Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 18:40   #41
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
Eksperata Haaškog tužiteljstva?
Haaško tužiteljstvo koje podignulo optužbu protiv Šešelja tvdi da je u Vukovaru prije agresije ubijeno 150 srba?

Da. Radi se o nalazima koji su ranije korisceni za neki drugi slucaj. Uobicajena sudska praksa u svim sudovima na ovom svetu.
Sta tu ima cudno?
__________________
"E, moj valjani Veli-pašo, nema ovdje više čovjeka, nego gladna fukara i još gladniji begovi. Svačiji će ovo jos biti, a naše, beli, što je bilo-bilo"
Ivo Andrić "Mara Milosnica"
srbIN mirotvorac is offline  
Old 23.03.2008., 18:53   #42
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
Haaski sud je utvrdio da je preko 150 Srba ubijeno prije pocetka rata u Vukovaru.
Opet Del Donte.Izgleda da ona je naljutena zbog neuspjeha sudjenja srbski kriminalaca koji se setaju Srbijom,pa odlucila da optuzuje barem nekoga.
Honesty is offline  
Old 23.03.2008., 19:00   #43
Mozda je pece savest. Pritiskala je samo jednu stranu. Da su svedoci protiv Srba prosli kao oni protiv lidera OVK ne znam kome se sve ne bi zalila. Ovako je samo konstatovala da zastrasuju svedoke i da se ne moze raditi.
Sto nije trazila punu saradnju Albanaca kao uslov da zapadne zemlje na koje je imala uticaj priznaju kosovo?
__________________
"E, moj valjani Veli-pašo, nema ovdje više čovjeka, nego gladna fukara i još gladniji begovi. Svačiji će ovo jos biti, a naše, beli, što je bilo-bilo"
Ivo Andrić "Mara Milosnica"
srbIN mirotvorac is offline  
Old 23.03.2008., 19:05   #44
Quote:
srbIN mirotvorac kaže: Pogledaj post
Da. Radi se o nalazima koji su ranije korisceni za neki drugi slucaj. Uobicajena sudska praksa u svim sudovima na ovom svetu.
Sta tu ima cudno?
Pa jel tebi zvuči logično da te podatke iznosi tužiteljstvo, a ne obrana?
Ako da onda...
__________________
Kad budala postavi pitanje, sto mudraca ne mogu na njega odgovoriti!
balls_of_steel is offline  
Old 23.03.2008., 19:06   #45
Quote:
asusko kaže: Pogledaj post
Haaski sud je utvrdio da je preko 150 Srba ubijeno prije pocetka rata u Vukovaru.
Koliko je zlocinaca odgovaralo zbog toga? Nijedan.

http://www.glas-javnosti.co.yu/clana...skim-zlocinima

- Šta je to nateralo Srbe, vaše dotadašnje komšije da se tako surovo iskale nad hrvatskim sugrađanima na „Ovčari“? - upitao je Šešelj.
- Nacionalna politička strast - iz topa je odgovorio Čakalić.

- A da li je razlog bio u tome što je u opštini Vukovar pre početka rata ubijeno preko 150 Srba od strane pojedinačno pobrojanih hrvatskih zločinaca - Šešelj je pročitao izveštaj haških istražitelja da je više od 150 Srba ubijeno, dok su ostali proganjani, mučeni, zatvarani i da je haški tim o tome uzeo izjave od oko 100 svedoka.
Za te bedastoće koje si napisao kao argument navodiš članak u kojem se čovjek naziva "zagriženi sedamdesetočetvorogodišnji Hrvat" (slobodno pročitaj članak).

Daj ti meni objasni što je to "zagriženi Hrvat", "zagriženi Francuz", "zagriženi Moldavac",....

Da li je te ljude netko zagrizao pa su "zagriženi"? Stvarno ne razumijem što znači biti npr. "zagriženi Talijan"? Ili si Talijan ili nisi.

