Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 13:10   #4641
Pozdrav,

imam pitanje ako mi netko može pomoći..

Gdje u Varaždinu mogu otići na dresuru s pesekom ili ako netko zna nekog tko psa uzima k sebi na neko vrijeme dok dresura traje???

Zvala sam KDV al oni nemaju ništa prije proljeća a to mi je prekasno!!
__________________
What doesn´t kill me, makes me stronger!
All4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:14   #4642
Quote:
All4us kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam pitanje ako mi netko može pomoći..

Gdje u Varaždinu mogu otići na dresuru s pesekom ili ako netko zna nekog tko psa uzima k sebi na neko vrijeme dok dresura traje???

Zvala sam KDV al oni nemaju ništa prije proljeća a to mi je prekasno!!
Probaj pitat ovdje: http://hotelzapse-aurora.tk/
Horvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:43   #4643
Hvala, zvala sam i ne rade dresuru al super bude nam došlo to da ju imamo gdje ostaviti kad bude trebalo.
Blizu nam je a nisam uopće znala za taj hotel.
Hvala
__________________
What doesn´t kill me, makes me stronger!
All4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 19:18   #4644
Ima nekog zainteresiranog da idemo skupa koncert siddharta petak 31.10 kod Ptuja?
__________________
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
bianconeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 00:42   #4645
Stomatolog pomoc hitno

Pozdrav.

Molim sve koji znaju koji su dobri stomatolozi u Varaždinu da mi preporuče nekoga.

Po mogućnosti da mu je ordinacija udaljena najviše 30-40min pješke od glavnog trga, ali ako znate nekog dobrog dalje može isto preporuka.

Preferiram nekog dobrog privatnog stomatologa da što prije dođem na red i brže riješim probleme.

Molim vas za iskrene preporuke i pomoć.
Ne znam kome da se obratim,a ne želim otići prvom kojeg mi izbaci google ,ne smatram da svi dobro rade taj posao, pa želim iskrene savjete i iskustva.


Ocekujem odgovore, može i u poruke )

Hvala unaprijed i lijep pozdrav!
la-woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 08:37   #4646
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Automehaničar u Pušćinama, nasuprot Bernarde, 35 kn/guma. Isto takav u Ruđera Boškovića.
Geiger i Gumiimpex su puno, puno preskupi.
Hvala na odgovoru. Zaboravila sam napomenuti da nam trebaju i nove gume pa je tu ključna razlika u cijeni i dalje preporuke na iste ili?
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 08:44   #4647
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Zaboravila sam napomenuti da nam trebaju i nove gume pa je tu ključna razlika u cijeni i dalje preporuke na iste ili?
Ne. Kod tih ljudi ne možeš kupiti gume.
Gume ti ne najbolje otići kupiti u Sloveniju, rebima tamo:

http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/hr/

Kod nas nikako nije isplativo kupovati gume.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 15:40   #4648
Quote:
la-woman kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Molim sve koji znaju koji su dobri stomatolozi u Varaždinu da mi preporuče nekoga.

Po mogućnosti da mu je ordinacija udaljena najviše 30-40min pješke od glavnog trga, ali ako znate nekog dobrog dalje može isto preporuka.

Preferiram nekog dobrog privatnog stomatologa da što prije dođem na red i brže riješim probleme.

Molim vas za iskrene preporuke i pomoć.
Ne znam kome da se obratim,a ne želim otići prvom kojeg mi izbaci google ,ne smatram da svi dobro rade taj posao, pa želim iskrene savjete i iskustva.


Ocekujem odgovore, može i u poruke )

Hvala unaprijed i lijep pozdrav!

Moja preporuka je Ružica Radović, D. Cesarića 112, Vžd.
Ja sam s njom prezadovoljna...
__________________
What doesn´t kill me, makes me stronger!
All4us is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 08:16   #4649
danijela benkus. samo sto je ona udaljena 30ak minuta autom u ivancu ima ordinaciju.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 09:46   #4650
Trebam autolimara
Imate kakve preporuke?
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 12:15   #4651
Autolimar rutić u zagrebackoj (y)
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 16:28   #4652
Hvala
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 16:10   #4653
Pomoć u snalaženju

Pozdrav svima.

Budući da nisam iz ovoga kraja, zanima me sljedeća stvar. Naime, krajem tjedna moram isporučiti jedno popravljeno računalo, međutim, nemogu nigdje pronaći adresu. Naime, zanima me gdje se u mjestu Jalžabet nalazi poduzetnička zona, preciznije ulica Marka Mlinarića.

Dakle, zanima me kako ondje doći od željezničkog kolodvora i/ili autom (pretpostavljam glavnom cestom za Trnovec). Budući da nisam odavde, svaka informacija bi mi dobro došla. Hvala.
coco-bill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 21:13   #4654
Poduzetnička zona Jalžabet se uopće ne nalazi u mjestu Jalžabet, samo je na području općine pa se zato tak zove.
Mislim da se ne može drugačije nego autom, e sad di je baš ta ulica ne znam jer su sve nove; ali zona ti se nalazi lijevo od naplatnih kućica ako ideš na autoput.



Znači na slici je ovo plavo zona Jalžabet, ovo crveno skroz lijevo dolje je Lumini, uglavnom ispod tog plavog se vidi čvor autoceste kod naplatnih, a za sve ostalo tu je google maps.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 14:49   #4655
Coco bill ako ideš s strane grada od željezničke onda ideš prema gornjem kućanu i onda u kućanu skreneš desno i onda prije nadvožnjaka skreneš lijevo u ulicu marka mlinarića i onda se voziš samo ravno do odredišta. Nadam se da sam pomogla
__________________
<3<3<3https://www.youtube.com/watch?v=Crrbr5UWT1Y<3<3<3
Tammyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 10:41   #4656
Pozdrav!
Može li mi netko na karti označiti gdje je otprilike stanica gradske linije 4A Črnec-Turčin?

A može i željezničku u Turčinu, hvala.

Zadnje uređivanje titanika : 11.11.2014. at 10:51.
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:14   #4657
Može preporuka restorana u Varaždinu?
Ne patim od "domaće kuhinje" jer mlince, krvavice i zelje jedem i doma, tako da mi je bitno da je hrana ukusna.
Također, zanima me jel se plaća parking nedjeljom ili mogu mirne duše parkirati i bliže centru?
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 15:07   #4658
Ja bi ti preporučila Angelus u Stepinčevoj ulici, Verglec u Kranjčevićevoj ulici, Santa mariu u Optujskoj ulici ali ako hoćeš ići malo van Varaždina preporučila bi ti Varaždinbreg ili ti ga "Češljaš"i Zlatne gorice na Varaždin bregu. U Varaždinu nedjeljom se ne naplaćuje parkiranje tako da se bilo di može parkirati osim u podzemnu garažu jer se tamo i nedjeljom naplaćuje parking 5 kn/sat, a Santa maria i Zlatne gorice imaju svoje parkiralište kao i Češljaš samo on ima malo parkiralište ispred restorana, a može se parkirati preko njega kod konzuma. Nadam se da sam pomogla
__________________
<3<3<3https://www.youtube.com/watch?v=Crrbr5UWT1Y<3<3<3
Tammyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 17:20   #4659
RESTORAN ZVONIMIR Varazdin


(Ako nas čitate, volimo vas puno, mislimo svaki dan na vas i falite nammm!!!) <3 <3 <3


Sent from my iPhone using Tapatalk
MissAnabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 20:18   #4660
preporuka za restoran, mala hiža u mačkovcu kraj čakovca.
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.