Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2013., 12:22   #1061
Sve Ebay

http://www.ebay.com/itm/350882485131...84.m1439.l2649


Za sestru, uzela je S, malo su kratke, al njoj ok. Vidjet ćete na slici.
Kaže da je materijal baš fin na dodir i nisu tanke, onako prave hlače!


http://www.ebay.com/itm/380686689687...84.m1439.l2649

Uzela je S, malo su rukavi kratki, ali i tako nosi potfrknute pa je svejedno.
Materijal ok, došla je s nekom etiketom, valjda Zara.


http://www.ebay.com/itm/400570346819...84.m1439.l2649

Uzela sam zbog nečije recenzije i oduševljena sam! Predivno pletena,
gusta, topla, debela vuna. Odlično!

http://www.ebay.com/itm/350854015958...84.m1439.l2649

Ista kao na slici, lijepa zlatna boja, jako sam zadovoljna.

Opet ne znam koliko dugo je šta putovalo, ali nije predugo.
koje sam slike imala, stavila sam, druge nemam jer mi fotić ne radi.
Sve mjere u tablicama su točne, po njima smo se ravnale.
Sestrine mjere za hlače i košulju nemam, ali je visoka oko 175, 60kg i ima jače
bokove, ako kome pomaže.
Melemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 14:21   #1062
Quote:
jinny kaže: Pogledaj post
http://www.ebay.com/itm/251389092956...84.m1438.l2649

stigla za 6 dana..



ma skroz sam smotana nisam dugoo nista pisala na forumu

pamuk i poliester sastav

možeš usporedit veličinu sa svojom? jeli deblja ili skroz tanka?
Loona70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 14:42   #1063
ZEBRA PRINT SILICONE GEL CASE COVER FOR Huawei Ascend Y300 + SP

link na item

Maska naručena 2.12., stigla danas. Super mi je, totalno treši Mislim da takvih ima i iz Kine ali sam naručila iz UK da mi što prije stigne
Ima par crnih točkica koje izgledaju kao da su krivi print, ali ne smeta me to jer je ionako šarena dosta, jedva se i kuže. Super sjeda na mob, a dobije se i ona folija za ekran (to ne mislim koristiti) i krpica. Uglavnom, super mi je i čak mi se i više sviđa nego na linku.




Disney Minnie Mouse "Love Minnie" Girl's Snugglefit Pajama Pyjamas 1-4 Years

link na item

Pidžamica također naručena 2.12. i stigla danas, već sam uzimala od ovog sellera i prezadovoljna sam, lijepa pamučna Disney pidžama. Uzela sam veličinu 3-4 i super će odgovarati, možda čak i bude dosta komotna budući da je djevojčica kojoj smo kupili dosta sitna
Mislim da su takve pidžame kod nas oko 80 kn.



WOMEN V-NECK SINGLE POCKET LONG SLEEVE CHIFFON SHIRT FOLD SLEEVE WF-4006

link na item

Naručeno 5.11., stiglo danas. Uzela sam L, ali budući da ne odgovara mjerama premala mi je (piše da je u grudima 100 cm, a ja sam izmjerila 90..) Šteta jer mi se baš sviđa, ali ružno izgleda jer me onako stisne pa to... ne može, prodajem ju.
Majica nije baš kao na slici, nema ove gumbiće na ramenima a ni ove na rukavima. Svejedno je baš lijepa jer je boja puno ljepše plava nego na njihovoj slici. Stavit ću svoju sliku kad ju ispeglam budući da je sad dosta zgužvana
Ima CMNC etiketu i cijenu od 80€ na sebi.


Zadnje uređivanje spondzhie : 16.12.2013. at 15:27.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 16:03   #1064
evo mojih e-bay kupovina za malog sina:

uzela sam dvoje stramplica (jedne sam izbidala a druge na buy now) u dvije velicine:
http://www.ebay.com/itm/190965684751...84.m1439.l2649
http://www.ebay.com/itm/160997448788...84.m1439.l2649

sellerove slike:


