Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2009., 18:01   #1001
i gledala sam dvd sa bendom mix i isto mi se čine super,,
__________________
<<Don't worry, be happy<<
Black Mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 23:44   #1002
Smile

Quote:
bivana kaže: Pogledaj post
Da li mi netko može predložiti neki dobar salon vjenčanica a da nije u Os? Htjela bih pogledati i izvan Os jer su mi ove cijene prestrašne, ne znam kako se dalje kreću.U Os mi se svidja Isabelle u Ulici Republilke, imaju Sposinu kolekciju pa ako netko zna nešto slično-javite
Veliki pozdrav inače sam iz Vukovara. i moram ti reči ako ti nije teško da se provozaš. ima salon vijenčanica zove se Ana nalazi se kod hotela Dunav cijene su im dosta pristupačne spram drugih lokala . i oni ti imaju sposine vijenčanice , a ne ISABELLA. ONA JE SAMO UVOZNIK ZA SLAVONIJU I BARANJU POJEDINIH MARKI VIJENČANICA. Dođi do Vukovara mislim da se nečeš pokajati . pozzzz
JANA79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 00:23   #1003
Quote:
JANA79 kaže: Pogledaj post
cijene su im dosta pristupačne spram drugih lokala . i oni ti imaju sposine vijenčanice , a ne ISABELLA. ONA JE SAMO UVOZNIK ZA SLAVONIJU I BARANJU POJEDINIH MARKI VIJENČANICA. Dođi do Vukovara mislim da se nečeš pokajati . pozzzz
tek maloprije sam vidjela tvoj post, što se tiče cijena slažem se, i prije sam čula da je u tom salonu dosta jeftino. ali molim te da mi objasniš ovo za isabelle , baš sam pogledala stranicu od isabelle, i nigdje ne spominju sposu, već i je istaknuto da imaju vjenčanice demetrios, maggie sottero, pronovias, san patrick i cosmobella
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 11:01   #1004
Quote:
videox kaže: Pogledaj post
pa i nije losa, pogotovo sada jer su ju skoro svjeze renovirali, a mislim da nije ni preskupa.
bit cu tamo u 6 mjesecu pa eto mogu dati onda osvrt iz prve ruke.
super, javi kako je bilo.ja imam tamo 17.10. pa mi ipak javi da znam ako nešto ne bude štimalo.svira nam Viva.
bivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:18   #1005
Quote:
rennchi kaže: Pogledaj post
koliko sam po razgovorima čula traže od 1000 do 2000 eura, pa smo i mi tu negdje jest da bih radije da su jeftiniji...al ako ću im već dati toliko, nek su bar vrijedni toga...
sad ne znam gdje će ti svatovi točno u kojem gradu biti?
ako si negdje blizu sb mogu ti preporučit jednu grupu..
bila sam prošle godine u svatovima gdje se slavonka udavala za dalmatinca (znači bilo nas je pola pola) i napravili su odličan štimung za sve skupa,mislim da je većina ljudi bila na nogama cijelu večer...
ako te zanima javi..
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 13:41   #1006
Imate li kakvih komentara o Viva bandu? S njima pjeva Vlatka kopić Tena
bivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 21:45   #1007
...ma svatovi će biti u sali u sikirevcima nekih 40-ak km od broda pa me svakako zanima...
rennchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 11:59   #1008
Quote:
rennchi kaže: Pogledaj post
...ma svatovi će biti u sali u sikirevcima nekih 40-ak km od broda pa me svakako zanima...
svirci se zovu,meni su osobno bili super u tim slavonsko dalmatinskim svatovima,a ti se raspitaj kod još nekog..
sade ne znam kad se udaješ,ali znam da ih se dosta prije treba rezervirat.
malo razmisli pa ako budeš htjela probat ću ti nabavit broj
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 14:46   #1009
Quote:
Rani mraz kaže: Pogledaj post
svirci se zovu,meni su osobno bili super u tim slavonsko dalmatinskim svatovima,a ti se raspitaj kod još nekog..
sade ne znam kad se udaješ,ali znam da ih se dosta prije treba rezervirat.
malo razmisli pa ako budeš htjela probat ću ti nabavit broj
i ja sam bila u jednim svatovima di su oni svirali,mogu reci samo pohvale,iako je to bilo prije cca.4-5g.neznam jel im se mijenjao sastav
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 19:09   #1010
mislim da nije,tj.bar znam da je pjevač uvijek isti..
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 18:04   #1011
Rani mraz kaže: Pogledaj post
svirci se zovu,meni su osobno bili super u tim slavonsko dalmatinskim svatovima,a ti se raspitaj kod još nekog..
sade ne znam kad se udaješ,ali znam da ih se dosta prije treba rezervirat.
malo razmisli pa ako budeš htjela probat ću ti nabavit broj


