Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2012., 22:36   #1
Unhappy Dečko već mjesecima dovodi bivšu u naš krevet

Živim s dečkom već 2 godine i nedavno sam mu nosila mob sa popravka i dok sam gledala da li sve funkcionira pogledala sam i smsove što inaće ne činim ali eto.. ovaj se put dogodilo. I našla sam smsove njegove ''bivše'' seksualnog sadržaja.. nisam se mogla suzdržati i sve sam ih pročitala te iz njih zaključila kako ona već mjesecima dolazi kod nas dok sam ja na faksu i seksa se s njim. Nisam mogla vjerovati, a ne znam kako da dečku kažem da znam. Još sam je prije par dana srela u blizini naše kuće kad sam se vraćala doma.. toliko se zbunila da mi je slagala da je bila tu kod neke frendice. Znam da se to događa već preko pola godine ali ja ne znam što da radim, ne mogu ga ostaviti jer ga previše volim a sve mi to jako smeta.. ne mogu ni spavati više u našem krevetu sada kad znam što se sve u njemu događa..
Lady.Bat is offline  
Old 02.09.2012., 22:38   #2
threesome!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 02.09.2012., 22:38   #3
Ja kao muško ti kažem da ga ostaviš i da to nije normalno, a što će ti tek žene reć...
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Old 02.09.2012., 22:40   #4
Nemožeš ga ostavit jer ga previše voliš??????? tipa koji u vašem krevet već 6mj. praši bivšu curu??????? ono wtf?
malo samopoštovanja ti nebi falilo.....
komplicirana87 is offline  
Old 02.09.2012., 22:40   #5
Quote:
Lady.Bat kaže: Pogledaj post
a ne znam kako da dečku kažem da znam.
Zbilja? Ovo je saznanje oko kojem misliš da trebaš strategiju, plan i takt? Seriously?1
Quote:
Lady.Bat kaže: Pogledaj post
ne mogu ga ostaviti jer ga previše volim a sve mi to jako smeta.. ne mogu ni spavati više u našem krevetu sada kad znam što se sve u njemu događa..
Brain implosion.

Gle, ako te to ne smeta dovoljno da ga ostaviš, kao što bi trebalo, spavaj na kauču. Šta drugo ti reći.
Apophis is offline  
Old 02.09.2012., 22:45   #6
fuj da je od suvog zlata ,kad me prevari nebi ga voljela,tad mi postaje najgori neprijatelj i od ljutine i povrijedenosti sam u stanju ssvasta ...
ja bi mu opalila taku samarcinu i pljunula u lice
adryy is offline  
Old 02.09.2012., 22:45   #7
neka im se pridruži kad ga toliko voli..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 02.09.2012., 22:47   #8
Kriste!

Ne znam jel gore to što si saznala ili to da ne znaš kako da mu kažeš da znaš... ili to što ga ne možeš ostavit jer ga "previše voliš"...

WTF???

Kako to misliš: "ne znam kako da mu kažem da znam. " Zabij mu mobitel u zid, sve će mu biti jasno, ako niš drugo barem će drugi put brisati takve poruke, koji mulac...

No, dosta šale, ženo, ostavi ga još sad dok si pod "dojmom", kasnije će biti samo teže jer tko zna što će ti on sve reći, ali iskreno, ne zaslužuje ni da ga saslušaš što ti ima na to reći...
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Old 02.09.2012., 22:49   #9
Quote:
Lady.Bat kaže: Pogledaj post
Živim s dečkom već 2 godine i nedavno sam mu nosila mob sa popravka i dok sam gledala da li sve funkcionira pogledala sam i smsove što inaće ne činim ali eto.. ovaj se put dogodilo. I našla sam smsove njegove ''bivše'' seksualnog sadržaja.. nisam se mogla suzdržati i sve sam ih pročitala te iz njih zaključila kako ona već mjesecima dolazi kod nas dok sam ja na faksu i seksa se s njim. Nisam mogla vjerovati, a ne znam kako da dečku kažem da znam. Još sam je prije par dana srela u blizini naše kuće kad sam se vraćala doma.. toliko se zbunila da mi je slagala da je bila tu kod neke frendice. Znam da se to događa već preko pola godine ali ja ne znam što da radim, ne mogu ga ostaviti jer ga previše volim a sve mi to jako smeta.. ne mogu ni spavati više u našem krevetu sada kad znam što se sve u njemu događa..

