Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2010., 23:37   #1
Question Trazim objasnjenja

Pozdrav svima imam par pitanja pa se nadam kojem dobrom savjetu??? Bila sam kod ginekologa u petak nazalost nisam trudna. U braku sam vec tri godine i nikako da se desi to divno cudo. Ginekolog mi je dao mi je recept za DUPHASTON i rekao da kupim PRIMA LH TEST Moje pitanje je sta su ubiti te duphaston tablete jer po forumima svasta pise ubiti da ih uzimaju svi i trudnice i koje zele biti trudne (kao ja) i zene u menopauzi ...... i zanima me taj prima test dali je to slicno onome bebymaybe i koliko košta (prima test)
bauha4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 00:13   #2
Koja ti je dijagnoza, odnosno što ti je ustanovljeno UZV-om, hormonalnim statusom i ostalim pretragama?
Nije valjda da ti ginekolog to tek tako daje bez svih potrebnih pretraga?

Evo ovdje ti sve piše o tabletama

Imaš neka iskustva već na topicima PCOS (policistični jajnici), Endometrioza i sl.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 22:36   #3
doktor mi je samo napravio unutarnji ultrazvuk kaze da je sve u redu a menstruacija mi je uredna svakih 28 dana rekao je da probam s time i da se nada da se vidimo uskoro ako ne da dojdem do njega u devetom mjesecu. Moram piti dve tablete dnevno nakon ovulacije deset dana dao mi je dvije kutije
bauha4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 22:39   #4
e da rekao je da s tim tabletama ubiti trebam povecati kolicinu zutog tijela i to je to
bauha4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 02:03   #5
Probaj s time. Držim fige.
Ali možda bi isto trebala vadit hormone, čisto da imate potpuniju sliku i da ste sigurni da sve štima.
Sretno
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 19:34   #6
Bilo bi dobro da superug napravi spermiogram, možda su njegovi malci slabi plivači. sretno
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=t99KH0TR-J4
kordica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 21:26   #7
Quote:
bauha4 kaže: Pogledaj post
doktor mi je samo napravio unutarnji ultrazvuk kaze da je sve u redu a menstruacija mi je uredna svakih 28 dana rekao je da probam s time i da se nada da se vidimo uskoro ako ne da dojdem do njega u devetom mjesecu. Moram piti dve tablete dnevno nakon ovulacije deset dana dao mi je dvije kutije
Zaboravih reći da se neke stvari ne mogu vidjet ultrazvukom, zapravo ne mora biti ništa posebno, a menstruacija može bit uredna. Ali istodobno može koji hormon štekat. Zato je dobro napravit hormonalni status da znate i ti i ginekolog na čemu ste.
I naravno, muž neka obavi spermiogram
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 21:30   #8
puno hvala na savijetima muz je vec napravio spermiogram i sve je ok
nadam se da cu se drugi put javiti s boljim vijestima do tada drzite mi fige
bauha4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 00:57   #9
Držimo

javi obavezno bude li vijesti
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.