Kad sam pročitao tu glupost "zagriženi sedamdesetočetvorogodišnji Hrvat" na početku čkanka odmah je bilo jasno da članak ne vrijedi papira na kojem je napisan.
__________________
U životu je važno da ne skidaš pločice sa zida u kupioni!
Korto is offline  
Old 23.03.2008., 19:17   #46
Quote:
Kalasnjikov kaže: Pogledaj post
Otkud ti znas da on zna bolje od mene?
Kalašnjikov, ja sam dakako premlad da mogu reći da sam sudjelovao u događanjima,ali doista o mnogim stvarima u Vukovaru znam dosta...
Bilo je doista desetak ubijanja Srba u Vukovaru, ali po "desetak" mislim na 10-30...
A oni su ubijeni tokom opsade, od toga neki kao petokolonaši i snajperisti...
A kažem ti od 20.000 ljudi u Vukovarskom paklu, njih 5.000 ih je bilo Srba...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 23.03.2008., 19:25   #47
Quote:
Honesty kaže: Pogledaj post
Opet Del Donte.Izgleda da ona je naljutena zbog neuspjeha sudjenja srbski kriminalaca koji se setaju Srbijom,pa odlucila da optuzuje barem nekoga.

.....to i ja kažem! bacila je Srbima crva sumnje jer je upravo na njih ljuta zbog loše suradnje s haaškim tužiteljstvom, pa nek se žderu, pitaju ima li u tome istine!
ionako je rekla da je ostala razočarana suradnjom sa svim stranama na ovim prostorima + Mladić+Karadžić (to joj najteže palo).

Carlina podvala. da u tome ima istine, već bi to Srbi digli na sva zvona, prije g.Carle
KAMA SUTRA is offline  
Old 23.03.2008., 19:32   #48
Quote:
Kalasnjikov kaže: Pogledaj post
Onda daj prilog za izgradnju spomenika.
Ne idi iz krajnosti u krajnost...
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Old 23.03.2008., 19:46   #49
Sramota je da se ne zna za ono što su Hrvati radili prije nego što je JNA napala Vukovar, jer da nije bilo ubistava Srba u Vukovaru niko ne bi slao tenkove na Vukovar. Sad se kao svi prave da je JNA iz čista mira napala grad.

Istina neka izađe na vidjelo.
__________________
What I like to drink most is wine that belongs to others
Diogen is offline  
Old 23.03.2008., 19:51   #50
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
Pa jel tebi zvuči logično da te podatke iznosi tužiteljstvo, a ne obrana?
Ako da onda...
Dokumentacija tuziteljstva su dostupni odbrani u svakoj civilizovanoj zemlji.
Odbrana je trazila da se doticni dokaz iz nekog drugog slucaja uvrsti u ovaj slucaj kao dokaz.
Nista cudno.
Jel treba da ti objasnim jos nesto?
Pozuri spava mi se.
__________________
"E, moj valjani Veli-pašo, nema ovdje više čovjeka, nego gladna fukara i još gladniji begovi. Svačiji će ovo jos biti, a naše, beli, što je bilo-bilo"
Ivo Andrić "Mara Milosnica"
srbIN mirotvorac is offline  
Old 23.03.2008., 20:02   #51
Quote:
srbIN mirotvorac kaže: Pogledaj post
Dokumentacija tuziteljstva su dostupni odbrani u svakoj civilizovanoj zemlji.
Odbrana je trazila da se doticni dokaz iz nekog drugog slucaja uvrsti u ovaj slucaj kao dokaz.
Nista cudno.
Jel treba da ti objasnim jos nesto?
Pozuri spava mi se.
samo ti odi spavat.
__________________
Kad budala postavi pitanje, sto mudraca ne mogu na njega odgovoriti!
balls_of_steel is offline  
Old 23.03.2008., 20:04   #52
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
samo ti odi spavat.
Nadam se da si naucio nesto o funkcioniranju sudova.
__________________
"E, moj valjani Veli-pašo, nema ovdje više čovjeka, nego gladna fukara i još gladniji begovi. Svačiji će ovo jos biti, a naše, beli, što je bilo-bilo"
Ivo Andrić "Mara Milosnica"
srbIN mirotvorac is offline  
Old 23.03.2008., 20:21   #53
Quote:
srbIN mirotvorac kaže: Pogledaj post
Nadam se da si naucio nesto o funkcioniranju sudova.

