Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2011., 21:38   #61
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Bar smo saznali Brodyev motiv.
Istina, totalno pranje mozga na kvadrat... I meni je palo na pamet da je ovaj namjerno žrtvovao sina... Baš me zanima koji je Walkerov motiv...

I da, malo mi je bezveze što su ga onako napali na parkiralištu, mislim, vjerovatno bi dobrovoljno pristao kada bi mu rekli tko ga treba
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:55   #62
Sada će onaj diplomat sisati kite u paklu, njami, njami, njami…. Dobra epizoda iako bi volio da prebace u drugu brzinu, postaje mi nekako presporo….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 12:39   #63
Meni je ova epizoda također djelovala usporenije od ostalih, ali mislim da je to zatišje pred buru. Živo me zanima tko je doušnik iz CIA-e, Saul?

I odnos Carrie i Brodya je interesantan, s tim da se čeka kad će Carrie napokon prolupati, a to bi također moglo biti uskoro. Imam osjećaj da su Walkera stavili tu da napravi malo nereda, da sve bude usmjereno prema njemu dok Brody u biti ima glavni zadatak i najvažniji u svemu tome.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:02   #64
Doušnik je potpredsjednik

Ima smisla.

Bio je tamo i gledao cijelu akciju. On dovede Brodya, ovaj krkne predsjednika i voila sad je on predsjednik

Još kada Saul kaže da doušnik definitivno postoji, kadar se prebaci na telku i na njoj...podpredsjednik
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 16:06   #65
Ja isto mislim da doušnik nije Saul, pošto već dugo pratim svakakve serije, ono što sam "naučila", nazovimo to tako, je da je uvijek kriv onaj za kojeg se najmanje nadaš, tj. na koga dokazi isprva najmanje upućuju baš s tom svrhom da te navedu na krivi trag i da posumnjaš u krivoga, a automatski je s tim i element iznenađenja veći kad se sazna prava istina, tako da mislim da definitivno nije Saul
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 16:38   #66
Ja i dalje tipujem na Saula, jer ni iz daleka nije objašnjeno kako je Brody prevario poligraf ni tko je dao zatvoreniku žilet, a Saul i Brody su jedini kandidati. Brody definitivno nije bio u prilici sabotirati mašinu.
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 18:11   #67
Ja još uvijek stavljam na Brodya (koef. 1.05)
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 18:26   #68
Još jedna teorija sa facebook stranice Homelanda

Has anyone thought maybe they want Brody into office so that walker can get revenge and try to kill Brody? Because they made Brody think he killed walker so now for some reason they might want to turn walker on him....idk just a thought
Isadora Cadaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:36   #69
Joj koja serija luđačka

Jedva čekam finale
Organic_Shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 22:24   #70
Konačno sve sjeda na svoje mjesto, izgleda da se nisam prevario u vezi Brodya… No nekako me ne bi iznenadilo da je on samo dio plana, možda neko odvraćanje pozornosti… Naizgled mi se čini sve prejednostavno, ili jednostavno predobro čitam… No bilo kako bilo prema najavi finale sezone bi moglo biti zanimljivo…

Šteta što je Carrie pukla ko kokica, te su je sada onemogućili za daljnje djelovanje unutar agencije i kako se čini njezina će se uloga svesti na plakanje i obožavanje Brodya… No nekako mi se čini da će shvatiti u zadnji tren i pokušati na silu ispraviti stvar, možda pucanjem u Brodya prije nego aktivira bombu…

I da, malo mi je bilo nepotrebno ono sa Brodyevom kćeri, mislim Brody se ponaša čudno od kada je došao a ono njezino njuškanje sa vrijeme puta mi je bilo naivno, kao da sumnja da je ne znam alien… Ok ono na snimci je bilo skery al opet….
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 03:09   #71
Koja luda vožnja u ovoj zadnjoj epki...

Gluma glavne glumice 5/5

Čeka nas zanimljivo finale....
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 04:15   #72
baš bezveze kraj
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 03:22   #73
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Gluma glavne glumice 5/5
Stvarno je to dobro odradila...
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 00:22   #74
Nemam ideje tko bi špijun mogao biti, al jedva čekam finale.
Sudo_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 11:09   #75
.....

Zadnje uređivanje tomi0806 : 19.12.2011. at 11:37.
tomi0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 18:27   #76
Oh koje li serije. Cijela zadnja serija je zakon. Zadnja scena, bolesno dobra. I panic room. Ja doslovno nisam disao kad sam je gledao.
BulletProofSoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 22:28   #77
Finale je bilo panično… Dobre su one scene pripreme a pogotovo u „Panic Room“ a opet nekako je bilo logično da se ne bude raznio… He i kako je fora ubiti da on nije znao da je crnjo živ, imali su odvojene zadatke a opet jedan „ovisan“ o drugome..
I sada gle sapunice; kako se je Carrie sjetila da je Broddy u snu spomenu ime od maloga. I sada kada se probudi nakon terapije ne bude se ničega sjećala, a kladim se da će i dalje sliniti za Broddyem

....Do druge sezone
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:11   #78
I dalje mislim da je ovo najbolja serija ove sezone.

Stvarno nema šta.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 01:44   #79
Lagano razočaravajuće finale, nekako sam se nadao da će raznjeti. No ajd, otvara mogućnosti za nove twistove u sljedećim sezonama.
__________________
I don’t suffer from insanity, I enjoy every minute of it
Chapter_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 02:37   #80
Mali antiklimaks nakon što je Brody odustao, ali svejedno...

Vrhunska serija, fantastična gluma, snimljeno fenomenalno...

Uvjerljivo najbolja nova serija ove sezone. Ako uspiju održati ovaj nivo kvalitete u drugoj sezoni - svaka čast!
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.