ajd ako možeš nabavit broj, bilo bi super jer sam sad još od nekih ljudi čula da su dobri...al nemam broja...spasila bi me ako možeš...
rennchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 15:31   #1012
Quote:
rennchi kaže: Pogledaj post
Rani mraz kaže: Pogledaj post
svirci se zovu,meni su osobno bili super u tim slavonsko dalmatinskim svatovima,a ti se raspitaj kod još nekog..
sade ne znam kad se udaješ,ali znam da ih se dosta prije treba rezervirat.
malo razmisli pa ako budeš htjela probat ću ti nabavit broj


ajd ako možeš nabavit broj, bilo bi super jer sam sad još od nekih ljudi čula da su dobri...al nemam broja...spasila bi me ako možeš...
ja ti imam broj od benda iz Osijeka, sviraju sve (osim narodnjaka) - da sad ne reklamiram naočigled, javi se na pm, pa ću ti poslati broj. meni će svirati na svadbu, svirali su za dočeke u osijeku na trgu i dosta su traženi, ali treba provjeriti jel imaju slobodan termin na tvoj datum
čizma skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 15:33   #1013
Quote:
bivana kaže: Pogledaj post
Imate li kakvih komentara o Viva bandu? S njima pjeva Vlatka kopić Tena
imam komentar....udajem se 17.10 u zadru i meni svira viva

možda postoje 2 grupe viva? ova moja je iz splita

Zadnje uređivanje Blackie : 06.04.2009. at 15:41.
Blackie is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 15:48   #1014
Quote:
kamarila kaže: Pogledaj post
ove cijene ste vi možda dogovorili prošle godine, ali sad je očito sve poskupilo
a što se tiče sarme, rekao je da oni to ne rade i da se ne žele opterećivati kojekavim kupusom, i ako baš želimo sarmu da ju sami smotamo i donesemo i oni će ju skuhati, što je totalno
jer nikako nismo htjeli čobanac, i nadali smo se da možemo izabrati nešto drugo za 2.večeru, pa eto odgovor koji smo dobili
to je i nama čika brka rekao još pretprošle godine kad smo se raspitivali

brzo smo odustali od zelenkrova, jer je na tu cijenu on još nabrojao štošta što bi mi sami trebali donijeti i nakraju to i nije bilo baš tako povoljno + sve to: naša cuga i meso i kolači i certifikati i računi iz trgovina i potvrda od veterinara i ajmeeeee!!!

(i nama je rekao da nam NEĆE/NE ŽELI posluživati sarmu jer da u 5.mj. nema dobrog kupusa i da možemo imati samo čobanac za 2. večeru!)

možda je netko imao bolja iskustva s njima.. ali to je ono što smo mi prošli iz prve ruke
čizma skitaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 14:42   #1015
rennchi
poslala sam ti broj na PM
Rani mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:54   #1016
bend za svatove

e da pitam jel itko zna što o avangard bendu iz osijeka?..svi ostali su većinom zauzeti, a ovi će nam poslati snimku da ih čujemo ( jer nažalost nismo baš blizu pa da ih možemo čuti), pa me zanima kakvi su...?imaju ženski vokal što je definitivno veliki plus, a i poprilično su jeftini....pa pišite ako išta znate....
rennchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 02:22   #1017
Quote:
rennchi kaže: Pogledaj post
e da pitam jel itko zna što o avangard bendu iz osijeka?..svi ostali su većinom zauzeti, a ovi će nam poslati snimku da ih čujemo ( jer nažalost nismo baš blizu pa da ih možemo čuti), pa me zanima kakvi su...?imaju ženski vokal što je definitivno veliki plus, a i poprilično su jeftini....pa pišite ako išta znate....
idem u svatove 02.05, gdje oni sviraju, pa ti javim dojmove, ako ti nije prekasno čekati do tada
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 02:31   #1018
ANYBODY...

sala u tenji, ima li tko kakve informacije, zanima me sve što znate, jelovnik, cijene po osobi ili najam sale, kakvi su vlasnici (pristupačni i to), tko nabavlja cugu, itd.
PLEASE HELP
__________________
Carpe diem :)
kamarila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 09:09   #1019
Quote:
kamarila kaže: Pogledaj post
sala u tenji, ima li tko kakve informacije, zanima me sve što znate, jelovnik, cijene po osobi ili najam sale, kakvi su vlasnici (pristupačni i to), tko nabavlja cugu, itd.
PLEASE HELP
Mi smo imali namjeru tamo praviti svatove jer smo čuli da je sala super, dobra hrana i usluga ali smo odustali jer smo došli na dogovor ali nismo mogli naći termin jer smo mi htjeli petkom što njima baš i nije odgovaralo a i sala mi se na kraju nije sviđala jer ima jedan produžetak gdje mislim da bi mi se gosti osjećali prilično odvojenima od ostalih i stvarno ne znam koga bih tamo stavila. s obzirom da smo mi mislili imati oko 230 ljudi ne bi svi stali u taj prvi dio.inače je sve novo, meni košta 150 kn (prva i druga večera+cuga ) što je stvarno povoljno.
bivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 08:31   #1020
gdje na području grada Vinkovaca mogu naći vjenčanice Maggie Sottero??
ivda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.