- Šta je to nateralo Srbe, vaše dotadašnje komšije da se tako surovo iskale nad hrvatskim sugrađanima na „Ovčari“? - upitao je Šešelj.
- Nacionalna politička strast - iz topa je odgovorio Čakalić.

- A da li je razlog bio u tome što je u opštini Vukovar pre početka rata ubijeno preko 150 Srba od strane pojedinačno pobrojanih hrvatskih zločinaca - Šešelj je pročitao izveštaj haških istražitelja da je više od 150 Srba ubijeno, dok su ostali proganjani, mučeni, zatvarani i da je haški tim o tome uzeo izjave od oko 100 svedoka.




gdje se tu spominje tužiteljstvo?
Dali je pokrenut ijedan postupak pred haaškim tužiteljstvom nad hrvatima osumnjičenim za ratni zločim nad srbima u vukovaru? nije!

Ako nije znači da nema osnove ili da nije sprovedena istraga. slažeš se?

Pa iz kojeg je onda drugog slučaja izvučen taj podatak od 150 ubijenih srba?

E...s obzirom da se ovdje radi o šešelju i jednom veoma "uglednom" mediju tvrdnja koja se pokušava provuć je smijurija.

miškec....
__________________
Kad budala postavi pitanje, sto mudraca ne mogu na njega odgovoriti!
balls_of_steel is offline  
Old 23.03.2008., 21:12   #54
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post

- Šta je to nateralo Srbe, vaše dotadašnje komšije da se tako surovo iskale nad hrvatskim sugrađanima na „Ovčari“? - upitao je Šešelj.
- Nacionalna politička strast - iz topa je odgovorio Čakalić.

- A da li je razlog bio u tome što je u opštini Vukovar pre početka rata ubijeno preko 150 Srba od strane pojedinačno pobrojanih hrvatskih zločinaca - Šešelj je pročitao izveštaj haških istražitelja da je više od 150 Srba ubijeno, dok su ostali proganjani, mučeni, zatvarani i da je haški tim o tome uzeo izjave od oko 100 svedoka.




gdje se tu spominje tužiteljstvo?
Dali je pokrenut ijedan postupak pred haaškim tužiteljstvom nad hrvatima osumnjičenim za ratni zločim nad srbima u vukovaru? nije!

Ako nije znači da nema osnove ili da nije sprovedena istraga. slažeš se?

Pa iz kojeg je onda drugog slučaja izvučen taj podatak od 150 ubijenih srba?

E...s obzirom da se ovdje radi o šešelju i jednom veoma \"uglednom\" mediju tvrdnja koja se pokušava provuć je smijurija.

miškec....
Za koga rade Haski istrazitelji?
Rekao bih za tuzilastvo.

Optuznice nisu podignute za mnoge zlocine, prem da je bilo dokaza.
Da li je NATO pilot koji je bombardovao Albanske izbeglice odgovarao?
Nije.

Dobar pokusaj potrudi se jos malo.......
__________________
"E, moj valjani Veli-pašo, nema ovdje više čovjeka, nego gladna fukara i još gladniji begovi. Svačiji će ovo jos biti, a naše, beli, što je bilo-bilo"
Ivo Andrić "Mara Milosnica"
srbIN mirotvorac is offline  
Old 23.03.2008., 21:30   #55
Quote:
srbIN mirotvorac kaže: Pogledaj post
Za koga rade Haski istrazitelji?
Rekao bih za tuzilastvo.

Optuznice nisu podignute za mnoge zlocine, prem da je bilo dokaza.
Da li je NATO pilot koji je bombardovao Albanske izbeglice odgovarao?
Nije.

Dobar pokusaj potrudi se jos malo.......
A za koje to zločine nije podignuta optužnica premda je bilo dokaza?
Ej...nemoj paušalno odgovarat.

