... Jednu frendicu sam prva dva puta cekala kad je kasnila, treci put sam otisla pa je naucila dolaziti na vrijeme, barem kad sam ja u pitanju!

I nikad vise si ne bih dozvolila da me frendica 'istrenira' pa se moramo cuti 15 puta dnevno inace nesto nije u redu i postane totalni control freak s kojim moras voditi visesatne razgovore da izgladis problem kojeg ustvari ni nema. Jbt, da si u ljubavnoj vezi si ne bi dozvolio takve stvari, a kamoli ovako... Uglavnom, nikad vise. Pametnome jednom dosta!
__________________
You take me in, no questions asked, you strip away the ugliness that surrounds me...
Sweet, sweet surrender...
RebelTouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 21:08   #65
1. frendica.. Prije smo imale sjajan odnos i upoznala je jednog dečka s kojim godinu i pol samo muti i stalno je depresivna zbog njega i uvijek moram ja biti ona frendica koja mora saslušat utješit i dat genijalni savjet kako sve popravit što me ne smeta.. Ali smeta me da je on jedino o čemu ona priča i kad god idemo van depresvina je niš joj se neda itd. I nekad imam osjećaj da je ljubomorna

2. S njom nikad problema..da ju nazovem u pol noći i da trebam pomoć pomogla bi

3. Jao nekad se toliko neprirodno ponaša smije se na svačije fore na silu svima se uvlači i sa svima si mora bit dobra.. najgore je kaj si uvijek mora bit dobra s mojim dečkom ili od drugih frendica..fala bogu moj ju je odjebo u startu pa nije mogla..ali eto ja sam se dog s njom za kavu i rekla sam joj da trebamo pričati
micky96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 00:14   #66
za kašnjenje i sl. se rijetko ljutim, u zadnje vrijeme me živcira tračanje. nije neko zločesto ogovaranja, sitnice uglavnom, ali me nenormalno živcira što sam primijetila da većina ispituje druge iz društva šta je bilo s nekom osobom i slično umjeto da normalno pita osobu o kojoj priča/pita (najviše zato što se radi o osobama koje ističu kako mrze tračanja i kako ih nije briga tko šta radi imam i par cura za koje znam da vole prepričavati drugima svaku sitnicu, ali na to sam navikla i ne živcira me jer i same priznaju da su brbljavice, baš me živciraju ove usputne natuknice tko je šta rekao, tko je kakav itd. a ista osoba se par sati nakon (i prije) s tom o kojoj prica grli i puno voli, npr.
zapravo me ni ne živcira, imam hrpu ljudi s kojima se družim pa neću pridavati preveliku važnost takvim glupostima ako su osobe inače ok, više sam znatiželjna u kojoj mjeri se o meni vode slični razgovori
__________________
Obožavam jednostavna životna zadovoljstva. Ona su posljednja utočišta nas kompliciranih.
miss shopaholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 08:58   #67
uh......što vole nepozvane, nenajavljene, samo nazvat i reć kuhaj kavu tu sam za koju minutu
nevolim to!!!!!!!!!!!!!!! zbog tog problema, brojim manje prijateljica, nepoštivanje privatnosti je bezobrazluk
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 14:16   #68
Ja nemam baš frendica koje umiru da budu u centru pažnje, možda jednu doduše.

Meni više smeta to što ni s jednom ne mogu pričati o momku koji mi se sviđa na totalno opušten i otvoren način. Uvijek je prisutna neka doza napetosti i nerazumijevanja, a ja sam onak' vrckasta, bedasta i ako mi se sviđa - učinit ću sve makar samo da ga vidim. Valjda one misle da sam čudna po tom pitanju, pa 90% tih stvari ne mogu nikom ni reći. Ne kontaju me, previše su "prizemljene" i ... normalne.
TheBlondinaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 16:38   #69
Quote:
Keksić... kaže: Pogledaj post
1. nikad me sluša kad je riječ o njenom izboru frajera, a obično ispadnem u pravu

2. najbolji frend je ostao u super odnosima sa mojim bivšim, nekad budem histerična radi toga jako jer rade stvari koje smo prije svi zajedno radili, samo mene više nema u tom filmu
1. Zbog ovog se ja nikad ne bih mogla s tobom družiti. Ne podnosim kad me frendica počne savjetovati o mom dečku. Uopće me ne zanima da li moje frendice misle za mog dečka da je dobar ili nije. Meni je dobar i samo je to važno. A da li se neka njegova navika ne sviđa mojoj frendici - to se mene ne tiče. Šta bih ga trebala ostaviti jer nije po njezinom ukusu???

2. Nemoj se ljutiti, ali ti si vrlo sebična osoba. Ako si ti prekinula s dečkom i ne želiš ga viđati, to ne znači da se i tvoj frend (koji je očito i njegov frend) više ne smije s njim družiti.

Quote:
IGK kaže: Pogledaj post
Skužila sam to kod par muških prijatelja.
Kad sam na samo s njim, predobro, super, možemo o svemu razgovarati, uživamo...
Al kad se pojavi društvo, on se u trenu promijeni, počne se praviti važan, on je faca, pomalo arogantan, a sve mi se to čini kako bi bio "prihvačeniji u društvu".
Zašto jednostavno nije onaj super dečko kakav je dok se nasamo razgovaramo ?!
Zato jer pred svojim muškim frendovima mora biti alfa mužjak, a kad je sam s frendicom ili curom, onda pokaže svoje pravo lice.... Takvi su ti mnogi muški.
Manujela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 00:16   #70
Kod jedne sto uvijek kasni ali to sam uspjela srediti tako da i ja kasnim pa onda dodemo u isto vrijeme
Kod druge što se jako lako uvrijedi i ponekad moram paziti sto cu i kako reci da ona to ne shvati osobno ili kako vec
Kod trece sto previse filozofira i kaj god joj kazes ne valja, a trazi savjet... no, to sam rijesila tako da ju samo slusam i ne guram se u to sto ce napraviti

sve ostalo je ok
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 03:34   #71
To što je ponekad licemjerna i predbacuje mi stvari koje i sama čini... Još uvijek ne znam kako da riješim tu situaciju...
Dodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 07:36   #72
Quote:
malessesia kaže: Pogledaj post
I jučer mi je, kad sam se ustala dohvatit mu drugu litru vode, pokušao uzeti kolač s tanjura!!!
Ali kako nisam ispuštala iz vida moj tanjur, kada je krenuo samo sam mu rekla: "Ne dao ti Bog, zabit ću ti vilicu u ruku!!!"
i stvarno to i mislila.


