Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

Pogledaj rezultate ankete: Gadi li vam se Yameisy?
Da 189 76.52%
Ne 58 23.48%
Glasovatelji: 247. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2006., 23:20   #41
Quote:
ĐIĐI TARACI kaže:
a zašto vi toliko mrzite jamesji? pa šta ako je odigrala igru šta ime veze neš ti ko da je ubila nekoga?riskirala je da je gledatelji izbace,bar je pokazala da ima hrabrosti
skroz se slazem, ne znam kaj se ova glupacha tolko zalepila za Jamejsi...kao da je sve sama smislila ! Ida rtl igra neku igru sigurno nije Jamejsi to planirala !!!
Hakunamatata is offline  
Old 08.12.2006., 23:22   #42
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Postovi ne govore o nečijoj inteligenciji, niti sam to igdje rekao. Ali vidim da si ti to sam iščitao/la iz mojih riječi, zanimljivo.

Btw, većina vas sa manje od 20 postova su klonovi jedne ili nekoliko istih osoba koje predstavljaju manjinu koja podržava Smradejsi.
Mislim da si ti veliki nacionalista (rasista) i da bi trebala bit banovana sa foruma, pa ces onda malo razmislit kaj si radila...

Brijem da imas 15-18 godina ! Napaljena klinkica !!!
Hakunamatata is offline  
Old 08.12.2006., 23:23   #43
Quote:
ĐIĐI TARACI kaže:
a zašto vi toliko mrzite jamesji? pa šta ako je odigrala igru šta ime veze neš ti ko da je ubila nekoga?riskirala je da je gledatelji izbace,bar je pokazala da ima hrabrosti
ma gle...imaš jaaako puno komentara na ovom forumu o njoj od samoga početka ( i to uglavnom negativnih) .... osobno me boli briga odkuda je, što je, kojim jezikom priča, što je zaršila, kako je educirana, što su joj roditelji.... u prvih nekoliko emisija mi se čak i svidjela, no...ono njezino kreštanje i urlanje, pa malo razumije hrvatski te malo ne razumije hrvatski (kako njoj paše), pa glumi tamo neku povrijeđenu osobu, a ona zakuha stvara ili iz sitnice napravi scenu za oskara...daj molim te
i kako bi je gledatelji (iako je trebala izletiti) izbacili kad RTL ne dozvoljava...
Lavica02 is offline  
Old 08.12.2006., 23:25   #44
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Tvoj stav znači predaju.

Ako već žele namjestit Yameisy pobjedu, onda želim da se barem zna da je riječ o prevari i da su ljudi (barem velika većina) toga svjesni.

Ako nas veće žele nasamariti neka barem izgube i ono malo obraza što im je preostalo!
Ok, ljudi su toga svijesni, a ti o jednom te istom trubiš kroz 4, 5 topica koje si otvorio....
 
Old 08.12.2006., 23:25   #45
Hrvatica sam i sramim se toga.
crvenaguza is offline  
Old 08.12.2006., 23:26   #46
Ali Bwin je svakako rekao da Violeta ima najvece sanse kucu napustit :

Danijel 9,00
Violeta 1,20
Jamejsi 5,25
Hakunamatata is offline  
Old 08.12.2006., 23:26   #47
Ionako nije ostao nitko dobar u kući, tako da I dont give a damn tko će dobiti lovu, pa bila to prevara ili ne.....
 
Old 08.12.2006., 23:27   #48
Quote:
Prčkica kaže:
Ok, ljudi su toga svijesni, a ti o jednom te istom trubiš kroz 4, 5 topica koje si otvorio....
A čuj, nekima treba duže da shvate, pa zato.
a-a Ja Ne Trebam Nikoga is offline  
Old 08.12.2006., 23:27   #49
Exclamation

