Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2011., 22:59   #1021
Tu s Britney nije imala plesne pokrete jer je takva pjesma, ne znam, valjda su imali onoga tko im je rekao kako će nastupiti.

el diablo - Rihanna i Britney nisu pjevale Beyonce u čast - tako su samo portali napisali - ljudi su konkretno došli na Billboard Music Awards, a ne pjevati Beyonce u čast - sad će oni doći samo zbog 5-minutnog uručenja nagrade Beyonce Mislim, smiješno...Beyonce je samo primila tu nagradu i to je bio dio dodjele nagrada, ali konkretno svi ostali nisu došli zbog Beyonceinog primanja nagrade, nego zbog same dodjele općenito Billboard nagrada.

U ovim videima što sam postavila pleše dobro, solidno...ali stvar je u tome što se baš i ne posvećuje da ima razrađenu koreografiju tj ples za onu pjesmu koju izvodi uživo, a mlada je, ima ritma u sebi..itd itd itd...samo što ili je ona lijena ili ti njezini koreografi ili tko joj uređuje live nastup i scenografiju, možda su oni ti koji određuju kako će nastupati.. ne znam..
__________________
If you look like your passport picture, you probably need the trip.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:01   #1022
ma nije, nego mislim da ne zna plesati jer svakome je cilju biti cijeli komplet na pozornici..imati sve..glas, stas i ples...a ako ona ne plese nesto ne stima
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:20   #1023
Ne postoji ti kod pjevačice i to mlade sa brzim energičniim pjesmama da ne zna plesati - ona zna plesati, ono - pleše kad izvodi pjesmu, ali nema konkretno napravljenu koreografiju za svoje pjesme koje radi live - ne znači, ako netko ne posvećuje pozornost plesu da ne zna plesati - zna, ali je lijena ili joj scenografi određuju kako će za koju pjesmu plesati.

Videe koje sam postavila gore - ne pleše sad ono spektakularno, ali vidi se da zna plesati...samo još da to malo usavrši i bilo bi -
__________________
If you look like your passport picture, you probably need the trip.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:24   #1024
Quote:
_el_diablo_ kaže: Pogledaj post
i dalje me nije uvjerila


meni ove dodjele sve izgledaju potplacene..mislim beyonce je glavna zvijezda veceri bila, a pise se samo o britney i rihanni..cekajte malo...ako su njoj pjevali u cast i ako je beyonce ta koja je primila nagradu za zivucu legendu covjece, zasto se pise samo o njih dve? koje btw i nisu imale neki nastup za pamcenje
Šta sam ti rekao, thats the power of Godney
ali da nije u redu prema Beyonce
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:25   #1025
pa jel vi slušate sebe? kaj, pa rihanna je pjevačica a ne plesačica... znači po vama svaka pjevačica ne valja ako ne pleše po pozornici ko divljak???
to znači da alicia keys je nula? ajme meni
mislim ipak ako si pjevač, prvensteno publiku trebaš pridobiti pjevanjem... kak alicia, sjedne za klavir otpjeva bolje nego budu to ikad mogle i rihanna ili beyonce i to sad znači da ona ne valja po vašim prepucavanjima ??

a to kaj se danas svelo na to koja bude imala manje odjeće na sebi i više uvijala gizicu i tresla sisama je apsolutno van svakog glazbe, jer na kraju se sve svede samo na to gledanje plesa a ne doživljavanje pjesama i muzike..

sad samo da velim prije nego me propnete nemam ja niš protiv plesa, al da to ima neke granice jer ovak samo zasjeni pjemsu...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:38   #1026
Quote:
dulcecandy kaže: Pogledaj post
Ne postoji ti kod pjevačice i to mlade sa brzim energičniim pjesmama da ne zna plesati - ona zna plesati, ono - pleše kad izvodi pjesmu, ali nema konkretno napravljenu koreografiju za svoje pjesme koje radi live - ne znači, ako netko ne posvećuje pozornost plesu da ne zna plesati - zna, ali je lijena ili joj scenografi određuju kako će za koju pjesmu plesati.

Videe koje sam postavila gore - ne pleše sad ono spektakularno, ali vidi se da zna plesati...samo još da to malo usavrši i bilo bi -
pa ako dajes toliko lovu na koncerte ocekujes da plese, a ne hoda po pozornici boze! sta se onda bavi s tim ako je ljena plesat da zabavi publiku koja je btw to sve platila? jednostavno ne zna plesati i to je jedino objasnjenje

Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Šta sam ti rekao, thats the power of Godney
ali da nije u redu prema Beyonce
uopce nije, bas mi je jadno to..niciji trud se ne cijeni...samo je bitno to da su se britney i rihanna tukle s jastucima

Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
pa jel vi slušate sebe? kaj, pa rihanna je pjevačica a ne plesačica... znači po vama svaka pjevačica ne valja ako ne pleše po pozornici ko divljak???
to znači da alicia keys je nula? ajme meni
mislim ipak ako si pjevač, prvensteno publiku trebaš pridobiti pjevanjem... kak alicia, sjedne za klavir otpjeva bolje nego budu to ikad mogle i rihanna ili beyonce i to sad znači da ona ne valja po vašim prepucavanjima ??

