Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2009., 12:45   #1
Question Isprobavanje tuđih cipela

ok, možda je otvaranje nove teme samo način da suzbijem nervozu prije ispita al ono, baš razmišljam nešto o tome...


u dućanu mi nije nikakav problem probat cipele iako su te iste prije mene probale stotine žena, valjda ne razmišljam o tome

ali ono šta me živcira - ja kupim cipele, nebitno niske, visoke, šlape, štagod... i sad, nijednoj priji neće past na pamet isprobat ih ka šta ni meni ne bi palo na pamet probat njihove - al ono, dođe mi susida (mamina društvo, ne moje) i samo uzme cipele i hop - obuje! mislin wtf ko joj je dao dopuštenje za to? i to su mi dvi suside u zaddnje vrime napravile sa dva para cipela
ok, neću sad dramit i izderat se, uzet cipelu bla bla al ono


isto tako iman jednu rodicu koja kupi cipele, doe kod mene i tira me da ih probam - a ma ženo neću!


samo me zanima ima li još neka od vas problema s tim

jer meni na primjer nije problem posudit nekom cipele i sve to skupa, al kad mi neko bez imalo pardona i ikakvog dopuštenja proba moju cipelu jednostavno me razljuti
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 13:48   #2
joj dobivam fraze na to
uredno mi je prije sestra gurala broj vecu nogu od moje u moje cipele
ispizdila sam pa vise to ne radi
jedanputa sam isto frendici posudila shuze i vishe ih nisam mogla obuti jer su se rastegnule
pa eto....pametnom dosta
no more
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 13:50   #3
odvalit cu se
ne nikad mi se to nije dogodilo (valjda nitko ne trci za zenskim 43) al mislim da bi poludila da mi to netko napravi

ps. sad si me podsjetila na moju staru koja mi uvijek nudi svoje cipele "da probam" pogotovo ako slucajno uzme nesto sto se priblizava broju 40
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 13:52   #4
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
odvalit cu se
ne nikad mi se to nije dogodilo (valjda nitko ne trci za zenskim 43) al mislim da bi poludila da mi to netko napravi

ps. sad si me podsjetila na moju staru koj
ma ja imam jako usku nogu, sva sam nekak tanka i izduzena pa to ukljucuje i dlanove, prste i stopala
imam neki prosjecan broj 37,38 ali sirina stopala mi je valjda za 35
i onda mi netko dodje i ugura svoju normalnu siroku nogu u cipelu i pishi kuci propalo
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 13:53   #5
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ma ja imam jako usku nogu, sva sam nekak tanka i izduzena pa to ukljucuje i dlanove, prste i stopala
imam neki prosjecan broj 37,38 ali sirina stopala mi je valjda za 35
i onda mi netko dodje i ugura svoju normalnu siroku nogu u cipelu i pishi kuci propalo
ja uopce ne kuzim zelju za guranjem stopala u tudje cipele, ma bljak
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 13:55   #6
Ja ne bih mogla ni posuditi.

U prodavnici mi je to okej, jer niko u njima ne bude duže od 5min: obuješ, prošetaš, skineš. Kupiš ili ne kupiš, ali nisi u njima dugo.

Da mi neko obuva cipele ili da ja obuvam tuđe cipele u kojima se druga noga znojila... nema šanse.

Sva drugo, okej, opere se, ipak bude čisto, ali cipele stvarno ne bez neke teške nužde.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 13:57   #7
Quote:
AlBali kaže: Pogledaj post
Ja ne bih mogla ni posuditi.

U prodavnici mi je to okej, jer niko u njima ne bude duže od 5min: obuješ, prošetaš, skineš. Kupiš ili ne kupiš, ali nisi u njima dugo.

Da mi neko obuva cipele ili da ja obuvam tuđe cipele u kojima se druga noga znojila... nema šanse.

Sva drugo, okej, opere se, ipak bude čisto, ali cipele stvarno ne bez neke teške nužde.
ili donji vesh
mislim super je biti u super odnosima s nekime ili ako je kriza, ono frendica dobila mengu kod tebe , naravno da cu joj dati boxe ili nesh ali jebemu u svim drugim situacijama posudjivanje vesha od nekoga mi je eeeewwwwww
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 13:59   #8
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ili donji vesh
mislim super je biti u super odnosima s nekime ili ako je kriza, ono frendica dobila mengu kod tebe , naravno da cu joj dati boxe ili nesh ali jebemu u svim drugim situacijama posudjivanje vesha od nekoga mi je eeeewwwwww
u tom slucaju se pokloni i gotovo, nema sanse da bi ja to uzela natrag
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:01   #9
Donji veš poklanjam ako sam dala nekome. Uvijek imam par tangi/boksi koje su mi neraspakirane i mogu dati ako se desi slucaj da zafali.
Cipele posudujem samo onome za kog procijenim da ima prodju
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:08   #10
Tuđa šminka, veš i cipele za mene su bljak!
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:11   #11
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
ili donji vesh