OT:
A zašto se družiš s osobom koja te toliko živcira?
Nisi joj baš neka frendica ako imaš takvo mišljenje o njoj.

Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
obukla je najkracu minicu koju ima i svako malo joj je nesto "palo" na pod
Al' ajde hvala Bogu imam normalnog decka kojem se gade takve cure
To ti misliš.
Budi uvjerena da bi on nju potrošio samo tako, U toj istoj minici. ^^

Mene moje frendice ne živciraju. Nekad me naživciraju, ali to je kratkotrajno i riješi s razgovorom. U slučaju da se ne može riješiti, prijateljstvo se prekida.

Ne pada mi na pamet družiti se s nekime tko mi većinu vremena ide na kurac.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 10:28   #73
Ne zna za kompromise.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 18:19   #74
Ljubomora i to što naše prijateljstvo u zadnje vrijeme sve više prerasta u natjecanje koja je bolja i uspješnija. I još me smeta pretjerano uvlačenje u guzicu osobama koje non stop trača, ali na fejsu si je s njima micica.
__________________
Summum ius, summa iniuria.
Nessie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 19:37   #75
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
uh......što vole nepozvane, nenajavljene, samo nazvat i reć kuhaj kavu tu sam za koju minutu
nevolim to!!!!!!!!!!!!!!! zbog tog problema, brojim manje prijateljica, nepoštivanje privatnosti je bezobrazluk
potpis
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 04:13   #76
Quote:
Nessie :) kaže: Pogledaj post
Ljubomora i to što naše prijateljstvo u zadnje vrijeme sve više prerasta u natjecanje koja je bolja i uspješnija. I još me smeta pretjerano uvlačenje u guzicu osobama koje non stop trača, ali na fejsu si je s njima micica.
Budi uvjerena da ovakvog nečeg nema u istinskom prijateljstvu. Imaš samo bolje poznanice.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 04:29   #77
Što više ne postoji, radi što joj dečko kaže, oblači se kako on želi i stalno priča o njemu.
Ary@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 10:34   #78
nekad se zna dogodit da kad sjedimo na kavi i ja joj pricam nesto bitno ona gleda okolo i odjednom mi se ubaci sa necim tipa "jesi vidila onog tamo,on........." i nakon 5 min kaze "e,sto si ono pricala"? U takvim trenucima bi joj oci iscupala . Sva sreca pa su rijetki

Zadnje uređivanje fluffy02 : 09.08.2011. at 10:48.
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 10:51   #79
Quote:
Ary@ kaže: Pogledaj post
Što više ne postoji, radi što joj dečko kaže, oblači se kako on želi i stalno priča o njemu.
Poznato....nazalost
fluffy02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 12:11   #80
1.To što se mora svima ulizivati, ali ono baš svima i praviti se duhovita.
To što na sve ima odgovor, protupitanje, svagdje se miješa.
To što na fac. prijateljuje i ulizuje se osobama s kojima se u školi nije podnosila, sad mora sa svima biti jebeno dobra. Ja nisam takva, ako se nismo nikad podnosili, nećemo ni sad glumiti.
Nema takta, baš smo jednom bili na kavi s jednom curom, vidim ja curi je neugodno, ja ju stalno pogledavam da prestane s glupim pitanjima, a ne ona i dalje nastavlja kao da ju želi poniziti. I tako još masu puta.
Kad je u većem društvu, postaje druga osoba, drugačije se ponaša, glupo se cereka, želi se svidjeti s svima..

2.Ne smije ništa sama napraviti bez konzultacija s dečkom.
Odavala je njemu stvari koje sam samo njoj rekla. Jednom me je tako zaribala zbog njega i dovela u neugodnu situaciju. Da ne govorim kako je stalno govorila o njemu, i kad smo išle negdje zvala bi ga stalno i govorila mu što sam ja njoj govorila.
Nema svoje mišljenjeveć ovisi o njegovom mišljenju.
Ja sam uvijek bila tu za nju, ona za mene nikad. Cijelo vrijeme samo misli na sebe i svoje potrebe. Samo kad nešto treba, onda zove i dolazi. Masu puta me zeznula kad smo se dogovorile za nešto. Znala je dolaziti po noći i ja bih je primala, a ona za mene nije mogla sitnice napraviti...Laganje, muljanje, nepoštivanje dogovora,iskorištavanje drugih ljudi i mene, kršenje obećanja- ovo me najviše smeta, ja kad nešto obećam to ispunim, njoj je to bilo ništa, obećati pa zajebati, to je već bila praksa, nikad se nisam mogla pouzdati u nju,makar je nekad bilo riječ o veoma bitnim stvarima..Puna je sebe i snobizma. Ljude gleda po novcu, makar ona nije bogata, ali takva joj je cijela obitelj puna snobizma i umišljenosti.. Nisam više frendica ni s jednom od njih dvije, dosadilo mi to trpjeti više.

Zadnje uređivanje gold_girl : 09.08.2011. at 12:18.
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.