U kojem su to sudskom procesu haaški istražitelji ustanovili da je u vukovaru prije rata ubijeno 150 srba pa je to šešelj preuzeo?
__________________
Kad budala postavi pitanje, sto mudraca ne mogu na njega odgovoriti!
balls_of_steel is offline  
Old 23.03.2008., 21:56   #56
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
A za koje to zločine nije podignuta optužnica premda je bilo dokaza?
Ej...nemoj paušalno odgovarat.

U kojem su to sudskom procesu haaški istražitelji ustanovili da je u vukovaru prije rata ubijeno 150 srba pa je to šešelj preuzeo?
Vec sam ti naveo slucaj NATO pilota koji je bombardovao albansku kolonu.


Cesto pravis logicke greske. Optuzbe nema bez istrage, ali istrage moze biti i bez optuzbe.
__________________
"E, moj valjani Veli-pašo, nema ovdje više čovjeka, nego gladna fukara i još gladniji begovi. Svačiji će ovo jos biti, a naše, beli, što je bilo-bilo"
Ivo Andrić "Mara Milosnica"
srbIN mirotvorac is offline  
Old 23.03.2008., 22:03   #57
Quote:
srbIN mirotvorac kaže: Pogledaj post
Vec sam ti naveo slucaj NATO pilota koji je bombardovao albansku kolonu.


Cesto pravis logicke greske. Optuzbe nema bez istrage, ali istrage moze biti i bez optuzbe.
ja tebe konkretno pitam a ti meni hipotetski odgovaraš.
za koji je slučaj bilo dokaza o zločinu a postupak nije pokrenut?

I ne pitam te za NATO pilota nego za haaški sud.

i Haag nije nadležan za američke vojnike btw.
__________________
Kad budala postavi pitanje, sto mudraca ne mogu na njega odgovoriti!
balls_of_steel is offline  
Old 23.03.2008., 22:10   #58
Quote:
Diogen kaže: Pogledaj post
Sramota je da se ne zna za ono što su Hrvati radili prije nego što je JNA napala Vukovar, jer da nije bilo ubistava Srba u Vukovaru niko ne bi slao tenkove na Vukovar. Sad se kao svi prave da je JNA iz čista mira napala grad.

Istina neka izađe na vidjelo.
Kažem u Vukovaru je ubijeno manje od 30 Srba od strane Hrvata a izvam borbi, od toga pola snajperisti,a svi su ubijeni nakon Borovoa Sela, općenito za vrijeme opsade,ne prije...

A te laži pričajte nekome drugome...
Ni nacisti nisu koristili ovakva opravdanja,a vi 91' niste bili bolji od njih, nego samo manje učinkoviti...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 23.03.2008., 22:11   #59
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
ja tebe konkretno pitam a ti meni hipotetski odgovaraš.
za koji je slučaj bilo dokaza o zločinu a postupak nije pokrenut?

I ne pitam te za NATO pilota nego za haaški sud.

i Haag nije nadležan za američke vojnike btw.
Pogledaj statut Haskog tribunala. Nadlezan je za ratne zlocine na teritoriji ex-yu.
Sam americki predstavnik u savetu bezbednosti je glasao za to.

Zasto je onda vodjena istraga protiv NATO?

Sam predstavnik Nato je potvrdio zlocin.

Dokaza je bilo, istrage je bilo nije bilo optuznice.

Zadovoljan?
__________________
"E, moj valjani Veli-pašo, nema ovdje više čovjeka, nego gladna fukara i još gladniji begovi. Svačiji će ovo jos biti, a naše, beli, što je bilo-bilo"
Ivo Andrić "Mara Milosnica"
srbIN mirotvorac is offline  
Old 24.03.2008., 06:00   #60
Quote:
bigfoot kaže: Pogledaj post
Naravno. Sreca da niste hteli. Iako ste mogli.

Hvala, braco Srbi sto ste izbombardirali 70% Hrvatske, a ne 100%.
Jedna stvar mi nije jasna.Ja mogu da razumem opstu mrznju ali ne mogu licnu.Ovde ako bilo ko kaze bilo sta npr. neki bolesnik koji mrzi hrvate ili neki npr.normalan lik vi ce te isto da reagujete i na jednog i na drugog.To nije u redu.
staljin83 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.