O, jebote, pa to mi nije čak ni palo na pamet!!
Užas.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:13   #12
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Uvijek imam par tangi/boksi koje su mi neraspakirane i mogu dati ako se desi slucaj da zafali.
to se opere prije nošenja. ali, šta te briga, nećeš ih ti nositi, a njoj jel nužda il nije
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:32   #13
Quote:
teranova kaže: Pogledaj post
Tuđa šminka, veš i cipele za mene su bljak!
a zakaj sminka?
mislim ne znam, meni nije nish strasno nekome posuditi eyeliner ili maskaru ili puder ili whatever
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:34   #14
Nemam issues po pitanju cipela.
Kad smo bile mlađe onda smo se đorale za sve i sva, sad svaka nosi svoju odjeću i obuću.
No, nije nam problem isprobavati cipele međusobno...kaj ja znam, ima mi i gadljivijih stvari.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:40   #15
Jednom sam cijelu večer nosila čizme od jedne cure, sama je predložila da ih obujem tak da mi nije bio bed... Drugi i treći put sam nakratko isprobala neke čizme i štikle da me njihove vlasnice jednom u životu vide na visokim petama, isključivo na njihovo inzistiranje Mislim da sam nešto bilo uganula tom prilikom. I to je to. A cipele kakve ja kupujem nitko ni ne želi probavat Ugl. nema mi tu isključivih pravila, zavisi od okolnosti... Noga mi je 40-41 je tak da...
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:47   #16
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
to se opere prije nošenja. ali, šta te briga, nećeš ih ti nositi, a njoj jel nužda il nije
Nek si ih opere ako hoce, u susilici su gotove za 10 min. Sad jos nek i na to mislim.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 14:55   #17
posudit ću nekome cipelu za kog znam da ima prođu, kako je već netko spomenuo
posudit ću i donji veš, pa neće mi ga prljavog vrattit. opet, ovisi o kome se radi, ne dijelim gaćice i tenisice okolo.

ne dam da svaka uskoči u moje cipele, prvo jer imam usku nogu pa umišljam da će netko drugi razgaziti, drugo jer nema što tamo netko treći hodati u mojj obući ako ja ne ponudim.
ni u odjeći. ni razgledavat stan bez pitanja.

ni ikakva druga opcija "daj da vidim/probam/što to kuhaš i pikne prstom u to" ne prolazi. grozna sam, znam
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 15:39   #18
ne posudjujem obucu, odjecu i torbe (njih doduse teska srca zato jer sam emotivno vezana za njih )
a nikad mi nitko nije ulijetao u cipele
valjda zato jer znaju kako bih reagirala
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
nema što tamo netko treći hodati u mojj obući ako ja ne ponudim.
ni u odjeći. ni razgledavat stan bez pitanja.

ni ikakva druga opcija "daj da vidim/probam/što to kuhaš i pikne prstom u to" ne prolazi. grozna sam, znam
amen
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 15:43   #19
Quote:
AlBali kaže: Pogledaj post
Da mi neko obuva cipele ili da ja obuvam tuđe cipele u kojima se druga noga znojila... nema šanse.
.
u ovom slučaju moje su cipele nove, ono još mirišu , a njihovo stopalo je znojno jer su cili dan radile ili šta već

Quote:
Kamena kaže: Pogledaj post
A cipele kakve ja kupujem nitko ni ne želi probavat



Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
prvo jer imam usku nogu pa umišljam da će netko drugi razgaziti, drugo jer nema što tamo netko treći hodati u mojj obući ako ja ne ponudim.
ni u odjeći. ni razgledavat stan bez pitanja.
ma da, tako je i kod mene, ne volin to - al ove dvi su mi doslovno ukočile u cipele (jedna u svečane cipele, jedna u šlape) da se nisan ni snašla, al ono zabolilo me
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 16:39   #20
najgora moguća opcija posuđivanja cipela je kad netko skine cipele i posudi ih na 5 minuta (sestra) a ja bih kao za vrijeme tih 5 minuta trebala nositi njene.
izbljuv, nogu staviti u njenu znojno/mokro/ljigavu šuzu.
rađe bosa.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.