Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2008., 17:46   #41
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
U Magazinu, prilogu Jutarnjeg od 16.02. ima clanak o Jon Stewartu kao voditelju Oscara, ali puno vise je pisano o njemu kao voditelju Daily Showa, a ima dio o Colbertu.
Malo greskovit clanak, ali lijepo za vidjeti i procitat.
Vidio.

A što se događa, jesu opet krenuli jučer? Ne nalazim ništa na torrentima.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 14:44   #42
bas sam pogledao the colbert report od 11.2. i mogu samo reci - wow. covjek je legenda, nema sanse da je ono uvjezbano... i teach sunday school, motherfucker
__________________
When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
bollocks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 16:38   #43
Istina, Colbert sada definitivno lupa guze (&kick ass, as well).

@Smoogy: Imas pravo, kada se na to sve gleda kao parodiju vise se uziva u Repor'-u!


Pas mater, zasto nije komentirao paljenje ambasade ni busha u africi (iako je to vise Stewartova domena); vrazija pred-predizborna kampanja!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 01:25   #44
Colbert u srijedu razgovarao s Tonyjem Snowom, bivšim glasnogovornikom Bijele kuće, i kaže mu Snow da su očekivali da će Bush biti unpopular zbog rata. Na što će Colbert: "He's not that unpopular. Latest polls have his approval rating at 19%... which is low for President, but very high for a fetish."
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 00:04   #45
Colbert je čuda radio u četvrtak. Ne znam uopće od kud bih počeo.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:31   #46
Meni je ep od pon. sjajna, Tony Snow mi je bio dobar, ali ne sjecam se detalja.

Ova ep od pon sa:
  • "I dig Hitler
    's gold" t-shirt
  • "Last week without anybody asking me we send NY Philharmonic in Korea"
  • Diblanje indijskog ekonomista
  • i na kraju savjeti kako kvalitetno iskoristiti "29th Feb - Leap day" ili kako ga on naziva "free rent they", "when lot of laws do not apply"
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:44   #47
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
Ova ep od pon sa:
"I dig Hitler
's gold" t-shirt
Želim tu majicu!!!!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 16:58   #48
U četvrtak je pričao o odcjepljenju Kosova, pa opisuje bivšu Jugu:

"Yugoslavia, a troubled federation of nations stage which was held together only by their common desire to tear themselves apart."

I onda daje kartu kako se Jugoslavija podijelila:



__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 17:07   #49
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
U četvrtak je pričao o odcjepljenju Kosova, pa opisuje bivšu Jugu:

"Yugoslavia, a troubled federation of nations stage which was held together only by their common desire to tear themselves apart."

I onda daje kartu kako se Jugoslavija podijelila:



PREJAKO!!
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 20:09   #50
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 22:51   #51


__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 23:10   #52
Stephen je #1 with a bullet. Stewart vec neko vrijeme operira na autopilotu. Stephenu je pojam autopilot nepoznat. Osim sto je duhovitiji, Stephen je zapravo relativno konzervativan, za razliku od card carrying liberala Stewarta, sto cijelu stvar cini smjesnijom i inteligentnijom.

Zao mi je sto je Craig Kilbourn propao. Meni je bio jednako dobar kao i Stewart.
__________________
teenage dreams/so hard to beat...
zhabotinsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:03   #53
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Samo se ti zafkavaj pa ces nafrkat kao ovi rusi iz Juzno-Sakhalinska sto su stavili Colbera na plakat!


Ma Colbert je car jer ima stav koji (nakon sto mi je Smoogj objasnio) je samo odglumljen, ali ipak vidis neku crtvu stava; Stewart je mlak; cak i ako kaze predsjednik je kreten, usljedit ce recenica voditelj ove emisije je kreten - i tako su vi zadovoljni.
A opet to su 2 vrste komedije; Colbert glumi, a Stewart komentira.

takodjer, nepobitna je cinjenica da uz onakvog predsjednika i onakvu liberalnu zemlju gdje svakog mozes tuziti za bilo sto...... nije tesko praviti satiricnu emisiju!

Cini mi se da u ovoj predizbornoj utrci Stewart se vise priklanja Hillary (bez obzira na jucerasnje gostovanje Hillary), a Colbert Obami.




p.s.Iduci tjedan stize "I am America"!!!! Malo sam poslusao audio verziju; koja vjerujem da bolje moze docarat neke stvari, ali mislim da ce citanje Colbert-ustava, biti zanimljiviji dozivljaj!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:12   #54
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
p.s.Iduci tjedan stize "I am America"!!!! Malo sam poslusao audio verziju; koja vjerujem da bolje moze docarat neke stvari...
... ali ne i fusnote i margin-note.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:49   #55

Da ali audio verziju osobno citra Colbert, a u prepricavanju nekih stavova sudjeluju i drugi ljudi!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 01:04   #56
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
Da ali audio verziju osobno citra Colbert, a u prepricavanju nekih stavova sudjeluju i drugi ljudi!
Tih drugih ljudi ima i u knjizi. A sumnjam da u audio verziji postoji "Fun Zone" na kraju svakog poglavlja.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 09:18   #57
aaa pa on i pjeva
__________________
When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
bollocks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:28   #58
Pa kud si prije pogledao , zar se torrenti ne pojavljuju teko oko 6h ili nekad cak u 12h?

Ovo je bila jedna od boljih (Colbert 06-Mar-2008).
Kako Colbert zove demokrate; Donk-Quaeda!!

A onakav pokop koji je izveo John Legend na pocetku intervjua se ne vidja cesto;
Colbert: So you have won 5 Grammies? I have 2 Peabodies and 4 Emmys..
Leged: And I was a prom king.
Colbert::

Razgovor o Obami:
Quote:
Colbert:There’s an accusation of, like, there’s a sort of, he’s kind of mixing religion and politics here, there’s a spiritual aspect of what he’s doing - which I’m fine with, ’cause I don’t think we should separate church and state. But there’s a messianic quality to what he’s doing, I mean look at the cover of Rolling Stone right there. ‘A New Hope.’ They didn’t quite finish the angel wings in the background.
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:30   #59
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Tih drugih ljudi ima i u knjizi. A sumnjam da u audio verziji postoji "Fun Zone" na kraju svakog poglavlja.
Dokle si dosao s knjigom, sinoc sam u nestrpljenju jos malo poslusao audio verziju; poglavlje o sport; koje nam preporuca i sto treba izbjegavati. Vrhunski!!!
(handball=tennis for poor people)
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 14:45   #60
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
Pa kud si prije pogledao , zar se torrenti ne pojavljuju teko oko 6h ili nekad cak u 12h?
hm, pa imam colbert report sluzbenu stranicu u rss feedu
__________________
When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
bollocks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.