Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 22:21   #7421
Quote:
Nigritella kaže: Pogledaj post
Vidim nitko ne spominje Foto Zoom iz Đakova, mi smo ih imali prije 2 godine u svatovima.....Tješili uplakanu mladu (naravno) .
foto zoom su kumovi od tetke i tetka i bili su oboma bratićima u svatovima... bili su i u našem izboru ali kad smo prije toga kliknuli sa drugim foto studijem ništa onda od njih ali što jest jest super su.. uplakana baš mi žao

ali sam se jako razočarala kada smo drugima fotografima išli javiti da ih nismo izabrali kako su neki pljuvali po drugima i po našem izboru...
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 11:58   #7422
Quote:
ali sam se jako razočarala kada smo drugima fotografima išli javiti da ih nismo izabrali kako su neki pljuvali po drugima i po našem izboru...
Mi smo imali takvo negativno iskustvo s bendovima;dok su bili u ''užem izboru'' sve je bilo finjak,kulturno nema šta,,,,,a kada su zvali da provjere uzimamo li ih ili ne,i kada sam rekla da smo uzeli ''te i te'',onda je bilo negodovanje i potpuno drugačije ponašanje od prijašnjeg,užas.baš mi bilo neugodno Užas

Zadnje uređivanje Mayo : 25.08.2016. at 15:06. Reason: popravak citata
majasla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 09:47   #7423
CRKVENO pjevanje OSIJEK

Trebala bi preporuku za zbor ili dva tri pjevaca na području Osijeka za crkvene pjesme.
Crkva di ćemo se vjenčati je u fazi dogradnje-izgradnje pa nam treba netko tko će pjevati. Vjenčanje je planirano u Tenji.

Bila bih zahvalna na preporukama.

Pitala sam i u temi za zborove, ali tema tamo nije baš ažurna. Hvala
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 11:27   #7424
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
Trebala bi preporuku za zbor ili dva tri pjevaca na području Osijeka za crkvene pjesme.
Crkva di ćemo se vjenčati je u fazi dogradnje-izgradnje pa nam treba netko tko će pjevati. Vjenčanje je planirano u Tenji.

Bila bih zahvalna na preporukama.

Pitala sam i u temi za zborove, ali tema tamo nije baš ažurna. Hvala

I mene isto zanima
Hvala
Taraosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 13:21   #7425
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure, evo da se uključim u temu, imat ću svatove u Privlaci, sala Lea, za sad uz salu imam riješene navlake za stolice (vlasnik sale surađuje s nekima iz Đakova koji mu daju navlake 5kn po stolici), rasvjetu za 2000 kn (isto preko vlasnika sale). Što se tiče rasvjete, ne znam kako se kreću cijene a čini mi se vrlo bitnim imati tu rasvjetu u sali Lea jer su inače upaljena obična svjetla i onda oni sramežljiviji neće htjet plesat osvijetljeni kao u pilićnjaku ...ima neko iskustava s kakvom jeftinijom rasvjetom sale?

Što se tiče benda odlučili smo se za Still band iz Osijeka, čine mi se dobri i stvarno raznovrsni a kako ću uz Slavonce imati hrpu gostiju iz Bosne, ne trebaju mi cajke već pokoja stara narodna pjesma ili nešto u stilu Halida a ovi to znaju i cijenom su ok.

Vjenčanicu sam kaparila u atelieru Stefanie u Vinkovcima za 4200 kn pa sam uzela i njihovog fotografa/snimatelja koji u tom slučaju košta 4500 kn, to je inače foto studio AS. Gledala sam im slike na fejsu i ne mogu reći da sam nešto oduševljena jer nisam tip za ona skakanja u zrak ili one slike tipa kad svi vuku buket ili mladu u svoju stranu, ali vjerujem da to ovisi o samim mladencima i naravno da ja ne moram imati takve poze na slikama Ustvari, iskreno što se tiče fotografa čini mi se da je 60% finalnog izgleda Photoshop, recimo Miličić iz Osijeka mi ima jako lijepe slike ali neke su čak i previše fotošopirane, i uz to on košta 7700 kn :/

Pozivnice ću raditi sama, ne znam koliko će me skuplje ili jeftinije ispasti ali ne sviđaju mi se ove komercijalne. Raditi ću ovo: http://jedanfrajeribidermajer.com/ur...e-za-vencanje/
naručila sam s ebaya pečatnjak na koji će kinez ugravirati naša imena i nekakav ukrasni obrub. Kod nas je inače izrada pečatnjaka jaaako skupa, cca 400 kn :/ ali zato su tu Kinezi Vjerojatno ću s ebaya naručiti i kuverte za zahvalnice na koje ću isto staviti naš pečat tako da "povežem" pozivnice i zahvalnice.

Uz slike zahvalnice koje su u ovom AS studiju 4kn komad, poklanjat ću gostima mala licitarska srca na magnetić na kojima će pisati naša imena, i to će me koštati također 4 kn komad. Našla sam neki OPG u Karlovcu koji ih izrađuje tako povoljno, inače zvala sam i par obrta po Slavoniji i nitko mi nije ponudio cijenu ispod 6 kn, čak je kod većine 8 ili 10 kn komad.

