Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2009., 17:07   #2161
Quote:
Tia22 kaže: Pogledaj post
Dvoumila sam se izmedju Remington 1031 i Philips HP4668 ( u Technomaxu Philips je 359kn - kaj ne bi trebao biti skuplji Philips od Remingtona???) i pogodila sam jer je frendica odabrala Philips kao ljepsu i poznatiji brand i moja joj je puuuno bolja.

Tnx curke!


remington je puno bolji, kvalitetniji i poznatiji na ovom području od phillipsa
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 11:35   #2162
curke jer istina da kad si sa remingtonkom ispeglate kosu da traje i po 2-3 dana?
jer ja sam prije tocno 3 godine dobila na poklon philips salon &straight,tad je bila ''popularna'' i cisto ok pegla....ne peglam se vec dulje vrijeme vec kojih par mjeseci,al kad se ispeglam..neznam...fakat ne traje dugo..nebude meni kovrcava kosa,ali drugi dan mi nije onako zagladena i raaavna,nego se deformira nije to to,ne izgleda kao da sam izasla od frizera,leprsavo i ravno i istegnuto...i frendica koja nije imala peglu (koja se stalno s mojom peglom peglala) kaze da joj od moje nikad nije izdrzalo dulje od jednog dana,i sad je kupila remington ili s1031 ili onu s20... neznam tocan broj,i nisam mogla vjerovat da se u subotu navecer peglala i da joj je cijelu noc vani izdrzala kosa i bila je skrrroooz ravna, i u nedelju,ponedeljak isto...pa ju je u utorak prala...nisam mogla vjerovat..
i hair extension s foruma je rekla da ocito nemam dobru peglu jer da je ona imala iste probleme sa starom peglom,i sad kad je kupila remingtonku da je po 3 dana mirna bez peglanja????
jer to istina?? i koji model je najbolji sada na trzistu???
molim vas samo da mi netko odgovori na ova dva pitanja,jer neznam koga bi drugog pitala jos za savjet...hvala....
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 12:13   #2163
remington straight and curly pegla za kosu =) preextra...mos i peglat i frckat,odma se zagrije,onak doslovno za 10 sec,dobis cd s njom kak radit zurke =)
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 12:13   #2164
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
curke jer istina da kad si sa remingtonkom ispeglate kosu da traje i po 2-3 dana?
jer ja sam prije tocno 3 godine dobila na poklon philips salon &straight,tad je bila ''popularna'' i cisto ok pegla....ne peglam se vec dulje vrijeme vec kojih par mjeseci,al kad se ispeglam..neznam...fakat ne traje dugo..nebude meni kovrcava kosa,ali drugi dan mi nije onako zagladena i raaavna,nego se deformira nije to to,ne izgleda kao da sam izasla od frizera,leprsavo i ravno i istegnuto...i frendica koja nije imala peglu (koja se stalno s mojom peglom peglala) kaze da joj od moje nikad nije izdrzalo dulje od jednog dana,i sad je kupila remington ili s1031 ili onu s20... neznam tocan broj,i nisam mogla vjerovat da se u subotu navecer peglala i da joj je cijelu noc vani izdrzala kosa i bila je skrrroooz ravna, i u nedelju,ponedeljak isto...pa ju je u utorak prala...nisam mogla vjerovat..
i hair extension s foruma je rekla da ocito nemam dobru peglu jer da je ona imala iste probleme sa starom peglom,i sad kad je kupila remingtonku da je po 3 dana mirna bez peglanja????
jer to istina?? i koji model je najbolji sada na trzistu???
molim vas samo da mi netko odgovori na ova dva pitanja,jer neznam koga bi drugog pitala jos za savjet...hvala....
ja kad si speglam s remington traje tjedan dana=) tj dok mi ne postane masna,al ni tad mi se bas ne kuzi da je masna...imam bas zahvalnu kosu=)
vise ovisi od kose neg do pegle briem...
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 14:36   #2165
Ja imam kovrčavu kosu i kad si peglam s remington peglom traje mi tjedan dana.., remington pegle su dalekoooo najbolje
antoinete is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 19:00   #2166
isuse tjedan dana???????????
a jos imas frckavu kosu!!!!!! nemogu vjerovat..ja mislim da ce to bit pun pogodak (za mene) jer ja prirodno imam ravnu kosu,samo kad ju malo osusim na onaj fen rowentin na cesljice,vec je ravna,nego kad nosim rep onda mi se onako ''udubi'' i znate na kaj mislim,ali znaci kosa mi nije kovrcava....i evo i danas mi je ravna,iako sam ju peglala s onom svojom bas neki dan nakon dugo vremena,ali nije ono full ravna i izvucena, nego je ravna sve do vrhova i onda vrhovi se lagano uvijaju..ustvari ni ne izgleda lose,nego ja volim skrrrooooz ravno...tako da ako kupim tu remingtonku,mislim da cu danima bit mirna....i kad se sjetim te frendice sta je 3 dana mirna s remingtonkom,a da ne pricamo da joj je kosa koju blajha vec 5 godina,cijela napuhana i ispucana,a kad ju ispegla,onda je ravna i kolko tolko zdravo izgleda,ali je full ravna kao da ju je frizer isfenirao...onda se nadam da ce na meni imat jos bolji i dulji efekt,jer mi je kosa zdrava i ne farbam se vise,sad imam prirodnu boju....
antoniere koji model imas remingtonke... a padme amidala,koje je to model stragigt &curly,samo se tako zove ili ima jos neki broj-npr s1032...
hvala vam na savjetima
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 20:49   #2167
za hiperaktivnu

