Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 17:32   #381
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Zvala sam Branimirovu i ništa. Ide u redovnu dostavu u ponedjeljak no mene nema pa nek me čeka u pošti, briga me.


Ne dostavlja DHL, dostavlja poštar tj. vozilo 'hp express-a'. DHL je Deutsche Post, a ne onaj DHL na koji svi mislimo (kurirska služba). Čim paket stigne u HR ide redovnom poštom.
da, dostavlja hp, tj hrvatska pošta, cim stigne u hr.
ni meni danas nije stiglo, bila sam u pošti, zapelo je u Bjelovaru, nekim cudom nisu dovezli jutros u Kc, inace sam zadnja dva paketa dobila u subotu ujutro. Nema veze, doci ce u ponedjeljak.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:36   #382
Cure,stigle si mi stikle alii ipak se mislim vratiti ih. Problem je sto sam bacila i onu njihovu vrecicu i papir,papir mogu isprintati na njihovoj str jel tako? A ne mora biti njihova vrecica?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 16:40   #383
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Cure,stigle si mi stikle alii ipak se mislim vratiti ih. Problem je sto sam bacila i onu njihovu vrecicu i papir,papir mogu isprintati na njihovoj str jel tako? A ne mora biti njihova vrecica?
mozes si sve isprintati i papir i naljepnicu za povrat ne mora biti njihova vrecica.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:49   #384
Meni je cure dostavio covjek iz DHL-a
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 16:15   #385
hvala cure na savjetima, budem držala fige i iščekivala na dopunu brojeva
što se tiče brojeva, kako da najbolje ocijenim koji? li la sam između 36 i 38, da li da se držim mjera njihovih?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:07   #386
Meni je upravo dostavio kurir hp expressa na kucna vrata.
Nisam isla na postu i zvao me sat prije sto je meni veliki plus.
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:51   #387
i meni hp express, danas ujutro.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 08:53   #388
Quote:
drazo kaže: Pogledaj post
i meni hp express, danas ujutro.
Molim vas, može pomoć ?
Koja je procedura vraćanja za pakete preko 2 kg?
Čitala sam da ste napisale da je to ograničenje ali ne znam kako tada funkcionira povrat...
Tiarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:22   #389
Cure naručila sam cipele i. neogovaraju mi , sad bi ih vratila naravno besplatno.
No tete u pošti mi ne žele dati nikakavu potvrdu jer je besplatno?!?!
A kakvog smisla imam da joj dam kutiju, a ona meni nikakvu potvrdu? tako može i doma odniti kutiju...

Uglavnom, dali ste vi dobivale potvrdu od tete u pošti? nešto kao dokaz das te zaista POSLALE paket natrag?
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:53   #390
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Cure naručila sam cipele i. neogovaraju mi , sad bi ih vratila naravno besplatno.
No tete u pošti mi ne žele dati nikakavu potvrdu jer je besplatno?!?!
A kakvog smisla imam da joj dam kutiju, a ona meni nikakvu potvrdu? tako može i doma odniti kutiju...

Uglavnom, dali ste vi dobivale potvrdu od tete u pošti? nešto kao dokaz das te zaista POSLALE paket natrag?
Ja nisam dobila nikakvu potvrdu, išla sam u 2 pošte, dokaza nemaš, nadaš se da se neće izgubiti putem, ili šalješ preporučeno pa platiš poštarinu i imaš dokaz.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:59   #391
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Ja nisam dobila nikakvu potvrdu, išla sam u 2 pošte, dokaza nemaš, nadaš se da se neće izgubiti putem, ili šalješ preporučeno pa platiš poštarinu i imaš dokaz.
Znači još uvijek je tako?! To je fakat nevjerojatno!!!!!

I kako funkcionira u praksi? "Gube" li vam se paketi?