To je to što sam za sad riješila. Ima li netko preporuku za cvjećarku? Za sad sam čula preporuke za Iris iz Ivankova pa ako netko ima kakvih iskustava vičite




Pozdrav
Jeli to OVAJ OBRT - https://www.facebook.com/Licitarska-...1396755622660/
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 21:16   #7426
Quote:
KreativnANA kaže: Pogledaj post


Da, to je taj. Bila sam zadovoljna, sve doslo kako je dogovoreno!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Clarice08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 10:40   #7427
Quote:
Clarice08 kaže: Pogledaj post
Da, to je taj. Bila sam zadovoljna, sve doslo kako je dogovoreno!


Sent from my iPhone using Tapatalk




Sada je cijena 6 kn 😉
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 09:02   #7428
Cure, daj recite mi informaciju gdje uzimate cugu za kod kuce? Tnx!
grubibubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 09:03   #7429
I još nešto, imate li kakvu preporuku za kozmetički salon u Osijeku?
grubibubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 09:22   #7430
Cure, kako ste vi sredjivali nokte? Inace ne stavljam gel, eventualno obicni lak, pa razmisljam o soak off gelu koji se skida posebnom tekucinom a ne raspom. Imate li koji kozmeticki preporuciti za to?

Poslano sa mog GT-N7000 koristeći Tapatalk
beze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 13:25   #7431
Quote:
danaja1122 kaže: Pogledaj post
+tehnička priprema. A meni su super, puuuno izbora. U poruci su ti kontakt podatci.


Molim te pošalji i meni kontakt
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 14:38   #7432
Quote:
grubibubi kaže: Pogledaj post
Cure, daj recite mi informaciju gdje uzimate cugu za kod kuce? Tnx!
Mi smo uzeli u Roto - Svijet pića.
Sziszka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 08:37   #7433
Pozdrav cure. Evo da se i ja uključim u ovu temu.
Mi imamo svatove u Iloku 20.5.2017. Do sada smo uspjeli rješiti:

band - TS Đentlmeni
fotograf/snimatelj - PIM Studio
sala - Princeps sala za svatove u Iloku
vjenčanica - vjerojatno će biti šivana u Krojačkom studio Bella Dona TP

Za darove gostima htijeli smo poklanjati kolače. Preporuka za dobre kolače je dobro došla.

Također, ono što me trenutno najviše zanima je cvijeće. Jednostavna sam osoba pa ne bih pretjerivala sa cvijećem, al' opet bih htijela da je lijepo i po mogućnosti ne preskupo. Pa ako ima netko neku preporuku za dobru cvjećarnicu, hvala unaprijed
Jreluschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 08:47   #7434
Preporuka za kolace, nisam stvarno ukusnije kolace u svatovima jela, a plus je i sto prekrasno izgledaju. U zadnje vrijeme jako puno radi u Hrvatskoj tako da te ne zbuni sto je iz Srbije, sve se da dogovoriti.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 10:10   #7435
preporuka

naručili za vikend torte u mini verziji kako bi odlučili hoćemo li ih uzeti za vjenčanje jer smo kolače probali i bili su odlični... potrudili su se napraviti mini verzije torti i čak detalje koje ćemo imati na vjenčanju što nisam tražila ali eto dobila sam i to mi je bilo jako lijepo od njih... i da torte su mmmm prefine i domaće
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 11:04   #7436
A o kojim kolacima se radi?
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2016., 14:55   #7437
Dali netko zna gdje napraviti djevojacku u Osijeku? Iznajmiti neki prostor ili lokal? Sve informacije dobrodošle
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 17:04   #7438
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Pitat ću i ovdje, molim slavonke za pomoć: ako ste bile u frizerskom salonu Viva u Valpovu, kakva su iskustva?
Viva je jedan od boljih salona u Valpovu.Rade Sinisa,on je i vlasnik,dobro sisa,skroz je OK i Ksenija,vjecno nadrkana,namrstena,ne radi lose,ali vidi se d nema volje,sve odraduje rutinski.U Vivi bi vam preporucila Sinisu.
Mariqa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 19:52   #7439
Orhideja

Quote:
Jreluschka kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure. Evo da se i ja uključim u ovu temu.
Mi imamo svatove u Iloku 20.5.2017. Do sada smo uspjeli rješiti:

band - TS Đentlmeni
fotograf/snimatelj - PIM Studio
sala - Princeps sala za svatove u Iloku
vjenčanica - vjerojatno će biti šivana u Krojačkom studio Bella Dona TP

Za darove gostima htijeli smo poklanjati kolače. Preporuka za dobre kolače je dobro došla.

Također, ono što me trenutno najviše zanima je cvijeće. Jednostavna sam osoba pa ne bih pretjerivala sa cvijećem, al' opet bih htijela da je lijepo i po mogućnosti ne preskupo. Pa ako ima netko neku preporuku za dobru cvjećarnicu, hvala unaprijed
- Za cvijece ti preporucam Orhideju iz Valpova. Meni su radili i zadovoljna sam. https://www.facebook.com/15916802744...type=3&theater

Kolaci iz Cicka su odlicni, oni su takoder iz Valpova.
cinderella92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 09:42   #7440
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
A o kojim kolacima se radi?
Domaći kolači Bio pan Tenja.. bila sam stavila i njihov link čudno :?
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.