Kad kreneš na fax jednom, vrati se doma i uhvati ga. Nek sam vidi kako se grozno odnosi prema tebi.
Definitivno nije zaslužio ni prijateljstvo s tobom. Takvih se treba kloniti i odmah ih ostaviti.
ljetni is offline  
Old 02.09.2012., 22:52   #10
čudno da se već nisi ispovraćala po njemu i po krevetu
pizdekalo is offline  
Old 02.09.2012., 22:54   #11
Quote:
Lady.Bat kaže: Pogledaj post
Živim s dečkom već 2 godine i nedavno sam mu nosila mob sa popravka i dok sam gledala da li sve funkcionira pogledala sam i smsove što inaće ne činim ali eto.. ovaj se put dogodilo. I našla sam smsove njegove ''bivše'' seksualnog sadržaja.. nisam se mogla suzdržati i sve sam ih pročitala te iz njih zaključila kako ona već mjesecima dolazi kod nas dok sam ja na faksu i seksa se s njim. Nisam mogla vjerovati, a ne znam kako da dečku kažem da znam. Još sam je prije par dana srela u blizini naše kuće kad sam se vraćala doma.. toliko se zbunila da mi je slagala da je bila tu kod neke frendice. Znam da se to događa već preko pola godine ali ja ne znam što da radim, ne mogu ga ostaviti jer ga previše volim a sve mi to jako smeta.. ne mogu ni spavati više u našem krevetu sada kad znam što se sve u njemu događa..
možda ti previše voliš njega, ali očito premalo voliš sebe. dok više ne počneš cijenit i volit sebe, nećeš biti sretna. ni s kim. on te ponižava i nabija ti rogove mjesecima. osim ako financijski nisi vezana s njime, nema jednog jedinoga razloga zašto bi potratila svoj život na nekoga tko te ne poštuje i tko te očito (dovoljno) ne voli.
fairydae is offline  
Old 02.09.2012., 22:55   #12
Ženo, pa jel čuješ ti sebe .....ti njega voliš i neznaš kako da mu kažeš ,a on tebe voli tako da spava s bivšom već preko 6.mj.????? ostavi ga !!!! ili prihvati to da spava s tobom i bivšom ili ga ostavi - ili u najgorem slučaju im se pridruži (šala)!! poradi na sebi i svom samopoštovanju!
lovee is offline  
Old 02.09.2012., 22:55   #13
i sta bi ti sad da ti mi kazemo?
Zoey is offline  
Old 02.09.2012., 22:56   #14
Ako ne ispostujes sebe i ostavis ga ma kako bolno bilo , mozes samo ocekivati jos gore stvari da ti priredi...nije mu bilo dovoljno sto se seksa s njom vec je doveo u vasu postelju...samo pomisli koliko puta si spavala na njenom znoju i izlucevinama ili ih ti prala...!!??
deina is offline  
Old 02.09.2012., 22:57   #15
pola godine druga se ševi u tvom krevetu i ti nisi ništa skužila.mislim ono,neki drugačiji parfem, miris sexa,posteljina nesložena.a na njemu nisi vidjela promjene?kakav vam je sex,dali ga uopće imate?
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Old 02.09.2012., 22:58   #16
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Kriste!

Ne znam jel gore to što si saznala ili to da ne znaš kako da mu kažeš da znaš... ili to što ga ne možeš ostavit jer ga "previše voliš"...

WTF???

Kako to misliš: "ne znam kako da mu kažem da znam. " Zabij mu mobitel u zid, sve će mu biti jasno, ako niš drugo barem će drugi put brisati takve poruke, koji mulac...

No, dosta šale, ženo, ostavi ga još sad dok si pod "dojmom", kasnije će biti samo teže jer tko zna što će ti on sve reći, ali iskreno, ne zaslužuje ni da ga saslušaš što ti ima na to reći...
eto,sve ti je ljepo rečeno. potpisujem.
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Old 02.09.2012., 22:59   #17
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
...
nadam se da ova tema neće dugo disati trolovi su u zadnje vrijeme postali totalno nezanimljivi
GljivaLudara is offline  
Old 02.09.2012., 22:59   #18
Da ga jebeš, svašta na forumu ima ali ovo meni zvuči totalno trolerski.
Ajd da je našla nešto sumnjivo pa se sad živcira oko toga. Ajd da je našla i zaključila to što je i zaključila pa onda poludila i razbila dečku glavu s tavom.

Ali, možda sam naivan, ali meni je ovo prenemoguće. Saznat da ti se dečko u vašem krevetu mjesecima ševi s bivšom - i, ono, ne napravit ništa? Ah, sretnem je al glupo mi je reć. Njemu isto, pa volim ga jebiga, ne znam kako da mu kažem.

Nekako, nitko ne može bit tako hladnokrvan.
KLCCLK is offline  
Old 02.09.2012., 23:02   #19
Quote:
fairydae kaže: Pogledaj post
možda ti previše voliš njega, ali očito premalo voliš sebe. dok više ne počneš cijenit i volit sebe, nećeš biti sretna. ni s kim. on te ponižava i nabija ti rogove mjesecima. osim ako financijski nisi vezana s njime, nema jednog jedinoga razloga zašto bi potratila svoj život na nekoga tko te ne poštuje i tko te očito (dovoljno) ne voli.
Trebala bi ostati s njim i šutjeti ako živi u njegovom stanu i nema gdje?

Ima previše žena koje trpe svašta i misle da "nemaju gdje" ako ostave svoje muževe. Ne bih joj savjetovala da šuti i trpi jer ovisi o nekome. Sasvim sam sigurna da može na par dana otići kod mame, neke prijateljice ili nekoga od rodbine dok se ne smiri i ne odluči vratiti po ostatak stvari.

Ili si mislila na nešto drugo.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Old 02.09.2012., 23:03   #20
Quote:
Lady.Bat kaže: Pogledaj post
Živim s dečkom već 2 godine i nedavno sam mu nosila mob sa popravka i dok sam gledala da li sve funkcionira pogledala sam i smsove što inaće ne činim ali eto.. ovaj se put dogodilo. I našla sam smsove njegove ''bivše'' seksualnog sadržaja.. nisam se mogla suzdržati i sve sam ih pročitala te iz njih zaključila kako ona već mjesecima dolazi kod nas dok sam ja na faksu i seksa se s njim. Nisam mogla vjerovati, a ne znam kako da dečku kažem da znam. Još sam je prije par dana srela u blizini naše kuće kad sam se vraćala doma.. toliko se zbunila da mi je slagala da je bila tu kod neke frendice. Znam da se to događa već preko pola godine ali ja ne znam što da radim, ne mogu ga ostaviti jer ga previše volim a sve mi to jako smeta.. ne mogu ni spavati više u našem krevetu sada kad znam što se sve u njemu događa..
Stvarno si mutava kad si to dozvoljavaš
ludi mjesec is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger