Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 22:53   #41
cajke
Mystery phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 22:57   #42
Quote:
Mystery phantom kaže: Pogledaj post
cajke
+1
I ne shvaćam zbog čega mi se ujutro bljuje od hrane (ne mogu vidjet hranu ni nacrtanu), a navečer bi mogla cijeli frižider pojest!
Al dobro je to kaj se ne debljam...
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 00:26   #43
Kad neki ljudi prežive npr. automobilsku nesreću, pa kažu da su se taj dan ponovno rodili i da slave svoj 2. rođendan, jel' ga oni uistinu slave na taj datum?

Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 01:54   #44
Tarote, i ljude koji ih zovu!
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 10:32   #45
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Tarote, i ljude koji ih zovu!
Imaš one prave tarot majstore, al' imaš i ove šarlatane na TV-u...
A bogme ni ja ne kužim ljude koji zovu ove na TV-u!
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 10:35   #46
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Kad neki ljudi prežive npr. automobilsku nesreću, pa kažu da su se taj dan ponovno rodili i da slave svoj 2. rođendan, jel' ga oni uistinu slave na taj datum?

Možda onda imaju dva rođendana i dvaput im priređuju rođendansku zabavu

OT:...neshvatljive ljude
Mystery phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:38   #47
Quote:
The Perkins kaže: Pogledaj post
Imaš one prave tarot majstore, al' imaš i ove šarlatane na TV-u...
A bogme ni ja ne kužim ljude koji zovu ove na TV-u!
Nema za mene pravih i krivih... svi su muljatori...
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:01   #48
Quote:
mallena555 kaže: Pogledaj post
ne shvaćam zašto romska obitelj (ne uvijek) al' uglavnom mora bit "opširna" ko nogometna momčad?
zašto je nekome i po čemu zanimljivo gledat striptiz?
1. valjda je to stvar šta su neobrazovani i ne znaju previše o kontracepciji i tim stvarime. ne mislim da im je hit hranit ta sva usta.. i ne mislim da se tu radi o ljubavi prema djeci pa ih ima 15. jednostavno i isljučivo mislim da je to čisti nemar i neobrazovanje! ovo je sad degradacija...al primjeri tako pokazuju čast iznimakam

2. ni ja ne kužim striptiz, ali muški striptiz. meni to nimalo nije napeto (i'm not lesbian ). naravno to je sve stvar ukusa i osobnosti... al ovo nije tema di se raspravlja o ukusima pa nastavite

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Tarote, i ljude koji ih zovu!
i ja sam to neki dan želila napisat . radila sam kao student u jednoj korisničkoj službi pa bi ljudi zvali i čudili se koliki im je telefonski račun...a zvali te tarote i to bi računi bili veći za 100-200 kn i onda bi plakali na telefon. jednoj staroj baki sam rekla da to više ne zove jer je to čista krađa..bilo mi ju je žao . općenito ne kužim ljude koji su praznovjerni.



e da...i potpisujem da ne kužim cajke i ne kužim ljude koji još uvijek gledaju MEKSIČKE SAPUNICE (tu isključivo mislim na mlade). nek gledaju ko ja turske

Zadnje uređivanje Terranea : 18.03.2012. at 16:10.
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:09   #49
Kad ih vec spominjes.. sapunice bilo kakve vrste... ne razumijem ljude (citaj: zene) koje ih religiozno gledaju. Ja ih osobno organski ne mogu podnijeti. xD
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:19   #50
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Kad ih vec spominjes.. sapunice bilo kakve vrste... ne razumijem ljude (citaj: zene) koje ih religiozno gledaju. Ja ih osobno organski ne mogu podnijeti. xD
oćeš se tuc ???

ja kad kritiziram nešto..onda imam temelja zašto kritiziram

recimo 90-ih kad su meksičke bile hit..svi su ih gledali jer su bile nešto novo.
u latinskoj americi su sapunice nastale kao eksponent medijske politike desnih vlada. iza 2.SR došlo je do strahovitog raslojavanja i ekonomske stratifikacije (možemo povući paralelu kako se isto dogodilo i kod nas, baš u tim 90-ima kad je nestao srednji sloj društva i kad su se pojavili svi ti današnji tajkuni) i propaganda je počela raditi sapunice u kojima ljudi govore da su bogati nesretni i čim kupiš veliku kuću i skup auto odma se raspada obitelj.... čisto da sirotinja ne padne u bed i da se ima čemu veselit

dakle...želim reći da shvaćam zašto su onda bile hit...al ne shvaćam kako je taj model još uvijek prihvatljiv... ne mislim samo na poruku jer je preglupa-narodna poslovica kaže: bio sam bogat pa sam bio siromašan-ovo prvo mi je bilo bolje ...nego na radnju koja vrijeđa inteligenciju. di svak svakom bude majka, otac, teta i sestra u jednom.

