Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2012., 11:35   #401
Da, i ja sam pazljivo gledala datum i uspjela ulovit, May 1914 . Osim toga sam pol epizode provela na telefonu, pa nisam uspjela pohvatat ono sve pred kraj kako treba. Ja bi bas volila da otpuste Bransona, pa da vidimo kako ce se to vrla buntovnica snaci sama
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 13:52   #402
aaaawwwwwwwwww
kak su slatki Maryy i Matt

Sybil je zakon. A stara grofica kad je rekla da će njoj muž reći kak treba razmišljati

Super mi je što se i Edith nekom svidla..

Cijela serija mi je mrak... ALI mi fali nešto... ko da su rezali kadrove...

Recimo fali mi scena kad Matt stvarno zaprosi Mary... onak... to okosnica cijele serije i oni prikažu samo poljubac i poslije kak Mary prepričava mami sve...

ili mi recimo skroz višak kak Sybil zaljubljeno gleda u Matta... ok da se malo Mary trgne... ali zapravo je to skroz višak...

Ana i Bates mi još uvijek ne sjedaju kao par... više kao tata-kćer odnos...

A i Daisy se bude već opametila valjda

i tak... jedva čekam finale
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 16:04   #403
Još će se Edith prva udati
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 16:32   #404
daaa

i da ... mogueć da bude nekaj s vozačem i Sybil.. maklar mislim da bi se sljedeća sezona mogla vrtiti oko njenog predstavljanja u Londonu jel... jer se to puno spominjalo u ovoj seriji...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 17:04   #405
Ne znam baš da će im biti do sezone u Londonu ako rat počne
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 17:06   #406
Istina, bilo mi je skroz čudno kad je Mary rekla Cori da ju je Matt zaprosio. Em što je ekstremno brzo (nakon prvog poljupca), em što nisu prikazali nešto tako bitno.. Al valjda to očito ne bi trebao biti big deal, čim nisu prikazali
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 18:23   #407

Jedva čekam drugu sezonu.



Drago mi je što je Edith dobra s Anthonyem jer su Cora i Robert bili okrutni kad su rekli da će ih njegovati po stare dane.

Još uvijek mi smeta prevelika dobna razlika između Anne i Batesa, ali stvarno mi je drago što su se oni udrućili protiv one odvratne O'Brien i ljigavog Thomas. Shvatila sam da je ona više zla od njega jer ona sve smišlja, a Thomas ju samo sluša. Slažem se s Mikeyem jer stvarno ne vidim razlog zašto ga njih dvoje već dvije godine muče.


I meni je falio taj trenutak kad Matthew zaprosi Mary, ali u redu. Drago mi je što se opet nekako pokrenula njihova priča i što Mary više nije tako hladna.


Lady Violet je svaki put sve bolja s njenim izjavama.






Predivne su ovdje sve tri, pogotovo Edith jer mi se baš sviđa ova frizura.
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 18:33   #408
^ Edith izgleda najbolje na slici.
Sparkly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 18:51   #409
ne znam je li zbog matta i mary, ali ovo mi je dosad najbolja ep. istina da me prepade ono sa sybil što se ona na tren namjerila isto na matta, ali prođe i to brzo. valjda će sad na vozača krenut.

daisy, bogu hvala, sebi dođe i skonta neke stvari. možda i bude nešto između nje i williama ako njemu umre stara pa ga ona krene tješit

ono dvoje, thomas i o'brien, koliko god iritantni bili toliko su potrebni u seriji jer se svi iz obitelji predobro odnose prema posluzi pa bi falilo negativnosti da nema među slugama netko naopak.

lady violet mi je i dalje zakon skoro joj je svaka izjava za past sa stolice

i tako. drama živa od serije, sjedne mi nedjeljom samo tako.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2012., 18:52   #410
Edith izgleda sjajno na toj slici!
Iako, sve tri su prelijepe tu..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 08:43   #411
zakaj vam ne smeta dobna razlika između edith i tog njenog anthonya, a kod Batesa i Anne smeta

velim, i meni ne paše njihova ljubavna priča, ali ne toliko zbog godina nego više jer se cijela priča razvijala na način koji me nije vodio k njihovoj ljubavi nego više otac-kćer odnosu...

i da, divne su seke na ovoj slici
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 09:47   #412
Ala, tražim juče ovaj gif do iznemoglosti

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:27   #413
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
ne toliko zbog godina nego više jer se cijela priča razvijala na način koji me nije vodio k njihovoj ljubavi nego više otac-kćer odnosu...
Da, može biti da je meni isto to. Inače nemam problema s razlikom u godinama.. LOL
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:29   #414
Meni je najveći problem kod to dvoje što mi on izgleda kao bucmasti dobrodušni čikica kojeg je svima žao i nikako mi ne paše da bude s nekim u vezi
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 13:32   #415
Nemoj tako... i dobrodušni čikice need some luvin'
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 16:05   #416
Evo nakon više epizoda,hm visoko budžetna sapunica,radnja nikakva ali štio se tiče ostalog standardno na visini kod engleza
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:30   #417
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Evo nakon više epizoda,hm visoko budžetna sapunica,radnja nikakva ali štio se tiče ostalog standardno na visini kod engleza
I opet je najkvalitetnija serija što se trenutno prikazuje.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 20:42   #418
Bila je dobra epka.....

Sybil mi je najdraža od 3 sestre, zbilja je dobra,optimistična i još borac za prava žena

Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post


Kad sam kod Edith.. njezino pismo je očito izazvalo salvu tračeva po Londonu.. super je bilo kad je Violet pitala Coru što je od svega toga istina. Violetin lik se baš jako razvio u zadnje dvije epizode. Prvo je predala nagradu onom starcu, a sad je uspjela prevazići skandal da je Mary spavala s Pamukom, te onda još i prikrila njegovu pravu smrt.. i sad još pokušava zataškati sve. Fora je bilo kad je rekla da će uvijek biti neki talijan koji će ju htjeti
Da,Violet i talijani te naravno njene izjave



Cora i Robert Shvatila sam još u prijašnjim epkama da Cora najviše voli Mary, ali zbilja su nekad nepravedni prema Edith, ne shvaćam zašto se ona ne bi mogla za nekoga udati

Thomas i O'Brien Oni se zbilja nikada neće promjeniti


Dobro da se Daisy opametila,nije ona kao Thomas i O'Brien


Već je kraj sezone
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 23:02   #419
greška ili kod BBC-a ili kod naših prevoditelja - ne može biti Turska, kad Turske nema, može biti jedino Otomansko Carstvo
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 01:59   #420
Meni su Bates i Anna baš dražesni zajedno.

Kako ga ona samo brani i drži mu stranu, voli ga od kad ga je prvi put ugledala i gotovo.
I on voli nju.
Stari prdonja.

Jedini problem koji imam, al' to je skroz subjektivno, da mi taj glumac zbilja izgleda kao pijanac.


Nego, khm, ta-daaaa

žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.