Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2010., 20:03   #41
meni je čisto oke serija. pratit ću je koliko god budem mogao.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 20:34   #42
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
I meni isto. Dok se ne kreće mi je sasvim OK u ulozi, ali kad počne hodati mi je k'o klinjo koji jaaaaako neuvjerljivo izigrava tough guya.
E da, upravo to. Al gleda se ovo, gleda
kimster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 22:04   #43
za sad,jako dobro..
pratim dalje,ukoliko ću biti u mogućnosti,jer su genijalci sa HRT-a uspjeli staviti ovo i Mad Men skoro u isti termin i to subotom,kad imam neku naviku izaći van,a kako još nemam snimalicu koja istovremeno može snimati dva programa,sve mi se čini da će mi biti nezgodno pratiti obje.. i,narafno,repriza nema,niti Mad Men,niti Sinovi se ne repriziraju u neko doba noći kao što je to slučaj sa serijama preko tjedna..
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 09:50   #44
Meni pilot nije bio niš spešal, ali srećom 2. epka koja je odmah išla iza 1. je spasila stvar! Svidjela mi se fora s krađom leševa i malo su sporedni likovi dobili više prostora...Cure su mi super duper - konačno show s jakim ženama! Gemma i Maggie Siff
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 19:02   #45
Serija je odlična, glumci su super, a onaj plavi je komad i pol
Borealis000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 19:30   #46
pogledat će se serija...pa ćemo vidjet dalje
__________________
…srce nakit ne voli
voli tebe, trebaš mu da preživi…
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 21:27   #47
meni je isto glavni glumac hawt
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 14:07   #48
Jedva čekam Henryja Rollinsa u drugoj sezoni!
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 17:19   #49
Ok, navukao sam se, motori, pucnjave, komadi....prava razbibiriga

Naravno, termin je tipično HRT-ovski.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 21:16   #50
Sinoć prvi put gledala.
Plavi tip me podsjeća na Brada Pitta.
Vođa bande je u Imenu ruže glumio onog degeneričnog svećenika- svinjicu pa ga ne mogu ozbiljno s'vatit'.
Peggy je zakon, mislim da je ona pravi vođa ( po onoj: iza svakog uspješnog frajera stoji-žena).

Ak' sam dobro skužila, sve je prožeto nekim crnim humorom.
Ne kužim jedino s kim bih se trebala poistovjetit', mislim, kao pravdoljubiva, neosuđivana građanka i 'Rvatica)?
S doktoricom?

U svakom slučaju, gledat ću.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 23:56   #51
svaki put im je termin za ovu seriju sve gori, još će ju puštati u 3 ujutro

istina je da su krvavi i brutalni, ali svejedno

charlie hunnam je totalno podcijenjen glumac inače... u ovoj seriji je fenomenalan... a tek što je hooot....

jel zna netko hoće staviti odmah i drugu sezonu poslije prve? iako sumnjam...
Borealis000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 01:59   #52
Quote:
Borealis000 kaže: Pogledaj post
svaki put im je termin za ovu seriju sve gori, još će ju puštati u 3 ujutro

istina je da su krvavi i brutalni, ali svejedno
Serija mi se sviđa. Slažem se terimini su loši, zadnju epku nisam gledala...Stala sam kad je došao onaj FBI lik koji je očito nekako povezan s doktoricom.
Bi li netko bi tako dobar da mi prepričao što je bilo dalje.
Inače moram priznat da me iznenadila odluka HRT-a da pušta 2 epke za redom.
Aquanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 10:11   #53
zivio internet i torenti ne mogu ja cekati sedam dana pa sam se bacila u skidanje epizoda unaprijed.
za mene je najzajebaniji lik mama gemma. ta sta zamisli to ce i da bude. vec slutim razne tajne koje ce da isplivaju vremenom, a kojima je ona kumovala.

Aquanna, evo ti pa citaj http://www.tv.com/sons-of-anarchy/pa...de_recap;recap
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 10:16   #54
Ove 2 epke su bile ZAKON! Gemma zlo zapakirano u dobro - prvo me oduševilo kako je mami od one silovane cure objašnjavala da nemreš sve pomesti pod tepih i da sranja uvijek izađu, pa kak je doktorici dala gančinu i istovremeno joj zaprijeitla da se drži podalje od njenog sina
Priča o spajanju bandi izvrsna - jedva čekam da vidim kaj bu dalje...osim ako HTV ne počne prikazivati to iza ponoći, onda odustajem
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 16:09   #55
btw, serija je navodno blago temeljena na hamletu, pa je zabavno povlacit te neke paralele za sekspir-fanove.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 02:04   #56
Hamlet? Pa, ima neke logike... Onaj očev duh koji se pojavljuje kroz tekstove koje Jax čita... Znači da je Ron Pearlman zli stric? A doktorica Ofelija? Pitam se tko će onda biti Fortinbras?

Ma, ovo je prije svega vestern. Onaj sukob u Nevadi bio je poput obračuna kod ok corala. Nadam se da će serija zadržati kvalitetu.
__________________
Send the robber barons straight to hell
zak fatalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 01:26   #57


Brutalno uklanjanje tetovaže
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 02:38   #58
^ Prebrutalno, sve me leđa peku kad se sjetim.

Odlične scene s Gemmom večeras.

Hunnam. Gledala sam ga u Huliganima, kao što je netko već napisao, totalno podcijenjen glumac.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 11:37   #59
Serija je super, jedina serija koju pratim. Inače ne gledam baš tv, ali ova mi je baš sjela.
Ovaj plavušan je dooobar, ne mogu ga usporediti sa Bradom.



http://www.imdb.com/name/nm0402271/

Zadnje uređivanje Vodenna : 10.10.2010. at 11:46.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2010., 12:04   #60
naravno da se ne može usporediti s pittom, jer je hunnam puuuno bolji

nisam nikad upotrijebila ovu riječ za neko muško... ali ovaj plavi je prekrasan ljepšeg tipa u životu nisam vidjela...

anyway, jučerašnje epizode: onaj sa poremećajem u hlačama i gemmino mlataranje sa skateboardom su bili
Borealis000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.