recimo turske nisu takve (bar ne ove dvije koje sam ja gledala ). ne kažem da sve valjaju, al radnje su normalnije i čak nam je društvo bliže nego to meksičko. dakle..ne sudi dok ne pogledaš .
iako..moram reć da svaka sapunica izgubi svoju nit kad pređe 100. epizodu. čak i ove moje

evo... ja ne shvaćam ko gleda hrvatske sapunice! one su dno dna!
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:24   #51
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
radnju koja vrijeđa intaligenciju. di svak svakom bude majka, otac, teta i sestra u jednom.

recimo turske nisu takve (bar ne ove dvije koje sam ja gledala ). ne kažem da sve valjaju, al radnje su normalnije i čak nam je društvo bliže nego to meksičko. dakle..ne sudi dok ne pogledaš .

evo... ja ne shvaćam ko gleda hrvatske sapunice! one su dno dna!
Zelis reci da turske sapunice a la Seherezada nisu takve?

Ako radis seriju od 200 nastavaka, takvog tipa, sigurno ces imati poprilicno umobolne price koje nemaju veze sa zdravim razumom, samo da popune kvotu. Pogotovo kad se radi o sapunicama. A sve se moze rijesiti u dvije epizode, u prvoj se upoznaju, u drugoj vjencaju. Happy end.

A s ovim zadnjim se slazem. Izbljuv.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:29   #52
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Zelis reci da turske sapunice a la Seherezada nisu takve?
šeherezada je bila sapunica koja je probila put ovim ostalima. i bila je svakako drukčija od ovih meksičkih. i samoj mi je smetala ta najezda turčina koja se dogodila i šta su baš sve u udarnim terminima na svim televizijama. al šta da ti kažem...ljudi to traže.

evo...ja sam gledala šeherezadu do neke epizode...kasnije mi je izgubila smisao..i od šeherezada nisam gledala ni jednu... al mi je jedan dan bilo dosadno kući i uhvatila san samu sebe kako buljim u fatmagul (izgubljena čast) i zakačila sam se. i nisam mogla čekat sutra pa sam na netu pogledala sve živo šta se dalo..sad skupa sa turcima gledam četvrtkom preko live strema . meni je ta serija vrhunska. tj. prva sezona je bila vrhunska... u drugoj sezoni su se počele događat nebuloze....al tako ti je to . ne možeš zadržat kvalitetu nakon toliko epizoda.

uglavnom...da ne duljim... dok ne pogledaš bar jednu tursku..ne možeš sudit da je loša . ja za meksičke i hrvatske mogu..jer eto..pogledala sam bar par epizoda da donesem stav.

jelena veljača scenarij
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:34   #53
evo... sad sam okrenila na novu tv:


NE SHVAĆAM ko gleda "nad lipom 45"
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:54   #54
dizanje starih tema
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:57   #55
ženski um











__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:39   #56
Ne shvaćam ljude koji su dizali kredite šakom i kapom pa su sada u gabuli i za to krive državu u kojoj i dalje žive i rade.Ne shvaćam ljude koji su došli školovati se i zaposliti u metropolu a pljuju po toj istoj metropoli.
SlavicaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:40   #57
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
ženski um











Dođi da ti objasnim.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:02   #58
Kad već toliko pišete o sapunicama ja ne kužim zašto se umjesto glupih sapunica ne snimaju NAŠI filmovi ISTINE o Domovinskom ratu.
SlavicaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:11   #59
Quote:
SlavicaD kaže: Pogledaj post
Kad već toliko pišete o sapunicama ja ne kužim zašto se umjesto glupih sapunica ne snimaju NAŠI filmovi ISTINE o Domovinskom ratu.
zato šta ta "istina" o domovinskom ratu ne bi bila istina . da bi to sve bilo koliko-toliko objektivno, trebalo bi proći minimalno još 20 godina. zasad je to sve svježe ovo ti govorim kao povjesničarka

i druga stvar...više ljudi bi gledalo larin izbor nego priču o DR-u ..sad but true!
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:41   #60
Ni za 20 godina nebi bilo drugačije. Svatko ima svoju verziju, a istina je negdje na pola puta.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.