Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2012., 20:13   #21
Problemi s pumpama postoje, slove ko osjetljive, al ne moraju prejti. I na kraju, nemaju svi za novi auto. I ak si dečec hoče kupiti okca, nek si kupi. Samo velim da je trom s tim motorom, nek radije zeme W 202. I ponavljam, trul je onaj kaj je razbijen bil, a ovo ostalo kaj more biti oko blatobrana je sitnica.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....

Zadnje uređivanje spyker22 : 17.01.2012. at 00:28.
Nalc is offline  
Old 17.01.2012., 00:29   #22
Quote:
NorcoMan kaže: Pogledaj post
dal bi mi se isplatilo uzet razbitu 190 sa dizel masinom 1.9 ili 2.0 neznam tocno sad, znam da ima 190 000 i da je prije 2500 zamjenjene karike i grijaci i dizne valjda, sad treba jos fazni promjenit?
Nebi se isplatilo! Nemoj o tome ni pomišljat!

Quote:
KrasnodarRora kaže: Pogledaj post
C klasu uzmi bez bojazni.
Bolji je izbor w202 od 98e godine....

1. dobro ga pregledaj, ne sam uzmi čovjeka sa sobom koji se razumije u te stvari....sitnice kao nabubrenja na rubovima vrata, portapaka, blatobrani rubovi....to je pizdin dim!
2. pogledaj mulde ako su imalo trule ....dalje ruke od toga

3. izmjeri kompresiju ...sva je sila da su km vraćani

4. pogledaj krajnike i stabilizator ...obično treba nove gumice i krajnike ali to je isto pizdin dim! Krajnik ca 25e za njega!

5. Nosači motora znaju procurit i klapara i trese kad se gasi ....

6. ne zaboravi i diskove i pločice pogledat ....mene je zamjena ( moj ima 200.000) koštala komplet 200€

ako je to u redu i cijena odgovara ...uzimaj!
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje spyker22 : 17.01.2012. at 00:49.
Actros1841 is offline  
Old 17.01.2012., 01:06   #23
Quote:
NorcoMan kaže: Pogledaj post
zanima me samo 220D 97 ili 98. mane i prednosti...
Iz iskustva..koleginog boljka im je ta Lucasova pumpa, riknula mu je brava (ima stari tip brave pa popravak nije bio preskup, oko 1000 kuna), pokvarila mu se automatska getriba (popravak je bio nekih 200-300 eura) i imao je problema s instalacijama, neke žice blizu motora su se od vrućine ogolile, ali je na vrime vidio i prominio.

Inače je poprilično trom, nešto ko 200D kod W124. Imam 290TD pa znam kakva je razlika između ta dva motora.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Old 17.01.2012., 15:01   #24
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Inače je poprilično trom, nešto ko 200D kod W124. Imam 290TD pa znam kakva je razlika između ta dva motora.
220D i 290 TD su motori nebo i zemlja i nema ih smisla uspoređivati. To je ko da usporediš 1.9 SDI i 3.0 TDI
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Old 17.01.2012., 22:23   #25
Znam. Tio sam samo usporedit zbog tromosti iako ni 290td nije neki trkač. Čini mi se taman neki optimum za onu karoseriju.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Old 18.01.2012., 01:10   #26
uzmi c klasu 220d i neces pozalit osim ako naletis na neku drlju,zato normalno pripazis kad kupujes... potrosnja od 6.5 do 8. i sam pripazi da ti slucajno ne svijetli lampica od grijaca kad ga upalis jel onda mora ic glava dolje (vec sam na dva to radio)imo sam ga i zadovoljan sam bio.
sad imam 250td koji ima preko 750000km(bio taxi) i isto nikakvih problema,redoviti servis i normalno potrosni matrijal...
i ako kupis vozit ces se udobnije nego u 50% novijih auta...
marko kt is offline  
Old 18.01.2012., 08:53   #27
vec sam ja u medjuvremenu odlucio i uzo merca 190D iz 1992, ima 190 000 km jedina mana kaj treba lakiranje i limariju slagat, nema mnogo posla. takodjer mi se cini da fazni lanac treba mjenjat. ako neko zna mane tog modela bio bih zahvalan.
NorcoMan is offline  
Old 18.01.2012., 09:23   #28
Meca 92g sa 190 k teško da je istinito bar još toliko.
Slatky is offline  
Old 18.01.2012., 15:48   #29
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Znam. Tio sam samo usporedit zbog tromosti iako ni 290td nije neki trkač. Čini mi se taman neki optimum za onu karoseriju.
Imaš pravo da nije trkač ali je zato nepoderiv jer ima veliku kubikažu a malo konja.