imam Shine Therapy i prezadovoljna sam njom...kad opeglam kosu, ravna je do pranja (obično je perem svaka 4 dana tako da ne mogu reći jel bi trajalo tjedan dana)...

također sam bila zadovoljna i kad sam peglala sa S2004 (teflonska), S9000 (damage defence), S1031 (Sleek&Curl) i S9901 (straight in a stroke)....cimerica ima S8102 (wet2straight) i zadovoljna je....

bilo je i remingtonki kojima nisam bila zadovoljna, ali ne znam broj...

nekad davno sam peglala GA.MA peglom od frendice, ali je u HR nisam našla pa sam odustala od potrage (ona ju je kupila u Italiji)...radi se o ovim peglama --> http://www.trend-line.hr/gamma/index.php

uglavnom, mislim da s nijednom od gore navedenih pegli ne možeš pogriješiti...pogledaj malo o njima na netu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 23:48   #2168
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
imam Shine Therapy i prezadovoljna sam njom...kad opeglam kosu, ravna je do pranja (obično je perem svaka 4 dana tako da ne mogu reći jel bi trajalo tjedan dana)...

također sam bila zadovoljna i kad sam peglala sa S2004 (teflonska), S9000 (damage defence), S1031 (Sleek&Curl) i S9901 (straight in a stroke)....cimerica ima S8102 (wet2straight) i zadovoljna je....

bilo je i remingtonki kojima nisam bila zadovoljna, ali ne znam broj...

nekad davno sam peglala GA.MA peglom od frendice, ali je u HR nisam našla pa sam odustala od potrage (ona ju je kupila u Italiji)...radi se o ovim peglama --> http://www.trend-line.hr/gamma/index.php

uglavnom, mislim da s nijednom od gore navedenih pegli ne možeš pogriješiti...pogledaj malo o njima na netu...
odlučila sam se i ja za tu peglu.. gdje si ju kupila ia koliko košta
Larica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 23:53   #2169
mislim na ovu sine therapy
Larica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 23:54   #2170
ups. shine therapy
Larica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 00:43   #2171
Shine Therapy sam kupila u Mercatoru, tamo je najjeftinije...moja je bila na akciji 357 kn....mislim da sada dođe oko 420 kn (nisam 100 % sigurna)....ali drugdje gdje sam vidjela je skuplja...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 03:28   #2172
Allexis hvala ti punoo,ali sda stvarno neznam koju da uzmem.sve mi se cine dobre dobro,uzimat cu ju tek za mjesec dana..ali nemam pojma,stvarno vjerujem da su sve dobre,ali neznam koju da uzmem..s1032,ili tu shine teraphy,ili te s 9000 i s9901 ....jooooj
al frendica me danas ispeglala s remngtonkom ali neznam koji broj,nije mogla nac kutiju,nema pojma koju ima,ali nova joj je kupljena prije tjedan dana..i kosa mi je savrsena nakon cijele noci provedene vani..steta sta cu je sutra morat prat od dima,ali super se drzi..imam u planu kupit neku tako dobru da sma mirna do sljedeceg pranja,da se nemoram stalno peglat i da mi se ne ostecuje....
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 13:47   #2173
pazi kod kupovine ako želiš npr. ovu sleek & curl jel želiš S1031 ili S1032.....razlika je u debljini keramičke ploče....uvijek uzimam usku peglu....ove debele mi ne odgovaraju toliko i teško mi je njima peglati...al kako kome odgovara...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 14:55   #2174
Quote:
plavusa123 kaže: Pogledaj post
Javi dojmove kad je isprobas
Evo mogu se pohvaliti da je pegla SAVRŠENA, koriastila sam od frendice s1031 i ova mi je definitivno bolja!

Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
curke jer istina da kad si sa remingtonkom ispeglate kosu da traje i po 2-3 dana?
jer ja sam prije tocno 3 godine dobila na poklon philips salon &straight,tad je bila ''popularna'' i cisto ok pegla....ne peglam se vec dulje vrijeme vec kojih par mjeseci,al kad se ispeglam..neznam...fakat ne traje dugo..nebude meni kovrcava kosa,ali drugi dan mi nije onako zagladena i raaavna,nego se deformira nije to to,ne izgleda kao da sam izasla od frizera,leprsavo i ravno i istegnuto...i frendica koja nije imala peglu (koja se stalno s mojom peglom peglala) kaze da joj od moje nikad nije izdrzalo dulje od jednog dana,i sad je kupila remington ili s1031 ili onu s20... neznam tocan broj,i nisam mogla vjerovat da se u subotu navecer peglala i da joj je cijelu noc vani izdrzala kosa i bila je skrrroooz ravna, i u nedelju,ponedeljak isto...pa ju je u utorak prala...nisam mogla vjerovat..
i hair extension s foruma je rekla da ocito nemam dobru peglu jer da je ona imala iste probleme sa starom peglom,i sad kad je kupila remingtonku da je po 3 dana mirna bez peglanja????
jer to istina?? i koji model je najbolji sada na trzistu???
molim vas samo da mi netko odgovori na ova dva pitanja,jer neznam koga bi drugog pitala jos za savjet...hvala....
Ja sam kovrčala kosu sa s2004 i moram ti reći da je bila frčkava do pranja, isto je tako i s ravnanjem.....
Meni se čini da svaka uska pegla može dobro frčkati kosu, pogotovo ak je onak okruglasta kao moja s2004... frendica ima s 1031 i s mojom mi je puuuuno lakše frčakti nego s njenom...
Preporučila bi ti da uzmeš usku peglu jer ćeš s njom moći i frčkati...
Meni je od ove moje pegle kosa tako sjajna, mekana i predivna i stvarno sam jako zadovoljna...
Moja je s2004 protect and shine namjenjena za tanku i nježnu kosu slkonu pucanju... s njom peglam ekstenzije koje su daleko kvalitetnije od moje kose i predivne su mekane i sjajne od te pegle...
Dečko ju je platio u City Centru 450kn al vrijedi
Alexis hvala na preporuci
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 15:44   #2175
OGLAS:

poklanjam TIGI "S factor" pjenu u boci, kaže: Seriously straight straightener.

dobila na dar, ali ne koristim, pa da se ne potepe...

hrabre, javite se na pm.
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 15:54   #2176
sry, tek sam vidim., remington s2014.. Prvo je dobro isfeniram(ne mogu bez feniranja) i onda peglam., ne stavljam lak i ostale stvari., i bude mi super. Prije peglanja našpricam si kosu s tom&guy (svijetlo plavi). Frendica koja ima osrednje ravnu kosu, si odmah pegla i bude joj super. Nadam se da sam pomogla
antoinete is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 18:49   #2177
Quote:
antoinete kaže: Pogledaj post
sry, tek sam vidim., remington s2014.. Prvo je dobro isfeniram(ne mogu bez feniranja) i onda peglam., ne stavljam lak i ostale stvari., i bude mi super. Prije peglanja našpricam si kosu s tom&guy (svijetlo plavi). Frendica koja ima osrednje ravnu kosu, si odmah pegla i bude joj super. Nadam se da sam pomogla
Tu imam i ja i samo mogu rec za nju
__________________
Razumi me, vrime je da se sidro podigne, pomakli smo granicu, grube riči je priskaču....
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 19:44   #2178
jep, a i nije bila toliko skupa, mislim oko 250, 300 kn...
antoinete is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 21:50   #2179
Inače i poslije peglanja




antoinete is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 22:24   #2180
Quote:
antoinete kaže: Pogledaj post



Odlicno
__________________
Razumi me, vrime je da se sidro podigne, pomakli smo granicu, grube riči je priskaču....
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.