u biti se radi o potpuno istim stramplama, samo su razlicite boje i kao sto mozete vidjeti uzela sam ih od razlicitih sellera. nije bilo nikakvih problema sa narudzbama i nisam imala potrebu komunicirati niti sa jednim sellerom. obje sam narucila isti dan, a stigle su u razmaku od 3 dana (dosle su za mjesec dana).
uzela sam dvije velicine - 80 i 90. ove manje su mu taman sada (nosi h&m-ov 74). a ove vece su mu mrvicu prevelike makar bi ih mogao nositi sa zavrnutim nogavicama..
super je izbor boja i dezena, ali nisam zadovoljna s materijalom - na opip se kuzi da imaju poliestera u sebi. na etiketi koja je dosla uz njih pise sve na kineskom, ali pisu i ovi brojevi 80%, 17% i 3% - a to je naravno sastav. cak ni to mi ne bi bio toliki problem nego ove koje su stigle prve - odmah sam oprala i evo nosi ih vec nekoliko dana i jako su se razmucale. kad ih usporedim sa stramplama koje sam kupila u lidlu ili kiku (ispod 20 kn) onda ih se ne isplati kupiti koliko god slatke bile... u svakom slucaju ja ih vise necu narucivati i radije cu uzeti opet ove spomenute jer za istu cijenu ove su mi puno kvalitetnije. nadam se da sam nekome pomogla.
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 16:34   #1065
Quote:
Melemka kaže: Pogledaj post
Sve Ebay

http://www.ebay.com/itm/350882485131...84.m1439.l2649

Za sestru, uzela je S, malo su kratke, al njoj ok. Vidjet ćete na slici.
Kaže da je materijal baš fin na dodir i nisu tanke, onako prave hlače!
jel mozes reci koliko ti je sestra visoka i koju velicinu nosi?
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 19:21   #1066
Quote:
ina7777 kaže: Pogledaj post
jel mozes reci koliko ti je sestra visoka i koju velicinu nosi?
napisala je skroz na dnu posta koji si quotala, da je visoka 175 i ima 60kg
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 20:30   #1067
I da nosi veličinu EU 32.
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 15:23   #1068
Quote:
spondzhie kaže: Pogledaj post

WOMEN V-NECK SINGLE POCKET LONG SLEEVE CHIFFON SHIRT FOLD SLEEVE WF-4006

link na item

Naručeno 5.11., stiglo danas. Uzela sam L, ali budući da ne odgovara mjerama premala mi je (piše da je u grudima 100 cm, a ja sam izmjerila 90..) Šteta jer mi se baš sviđa, ali ružno izgleda jer me onako stisne pa to... ne može, prodajem ju.
Majica nije baš kao na slici, nema ove gumbiće na ramenima a ni ove na rukavima. Svejedno je baš lijepa jer je boja puno ljepše plava nego na njihovoj slici. Stavit ću svoju sliku kad ju ispeglam budući da je sad dosta zgužvana
Ima CMNC etiketu i cijenu od 80€ na sebi.


Moja ima sve te gumbiće!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 14:18   #1069
asos :

Narucena u uk8,inace sam nas xs/s,visoka sam 160/54kg,mjere otprilike grudi 86cm struk 66cm

moja slika :

za sve cure koje su pitale, haljina nije prozirna ni da se uzme dva broja manja ne moze se prozirati, za 100kn je odlicna odlicna mrvicu mi je siroka oko struka ali kad je spusti maalo duze dobra je
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 14:34   #1070
andrea moze link
__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 14:41   #1071
Quote:
đinđiber kaže: Pogledaj post
andrea moze link
Mislila sam da sam ga stavila http://www.asos.com/New-Look/New-Loo...clr=Black+patt
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 17:56   #1072
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
asos :
curee,imam 49kg,ne znam uopce odakle mi 54kg toliko sam imala prije godinu dana Jelena1985 hvalaaa
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 19:02   #1073
5PCS/Set Rings Urban Gold stack Plain Cute Above Knuckle Ring Band Midi Ring
http://www.ebay.com/itm/271230918992...84.m1439.l2649

naruceno 20.10 putovalo preko 45 dana
seller je bio okej, dog se s njim da pricekam još 5 dana i ako ne dođe da ce slat ponovo al eto došlo je
isti su ko na slici, okej su, ne djeluju jeftino- zadovoljna
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 23:16   #1074
Naručeno: 6.11, stiglo prije dva dana
Sellerova slika:
Moja slika:

Nažalost selleru sam dala pozitivni feedback jer sam haljinu naručila na adresu prijateljice i ona mi je samo javila da je haljina ok i da je sve s njom u redu, ali nije znala da to nije ta haljina koja je trebala stići. Probat ću tražiti refund od sellera. :/
Inače haljina koja je stigla je kvalitetna, ne smrdi i materijal je stvarno dobar, ali nažalost to nije to što sam htjela.
vipera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 09:54   #1075
Quote:
vipera kaže: Pogledaj post
Naručeno: 6.11, stiglo prije dva dana
Sellerova slika:
Moja slika:

Nažalost selleru sam dala pozitivni feedback jer sam haljinu naručila na adresu prijateljice i ona mi je samo javila da je haljina ok i da je sve s njom u redu, ali nije znala da to nije ta haljina koja je trebala stići. Probat ću tražiti refund od sellera. :/
Inače haljina koja je stigla je kvalitetna, ne smrdi i materijal je stvarno dobar, ali nažalost to nije to što sam htjela.
Da, bila su ta 2 color-block Zarina modela, ta koju si mislila da si narucila i ova koja ti je stigla, seller je ocito pomijesao haljine. Probaj traziti refund, ali pretpostavljam da ce te traziti da onda ovu vratis nazad, ne znam koliko je isplativo.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 17:01   #1076
Quote:
spondzhie kaže: Pogledaj post
ZEBRA PRINT SILICONE GEL CASE COVER FOR Huawei Ascend Y300 + SP

link na item

Maska naručena 2.12., stigla danas. Super mi je, totalno treši Mislim da takvih ima i iz Kine ali sam naručila iz UK da mi što prije stigne
Ima par crnih točkica koje izgledaju kao da su krivi print, ali ne smeta me to jer je ionako šarena dosta, jedva se i kuže. Super sjeda na mob, a dobije se i ona folija za ekran (to ne mislim koristiti) i krpica. Uglavnom, super mi je i čak mi se i više sviđa nego na


jel to neka greska ili na linku fakat pise da je maska oko 1000,00 kn??
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 19:11   #1077
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
jel to neka greska ili na linku fakat pise da je maska oko 1000,00 kn??
vjerojatno ih trenutno nema na lageru pa je stavio tu cijenu jer ju sigurno nitko nece kupit, a lakse mu je tako nego da brise pa ponovno stavlja oglas
Krampic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2013., 20:20   #1078
moja prva recenzija,nadam se da neću nešto zezniti.

1.OXFORD SHOES

2.dostava je stvarno bila spora,ne znam zbog čega inače mi nije. al otprilike mjesec dana

3.


4.ja sam prezadovoljna. naručila sam broj koji i inače nosim,jer brojevi idu preko 40,malo sam strahovala da bi mogle biti male,al brojevii su im vjerodostojni. cipele su predivne i izgledaju kvalitetno,vidit ćemo sa vrimenom kakve će se pokazat inače od kineskih shopova se može svašta očekivati,al ovaj put sam baš zadovoljna zato i sam i odlučila staviti recenziju
LilieMarlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 11:27   #1079
1. Elastic Mirror Metal Waist Belt Leather Metallic Bling Gold Plate Wide Obi Band
ebay


odličan pojas, isti kao na slici, ja sam uzela A 3,5 cm. Pojas je ustvari za frendicu, ona je M i dobar joj je. Ja sam S, isto sam ga probala i taman je. Ovaj zlatni dio lijepo izgleda, nije ona jeftina žuta zlatna. Stigao za 15 dana, komunikacije sa sellerom nije bilo. Preporučam!

2. New Sexy One Shoulder Black Monokini Push Up Swimwear One Piece Bikini Swinsuit
ebay

Ja sam uzela L-UK S. Moje mjere su 83-64-92, XS/S. Veličina mi je ok, ali ne sviđa mi se kako mi stoji na guzici jer je dosta zatvoren, a inače uvijek nosim brasiliane. Ali što se tiče veličine ona je dobra. Kupaći je isti kao na slici. Putovao je skoro mjesec dana, komunikacije sa sellerom nije bilo. Kupaći je odličan i toplo ga preporučam.
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 11:32   #1080
3. Truffle Womens PU Point Toe Gold Cap Slip On High Heel Court Shoes Black
Ebay


Prekrasne cipele, identične kao na slici. Uzela sam 39 koji i inače nosim i taman su mi. Jako su udobne jer iznutra imaju jastučiće. Stigle su za sedam dana, komunikacije sa sellerom nije bilo. Cipele preporučam, ali moje ipak idu u prodaju jer su mi trebale za jedno vjenčanje a nisu mi stigle na vrijeme

4. FASHION MENS BUSINESS COLLARED DRESS SHIRTS COZY STANDARD CUFF TOPS TEE NEW BC2K
Ebay


ovo sam naručila za dečka. Inače nosi M/L. 192 cm, 85 kg. Uzela sam XXL i dobra mu je. Mjere odgovaraju napisanima. Košulja je odlična, kao na slici. ne izgleda ful skupo, ali bome ni jeftino, onako, prosjek. Sigurno će ih uzeti još. Putovala je malo više od mjesec dana, komunikacije sa sellerom nije bilo.
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.