Ja sam htjela isto naručiti cipele, ali kad čujem da i dalje povrat ovako izgleda, uopće ne želim...
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 19:55   #392
Ljudi, ima li netko kod za popust ako vam ne treba? Uzimam dosta stvari pa bi mi dobro došao
azro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:41   #393
http://www.asos.com/asos-tall/asos-t...ss/prd/7320472

http://www.asos.com/glamorous/glamor...80?iid=7146280

stigla mi u ponedjeljak haljina i stiklice, oboje se pojavilo u mom broju, iako je bilo oos.
haljina je divna, čipka izgleda divno uzivo, bogata materijalom, kosarice podstavljene, namjerno sam uzela tall tak da mi dodje skroz do gleznja. Udobna.
I stiklice, nosim 40, uzela sam 39 i dobre su mi, jakooo su udobne, nigdje ne zuljaju kod prstiju, iste boje ko i haljina, divne.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:46   #394
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Znači još uvijek je tako?! To je fakat nevjerojatno!!!!!

I kako funkcionira u praksi? "Gube" li vam se paketi?

Ja sam htjela isto naručiti cipele, ali kad čujem da i dalje povrat ovako izgleda, uopće ne želim...
nista se nije izgubilo, vratila sam 5-6 paketa, sve je sretno stiglo k njima.

predas paket u posti, odes na rebound tracking i uneses broj narudzbe s asosa (koju vracas) i izbaci ti kad je predano na povrat, i kad stigne na Asos, sve ti piše.
ne mozes pratit di se paket nalazi, ali mozes pratit ono osnovno.
evo ovak izgleda tracking za jedan od mojih paketa:

24/03/2017 00:00 Isporučeno trgovcu Selby Selby GB
22/03/2017 00:00 U tranzitu k trgovcu Malmö SE
21/03/2017 00:00 Primljeno u našem lokalnom čvorištu
10/03/2017 11:22 Povrat registriran online Koprivnica


a ne vjerujem da bi se usudili u pošti krast, jer oni moraju registrirat povrat, kao sto se vidi gore (moje je registriran u koprivnici).

tak da nije da bas nemate nikakav dokaz.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:49   #395
Quote:
Tiarra kaže: Pogledaj post
Molim vas, može pomoć ?
Koja je procedura vraćanja za pakete preko 2 kg?
Čitala sam da ste napisale da je to ograničenje ali ne znam kako tada funkcionira povrat...
mislim da su cure koje su tak vracale stavile u dva paketa, i stavile na oba istu naljepnicu.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:51   #396
A gle, to što je povrat registriran online nije dokaz.
Dokaz imaš tek kad paket stigne u lokalno čvorište. Put od te točke do Asosa nije upitan. Upitan je put od trenutka predaje paketa u poštu do lokalnog čvorišta, a taj put nije baš nikako pokriven.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 20:54   #397
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
A gle, to što je povrat registriran online nije dokaz.
Dokaz imaš tek kad paket stigne u lokalno čvorište. Put od te točke do Asosa nije upitan. Upitan je put od trenutka predaje paketa u poštu do lokalnog čvorišta, a taj put nije baš nikako pokriven.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
neznam, ja bi osobno platila preporuceno da me strah krađe i gotovo. nazalost tu se trenutno ne moze nista.
ja imam samo dobro iskustvo.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:07   #398
Ako je skuplja stvar plati preporučeno i mirna si. Inače, ja sam dvaput dobila novce da mi je ostalo na "datum sat Primljeno u našem lokalnom čvorištu", ali nije uneseno Malm i ostalo, dakle, nije dalje update-ano. Glavno da su novci sjeli. Ja se sve opuštenije osjećam s vraćanjem, nadam se da mi se ove riječi neće obiti o glavu.

A gdje je to "lokalno čvorište"? Zaobravila sam taj detalj.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:20   #399
Ja baš došla javiti da su mi iz Asosa danas javili da su primili paket, a na trackingu piše da mi je povrat samo registriran online, a vidim vi baš pričate o tome.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:34   #400
Usput, ja sam u šoku koliko brzo paket dođe u RH. U četvrtak navečer platila, u petak u 9h poslali, u ponedjeljak u 11h došao poštar s paketom.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.