a to kaj se danas svelo na to koja bude imala manje odjeće na sebi i više uvijala gizicu i tresla sisama je apsolutno van svakog glazbe, jer na kraju se sve svede samo na to gledanje plesa a ne doživljavanje pjesama i muzike..

sad samo da velim prije nego me propnete nemam ja niš protiv plesa, al da to ima neke granice jer ovak samo zasjeni pjemsu...
koja brija covjece

pa alicia svira klavir i ima odlican vokal... i ne treba joj neki ubiboze mrdiguz kada nije takva pjevacica...dok rihanna je...njoj bi bilo super da mrda malo guzicom jer tak i tak samo otpjeva...ne moze doci tamo..malo se prosetati i otpjevati svoje i bok..neka nesto priredi..

beyonce uopce ne bih svrstala medu rihannom britney itd...ne spada u kategoriju tu..tak da o tome necu ni raspravljati.
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:47   #1027
lol, možeš ti pričati da ona ne zna plesati - ljudi vide njene vide-e..ok, ne pleše savršeno, ali zna plesati...

A i koliko uzdižeš Beyoncein ples, ona također svodi sav svoj ples na mrdanje bokova i dupeta...ne možeš reći da nije tako, jer sam pogledala sve njene vide-e, pa tako i live i svaki joj je guza-bokovi....to što ona otpleše, zna svatko...a to što Rihanna ne pleše baš puno, to je zato što je lijena ili joj drugi određuju koreografiju, druge nema - jer se vidi da zna plesati, mlada je i sposobna za naučiti još to usavršiti.

Jedva čekam Loud turneju, rekla je da će biti nešto spektakularno i neviđeno..a i bila je nekoliko puta uslikana kako ide u studio za probe turneje, očito će imati koreografiju...jer uz to njezino kako je rekla - spektakularna i neviđena turneja - nikako ne može izostati plesanje.
__________________
If you look like your passport picture, you probably need the trip.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 23:51   #1028
di sam ja uzdizala beyoncein ples? ja sam rekla da mi se ples svida tj koreografija na nastupu itd..kaj? ziher uzdizem.

naravno da rihanna mora imati koreografiju za turneju inace joj nikada ne bih platila kartu
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 00:12   #1029
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
mislim ipak ako si pjevač, prvensteno publiku trebaš pridobiti pjevanjem... kak alicia, sjedne za klavir otpjeva bolje nego budu to ikad mogle i rihanna ili beyonce i to sad znači da ona ne valja po vašim prepucavanjima ??

a to kaj se danas svelo na to koja bude imala manje odjeće na sebi i više uvijala gizicu i tresla sisama je apsolutno van svakog glazbe, jer na kraju se sve svede samo na to gledanje plesa a ne doživljavanje pjesama i muzike..

sad samo da velim prije nego me propnete nemam ja niš protiv plesa, al da to ima neke granice jer ovak samo zasjeni pjemsu...
prvo da spomenem boldano: meni je alicia keys daaaaaleko najdraža umjetnica današnjice, i namjerno pišem umjetnica jer je ona to više od sviju na secni. ali alicia ne pjeva bolje od beyonce, beyonce je ipak jača, prvenstveno jer alicia u skoro svakoj pjesmi ima 4 tona koja su izvan njenih vokalnih mogućnosti(a koje b može otpjevat) i onda previše napreže glasnice. ali moja ljubaaaav prema alici neka nikad ne dolazi u pitanje

drugo, u potpunosti se slažem s tobom, ova priča o plesu je iz moje sprdnje prerasla u priču, ja sam samo htjela reć da rihanna kad već nema vokalne mogućnosti kao beyonce, alicia, adele onda bi bar mogla dobro plesat ali ona ni to ne radi.

dakle ja bi ovako poredala ženske izvođačice daašnjice:

Alicia Keys(ima najviše svega)
Beynce(ispred Adele jer je kompletnija izvođačica)
Adele jer je to Adele, savršenstvo glasa(citirala bi voditelja ovogdišnjih brit awardsa: You have all the laser shows and pyrotechnics you want, but if you have a voice like that, all you need is a piano.")
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 01:54   #1030
Quote:
dulcecandy kaže: Pogledaj post
lol, možeš ti pričati da ona ne zna plesati - ljudi vide njene vide-e..ok, ne pleše savršeno, ali zna plesati...

A i koliko uzdižeš Beyoncein ples, ona također svodi sav svoj ples na mrdanje bokova i dupeta...ne možeš reći da nije tako, jer sam pogledala sve njene vide-e, pa tako i live i svaki joj je guza-bokovi....to što ona otpleše, zna svatko...a to što Rihanna ne pleše baš puno, to je zato što je lijena ili joj drugi određuju koreografiju, druge nema - jer se vidi da zna plesati, mlada je i sposobna za naučiti još to usavršiti.

