Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2007., 16:28   #81
marina baš si me sada obradovala...
ja sam 16.06 isto u Zelenkrovu u novoj sali i nikako da se nakanimo otići vidjeti kako su je sredili.
bili smo kad su bili u fazi krečenja
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 22:00   #82
marina, hvala puno. baš si mi uljepšala večer ovim opisom sale. uklapa se savršeeeeno u moj plan. jedva čekam da odemo vidjeti.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 13:37   #83
Ovo ljeto se udajem , tocnije 11.8. u okolici Zupanje (slavonija) ! ali, posto zivim u njemackoj jako mi je tesko znati gdje sve mogu naci potrebne sitnice za vjencanje koje mi trebaju,,,pa ako ima kojih cura na forumu, tamo iz Slavonije, da mi daju neke podatke gdje bi mogla naci dobru krojacicu, trebaju mi jos ideje za zahvalnice ili konfete, opcenito darove za goste!! tj z cijele hrvatske pomagajte!!!! bila bih vam jako zahvalna kad bi mi dali par ideja!!
bejbe12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 13:38   #84
citajuci forum zakljucila sam da foto art radi predobro svoj posao,,,ali ne vjerujem da bi oni isli raditi za Zupanju,,ili se mozda varam? ako znate da ima jos tako netko dobar u slavoniji ,,, slobodno mi javite!
bejbe12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 15:23   #85
bejbe12, dobro nam došla. ne vidim zašto ti foto art ili netko drugi ne bi došao odraditi posao bilo gdje u RH jedino moraš uračunati troškove prijevoza. ne škodi pitati. tebi bi možda zbog blizine granice bilo najekonomičnije neke stvari nabaviti u bosni. na koridoru imaju dosta butika s vjenčanicama, reverima, mašnama i sl.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:31   #86
Quote:
bejbe12 kaže: Pogledaj post
Ovo ljeto se udajem , tocnije 11.8. u okolici Zupanje (slavonija) ! ali, posto zivim u njemackoj jako mi je tesko znati gdje sve mogu naci potrebne sitnice za vjencanje koje mi trebaju,,,pa ako ima kojih cura na forumu, tamo iz Slavonije, da mi daju neke podatke gdje bi mogla naci dobru krojacicu, trebaju mi jos ideje za zahvalnice ili konfete, opcenito darove za goste!! tj z cijele hrvatske pomagajte!!!! bila bih vam jako zahvalna kad bi mi dali par ideja!!
hej bok,moji svatovi su 21.7 u zupanji ja isto zivim u njemackoj i sve organiziram odavde.ako imas pitanja mozda ti ja mogu pomoci,puno pozdrava lavia!
LaVia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 16:34   #87
Quote:
bejbe12 kaže: Pogledaj post
citajuci forum zakljucila sam da foto art radi predobro svoj posao,,,ali ne vjerujem da bi oni isli raditi za Zupanju,,ili se mozda varam? ako znate da ima jos tako netko dobar u slavoniji ,,, slobodno mi javite!
nase vjencanje ce snimati Foto-Fokus u Zupanji oni su jako dobri ,samo mu moras reci sta zelis i kako ,tako smo i mi napravili,snimace nam slicno kao Art
LaVia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:09   #88
hej lavia.....foto fokus je snimao prosle godine vjencanje od prijatelja, i neznam, nekako me nije odusevio dvd sto su napravili, pa sam se ja odlucila za jedan fotostudio iz vinkovaca! ali tebi zelim da dvd ispadne sto bolje!
bejbe12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:10   #89
i koju ste vi salu iznajmili za vjencanje?
bejbe12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 10:59   #90
hallo ti koja si iz deutchlanda.posto sam iz zupanje,pitaj sta ti treba?
Spago is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 11:01   #91
imas sala par komada,ako je nemas ili nisi rezervirala onda ti je tesko sada nac slobodnu.
jel si ti iz zupanje ili ti je muz ?
Spago is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 11:03   #92
ej Lavia dali se mi mozda znamo....
Spago is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 12:35   #93
Quote:
Spago kaže: Pogledaj post
ej Lavia dali se mi mozda znamo....
neznam mozda da a mozda ne!
LaVia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:07   #94
Quote:
bejbe12 kaže: Pogledaj post
i koju ste vi salu iznajmili za vjencanje?
Pred Stitarom ,bilo nam je jako tesko da nademo nesto sto je slobodno,ali nasli smo ,samo nije nesto posebno ali micemo to sami sve dekorirati i sigurna sam da ce dobro ispasti
LaVia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 00:34   #95
nema na cemu
zanima me jel znate kakva su iskustva sa špricanjem boje za tamnjenje u perli kod zrinjevca?nisam bas pobornik solarija,pa bi radije tu soluciju nego solarij,thx
marina.b11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 09:10   #96
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Evo i mene iz Osijeka (ustvari Belisca). Moje vjencanje je 15. 6. 2007. i to u hotelu Osijek. Imamo samo veceru koja nas izade 150 kn po osobi plus pice. Kolace ce nam takoder oni pravit (1 kolac 2,50 kn) i mladenacku tortu (ima nas 40 i torta je 400 kn a mozemo birat kakvu god zelimo). A sala je predivna. Svirace nemamo nego cemo si glazbu pustat sa cd-a. Pozivnice pravimo sami! I revere isto! Fotograf nam je iz Belisca (Foto Anic) i placamo sve 3 500 kuna ( snimanje samo obreda u crkvi dakle dvd i cd sa svim slikama, 150 slika i album )! A od njegovih slika sto sam vidjela stvarno bolje nisamo nasli! Inace naravno izade skuplje! Cure sretno svima!
nama je anić šrije 3 god naplatio 4000kn.
nema boljeg.
nina g is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 21:34   #97
cure šminkam mladenke
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 21:37   #98
Quote:
curly kaže: Pogledaj post
Ima li možda netko od Slavonaca ili možda prije Baranjaca iskustva s svadbom u restoranu Kneževi vinogradi na bazenima. Tamo sam uvijek išla na kupanje kao dijete i bilo mi je prekrasno. Osim toga nadam se da bi možda tamo mogla ostvariti moju želju: vjenčanje na otvorenom. Idealno je što postoji i zatvoreni restač za slučaj kiše.No s obzirom da je svadba u 6. mjesecu 2008. nisam sigurna da li oni iznajmljuju salu, jer onda možda počne sezona kupanja .

Sala se može iznajmiti ide po osobi 15 eura i stvarno je predivno jedino što ne stane više od 150 ljudi u cijeni su i kuhari i konobari
poison ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 20:55   #99
Quote:
LaVia kaže: Pogledaj post
Pred Stitarom ,bilo nam je jako tesko da nademo nesto sto je slobodno,ali nasli smo ,samo nije nesto posebno ali micemo to sami sve dekorirati i sigurna sam da ce dobro ispasti
Bok LaVia,
ja sam ti imala nedavno pir u salli u Štitaru i mogu ti reći da uz malo truda i ideje može se sala jako lijepo urediti. i nanovije postavljene su pločice u sali tako da sad na nešto izgleda.
Bio mi je isto Foto Fokus i ja sam zadovoljna i slažem se s tobom da im treba reći što želiš i oni će to napraviti.
majazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 13:55   #100
HOTEL MURSA

Molila bih nekoga tko mi zna reći nešto više o hotelu Mursa.Kakvo je uređenje,cijene,posluga...hvala
__________________
U pustinji nisi izgubljen ako možeš vjerovati u oazu.

put ljubavi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.