Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2011., 10:46   #41
pogledala pilot i neću više gledati
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 18:05   #42
Druga epizoda je puno bolja od prve, a koliko vidim i najava za treću nije loša... Kao što rekoh to mi je više serija za ljetni termin, istina žanr je za sebe ali previše je dobrih serija tako da bi ovo moglo na led do daljnjega...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 16:32   #43
Dakle imamo Grimm, American Horror story i onu treću koju sam danas komentirao.
Koja je najbolja?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 18:45   #44
Ne znam koja ti je treća, al meni su ove obje koje si naveo poprilično loše
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 20:38   #45
pogledao sam trailer,pogledat ću ove prve 2 ep što su izašle,meni bi ovo moglo biti dobro...po vašim komentarima rekao bih da ne mislite isto??i zna li netko kakva je gledanost?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 16:59   #46
Dobili su punu sezonu od 22 epizode.

Quote:
NBC has given freshman drama Grimm an order for an additional 9 episodes, making for a full season of 22 episodes ordered.

NBC has also announced that Grimm will air on Thursday, December 8 at 10pm, but it still scheduled to air a new episode on Friday, December 9 and beyond. Perhaps sort of a one time tryout for the big leagues away from the Friday scripted show minors.

This should come as no surprise to anyone paying attention to the ratings. After stabilizing it's ratings with last Friday's 1.6 I wondered if a full season order might not be right around the corner. Both the Bubble Watch and Renew / Cancel Index currently predict Grimm is more likely to be renewed than canceled for another season.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:49   #47
Pogledala sam prvu i pola druge epizode, totalni fail..
A baš sam se veselila ovoj seriji, možda joj dam još jednu šansu kad se skupi više epizoda..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 02:11   #48
ja sam prve dvije pogledao druge dvije stoje skinute i čekaju ne znam ni sam šta, bolje vremena valjda
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 02:37   #49
Gora vremena, kad ne bude ništa za gledati pa ti se i Grimm učini dobar
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 02:41   #50
Quote:
Violet Hill kaže: Pogledaj post
Gora vremena, kad ne bude ništa za gledati pa ti se i Grimm učini dobar
ee, baš tako nešto

a sad će puno toga na pauzu preko Božića, pa se možda i uhvatim toga
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 02:44   #51
Da pauza, ona mi je uvijek za pohvatat zaostatke nekih serija koje ne pratim redovito, možda i Grimm dođe na red..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 16:31   #52
Ovo je bila jedna od serija koje sam jedva cekao pocet gledat. Pilot mi je bio ok, gledljiv, malo je bilo previse toga u epizodi, malo nerealnih stvari ali dovoljno je bila epizoda dobra da pogledam i drugu.

Druga je ostala na potpuno istoj razini kao i pilot, mozda cak i malo lošija. Gledljivo, nisam pomislio da u bilo kojem trenutku prekinem sa gledanjem, ali opet pomalo dosadno i predvidljivo.

Treću epizodu sam skinuo ali ne da mi se pogledati . . .kao sto ste vas dvoje iznad mene vec rekli - kad dođu gori dani
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 21:02   #53
Pogledala sam prve dvi i nije mi loše samo me drži osjećaj da bi se mogla pogoršati.
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 16:04   #54
Treća epizoda je odlična!

Morate nastaviti gledati. Najbolja epizoda do sada.

Samo mi nije jasno kada on moze vidjeti da netko nije čovjek, a kad ne može?

SPOILER :

Npr onaj pčelar nije covjek, a on je razgovarao sa njim pa nije ništa primjetio.
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 23:45   #55
A kad izlazi peta ?? Gledam po torrentima i ništa.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 16:13   #56
Pogledali prvih 6 epizoda,jako,jako nam se sviđa, jedino me malo živcira što se lik previše ponaša kao policajac,a premalo kao lovac na demone,ali dobro,tek je počeo
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 14:10   #57
Jutros odgledao prve dve epizode i... green light/zeleno svetlo ili drugim recima serija mi se svidja i nastavljam da je pratim.

Serija je bas po mom ukusu i nadam se da ce ostati dobra i u narednim epizodama.

Neko rece druga ep nije bila nesto ha gde nije meni je bila dobra isto kao i prva. Vidim @Halloween kaze da je treca najbolja te je upravo skidam, kao i ostale ep pa kad ih sve skinem bacam se na gledanje.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 13:46   #58
BeeWare (#1.3) & Lonelyhearts (#1.4)

Nocas odgledao 3 i 4 ep i obe su bile vrlo dobre !

Treca ep, s pcelama, stvarno predobra ali meni su sve cetiri, koliko sam ih do sada odgledao bile na istom nivou. E sad svar je ukusa kome ce se koja ep vise svideti.
Definitivno sam se navuko na ovu seriju. Za sada nemam negativnih primedbi, videcemo na dalje. Danas cu gledati ep 5 i 6.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 19:30   #59
Odgledao sam svih 11 epizoda i samo mogu reci da mi je serija bas bas dobra. Jedva cekam novu ep 24.2.

Jos da dodam da su svih 11 epizoda odlicne i ni jedna nije slaba.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 11:31   #60
ja isto gledam sve....ali nisu mi tako sve super i sve odlicne....dapace, nekako su mi i ispod prosjecne...ali sam se navukla....i eto...gledam
Krešencija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.