Quote:
crvenaguza kaže:
Hrvatica sam i sramim se toga.
good for you....
psiho....
veca20 is offline  
Old 08.12.2006., 23:28   #50
Bravo Crvenaguza! i ja se stramim sto sam Hrvat i jos vise se sramim medju kakvim glupanima moram zivjeti....svi briju nekakvo Hrvatstvo a slusaju narodnjake...FUJ!
sino is offline  
Old 08.12.2006., 23:30   #51
Quote:
sino kaže:
Bravo Crvenaguza! i ja se stramim sto sam Hrvat i jos vise se sramim medju kakvim glupanima moram zivjeti....svi briju nekakvo Hrvatstvo a slusaju narodnjake...FUJ!
kakve veze sada ovo ima sa svime ovim ?
Hakunamatata is offline  
Old 08.12.2006., 23:31   #52
Nikakve! Samo sam se slozio sa Crvenaguzom!
sino is offline  
Old 08.12.2006., 23:32   #53
Fantastično................sada čemo bojkotirati Big Brother,iiiiiiiiiiiii što onda????
 
Old 08.12.2006., 23:33   #54
ma tko ce ga bojkotirati ???
Hakunamatata is offline  
Old 08.12.2006., 23:34   #55
jao...yameisy je gluplja od tanje...ili ipak ne...nema osobe tko je gluplji od tanje hihihihihihih
__________________
...justt danceee...
kukurica is offline  
Old 08.12.2006., 23:38   #56
Ok, vi sad svi tu mrzite Yameisy i pretpostavljate da je mrze apsolutno svi............i vi stvarno mislite da šačica ljudi ovdje na forumu može predstavljati cijeli narod..........ne da se ne slažem s vama, nego samo razmišljam realno.
 
Old 08.12.2006., 23:40   #57
Quote:
Prčkica kaže:
Ok, vi sad svi tu mrzite Yameisy i pretpostavljate da je mrze apsolutno svi............i vi stvarno mislite da šačica ljudi ovdje na forumu može predstavljati cijeli narod..........ne da se ne slažem s vama, nego samo razmišljam realno.
tako je! ovi toliko vremena provode po forumima pa misle da je to cijeli svijet.izađite i pomirišite ruže,violeta je izašla hi hi hi hi
ĐIĐI TARACI is offline  
Old 08.12.2006., 23:43   #58
Quote:
hi hi hi hi
izgubljena u noci is offline  
Old 08.12.2006., 23:45   #59
Quote:
ĐIĐI TARACI kaže:
tako je! ovi toliko vremena provode po forumima pa misle da je to cijeli svijet.izađite i pomirišite ruže,violeta je izašla hi hi hi hi
Lavica02 is offline  
Old 08.12.2006., 23:53   #60
Quote:
a-a-JaNeTrebamNikoga kaže:
Mislim da je i najvećim naivcima jasno da RTL igra prljavu igru.
Umjesto Yameisy čiji je "samilosni" potez nenominiranja uglavnom naišao na opće neoodobravanje eliminirali su jednu od glavnih favoritkinja za milju Violetu.
I danas je bilo vidljivo kako je u svim prilozima Yameisy ta koju se glorificira i prikazuje u najboljem i najbezazlenijem mogućem kontekstu. Ali kako se samo usrala kad ju je Antonija počela rešetati. Najprije gluma da ne kuži što je rekla, onda prilično neuvjerljiva gestikulacija i neko jadno s mukom promrmljano objašnjenje.
Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.
Zato, dragi forumaši, pozivam vas da se pridružite ANTI - Yameisy kampanji - pokažimo RTL-u da mislimo svojom glavom i MOŽDA uspijemo postići da odustanu od svog prljavog nauma.
Koji god bili njihovi interesi pri protekciji majmunčeta Smradejsi ako shvate da ih je većina prokužila siguran sam da će odustati od lažiranja glasova, jer ipak im je u interesu da zadrže koliki-toliki kredibilitet ako misle da netko gleda iduće sezone Big Brothera.
Zato vas pozivam da u signature stavite natpis: "Ne dozvolimo RTL-ovu prljavu igru - glasujmo za bilo koga, samo ne Yameisy!" ili nešto slično. Neka se vaš utjecaj ne zaustavi samo na forumu, budite ta mala ali nužna pokretačka snaga ove kampanje.

Doprinesite pravdi!

Zašto pitate se? Pa ako ništa u ime sati i sati koje ste proveli uz ovu 3. sezonu Big Brothera - valjda ne uzalud.
Ti si budala.
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.