Quote:
Slatky kaže: Pogledaj post
Meca 92g sa 190 k teško da je istinito bar još toliko.
Ja bi se kladil da tu kilometražu može pomnožiti sa dva i tek onda bu dobil pravu.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Old 18.01.2012., 17:24   #30
Znam da je sigurna kilometraza, moj djed ga je kupio novog, prvi vlasnik, ima servisnu knjizicu, tak da kilometraza nije skidana, samo sto je razbijen, treba ravnat bunker, novo desno stop svjetlo, kiler, fazni lanac, i napred onaj spojler dole, onda ce bit ko nov. nije se znalo do sad, odlucio mi ga dati jer on nema novaca da ga slozi, tak da mislim da cu se zadovoljit s tim a i ostat ce mi para u djepu
NorcoMan is offline  
Old 18.01.2012., 18:41   #31
A dobro, nek ti bude onda puno sretnih kilometara..... Složiti 190 bar nije problem, ima ih po otpadima hrpa.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 18.01.2012., 20:15   #32
Jel netko zainteresiran za E 290 TD automatik, pravih 190 000 km, 1998.godina ali je u Njemackoj regan, dakle ne moze se uvesti, auto je pica boca bez ulaganja i maximalno ocuvan, full oprema (za ono vrijeme) osim navigacije.. Tetak ga je uzeo kao Jahreswagen (godisnjaka) sa cca 10 000 km, platio ga je za 69 000 DM ondasnjih.. Glavninu kilometara napravio je na putu Njemacka- Hrvatska a u Njemi ga slabo vozi, odnosno par km do posla...

Tetak uzima novi najvjerojatnije pa bi ovog dovezao u Hrvatsku za dijelove, dakle djelovi limarije i mehanika je u potpunosti iskoristiva i ispravno sve.. U Njemi ga hebu zbog ekologije, zivi u samom centru grada...
C2H5OH is offline  
Old 18.01.2012., 21:26   #33
E to je šteta. Tako star auto se ne može registrirati Inače bi vrlo rado uzeo. Mom tati su davali besplatno W123 280 E, ali je nekako taman došla zabrana uvoza za te modele. Poslje su mu nudili pola 1.3 ili 1.4 nisam siguran, Coupea, ali također je bio prošao dob za registraciju. Oba su bila u top stanju, i oba su završila život u preši
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 18.01.2012., 21:51   #34
Da Hazn, prava steta, i za Njemace sto se moraju rjesavat starih ali ocuvanih dobrih auta zbog ekologije a onda i za nas sto nemozemo takve automobile uvozit..

Mecka je brutala, park senzore ima napred i nazad, kožu, moze se štelat tvrdoća sjedala, oriđiđi xenon ima, srebrna boja, nikad ni kvrcnit nije bio pa da je farban blatobran ili hauba... A nemos vozit tamo gore.. Tetak ga je pazio i mazio bolje nego tetu..

Kaze tetak bolje ce ga ovdje dovesti za dijelove (teska srca ga rashodovat) pa nek se netko okoristi s motorom, mjenjacem i sto treba nego ga dat tamo nekom Bugaru (oni mogu uvest takav auto) za šaku eura.....
C2H5OH is offline  
Old 18.01.2012., 21:55   #35
Ma joj, truli su nam zakoni. Ali što se može. hoće li se ta pravila ukinuti ulaskom u EU? Slobodno tržište, mogu kupiti što hoću?
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Old 18.01.2012., 22:15   #36
Ne znam sto ce biti, no ulaskom u EU necemo ni mi moc vise vozat golfove dvojke, trojke i slične stare drloge.. Sto mislis da ce europa ostat imuna na to?
Ili ce lupit toliki porez da nece bit ispaltivo vozit ih..

Uglavnom nevezano za aute, tetak zna velit: nemojte se zaliti, sad vam je jos dobro, vidit cete vi sranja kad udjete u Europsku uniju..(nisam ulazio dublje u tu temu s njim jer ne zanima me politika, inace on je vec 40 godina u Njemi tako da zna kak se zivilo prije i nakon nastanka zajednice)

P.S. izvinjavam se adminima na malom off-u, tema je i dalje Mercedes!

Zadnje uređivanje C2H5OH : 18.01.2012. at 22:20.
C2H5OH is offline  
Old 18.01.2012., 22:21   #37
Ovo bi mogli zatvorit. Čovik je doša do auta..doduše ni C ni E, al aj..nego C2H5OH, aj mi pošalji tetkov broj na pp
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.