Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2015., 12:10   #10061
Pozz svima ljudi! Ima li tko kakvih iskustava sa Vallisom u Sesvetama i molim novija iskustva sa Phoenixom-Sesvete! Hvalaaaaa

Zadnje uređivanje ZUBOx : 11.01.2015. at 12:17.
ZUBOx is offline  
Old 11.01.2015., 16:07   #10062
Quote:
lucy07 kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoc oko restorana za svadbu.
Dvoumimo se izmedu Spoona i Matisa.
Kakva su vasa iskustva s njima?
Planiramo imati oko 120 ljudi.

Hvala!
Prelistaj par stranica unazad, imaš nekoliko recenzija i za Spoon i za Matis

Meni su isto ovi restorani bili u užem izboru. Odabrala sam Matis zbog, po mojem mišljenju, bolje hrane, bolje ponude (sve uključeno u cijenu), i jer ću imati 100-tinjak ljudi a Spoon mi je malo velik za taj broj ljudi. S druge strane, Spoon je predivan prostor, odlično mi je što imaju terasu... Mislim da nećeš pogriješiti koji god odabereš
Brelina is offline  
Old 13.01.2015., 17:59   #10063
Mi idemo sutra pogledati Matis, iako smo se već skoro odlučili za Lobby (to je prvi koji smo gledali). Također, bili smo u Bonapetitu, super je mjesto, probali odličnu svadbenu tortu, sviđa mi se što imaju koktele dobrodošlice i terasa je odlična. Ali nekako djeluje hladno i sterilno, skroz je u poslovnom okruženju i to nam se baš nije svidilo (doduše i Lobby je u biznis zgradi, ali tamo su nas ljudi oduševili).

Nama će pola gostiju biti stranci, a pola je ljudi iz Splita tako da bi im možda željeli ponuditi neko bolje iskustvo od poslovne zgrade zato još želim pogledati Matis, Muzej za umjetnost i obrt i Bistro Apetit (možda mi je to malo prefensi).

Ima još netko dobru ideju, ali da nije puno van šireg centra i ne više od 70 e po osobi?

Hvala
marsha is offline  
Old 13.01.2015., 18:25   #10064
Koliko je po osobi u Lobbyju i Spoonu?
Nas su odusevili u Matisu, sve pohvale!
lucy07 is offline  
Old 13.01.2015., 19:41   #10065
Quote:
lucy07 kaže: Pogledaj post
Koliko je po osobi u Lobbyju i Spoonu?
Nas su odusevili u Matisu, sve pohvale!
Spoon je od 58 eura na gore. S tim što 58 eura ne uključuje žestoka pića, kolače, tortu, odojak, janjetinu, rasvjetu. No, ovo je standardna ponuda, dosta su fleksibilni oko slaganja menija i cijena može biti manja kada nije sezona (5-9 mjesec).
Brelina is offline  
Old 15.01.2015., 11:53   #10066
Pozdrav svima,
ima li netko svježih informacija o imanju Marincel? Jel bilo još kakvih prekidanja svadbe, problema sa susjedima?
Najviše od svega me zanima imaju li dozvole za održavanje vjenčanja?

Plizzzz cure ako imate neke informacije ili ste ih direktno pitale u Marincel javite...
0 Lorena is offline  
Old 15.01.2015., 23:31   #10067
Da li netko ima iskusva s restoranom u Muzeju za umjetnost i obrt? Kakva im je hrana? Posluga? i kako izgleda ambijent restorana unutra?
posejdon098 is offline  
Old 16.01.2015., 14:51   #10068
pozz,
jučer sam bila u hotelu Phoenix na prezentaciji za svadbu. Sale im izgledaju vrhunski, pogotovo rasvjeta. Imaju neku šunku dobrodošlice i to besplatno!!! A moj se zapalio na vinski podrum.
Ima li tko kakvu informaciju o kvaliteti klope i kakvi su konobari tamo?
ketty90 is offline  
Old 16.01.2015., 16:07   #10069
Quote:
ketty90 kaže: Pogledaj post
pozz,
jučer sam bila u hotelu Phoenix na prezentaciji za svadbu. Sale im izgledaju vrhunski, pogotovo rasvjeta. Imaju neku šunku dobrodošlice i to besplatno!!! A moj se zapalio na vinski podrum.
Ima li tko kakvu informaciju o kvaliteti klope i kakvi su konobari tamo?
Ja sam tamo bila na jednoj svadbi i mogu rec da su konobari neprimjetni kaj je super. A kaj se hrane tice, nije me odusevila, ali to vjerojatno ima veze i sa odabirom menija.
palonkica6 is offline  
Old 17.01.2015., 18:45   #10070
pozdrav može pomoć oko odabira sale za svadbu u zagrebu, preporuke cijene?
JKT is offline  
Old 17.01.2015., 20:49   #10071
JKT, napisi malo vise detalja. Npr. koliko ljudi, koji dio grada.. Zelite li prirodu, moderan prostor, sobe za spavanje... A procitaj malo i ovu temu, sigurno ces naci nesto sto ti odgovara.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Old 19.01.2015., 12:11   #10072
Quote:
palonkica6 kaže: Pogledaj post
Ja sam tamo bila na jednoj svadbi i mogu rec da su konobari neprimjetni kaj je super. A kaj se hrane tice, nije me odusevila, ali to vjerojatno ima veze i sa odabirom menija.
Da, i meni je to super što konobari nisu "zvijezde" večeri.
A kakva je bila sala? Ja sam vidjela samo nekoliko različito dekoriranih stolova.
ketty90 is offline  
Old 19.01.2015., 12:43   #10073
Sala je lijepa, kad sam ja tamo bila bili su okrugli stolovi, 8 nas je sjedilo za stolom. I stvarno je velika jer su ti mladenci imali oko 230, 240 ljudi, a bilo je dovoljno mjesta za plesat i nismo se trkali. Wc-i su cisti, sve super, samo klopa mi nije bila nesto. Osim janjetine, toga sam se posteno najela.
palonkica6 is offline  
Old 19.01.2015., 22:27   #10074
Better, Okić

Pozz dali netko je netko bio ili imao svadbu u restoranu Better? Kakvi su dojmovi?
erika55 is offline  
Old 22.01.2015., 03:00   #10075
dragi i ja kaparili klet Bunčić- Dugo Selo. uzeli smo bez puno razmišljanja. oduvijek smo znali da je to to. znamo kakva je tamo hrana i posluga; a u omjeru sa cijenom- neprocjenjivo!! bili smo tamo na svadbi ali i na drugim događanjima. svaki put oduševljeni ugođajem, ljubaznošću osoblja, a hrana je domaća, ukusna, raznolika i ima je u obilju.
obred vjenčanja će biti u dvorištu, što je također u njihovoj organizaciji a ne utječe jako na cijenu- sve u svemu topla preporuka! jedva čekam da e oženimo tamo
tinkelbell is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.