Jedva čekam Loud turneju, rekla je da će biti nešto spektakularno i neviđeno..a i bila je nekoliko puta uslikana kako ide u studio za probe turneje, očito će imati koreografiju...jer uz to njezino kako je rekla - spektakularna i neviđena turneja - nikako ne može izostati plesanje.
Ja ne mogu vjerovati da je netko ovo uopce mogao pomisliti



A Rihanna nije lijena ( smjesno je koliko si to puta vec ponovila ) nego je svjesna cinjenice da sa svojim glasovnim mogucnostima si ne moze priustiti ples jer ce onda zvucati katastrofa.

Ja ju inace obozavam, ona je jedna od meni najdrazih pjevacica no bez obzira na to nisam slijepa i ne "branim" ju sa svakim svojim postom. Mogu shvatiti da je i ona covjek i nije savrsena ali isto tako necu ju opravdavati i traziti izlike za njene "mane".
Sorry ako su te moje rijeci uvrijedile, nije mi bila takva namjera ali jednostavno ne mogu shvatiti ( a pokusavam stvarno) kako ljudima netko moze biti toliko idealan i bajan da ga dizu u nebesa a istovremeno tu osobu nisu ni upoznale da bi znale kakva je ona ustvari?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 02:01   #1031
Pa ako Rihanna ne može plesati dok pjeva, može plesati kad je stanka u pjesmi - a takvih live videa ima na yt-u gdje pleše u stanki pjesme.

Ne branim Rihannu, samo hoću reći da nije istina da ne zna plesati - zna itekako - možda joj glas ne može podnijeti da istodobno pleše i pjeva, ali to ne znači da ne zna plesati.

Jedno je ne znati plesati, kužiš ono - ne znati plesati kako stalno ističe ova el_diablo, a drugo je ne moći plesati pri pjesmi....mislim da ona može i pjevati i plesati istodobno - dobro, ne sad neke prezahtijevne plesne pokrete, a i dosta ovisi o pjesmi je li zahtjevna i teška, pa je očito da neće plesati.
__________________
If you look like your passport picture, you probably need the trip.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 02:18   #1032
Quote:
DrBoz39 kaže: Pogledaj post
Svi mogući portali govore o Britney i Rihanni, Beyonce je uvjerljivo imala najaču izvedbu, i to fenomenalnu ali ona je tu zasjenjena s nje dvije, ne mislim ništa loše već samo kažem, Beyonce je imala najačio nastup i najbolji večeri ali svi pričaju o nje dvije.
Koji su to portali? 24 sata? The Sun? Ili jos neki trash portali?
Ja znam sto su rekli najugledniji i najvazniji poput Billboard,Entertainment Weekly,The Times,Just Jared,CNN,Yahoo!,DailyMail, RapUp,MTV... Te celebrityi na twitteru.
ucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 10:48   #1033
Quote:
dulcecandy kaže: Pogledaj post
Pa ako Rihanna ne može plesati dok pjeva, može plesati kad je stanka u pjesmi - a takvih live videa ima na yt-u gdje pleše u stanki pjesme.

Ne branim Rihannu, samo hoću reći da nije istina da ne zna plesati - zna itekako - možda joj glas ne može podnijeti da istodobno pleše i pjeva, ali to ne znači da ne zna plesati.

Jedno je ne znati plesati, kužiš ono - ne znati plesati kako stalno ističe ova el_diablo, a drugo je ne moći plesati pri pjesmi....mislim da ona može i pjevati i plesati istodobno - dobro, ne sad neke prezahtijevne plesne pokrete, a i dosta ovisi o pjesmi je li zahtjevna i teška, pa je očito da neće plesati.
ova el diablo govori istinu, koju ti ne mozes prihvatiti..rihanna ne moze i ne zna plesati. tocka.
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:02   #1034
Ti sama sebi govoriš "svoju istinu", uvjeravaš se u nešto što nije istina.


Još jedanput ću ti ponoviti - Rihanna ne zna pjevati i plesati istodobno, ali to ne znači da uopće ne zna plesati.

Kužiš ono - jedno je ne moći pjevati i plesati istodobno, jer ti se gubi glas, jednostavno ne možeš, a drugo je ne znati plesati...a ove videe koje sam postavila su jasan dokaz da Rihanna ZNA plesati.

Po pitanju plesa je lijena ili joj drugi određuju kakvu će imati koreografiju, ali oni videi su i više nego dovoljni da dokažu da ima ritma i potencijala za ples...
__________________
If you look like your passport picture, you probably need the trip.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:04   #1035
ja ostajem pri svome
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:12   #1036
JUčer su neki kritikovali Britney misleći da je ona pobjegla s pozornice nakon nastupa s Rihannom a u ovom video se vidi da nije tako
http://youtu.be/JWTufBgQuZc

Ona se makla sa strane kako bi Rihanna dobila pljesak koje je zaslužila, duša od čovijeka.
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:15   #1037
To je baš bilo lijepo od nje.
__________________
If you look like your passport picture, you probably need the trip.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:17   #1038
tu se tocno vidi koliko su britney-ini pokreti bolji od rihanninih neritmicnih
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:22   #1039
lol, tu i jedna i druga isto plešu, imaju iste pokrete.
__________________
If you look like your passport picture, you probably need the trip.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:24   #1040
ritmicniji!!!!!! kuzis?'!!
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.